TÄIUSLIKKUS. IGAST NURGAST VAADATUNA.

BMW 6. seeria Coupé disain.

TÄIUSLIKKUS. IGAST NURGAST VAADATUNA.

BMW 6. seeria Coupé disain.

Välisilmes domineerivad voogavad jooned. Valitud materjalide abil luuakse salongis eksklusiivne atmosfäär. BMW 6. seeria Coupé on sõiduk, mille igast küljest õhkub atleetlikkust ja elegantsi. Rallirajale sobiv temperament aktiveeritakse käivitusnupule vajutades ja seejärel taltsutatakse seda nahkkattega rooli abil. Maitsekas sportauto. Erilise sõidunaudingu lubadus, mis lausa ootab täitmist.

TÄIUSLIKKUS. IGAST NURGAST VAADATUNA.BMW 6. seeria Coupé disain.

Välisilmes domineerivad voogavad jooned. Valitud materjalide abil luuakse salongis eksklusiivne atmosfäär. BMW 6. seeria Coupé on sõiduk, mille igast küljest õhkub atleetlikkust ja elegantsi. Rallirajale sobiv temperament aktiveeritakse käivitusnupule vajutades ja seejärel taltsutatakse seda nahkkattega rooli abil. Maitsekas sportauto. Erilise sõidunaudingu lubadus, mis lausa ootab täitmist.

VÄLISDISAIN.

BMW 6. seeria Coupé väljendab ühteaegu nii elegantsi kui ka võimsust. Selle välisdisaini iseloomustavad puhtad jooned ja enesekindlana mõjuvad pinnad. M sportpaketiga rõhutavad sõiduki sportlikku loomust veelgi massiivsed õhu sisselaskeavad ja efektsed viimistlusdetailid summutitorul. Esiosas, LED-esitulede vahel paikneb üheksa särava ribiga neerukujuline iluvõre. Laiad rattakoopad ja sissepoole suunatud tuled annavad sõiduki tagaosale madala ja jõulise ilme. Kokkuvõttes kinnitavad kõik need detailid õigustatult esmamuljet: see elegantne kupee on alati valmis kohalt võtma.

ADAPTIIVSED LED-ESITULED.

Integreeritud kaug- ja lähituledega adaptiivsed LED-esituled reguleerivad valguse jaotust automaatselt sõidukiiruse järgi, valgustades nii eesolevat teed dünaamiliselt. Lisaks näidikutele ja päevatuledele sisaldavad need ka adaptiivsete esitulede funktsiooni, millel on erinevad režiimid linna- ja maanteesõiduks, nurgatuled ning BMW Selective Beam (kaugtulede ümberlülituse assistent), mis lülitab kaug- ja lähituled sisse vastavalt vajadusele automaatselt. Nii on tee optimaalselt valgustatud mis tahes tingimustes.
Pimedas valgustavad liikuvad esituled kurvi kohe, kui juht rooli keerab. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega, isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad ümbruse optimaalse valgustuse ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.
BMW Selective Beam võimaldab juhil jätta kaugtuled sisselülitatuks, tagades nii optimaalsed valgustingimused ka öösel. Süsteem jälgib ees sõitvaid ja vastu tulevaid sõidukeid ning kohandab pidevalt selle järgi kaugtulede tugevust, et vältida teiste liiklejate pimestamist.

SALONGI DISAIN.

Armatuurlaud ja kõik olulised näidikud ja lülitid on suunatud juhi poole, andes talle sportkupee üle täieliku kontrolli. Avarad pinnad ja selged jooned on kombineeritud detailsete näidikute ja tippkvaliteediga materjalidega, luues koos eksklusiivse õhkkonna, mida tajud kõigi meeltega. Ilma raamita keskpaneeli kõrglahutusekraan, millel on klaaskorpus ja galvaniseeritud ümbris, paikneb eraldiseisvalt armatuurlaua kohal ja annab olulist teavet edasi suurepärase kvaliteediga ka eredas päikesevalguses. Väljapeetud salongidisainile paneb punkti Black Panel välimusega keskkonsool. Käigukangil ja puutetundlikul iDrive juhteseadmel on keraamilised detailid.
Kõik istmed on oma mõõtmetelt avarad ja ergonoomilise disainiga. Armatuurlaud, keskkonsool ja ülemised ukse- ja külgservad on viimistletud eksklusiivse kontrastvärvi dekoratiivtepingutega Nappa nahaga. Isikupära lisavad salongi dekoratiivliistud, mis on valikus kas peenpuidust või alumiiniumist variandina.

UUS ISELOOM. VÄRVIDE JA MATERJALIDE VALIK.

Vali värviviimistluse toonid Glacier Silver või tume Jatoba Metallic, et anda BMW 6. seeria Coupé elegantselt sportlik välimus. Toonid Melbourne Red ja uus Sonic Speed Blue Metallic loovad üldist sportlikku tunnetust.

Samasugune mitmekülgsus kehtib ka salongi puhul. Näiteks annavad eksklusiivse Nappa naha kahevärvilised kombinatsioonid toonis Ivory White/Black salongile rabavust. Lisaaktsenti saab anda näiteks väärispuidust dekoratiivliistudega toonis Fineline Brown või Poplar Grain Grey.

BMW Individual annab sulle võimaluse nautida maksimaalset elegantsi. Salongi interjööri rõhutavad varustuselemendid, näiteks salongi dekoratiivliist toonis Piano Finish Black või BMW Individuali peene struktuuriga Merino täisnahast ääris toonis Platinum või Champagne; lisaks on võimalik valida üheteistkümne BMW Individual kollektsiooni välisilme värviviimistluse vahel.

  • Uus kere toon Sonic Speed Blue Metallic

    Värviviimistlus uues toonis Sonic Speed blue metallic annab BMW 6. seeria Coupé uuenduslikku iseloomu.See dünaamiline värvilahendus rõhutab auto silmapaistvaid kontuure, mis annavad autole eriti enesekindla välimuse. Uus kere toon Sonic Speed blue metallic on saadaval alates 2017. aasta märtsist.

  • Uued 20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke 703 M Bicolor

    Uute 20-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke 703 M Bicolor BMW 6. seeria Coupést kohe õhkub üleolekut. Viie läikiva kattega topeltkodara, mis on toonis Orbit Grey ja millel sisepind on matt must, kahevärvilisel disainil on unikaalne optiline sügavus, mis on väga dünaamiliseks aktsendiks nii seistes kui ka liikvel olles. Uued kergmetallveljed on alates 2017. aasta märtsist saadaval ainult M Sportpaketis.

  • Süsinikkiust salongi dekoratiivliist

    Süsinikkiust salongi dekoratiivliist rõhutab täiuslikult BMW 6. seeria Coupé sportlikkust. Materjalide ainulaadsest välimusest kiirgub ehedust ja kõrgtehnoloogilisust. Samas tekitavad tumedad pinnad lummavaid valgusefekte ja need harmoniseeruvad eksklusiivse ja pehme Nappa nahaga. Süsinik kui materjal on väga tugev ja kerge. Uued süsinikkiust dekoratiivliistud on saadaval alates 2017. aasta märtsist.

BANG & OLUFSEN KVALITEETNE RUUMILISE HELI SÜSTEEM.

Tänu uuele Dirac Dimensions signaalitöötlussüsteemile loob ettevõtte Bang & Olufsen kvaliteetne ruumilise heli süsteem avatud ja ilmeka atmosfääri, mida iseloomustab suurepärane akustika. Uskumatu heli loojateks on 16 kõlarit, mille võimsus on 1200 W ja mille alla kuulub armatuurlaualt automaatselt välja tulev keskne kõlar. Keskel paikneb keskmise sagedusvahemikuga kõlar, mis on varustatud akustilise läätse tehnoloogiaga, mis tagab ühtlase helikvaliteedi kõigi istmete juures. Süsteemiga saab valida kahe heliseade vahel: „Studio” tagab veatu heli ja „Expanded” loob mulje suuremast akustilisest ruumist. Audiovisuaalset kogemust täiustab kõlarite eraldi valgustus.