KINDLALT SILMAPAISTEV.

BMW 6. seeria Coupé varustus.

KINDLALT SILMAPAISTEV.

BMW 6. seeria Coupé varustus.

Dünaamiline, väljakutseid esitav või elegantne – BMW 6. seeria Coupé iga tahu rõhutamiseks on saadaval sobilik eksklusiivne varustus: M Sportpakett ning varustuspaketid Design Pure Experience ja Design Pure Excellence. Lisaks leiad BMW Individual kollektsioonis arvukalt valikuid, millega saad oma BMW 6. seeria Coupé veelgi eksklusiivsemaks ja personaalsemaks muuta. Ning BMW originaaltarvikutega saad sõiduki kohandada igapäevasteks vajadusteks.

KINDLALT SILMAPAISTEV.BMW 6. seeria Coupé varustus.

Dünaamiline, väljakutseid esitav või elegantne – BMW 6. seeria Coupé iga tahu rõhutamiseks on saadaval sobilik eksklusiivne varustus: M Sportpakett ning varustuspaketid Design Pure Experience ja Design Pure Excellence. Lisaks leiad BMW Individual kollektsioonis arvukalt valikuid, millega saad oma BMW 6. seeria Coupé veelgi eksklusiivsemaks ja personaalsemaks muuta. Ning BMW originaaltarvikutega saad sõiduki kohandada igapäevasteks vajadusteks.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Varustuspaketiga Design Pure Excellence saad oma BMW 6. seeria Coupé muuta dünaamiliselt sportlikuks. Erilised pilgupüüdjad: kõrgläikega musta värvi kahepoolne neerukujuline iluvõre ja valikulised 20-tollised Multi-spoke style 616 kergmetallveljed. Välimuse võtavad kokku musta värvi välisilme detailid ja arvukad kaudsed salongivalgustid.

 • Välisilme

  Design Pure Experience rõhutab auto sportlikku keret, kus on kasutatud BMW Individual paketi kõrgläikega Shadow Line välisdisaini elemente ja muid tumedates toonides sportlikke lisasid, näiteks külgmiste õhuavade mustad detaile, kõrgläikega musta äärisega neerukujulisi iluvõresid, tagaosa kõrgläikega musta dekoratiivliistu ja musta kroomitud summutitoru. Esiosa dünaamilisust ilmestavad LED-udutuled. Külgvaates on auto valikulised sportlikud ja luksuslikud 20-tollised Multi-spoke style 616 kergmetallveljed eriti rabavad.
  Lisaks toonile Melbourne Red metallic on võimalik disainivarianti kombineerida mis tahes BMW või BMW Individual värviviimistlusega. Samuti on saadaval BMW 20-tollised kergmetallveljed ja kogu BMW Individual sarja veljed.

 • Salong

  Pakett Design Pure Experience annab salongile sportliku kuid elegantse välimuse eksklusiivse Nappa nahaga toonis Cognac / Black (kahevärviline) ja väärispuidust Fineline Brown liistudega. Arvukad kaudsed LED-valgustid ja valgustusega ukselävendid rõhutavad veelgi atmosfääri luksuslikkust.
  Disainipaketti on võimalik kombineerida mis tahes BMW Individuali nahkpolstri, Poplar Grain Grey väärispuitliistu ja BMW Individuali dekoratiivliistudega.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Varustuspaketiga Design Pure Excellence saad oma BMW 6. seeria Coupé muuta veelgi muljetavaldavamaks. BMW disainerid on kogu välise ja salongi varustuse, nt 19-tollised V-spoke style 366 kergmetallveljed või väärispuidust salongi dekoratiivliistud toonis Poplar Grain Grey, hoolikalt koostanud ja ühtlustanud.

 • Välisilme

  Paketis Design Pure Excellence olevad valikulised 19-tollised V-spoke style 366 kergmetallveljed lisavad autole eriliselt luksuslikku ilmet. B-piilari liist ja kõrgläikega musta värvi välispeegli raamid ja alused lisavad sportlikkust. Moodsad LED-udutuled annavad aimu masina muudest pilkupüüdvatest tehnoloogiatest.
  Design Pure Excellence välisvarustuse juurde kuulub ka metalliktoonis värviviimistlus. Siiski on võimalik disainivarianti kombineerida mis tahes BMW või BMW Individual värviviimistlusega või velgedega.

 • Salong

  Design Pure Excellence loob salongi luksusliku atmosfääri, millele lisavad rõhku ka paljude täiendavate LED-tuledega kaudsed valgusallikad. Lisapaketi ja kontrasttepingutega toonis Ivory White / Black (kahevärviline) Nappa nahka täiendab nahaga kaetud armatuurlaud, millele lisab aktsenti Poplar Grain Grey väärispuitliist. Ekstravagantsust lisavad juhteseadete, nt käigukangi, iDrive juhteseadme ning heli- ja konditsioneerinupud, keraamilised ümbrised. Varustuspaketi täiendavad valgustusega ukselävendid.
  Täiendavate disainivalikute hulgas on lisapaketi ja kontrasttepingutega toonis Cognac / Black (kahevärviline) Nappa nahk, kõik BMW Individuali nahkpolstrid, samuti Fineline Brown väärispuitliist ja kõik BMW Individuali dekoratiivliistud.

M SPORTPAKETT.

M Sportpakett võimaldab sul muuta oma BMW 6. seeria Coupé kompromissituks atleediks. Siit leiad varustuse, mida on vaja, et võtta maksimum dünaamilisest sooritusvõimest, sportlikust disainist ja adrenaliinist.

 • Välisilme

  M Sportpaketi välisvarustus

  • M-aerodünaamikapakett keretoonis esispoileri ja küljekarbi katete ning toonis Dark Shadow Metallic tagaspoileri ja difuusori sisetükiga
  • LED-udutuled
  • Hübriidrehvide ja 19-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 351 M või runflat-hübriidrehvide ja 20-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 703 M.
  • BMW Individual kõrgläikega Shadow Line
  • M-logo külgedel
  • Kroomitud tume summutitoru äärisriba
  • Eksklusiivne värviviimistlus toonis Carbon Black Metallic; saadaval ka teised värviviimistlused
  • Mustaks värvitud pidurisadulad
 • Salong

  M Sportpaketi salongivarustus

  • M-paketi ukse lävendikatted ja juhi M-jalatugi
  • Naha ja Alcantaraga sportistmed juhile ja kaassõitjale mudelis Nappa Anthracite; saadaval ka muud istmekatete valikud
  • Multifunktsioonlülititega nahast M-sportrool
  • BMW Individual katusepolster toonis Anthracite või BMW Individual Alcantara või Alcantara Anthracite katusepolster
  • Dekoratiivliistud viimistlusega Aluminium Hexagon või Carbon Fibre; saadaval ka teised dekoratiivliistud.

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Lisa oma BMW 6. seeria Coupéle täiendavat sportlikkust või võimenda igapäevast praktilisust. BMW originaaltarvikute valikus on sul võimalik valida paljude kvaliteetsete ja praktiliste toodete vahel.

 • Kergmetallveljed

  Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance V-spoke style 464 M kergmetallveljed on saadaval poleeritud pealsega lummavas toonis Bicolour Ferric Grey või läikiva toonina Liquid Black. Mõlemal versioonil on nähtavale toodud rehvipoldid ja M-logo ning neil on Runflat hübriidrehvidega täielik RDC velgede komplekt velgedele 8.5J × 20 rehvisuurusega 245/35 R20 95Y RSC (ees) ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y RSC (taga).

 • M Performance varustus

  Süsinikkiust valmistatud BMW M Performance küljepeegli korpused on käsitsi valmistatud. Need rõhutavad auto tipptaset. Nende dünaamiline disain annab sõidukile isikupäraselt sportliku tooni.
  Väga väljendusrikas. BMW M-paketi mustad neerukujulised iluvõred koosnevad kroomitud dekoratiivribidest ja kõrgläikivast mustast raamist. Need rõhutavad sõiduki esiosa dünaamilist ja elegantset olemust – see on lihtne kuid dünaamiline aktsent.

 • Teave ja kommunikatsioon

  Haakuv adapter Basic võimaldab erinevaid Apple iPhone™ mudeleid turvaliselt hoida ja samal ajal ka laadida. Haakuvate adapterite Music, Media ja Connect abil saab esitada BMW auto helisüsteemi kaudu telefoni salvestatud muusikat.
  Apple iPad™ 2, 3 või 4 hoidik hoiab seadet turvaliselt ja selle asendit saab tagaistuja soovi kohaselt muuta, kuna sellel on 360° pööratav raam ja kalle on kohandatav. Hoidiku saab lihtsalt süsteemi Travel & Comfort hoidikusse kinnitada (saadaval eraldi).

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW 6. seeria Coupé jaoks.

BMW Individual.

 • BMW Individual välisilmele

  Dünaamilisuse ja isikupära jõuline kombinatsioon – BMW 6. seeria Coupé muljetavaldava BMW Individual kollektsiooni värviviimistlusega toonis Ruby Black metallic. Arvukate pigmentide peegeldused loovad intensiivse sära ja, sõltuvalt vaatenurgast ning valguse langemisnurgast, kordumatu värvide mängu, mis ulatub tumepunasest baklažaanitoonini. Elegantset kuid ainukordset välimust täiendavad muljetavaldavad klassikalise kujuga 19-tollised V-spoke style 374 I kergmetallveljed. Mõõtmete poolest ületavad neid ainult 20-tollised V-spoke style 349 I kergmetallveljed.
  Millise BMW Individuali üheteistkümnest värvist sa ka ei valiks, on see kindlasti sinu stiili säravaks näiteks.

 • BMW Individual salongile

  Salong, millest on valmistatud unistused. BMW Individual kollektsiooni varustusega BMW 6. seeria Coupé muudab unistused reaalsuseks.
  Eriliselt elegantse koosluse moodustavad sametine, peene struktuuriga Merino täisnahk lummavas toonis Platinum, sellega kokkusobivat tooni Alcantara katusepolster ning klassikaline väärispuidust Plane Auburn tume dekoratiivliist, millel on täiuslikult harmoniseeruv soe tumepruun värvus ja elegantne tekstuur. Salong ei avalda siiski muljet ainult värviga. Eelkõige veenev on materjalide ja detailide kvaliteet. Erinevatel pindadel olevat naturaalset ja pehmet peene struktuuriga Merino nahka täiendavad kontrastset värvi elegantsed tepingud ja kandid. Tänu sellele naudid autentse kvaliteedi pretsedenditud tunnet. Tegemist on tunnetusliku täiusega, mille võtab kokku nahkkattega rool koos hoolikalt paigutatud puitraamiga, mis sobib kokku BMW Individual kollektsiooni salongi dekoratiivliistuga.
  See kombinatsioon on üks paljudest BMW Individual kollektsiooni võimalustest. Suur värvivalik, disainielemendid ja väärispuit võimaldavad sul ka oma isikupära vabalt väljendada.

 • BMW Individual Composition

  BMW Individual Composition on tunnustus hea maitse eest. Üleni nahast varustusega BMW Individual koos elegantse salongi dekoratiivliistuga ja teiste BMW Individual omadustega on saadaval hea lõpphinnaga.