ESMAMULJE: SPORTLIK. TEISENE MULJE: IDEAALNE.

BMW 6. seeria Coupé mugavus.

ESMAMULJE: SPORTLIK. TEISENE MULJE: IDEAALNE.

BMW 6. seeria Coupé mugavus.

ESMAMULJE: SPORTLIK. TEISENE MULJE: IDEAALNE.BMW 6. seeria Coupé mugavus.

Piisab sellest, kui üks käsi on roolil ja heidad põgusa pilgu armatuurlauale. BMW 6. seeria Coupé eesmärk on ilmselge: maksimaalne sportlikkus stiilses kestas. Kõik juhtseadmed on juhile orienteeritud ja intuitiivselt kasutatavad. Funktsionaalsus ja sportlikkus on ideaalses tasakaalus. Naudi kõiki sportauto funktsioone eksklusiivsest mugavusest loobumata.

MITMEFUNKTSIONAALNE NÄIDIKUKUVA.

MITMEFUNKTSIONAALNE NÄIDIKUKUVA.

Multifunktsionaalne näidikukuva koos Black Panel tehnoloogia ja 10,25-tollise ekraanidiameetriga annab teekonnast muljetavaldavalt hea ülevaate. Samal ajal aitab see juhil keskenduda eesolevale teele, kuvades olulise teabe ja vältides tähelepanu hajumist.
Armatuurlaual on võimalik kuvada kolme režiimi ja nende spetsiifilisi omadusi, kusjuures igal režiimil on oma värvikombinatsioonid ja graafika. Režiimid COMFORT, ECO PRO ja SPORT. Kui režiimis Comfort hoitakse praegu tuttavat välimust, domineerivad režiimis ECO PRO sinised toonid ja selle puhul aitavad funktsioonid EfficientDynamics ja Bonus Range juhil kõige efektiivsemat sõidustiili saavutada. Seevastu on režiim SPORT äratuntav tänu punastele toonidele ja sisaldab ka teavet sooritusvõime kohta.
Multifunktsionaalne näidikukuva võimaldab kuvada ka navigatsiooniteavet, kaasa arvatud marsruudi planeerimise assistendi näpunäiteid ning meelelahutus- ja telefonifunktsioonide nimistuid.

RUUMIKUS.

BMW 6. seeria Coupé salong on loodud nii, et see vastaks sportliku ja luksusliku stiili kõrgeimatele nõudmistele. Sportistmed on valmistatud kvaliteetsest nahast ja need sobivad salongi ideaalselt. Sama kehtib ka keskmise käetoe puhul, kus on panipaikades piisavalt ruumi asjade hoidmiseks. 460-liitrisesse pakiruumi saab mahutada suuri esemeid, näiteks spordi- või reisikotte, ja keskkonsoolil on topsihoidjad.

JUHILE SUUNATUD.

Sportlik sõiduviis eeldab kiireid reaktsioone. Seepärast ongi iga nupp, iga näidik ja iga juhtseade BMW 6. seeria Coupés alati paigutatud just sinna, kus need intuitiivselt asetsema peaksid.
Roolist vasakul leiad lüliti juhiabisüsteemide ja tulede seadistamiseks, otse sinu ees on instrumendipaneel, kus on kogu sõitmist ja turvalisust puudutav teave, mida on võimalik valikulise BMW Head-Up Display abil esiklaasile projitseerida.
Juhist veidi paremal on ruumi valikulisele 10,25-tollisele värvilisele ekraanile. Otse all on lemmiknupud, mis tagavad otse juurdepääsu sinu määratud funktsioonidele ja seadetele. Veidi allpool on konditsioneeri juhtseadmed.
Sõidurežiimide valikuga käigukang asub keskkonsoolil, kohe juhi kõrval intuitiivseks kasutamiseks. Selle kõrval on iDrive puutetundlik juhteseade, mida esiistmel sõitjal on mugav ühe käega kasutada.

VÕTMETA KASUTAMISE SÜSTEEM.

VÕTMETA KASUTAMISE SÜSTEEM.

Uuenduslik ja lihtsasti kasutatav – võtmeta kasutamise süsteem võimaldab sul sõiduki uksi avada ja mootorit käivitada ka ilma võtit kasutamata. Autole lähenemisel tuvastatakse võti automaatselt ja see võib olla samal ajal näiteks püksitaskus või portfellis. Autolukk avaneb automaatselt ning juht saab autosse siseneda ja Start/Stop-nupust mootori käivitada. Süsteem töötab tänu võtmega tuvastamise süsteemile.

LISASOOJENDUS.

LISASOOJENDUS.

Taimeriga lisasoojendus võimaldab jaheda ilmaga salongi eraldi soojendada, nii et mootor on välja lülitatud. See aitab ka vältida akende jäätumist või uduseks muutumist.
Lisasoojendust saab sisse lülitada ja juhtida eraldi puldist, rakendusest BMW Connected või iDrive juhteseadmest. Soojusallikana toimib veesoojendusseade. See saab oma toite küttesüsteemilt. Seade soojendab üles ka külma mootori. See vähendab omakorda mootori soojendamise ajal kuluva kütuse kogust. Lisasoojenduse saab valitud ajaks sisse lülitada automaatselt, kui välistemperatuur on alla 15 °C, või käsitsi mis tahes temperatuuri korral. Soojemas kliimas hoiab ventilatsioon salongi mõnusalt jaheda.