TÄHELEPANU, VALMIS OLLA, LÄINUD.

BMW 6. seeria Coupé.

TÄHELEPANU, VALMIS OLLA, LÄINUD.

BMW 6. seeria Coupé.

TÄHELEPANU, VALMIS OLLA, LÄINUD.BMW 6. seeria Coupé.

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (650i)

330 (450) / 5500

CO2-heide g/km

206–199

Kiirendus 0–100 km/h (650i)

4,6

Max pöördemoment Nm p/min juures

650/2000–4500

Pikk kapott, lühikesed ülendid ja elegantselt tagaosani pikendatud katusejoon – BMW 6. seeria Coupé on kahe uksega sportmudel, millest õhkub kahtlemata ka elegantsi. Kvaliteet, millest annab märku välisdisain, jätkub ka salongis. Eksklusiivne Bicolor Nappa nahk kvaliteetse sisuga, tippkvaliteediga puidust äärised ja tagasihoidlikud kontrastvärvi tepingud loovad eksklusiivse õhkkonna. Kolm võimsat ja ladusa jooksuga jõuülekande varianti, mida pakub BMW EfficientDynamics: TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor, BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor ja BMW TwinPower Turbo 6-silindriline diisliga töötav reasmootor. Innovaatilised BMW ConnectedDrive seadmed, nagu BMW Head-Up Display, Concierge teenused ja juhtimisassistent Plus tähistavad samuti taset isegi eksklusiivsõidukite segmendis.

AVASTA BMW 6. SEERIA COUPÉ.

Disain.

BMW 6. seeria Coupé väljendab ühteaegu nii elegantsi kui ka võimsust. Selle välisdisaini iseloomustavad puhtad jooned ja enesekindlana mõjuvad pinnad. M sportpaketiga rõhutavad sõiduki sportlikku loomust veelgi massiivsed õhu sisselaskeavad ja efektsed viimistlusdetailid summutitorul. Esiosas, LED-esitulede vahel paikneb üheksa särava ribiga neerukujuline iluvõre. Armatuurlaud ja kõik olulised näidikud ja lülitid on suunatud juhi poole, andes talle sportkupee üle täieliku kontrolli. Avarad pinnad ja selged jooned on kombineeritud detailsete näidikute ja tippkvaliteediga materjalidega, luues koos eksklusiivse õhkkonna, mida tajud kõigi meeltega.

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

Kohe, kui sportmudeli väljalaskesüsteemi dünaamiline heli sinu kõrvu kostub, mõistab, millega sul tegemist on. Kõrge pöördemomendiga mootorid ning geniaalse lahendusega šassii ja ülekandetehnoloogiad teevad BMW 6. seeria Coupé juhtimisest ainulaadselt sportliku kogemuse. Stardiabi pakub samaaegselt maksimaalset kiirendust ja maksimaalset pulsisagedust. Igapäevastel sõitudel võid olla kindel, et tänu tipptasemel BMW EfficientDynamics tehnoloogiatele ei kuluta ükski manööver rohkem kütust, kui on hädavajalik.

Varustus.

Dünaamiline, väljakutseid esitav või elegantne – BMW 6. seeria Coupé iga tahu rõhutamiseks on saadaval sobilik eksklusiivne varustus: M Sportpakett ning varustuspaketid Design Pure Experience ja Design Pure Excellence. Lisaks leiad BMW Individual kollektsioonis arvukalt valikuid, millega saad oma BMW 6. seeria Coupé veelgi eksklusiivsemaks ja personaalsemaks muuta. Ning BMW originaaltarvikutega saad sõiduki kohandada igapäevasteks vajadusteks.

330 KW

BMW 650i fenomenaalne võimsus on BMW 6. seeria Coupéd teel edasiviiva dünaamika aluseks. Kahe turboülelaaduri, Valvetronicu, kaksik-Vanose ja täppississepritsega BMW TwinPower Turbo kaheksasilindrilise mootori võimsuse vallapäästmiseks piisab kergest vajutusest gaasipedaalile. See saavutab kiiruse 100 km/h 4,6 sekundiga. BMW 650i süsteemiga BMW xDrive saavutab sama kiiruse 4,4 sekundiga. Erakordse 330 kW (450 hj) väljundvõimsuse ja 650 Nm maksimaalse pöördemomendi kõrval tagab BMW TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ka muljetavaldava kütusekulu. Automaatse Start/Stop-funktsiooni ja teiste BMW EfficientDynamics funktsioonidega varustatud BMW 650i keskmine kütusekulu on 8,8 kuni 8,6 liitrit 100 km kohta (xDrive'iga 9,3 kuni 9,1 l 100 km kohta) ja CO2-heide 206 kuni 199 grammi km kohta (xDrive'iga 217 kuni 213 g/km). See tähendab, et BMW 650i ja BMW 650i xDrive vastavad EU6 heitenormidele.