MUUDAB IGA TEE PUNASEKS VAIBAKS.

BMW 6. seeria Gran Coupé disain.

MUUDAB IGA TEE PUNASEKS VAIBAKS.

BMW 6. seeria Gran Coupé disain.

Muljetavaldav täiuslikkus ja lummavad vastandid, mis koos loovad BMW 6. seeria Gran Coupéle erilise aura. See Coupé suudab oskuslikult ühendada sedaani ja sportkupee, kaks sõidukikontseptsiooni, mis näivad üksteisele vastanduvat. Auto luksuslikkus on sama ilmne nagu selle uuenduslikkus, lisaks pakub see sulle võrdses koguses ökonoomsust ja dünaamikat. Tulemuseks on ainulaadselt ühendatud põnev kujundus, kompromissitu sportlikkus ja dünaamiline elegants.

MUUDAB IGA TEE PUNASEKS VAIBAKS.BMW 6. seeria Gran Coupé disain.

Muljetavaldav täiuslikkus ja lummavad vastandid, mis koos loovad BMW 6. seeria Gran Coupéle erilise aura. See Coupé suudab oskuslikult ühendada sedaani ja sportkupee, kaks sõidukikontseptsiooni, mis näivad üksteisele vastanduvat. Auto luksuslikkus on sama ilmne nagu selle uuenduslikkus, lisaks pakub see sulle võrdses koguses ökonoomsust ja dünaamikat. Tulemuseks on ainulaadselt ühendatud põnev kujundus, kompromissitu sportlikkus ja dünaamiline elegants.

VÄLISDISAIN.

Iseloomulikult laia joonega vorm kulgeb auto ninast mööda pikendatud kapotti, tõuseb tuuleklaasi kohal ning jõuab piki katuseserva jõulise tagaosani. Elegantsed küljejooned loovat muljetavaldava valguse ja varjude mängu, mis rõhutab veelgi BMW 6. seeria Gran Coupé eksklusiivselt dünaamilist elegantsi.
Sportlikku välimust rõhutavad ka summutitoru kroomviimistlus, välispeeglid ja neerukujuline iluvõre. Selle mudeli neerukujulise iluvõre ribid on ekstravagantse kujuga ja hõredamad, mis koos suurte õhu sisselaskeavadega uue disainiga esispoileril annavad auto esiosale veelgi massiivsema ilme. Ka sõiduki fokusseeritud LED-esituledest lausa õhkub tippkvaliteeti. Koos uute värviviimistlustega, nagu see sarja BMW Individual metalliktoon Frozen Brilliant White, avaldab sõiduk kahtlemata muljet kõikjal.

Köitev elegants.

Tutvu BMW 6. seeria Gran Coupé disaini videoga.

ADAPTIIVSED LED-ESITULED.

Integreeritud kaug- ja lähituledega adaptiivsed LED-esituled reguleerivad valguse jaotust automaatselt sõidukiiruse järgi, valgustades nii eesolevat teed dünaamiliselt. Lisaks näidikutele ja päevatuledele sisaldavad need ka adaptiivsete esitulede funktsiooni, millel on erinevad režiimid linna- ja maanteesõiduks, nurgatuled ning BMW Selective Beam (kaugtulede ümberlülituse assistent), mis lülitab kaug- ja lähituled sisse vastavalt vajadusele automaatselt. Nii on tee optimaalselt valgustatud mis tahes tingimustes.
Pimedas valgustavad liikuvad esituled kurvi kohe, kui juht rooli keerab. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega, isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad ümbruse optimaalse valgustuse ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.
BMW Selective Beam võimaldab juhil jätta kaugtuled sisselülitatuks, tagades nii optimaalsed valgustingimused ka öösel. Süsteem jälgib ees sõitvaid ja vastu tulevaid sõidukeid ning kohandab pidevalt selle järgi kaugtulede tugevust, et vältida teiste liiklejate pimestamist.

20-TOLLISED MULTI-SPOKE 616 KERGMETALLVELJED.

20-TOLLISED MULTI-SPOKE 616 KERGMETALLVELJED.

Uued runflat hübriidrehvidega 20-tollised kergmetallveljed Multi-spoke style 616 annavad autole sportlikuma ilme. Ja seda mitte ainult visuaalselt – tänu oma erakordsele stabiilsusele ja väikesele kaalule parandavad nad oluliselt juhitavust. Elegantne peentest ja jämedamatest kodaratest muster tagab ka pidurdussüsteemile vajaliku õhuvoolu.

SALONGI DISAIN.

BMW 6. seeria Gran Coupé eesmärk on üks: saavutada sportlik elegants veelgi eksklusiivsemas vormis. Seda peegeldab selgelt ka salongi disain. Pikalt kulgevad jooned ja stiilsetest materjalidest pinnad loovad erakordselt ruumika õhkkonna. Valikulised lisad nagu sarja BMW Individual peenpuidust dekoratiivliistud toonis Ash Grain White või sarja BMW Individual dekoratiivliistud toonis Amaro Brown toovad kogu eksklusiivsuse veelgi paremini esile.
Olulist juhtimisteavet annab eraldiseisev keskpaneeli kõrglahutusekraan, millel on klaaskorpus ja galvaniseeritud ümbris. Eriti luksuslik näeb välja ühtne piirjoon ekraani ja selle raami vahel. Keskkonsooli kõrgläikega Black Panel pinnad on tõeliselt pilkupüüdvad. Käigukangil ja puutetundlikul iDrive juhteseadmel on keraamilised detailid.
Tagaistmel on kaks individuaalse kontuuriga istet, mis lausa kutsuvad lõõgastuma. Kui keskel paiknev käetugi üles tõsta, on lühematel sõitudel ruumi ka viiendale reisijale. Nüüd on saadaval ka varustuspaketid Design Pure Experience ja Design Pure Excellence. Sõiduki sportlikku või elegantset joont saab rõhutada uute eksklusiivsete Nappa nahast istmepolstritega toonides Cognac/Black või Ivory White/Black ja lugematute teiste detailidega.

VÄRVID JA MATERJALID.

Klassikalisemaks valikuks on uued metalliktoonis värviviimistlused Glacier Silver ja Jatoba. BMW 6. seeria Gran Coupé sportlikku välimust aitavad rõhutada värviviimistlused Melbourne Red Metallic ja uus Sonic Speed Blue Metallic.

Salongi disainis püüab pilke uus eksklusiivne Nappa nahksisu toonides Ivory White/Black või Cognac/Black. Koos kontrastvärvi tepingute ning seljatugede ja istmete mustade detailidega on tulemuseks sportliku elegantsi ja luksusliku välimuse kombinatsioon. Eriti eksklusiivse lisana täiendavad seda muljet BMW Individual salongi dekoratiivliistud toonis Piano Finish Black viimistlusega.

Veelgi suuremat valikuvabadust – ja täiesti ainulaadset tulemust – pakub BMW Individual. Näiteks on lisaks siin näha olevale BMW Individual metalliktoonile Frozen Brilliant White saadaval veel kümme värvilahendust, sealhulgas viis metalliktooni. Samuti võid BMW 6. seeria Gran Coupé salongis otsustada BMW kõige eksklusiivsema lahenduse kasuks: BMW Individual Merino nahkpolster.

BANG & OLUFSEN KVALITEETNE RUUMILISE HELI SÜSTEEM.

Tänu uuele Dirac Dimensions signaalitöötlussüsteemile loob ettevõtte Bang & Olufsen kvaliteetne ruumilise heli süsteem avatud ja ilmeka atmosfääri, mida iseloomustab suurepärane akustika. Uskumatu heli loojateks on 16 kõlarit, mille võimsus on 1200 W ja mille alla kuulub armatuurlaualt automaatselt välja tulev keskne kõlar. Keskel paikneb keskmise sagedusvahemikuga kõlar, mis on varustatud akustilise läätse tehnoloogiaga, mis tagab ühtlase helikvaliteedi kõigi istmete juures. Süsteemiga saab valida kahe heliseade vahel: „Studio” tagab veatu heli ja „Expanded” loob mulje suuremast akustilisest ruumist. Audiovisuaalset kogemust täiustab kõlarite eraldi valgustus.