LOODUD INSPIREERIMA.

BMW 6. seeria Gran Coupé.

LOODUD INSPIREERIMA.

BMW 6. seeria Gran Coupé.

LOODUD INSPIREERIMA.BMW 6. seeria Gran Coupé.

Max. output in kW (hp) at 1/min (650i)

330 (450) / 5500

CO2 emissions in g/km (650i)

206–199

Acceleration 0–100 km/h in s (650i)

4,6

Max. torque in Nm at 1/min (650i)

650/2000–4500

Pikem siluett, silmatorkavad rattakoopad ja küljejooned, kroomäärised – BMW 6. seeria Gran Coupé ei pelga näidata, mida tal on pakkuda: elegantsi, eksklusiivsust ja sügavust. Salongis on näha hoolikalt valitud materjale. Kvaliteetne nahk ja ergonoomilise paigutusega ekraanid. Eksklusiivne varustus BMW Individual võimaldab muuta sõiduki täiesti ainulaadseks. See on tõeline kunstiteos, mis oma 4 + 1 istmekohaga mahutab lühematel sõitudel kuni viis reisijat. See on ideaalne koht, kus nautida auhinnatud BMW EfficientDynamics tehnoloogiaga BMW TwinPower Turbo mootorite võimsust. Ülevaatlik kaamera ja abisüsteemid pakuvad tuge kõigis sõiduolukordades. Tulemus – piiramatu sõidunauding ruumikas ja mugavas keskkonnas.

AVASTA BMW 6. SEERIA GRAN COUPÉ.

Disain.

Iseloomulikult laia joonega vorm kulgeb auto ninast mööda pikendatud kapotti, tõuseb tuuleklaasi kohal ning jõuab piki katuseserva jõulise tagaosani. Elegantsed küljejooned loovat muljetavaldava valguse ja varjude mängu, mis rõhutab veelgi BMW 6. seeria Gran Coupé eksklusiivselt dünaamilist elegantsi. BMW 6. seeria Gran Coupé eesmärk on üks: saavutada sportlik elegants veelgi eksklusiivsemas vormis. Seda peegeldab selgelt ka salongi disain. Pikalt kulgevad jooned ja stiilsetest materjalidest pinnad loovad erakordselt ruumika õhkkonna. Valikulised lisad nagu sarja BMW Individual peenpuidust dekoratiivliistud toonis Ash Grain White või sarja BMW Individual dekoratiivliistud toonis Amaro Brown toovad kogu eksklusiivsuse veelgi paremini esile.

Mugavus.

Samal ajal kui juhikoha süstemaatiline juhile suunitletus aitab juhil teele keskenduda, saavad tagaistmel sõitjad sportlikel ja individuaalse kontuuriga istmetel ennast mugavalt tunda. Kvaliteetsete materjalidega ja suurepärase kõlarisüsteemiga salong lausa kutsub kõiki lõõgastuma. Lisaks tagavad mitmed jookidele ja väikestele esemetele mõeldud hoiuvõimalused sulle esmaklassilise sõidunaudingu jaoks vajaliku vaba ruumi.

Varustus.

Stiilne välimus. Valikus on kolm eksklusiivset disainmudelit – varustuspaketid Design Pure Excellence, Design Pure Experience ja M Sportpakett. BMW Individuali abil saad veelgi enam eksklusiivseid valikuid. Ning BMW originaaltarvikute valikus olevate mitmete kasulike funktsioonidega suurendad valikuvõimalusi veelgi.