MIDAGI ERILIST.

BMW 6. seeria Gran Coupé varustus.

MIDAGI ERILIST.

BMW 6. seeria Gran Coupé varustus.

Stiilne välimus. Valikus on kolm eksklusiivset disainmudelit – varustuspaketid Design Pure Excellence, Design Pure Experience ja M Sportpakett. BMW Individuali abil saad veelgi enam eksklusiivseid valikuid. Ning BMW originaaltarvikute valikus olevate mitmete kasulike funktsioonidega suurendad valikuvõimalusi veelgi.

MIDAGI ERILIST.BMW 6. seeria Gran Coupé varustus.

Stiilne välimus. Valikus on kolm eksklusiivset disainmudelit – varustuspaketid Design Pure Excellence, Design Pure Experience ja M Sportpakett. BMW Individuali abil saad veelgi enam eksklusiivseid valikuid. Ning BMW originaaltarvikute valikus olevate mitmete kasulike funktsioonidega suurendad valikuvõimalusi veelgi.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Varustuspaketiga Design Pure Excellence saad oma BMW 6. seeria Gran Coupé muuta veelgi muljetavaldavamaks. BMW disainerid on kogu välise ja salongi varustuse, nt väärispuidust salongi dekoratiivliistud või 19-tollised V-spoke style 366 kergmetallveljed, hoolikalt koostanud ja ühtlustanud.

 • Välisilme

  Paketis Design Pure Excellence olevad valikulised 19-tollised V-spoke style 366 kergmetallveljed lisavad autole eriliselt luksuslikku ilmet. B-piilari liist ja kõrgläikega musta värvi välispeegli raamid ja alused lisavad sportlikkust. Moodsad LED-udutuled annavad aimu masina muudest pilkupüüdvatest tehnoloogiatest.
  Design Pure Excellence välisvarustuse juurde kuulub ka metalliktoonis värviviimistlus. Siiski on võimalik disainivarianti kombineerida mis tahes BMW või BMW Individual värviviimistlusega või velgedega.

 • Salong

  Design Pure Excellence loob salongi luksusliku atmosfääri, millele lisavad rõhku ka paljude täiendavate LED-tuledega kaudsed valgusallikad. Lisapaketi ja kontrasttepingutega toonis Ivory White / Black (kahevärviline) Nappa nahka täiendab nahaga kaetud armatuurlaud, millele lisab aktsenti Poplar Grain Grey väärispuitliist. Ekstravagantsust lisavad juhteseadete, nt käigukangi, iDrive juhteseadme ning heli- ja konditsioneerinupud, keraamilised ümbrised. Varustuspaketi täiendavad valgustusega ukselävendid.
  Täiendavate disainivalikute hulgas on lisapaketi ja kontrasttepingutega toonis Cognac / Black (kahevärviline) Nappa nahk, kõik BMW Individuali nahkpolstrid, samuti Fineline Brown väärispuitliist ja kõik BMW Individuali dekoratiivliistud.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Mustade välisdetailide ja valikuliste 20-tolliste Multi-spoke style 616 kergmetallvelgedega BMW 6. seeria Gran Coupé on koos varustuspaketiga Design Pure Experience märkimisväärselt sportlik. Sõiduki väga dünaamilise välimuse võtavad kokku kõrgläikega must neerukujuline iluvõre ja salongi arvukad kaudsed LED-valgustid.

 • Välisilme

  Design Pure Experience rõhutab auto sportlikku keret, kus on kasutatud BMW Individual paketi kõrgläikega Shadow Line välisdisaini elemente ja muid tumedates toonides sportlikke lisasid, näiteks külgmiste õhuavade mustad detaile, kõrgläikega musta äärisega neerukujulisi iluvõresid, tagaosa kõrgläikega musta dekoratiivliistu ja musta kroomitud summutitoru. Esiosa dünaamilisust ilmestavad LED-udutuled. Külgvaates on auto valikulised sportlikud ja luksuslikud 20-tollised Multi-spoke style 616 kergmetallveljed eriti rabavad.
  Lisaks toonile Melbourne Red metallic on võimalik disainivarianti kombineerida mis tahes BMW või BMW Individual värviviimistlusega. Samuti on saadaval BMW 20-tollised kergmetallveljed ja kogu BMW Individual sarja veljed.

 • Salong

  Pakett Design Pure Experience annab salongile sportliku kuid elegantse välimuse eksklusiivse Nappa nahaga toonis Cognac / Black (kahevärviline) ja väärispuidust Fineline Brown liistudega. Arvukad kaudsed LED-valgustid ja valgustusega ukselävendid rõhutavad veelgi atmosfääri luksuslikkust.
  Disainipaketti on võimalik kombineerida mis tahes BMW Individuali nahkpolstri, Poplar Grain Grey väärispuitliistu ja BMW Individuali dekoratiivliistudega.

M SPORTPAKETT.

Erinevus sportliku auto ja kõrge sooritusvõimega sportlaste vahel: M Sportpakett. Siit leiad kogu varustuse, mida vajad oma BMW 6. seeria Gran Coupést sportlikku mootorit ja disaini silmas pidades maksimumi võtmiseks.

 • Välisilme

  M Sportpaketi välisvarustus

  • M-aerodünaamikapakett keretoonis esispoileri ja küljekarbi katete ning toonis Dark Shadow Metallic tagaspoileri ja difuusori sisetükiga
  • LED-udutuled
  • Hübriidrehvide ja 19-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 351 M või runflat-hübriidrehvide ja 20-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 703 M.
  • BMW Individual kõrgläikega Shadow Line
  • M-logo külgedel
  • Kroomitud tume summutitoru äärisriba
  • Eksklusiivne värviviimistlus toonis Carbon Black Metallic; saadaval ka teised värviviimistlused
  • Mustaks värvitud pidurisadulad
 • Salong
  M Sportpaketi salongivarustus

  • M-paketi ukse lävendikatted ja juhi M-jalatugi
  • Naha ja Alcantaraga sportistmed juhile ja kaassõitjale mudelis Nappa Anthracite; saadaval ka muud istmekatete valikud
  • Multifunktsioonlülititega nahast M-sportrool
  • BMW Individual katusepolster toonis Anthracite või BMW Individual Alcantara või Alcantara Anthracite katusepolster
  • Dekoratiivliistud viimistlusega Aluminium Hexagon või Carbon Fibre; saadaval ka teised dekoratiivliistud.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW 6. seeria Gran Coupé jaoks.

Isikupära väljendus.

 • BMW Individual välisilmele

  Expressively sporty on the outside, uniquely luxurious on the inside – although words are not quite enough to describe the richness of the experience. A particular exterior highlight: the radiant white, velvety matt surface of the paint finish BMW Individual Frozen Brilliant White. Combined with BMW Individual alloy wheels, the effect is an impression full of dynamism and elegance. Overall, there are eight compelling BMW Individual paint finishes to choose from, enabling you to make the new BMW 6 Series Gran Coupé an authentic expression of your own character.
   

 • BMW Individual salongile

  salongis on kasutatud ainult parimaid ja hoolikalt valitud materjale ja omavahel ideaalselt sobivaid värvikombinatsioone. Üks kombinatsioon siin on BMW Individual peenetekstuuriline meriinonahksisu toonis Amaro Brown, sama värvi katusepolster ja peenpuidust dekoratiivliistud toonis Ash Grain White. Lõplikult viimistletud ilme annavad salongile hoolikalt valitud detailid, nagu BMW Individual puitliistu ja nahkkattega rool, kokkusobivad BMW Individual dekoratiivliistud ning täisnahksisu kontrastvärvides nöörkandid ja tepingud. Saadaval on loomulikult ka teised värvilahendused ja detailid, võimaldades kujundada sõiduki salongi täpselt oma vajaduste järgi.

 • BMW Individual Composition

  BMW Individual Composition on tunnustus hea maitse eest. Üleni nahast varustusega BMW Individual koos elegantse salongi dekoratiivliistuga ja teiste BMW Individual omadustega on saadaval hea lõpphinnaga.

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Lisa oma BMW 6. seeria Gran Coupéle täiendavat sportlikkust või võimenda igapäevast praktilisust. BMW originaaltarvikute valikus on sul võimalik valida paljude kvaliteetsete ja praktiliste toodete vahel.

 • Kergmetallveljed

  Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance V-spoke 464 M kergmetallveljed on saadaval poleeritud pealsega lummavas toonis Bicolour Ferric Grey või läikiva toonina Liquid Black. Mõlemal versioonil on nähtavale toodud rattapoldid ja M-logo ning neil on hübriidrehvidega täielik RDC velgede komplekt velgedele 8.5J × 20 rehvisuurusega 245/35 R20 95Y RSC (ees) ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y RSC (taga).

 • M Performance varustus

  Süsinikkiust valmistatud BMW M Performance küljepeegli korpused on käsitsi valmistatud. Need rõhutavad auto tipptaset. Nende dünaamiline disain annab sõidukile isikupäraselt sportliku tooni.
  Väga väljendusrikas. BMW M-paketi mustad neerukujulised iluvõred koosnevad kroomitud dekoratiivribidest ja kõrgläikivast mustast raamist. Need rõhutavad sõiduki esiosa dünaamilist ja elegantset olemust – see on lihtne kuid dünaamiline aktsent.

 • Teave ja kommunikatsioon

  Haakuv adapter Basic võimaldab erinevaid Apple iPhone™ mudeleid turvaliselt hoida ja samal ajal ka laadida. Haakuvate adapterite Music, Media ja Connect abil saab esitada BMW auto helisüsteemi kaudu telefoni salvestatud muusikat.
  Apple iPad™ 2, 3 või 4 hoidik hoiab seadet turvaliselt ja selle asendit saab tagaistuja soovi kohaselt muuta, kuna sellel on 360° pööratav raam ja kalle on kohandatav. Hoidiku saab lihtsalt süsteemi Travel & Comfort hoidikusse kinnitada (saadaval eraldi).