BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey, kolm neljandikku eestvaade, seismas hallis

6. SEERIA

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO: MUDELID JA VARUSTUS

Disaini BMW 6. seeria Gran Turismo oma individuaalsete eelistuste järgi. Valida on hulgaliselt atraktiivseid disainivõimalusi, mootoreid, sõidudünaamika funktsioone, juhiabisüsteeme ja digitaalteenuseid.

Loe lisaks
6. SEERIABMW 6. SEERIA GRAN TURISMO: MUDELID JA VARUSTUS

MUDELID JA VARUSTUS.

BMW 6. seeria Gran Turismo iseloomulikud mudelid ja varustusvõimalused.

BMW 6. seeria Gran Turismo

Baasvarustuses BMW 6. seeria Gran Turismo inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 620d 2020 baasvarustuses Mineral White Metallic

Baasvarustuses BMW 6. seeria Gran Turismo inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

 • Välisilme

 • Salong

Luxury Line

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 640d xDrive 2020 Luxury Line Dravit Grey, kolm neljandikku eestvaade

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.

 • Välisilme

 • Salong

M-sportpakett

M-sportpakett annab sõidukile eriliselt sportliku iseloomu. Sportlikud elemendid esi- ja tagaosas muudavad sõiduki välimuse veelgi jõulisemaks. Sõiduki dünaamilist joont täiendavad eksklusiivne värviviimistlus, sportlikud M-kergmetallveljed ja mitmed detailid salongis.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 640i xDrive 2020 M-sportpakett Bernina Grey Amber Effect, kolm neljandikku eestvaade

M-sportpakett annab sõidukile eriliselt sportliku iseloomu. Sportlikud elemendid esi- ja tagaosas muudavad sõiduki välimuse veelgi jõulisemaks. Sõiduki dünaamilist joont täiendavad eksklusiivne värviviimistlus, sportlikud M-kergmetallveljed ja mitmed detailid salongis.

 • Välisilme

 • Salong

BMW 6 SEERIA GRAN TURISMO DISAIN.

Muljetavaldavad välisilme ja salongi disainielemendid.

Varustatud erakordseks: BMW 6. seeria Gran Turismo pakub silmapaistvaid disainielemente, et eristuda massidest. Uuenenud neerukujuline iluvõre ja BMW Laserlighti esituled määratlevad esiosa dünaamilise disaini. Varustuse valikud, näiteks tumesinise või punase pidurisadulaga M-sportpidurid, on küljelt vaadates pilgupüüdjad, tagades samal ajal parima võimaliku pidurdamise. Trapetsikujulised summutitorud toonitavad oma rõhutatud laiusega tagaosa sportlikku iseloomu. Ka salongis tõstavad erilised detailid, nagu juhtimisseadmete keraamilised äärised või klaasist panoraamkatus, esile sõiduki ainulaadse olemuse.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey, kolm neljandikku külgvaade eest
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey neerukujuline iluvõre

Eesmised iluvõred

Suur ühes tükis eesmine iluvõre – tuntud ka kui BMW neerukujuline iluvõre – on iseloomulik disainiomadus, mis tagab sinu sõiduki vägagi esiletõusva ning dünaamilise välimuse. Vertikaalsete ribide ning ümbritseva rõnga värvus sõltub varustuseseeriast.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina GreyBMW Laserlight

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 650 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020, M-sportpidurid, lähivaade rattale

M-sportpidurid.

M-sportpidurid koos tumesiniste mitmekolviliste ja M-tähisega pidurisadulatega tagavad erakordse pidurdusvõime. Sõiduki väga kõrgele dünaamilise potentsiaalile kohandatult võimaldavad need ka erakordselt atleetlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet märgadel pindadel.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020, summutitorud, lähivaade tagant

Trapetsikujulised summutitorud.

Nähtavad trapetsikujulised kroomitud otsaga summutitorud, üks vasakul, teine paremal pool.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 salong, klaasist panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis ereda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt lülitile vajutades või kaugjuhtimispuldilt ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 salong, juhtseadmete keraamilised äärised

Juhtseadmete keraamiline viimistlus.

Eriti kvaliteetse ja luksusliku ilme annavad eksklusiivsed keraamilised viimistlusdetailid käiguvahetuse hoovale ning salongitemperatuuri valimise ja helitugevuse nuppudele, samuti iDrive-juhtseadet ümbritsevale äärele.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ökonoomsed mootorid, intelligentne nelikveosüsteem ja mugavad vedrustustehnoloogiad.

Erakordselt dünaamiline ja mugav: BMW 6. seeria Gran Turismo ühendab täiusliku vedrustuse komponendid ja tulevikule suunatud tehnoloogia – Executive Drive. Integreeritud kahe silla õhkvedrustusega šassii kontrollisüsteem pakub silmapaistvat sõidumugavust ja suurepärast sõidudünaamikat. Kiirel kurvi läbimisel kompenseerib aktiivne rullumisvastane stabilisaator sõiduki kaldenurka, suurendades sõidudünaamikat, mis koos nelja ratast hõlmava aktiivrooliga annab veelgi suurema kindluse ja väleduse. Kombineerituna tõhusa ja tasakaalustatud 6-silindrilise diiselmootoriga või vabalt pöörleva ja suure pöördemomendiga 6-silindrilise bensiinimootoriga kõrvaldab see kõik võimalikud takistused naudingule puhtast sõidurõõmust nii lühikestel sõitudel kui ka pikkadel reisidel.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Võimas jõuülekanne, siidpehme sõit ja sütitav mootoriheli iseloomustavad BMW EfficientDynamicsi mootorisarja uusima põlvkonna BMW TwinPower Turbo bensiiniga töötavaid kuuesilindrilisi reasmootoreid. Kaksik-VANOS, Valvetronic, High-Precisioni sissepritse ja TwinScrolli turboülelaadurid kindlustavad võimsuse 245 kW (333 hj).
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW TwinPower Turbo 6-silindriline diiselmootor

BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-diiselmootor.

Uue põlvkonna BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline diislikütusega töötav reasmootor pakub muljetavaldavat jõuülekannet koos eeskujulikult madala kütusekuluga tänu tõeliselt uuenduslikele tehnoloogiatele, nagu varieeruva turbiinigeomeetriaga turboülelaadur ja ühisanum-otsesissepritse.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 xDrive 2020 lähivaade

xDrive.

Nutikas BMW xDrive nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi paremad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.­
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, adaptiivne kahe silla õhkvedrustus, lähivaade kolm neljandikku eest

Adaptiivne kahe silla õhkvedrustus.

Adaptiivne kahe silla õhkvedrustus kindlustab äärmiselt mugava sõidu koos suurepärase dünaamikaga. Erinevalt terasvedrustusest koosneb õhkvedrustus õhuga täidetud kummist patjadest, mis hoiavad siserõhu pideva reguleerimise abil sõiduki kõrguse ühtlasena – seda sõltumata sõidustiilist või sõitjate ja pagasi raskusest.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, nelja ratast hõlmav aktiivrool, kolm neljandikku tagantvaade sõites

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Kiirusel umbes 60–80 km/h pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades sõidustabiilsust ja -mugavust.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, Executive Drive, kolm neljandikku eestvaade vedrustusele

Executive Drive.

Executive Drive on vedrustuse reguleerimise süsteem, mis ühendab sõidumugavuse suurepärase sõidudünaamikaga. Süsteem põhineb aktiivsetel stabilisaatoritel, mis reguleerivad vedrustust teekonna jooksul järjepidevalt, minimeerides seeläbi autokere liikumist.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW Individuali värviviimistlus Tanzanite Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW Individuali värviviimistlus Alvit Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW Individuali värviviimistlus Dravit Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW Individuali täisnahk, juhikoht salongis
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW Individuali täisnahk, juhikoht salongis
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW Individuali täisnahk, juhikoht salongis

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO BMW INDIVIDUALI OMADUSED.

Individuaalsus on tema kirg. See on põhjuseks, miks BMW 6. seeria Gran Turismo esitleb ennast esmalt BMW Individuali eksklusiivses ja kvaliteetses vormis. Kütkestavad BMW Individuali värviviimistlused Tanzanite Blue metallik, Dravit Gray metallik ja Avit Gray metallik võimaldavad erakordse esiletõstmise. Koos muljetavaldavate 20-tolliste BMW Individual style 649 I velgedega kiirgab sellest mudelist täiuslikku ainulaadset iseloomu. Võid ühtlasi kohandada salongi vastavalt oma eelistustele: kvaliteetsed BMW Individuali salongi dekoratiivliistud pakuvad elegantseid ja külluslikke rõhutusi.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO DIGITAALSED TEHNOLOOGIAD.

Meelelahutus ja ärifunktsioonid, digitaalsed teenused ja intelligentsed juhiabisüsteemid.

Kõik, mis sobib sulle ideaalselt: tipptasemel juhiabisüsteemid ja ühenduvusfunktsioonid tagavad maksimaalse turvalisuse ja mugavuse, samas kui uuenduslikud äri- ja meelelahutusfunktsioonid lummavad ja annavad vajalikku teavet. Ning tänu nutikatele digitaalsetele teenustele oled täiuslikult ühendatud kogu reisi vältel – liikuvuses muretult ja lõõgastunult.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, teabekuva
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

Concierge‘i teenused, kaugjuhitavad teenused, BMW Maps, Apple CarPlay ja Android Auto nutitelefoni integratsioon või In-Car Experiences? Milleks tellida teenuseid eraldi, kui sul on võimalik saada need kõik? Connected-pakett Professional annab sulle kõik need BMW ConnectedDrive’i teenused.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, BMW Mapsiga ühendatud navigatsioonisüsteem

BMW Maps: ühendatud navigeerimine.

BMW Maps – Connected Navigation avaldab muljet oma eeldatava saabumisaja suure täpsuse, erakordselt kiire marsruudi väljaarvutamise ning lihtsustatud sihtkoha sisestamisega. Selle teeb võimalikuks vaba teksti sisestamine. Pilvepõhine marsruudi väljaarvutamine kohandab marsruudisoovitust viivitamatult liiklusolukorra muudatusi arvestades.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu, millele annavad ligipääsu BMW muusikapartnerid Spotify, Deezer ja Napster.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay® ja Android Auto®. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, BMW Intelligentne isiklik assistent

BMW Intelligentne isiklik assistent.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW Intelligent Personal Assistanti abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata ka oma isikliku aktiveerimissõna. See oskab seletada kõike sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, BMW Intelligentne isiklik assistent

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt sinu nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, reavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, tagurdamise abisüsteem

Tagurdamise abisüsteem.

Tagurdamise abisüsteem salvestab viimased 50 m sõidetud teekonnast kuni 35 km/h edasi liikudes, mis võimaldab seda vajaduse korral uuesti läbida. Sinu BMW võtab juhtimise üle ning saad keskenduda sõidukis toimuva jälgimisele.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 640i xDrive Gran Turismo
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,2-8,8
  CO-heide g/km (keskmine): 187-202

  BMW 620d Gran Turismo
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 5,7-6,3
  CO-heide g/km (keskmine): 148-165

  BMW 640d xDrive Gran Turismo
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,2-6,8
  CO-heide g/km (keskmine): 163-179

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.