BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey kolm neljandikku eest ülaltvaade, parkides hoone ees

6. SEERIA

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO: PAKKUMISED JA TEENUSED

Sinu BMW 6. seeria Gran Turismo on meie juures parimates kätes. BMW lai lisatarvikute valik annab võimaluse luua sinu BMW-le isiklikuma kujunduse, samas kui BMW Performance Parts pakub igal teel autentset autosporditunnetust. Tänu BMW einevatele teenustele saad keskenduda sõidunaudingule, sest teenused koos hoolduse ja teenindusega tagavad sulle tervikliku kaitse hädajuhtumite korral.

Loe lisaks
6. SEERIABMW 6. SEERIA GRAN TURISMO: PAKKUMISED JA TEENUSED

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO ORIGINAALTARVIKUD.

Tundub hea, tundub tuttav.

Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. Algupärased BMW lisatarvikud, mis täidavad sinu erilisi soove. Pakume laia valikut individuaalset lisavarustust, mis sobivad ideaalselt sinu sõidukile kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest, pakkudes maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 lisatarvikud
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 21-tollised BMW kergmetallveljed V-spoke style 687 Bicolor, lähivaade üksikule rehvita veljele

21-tollised BMW kergmetallveljed V-spoke style 687 Bicolor, üksik rehvita velg.

Kõrgekvaliteedilised 21-tollised BMW läikivad kergmetallveljed V-spoke style 687 Bicolor Jet Black, valtsitud äärega, mis annavad sõidukile uskumatult eksklusiivse ja kahetoonilise esteetilise välimuse. Üksik, rehvita esivelg, mõõduga 8,5J × 21.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0, lähivaade

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0 on kerge, kuid vastupidav ning kannab kuni 60 kg raskust. Selle kasutamine on erakordselt lihtne ja see võimaldab transportida kaht jalgratast või elektrijalgratast (saab laiendada kolme jalgratta jaoks). Rattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW katuseboks 520 toonis Black/Titanium Silver, lähivaade

BMW katuseboks 520 toonis Black/Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid, lähivaade

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ning ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on roostevabast terasest detailid.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 pakiruum, BMW pakiruumimatt

BMW pakiruumi matt.

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta viimistluse ja roostevabast terasest detailidega sobitub see salongiga.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, juhtmevaba laadimisümbris, lähivaade

Juhtmevaba laadimisümbris.

Juhtmevaba laadimisümbrisega saab laadida Apple iPhone™-i mudeleid 5, 5s ja SE. Uuenduslik mobiiltelefoniümbris ühildub kõigi Qi-sertifikaadiga laadijatega ning toimib samas ka kaitsekattena.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW universaalhoidik turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort, lähivaade

BMW universaalhoidik turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple'i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igas kaldenurgas.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, Travel & Comfort, riidepuu Black, lähivaade

BMW Travel & Comforti riidepuu Black.

BMW riidepuu võimaldab riided riputada peatoe tagaküljele. Tänu pistikühendusele saab selle hõlpsasti muuta kokkupõrkekindlaks, kinnitades selle eraldi saadaolevale põhikandurile või lisavarustusse „Travel & Comfort“. Tänu hotellifunktsioonile (standardne riidepuu) saab seda kasutada ka väljaspool autot.

BMW TEENUSED.

Ära võta oma muresid teele kaasa.

BMW seab teenindusstandardeid ja on sinu jaoks alati olemas. Rikke- ja õnnetusabiga on meie eksperdid sinu jaoks õnnetuste puhul saadaval ööpäev läbi – 365 päeva aastas. Tänu uuenduslikule funktsioonile BMW Teleservices teavitab su BMW oma BMW Service Partnerit automaatselt hooldusvajadustest ja tõrgetest, võimaldamaks neil sinuga iseseisvalt ühendust võtta. Teenusega BMW Service Inclusive on need ja teised teenused finantsiliselt esimest korda sinu valitud perioodi jooksul kaetud. Varu oma elus oluliste asjade jaoks rohkem aega: BMW pakutud laia teenusevalikuga oled alati turvalises kohas.
Mees sõidab BMW-ga, vaade läbi esiklaasi

BMW Service Inclusive.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.
Saa lisateavet
Naine väljumas BMW-st, vaadates nutitelefoni

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive‘i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta nüüd, kuidas BMW Teleservices saab su ellu rohkem mugavust tuua.
Saa lisateavet
Mees seismas BMW pakiruumi juures nutitelefoni ja ohukolmnurgaga

BMW Mobile Care.

Teenus BMW Mobile Care on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või ka kohapeal, kui tarvis.
Saa lisateavet

BMW M PERFORMANCE‘I OSAD BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO JAOKS.

Näita iseloomu.

BMW 6. seeria Gran Turismo ühendab endas elegantsi ja sportlikkuse koos kõrgetasemelise reisimugavusega: BMW M Performance‘i osade kvaliteetne lisavarustus rõhutab põneva Gran Turismo dünaamilist iseloomu.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW M Performance Partsi lisavarustus
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i rool, lähivaade

M Performance‘i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud BMW M Performance‘i rool pakub suurepärast tunnetust ja haaret – täpsemaks ja tundlikumaks juhtimiseks. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i küljepeegli süsinikkiust kate, lähivaade

M Performance‘i küljepeegli süsinikkiust kate.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud M Performance’i küljepeeglite efektsed süsinikkiust katted. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku tooni.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i jalamatid, lähivaade

M Performance‘i jalamatid.

Kvaliteetne ilme, suurepärane haarduvus: M Performance‘i jalamatid annavad jalaruumile individuaalse sportliku välimuse. M-logo ja M Performance‘i tähtlogoga. Kvaliteetse disaini kõrgpunktiks on nahkimitatsioonist detailid kontrasttoonis dekoratiivõmblustega ning M-toonides ribaga.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M-tähis esitiival, toonis Frozen Black, lähivaade

M-tähis esitiival, toonis Frozen Black.

Üleüldine sportlikkus: Must/hõbedane matt M Performance‘i kilekleebis annab sõidukile äärmiselt individuaalse ja dünaamilise väljanägemise. Kleebise asukoht ülalpool küljekarbi katteid rõhutab sõiduki iseloomulikku disaini ja mõõtmeid.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i rehvikotid, lähivaade

M Performance‘i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne sinu garaažis: M Performance‘i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Parem haare tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab üksikuid rehve igal ajal kiiresti sobitada. Sportliku M Performance‘i disainiga.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i Alcantara/süsinikkiust võtmeümbris, lähivaade

M Performance‘i Alcantara/süsinikkiust võtmeümbris.

Süsinikkiust ja Alcantarast võtmeümbris on tõeliselt lummav. Tänu M Blue sinisele kinnitusele on võti kindlalt ja turvaliselt võtmeümbrises. Ajatult elegantne, tehniliselt keerukas – see väljendab selgelt juhi seotust automotospordiga.

BMW CONNECTED DRIVE‘I TEENUSED JA RAKENDUSED.

Alati sammu võrra ees.

BMW ConnectedDrive‘i pood pakub alati hulgaliselt uuenduslikke rakendusi ja digitaalseid teenuseid, mis ühendavad sind sinu BMW ja maailmaga. Klõpsa allolevale nupule, et näha BMW ConnectedDrive‘i pakutavat laia valikut. Avasta praktilisi rakendusi, nagu reaalajas liiklusteave või kaugjuhitavad teenused, mis võimaldavad sõiduki funktsioone juhtida nutitelefoni kaudu. Vaata üle, millised BMW ConnectedDrive‘i teenused on saadaval sinu sõidukile ja milliseid on võimalik uuendada. Kuidas on see kasulik? Isegi kui teil juba on BMW, saate siiski mugavalt teenuseid ja rakendusi broneerida, et need hiljem lisada BMW ConnectedDrive‘i.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW 640i xDrive Gran Turismo
    Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,2-8,8
    CO-heide g/km (keskmine): 187-202

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.