SEE KÕIK ON SINU: LUKSUS JA ADRENALIIN.

Uus BMW M760Li xDrive: 610 hj, 448 kW.*

SEE KÕIK ON SINU: LUKSUS JA ADRENALIIN.

Uus BMW M760Li xDrive: 610 hj, 448 kW.*

SEE KÕIK ON SINU: LUKSUS JA ADRENALIIN.Uus BMW M760Li xDrive: 610 hj, 448 kW.*

Mudelitega BMW M760Li xDrive ja BMW M760Li xDrive mudel V12 Excellence on BMW M GmbH loonud esimesed BMW 7. seeria sedaanil põhinevad M Performance sõidukid. Selle seeria kaks tippmudelit on varustatud M Performance TwinPower Turbo 12-silindrilise bensiinimootoriga. Sõiduki sportliku loomuse toob esile BMW M760Li xDrive ning mudeli V12 Excellence puhul on keskendutud just sõiduki luksuslikkust rõhutavatele omadustele. Mõlema mudeli elegantsed kere- ja salongikomponendid pärinevad BMW Individual tooteportfellist. Tulemuseks on kaks sõidukit, mis inspireerivad oma puhta dünaamika ja ainulaadse luksusega.


BMW M760Li arvudes
Keskmine kütusekulu: 12,8 l / 100 km*
Keskmine CO2-heide: 294 g/km*


BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence arvudes
Keskmine kütusekulu: 12,6 l / 100 km*
Keskmine CO2-heide: 294 g/km*


* Need on algsed väärtused, mida ei ole veel kinnitatud.

Loe lisaks
Design

BMW M760Li xDRIVE SÕIDUKI M PERFORMANCE DESIGN.

M Sportpaketi elementidega saab BMW M760Li xDrive otsustuskindlalt sportliku välimuse. Neid täiendavad eksklusiivsed M Performance disainielemendid. BMW M GmbH käekirjast annavad tunnistust arvukad tehnilised ja visuaalsed modifikatsioonid. Eesmärgiks on maksimaalne dünaamika, minimaalne õhutakistus ja maksimaalne sõidumugavus. Nende luksuslike limusiinide muljetavaldavat olekut täiendab sportlikke juhte inspireeriv liikuvus.

BMW M760Li xDRIVE EKSKLUSIIVSED OMADUSED.

Aktsentvärvides disainiomadused.

Suurte õhu sisselaskeavadega modifitseeritud esiosa kaunistavad eksklusiivsed M Performance elemendid. Raam, neerukujulise eesmise iluvõre pinnad ja õhulabad on viimistletud toonis Cerium Grey.
Loe lisaks

20-tollised M Double-spoke 760 M.

Koos siniste pidurisadulatega varustatud 19-tollise M Sport pidurisüsteemiga tagavad toonis Cerium Grey kergmetallveljed optimaalse jõuülekande nii kiirendamisel kui ka pidurdamisel.
Loe lisaks

Stiilne M Performance sümboolika.

Külgvaates on näha toonis Cerium Grey M- ja V12-logod, küljepeeglite katted, Air Breather ning eksklusiivsed detailid ustel ja käepidemetel.
Loe lisaks

Muljetavaldav M Sport väljalaskesüsteem.

Kaheosalise summutitoru eksklusiivne toonis Cerium Grey viimistlus koos vahetükiga ja M Sport väljalaskesüsteemiga on M760Li xDrive optimeeritud kuuldavale laskma karismaatiliselt sportlikku heli.
Loe lisaks

Eksimatult äratuntav tagantvaade.

Eksklusiivne M Performance: pakiruumi ääris ja mudelitähis toonis Cerium Grey. Valikuline M tagaspoiler rõhutab veelgi atleetlikku karakterit.
Loe lisaks

Individual ukselävendikatted

V12-märgistega valgustatud ukselävendikatted annavad juhile ja kaassõitjale aimu erakordsest sõidukogemusest, mis neid ees ootab.
Loe lisaks

BMW M760Li xDRIVE MODEL V12 EXCELLENCE.

Need, kes BMW M760Li xDrive jaoks luksuslikku varustust igatsevad, leiavad oma nõudmised täidetuna uues BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence karaktermudelis. Kogu tähelepanu on eksklusiivsel mugavusel, elegantsel luksusel ja väljapeetud stiilil.

 • Välisdisain Pure Excellence

  Selle karaktermudeli visuaalne pool vastab Design Pure Excellence välisilmele. Neerukujulise iluvõre ribid on kroomviimistlusega ja ümbritsetud dekoratiivse raamiga. Toonis Light Chrome on viimistletud ka aknaraamid, Air Breather ja ukseääris ning kiri „V12” C-piilaril. Tagaosa kroomitud detaili kohal pakiruumi vasakul küljel on mudelinimetuse asemel xDrive embleem ja V12 embleem.

 • Salongidisain Pure Excellence

  Ka salongis jätkub puhas Pure Excellence disainilahendus. Siit leiab Alcantara katusepolstri ning kõrgläikega alumiiniumviimistlusega lävendikatted, millel mudelitähis „V12”. Elegantset tooni annavad väärispuidust detailid turvavööde kinnituskohtades, käetugedel ja tagaistme laekäepidemetel ning nahkkatte ja puidust detailidega BMW rool. Süütevõtme keeramisel süttib armatuurlaua keskel V12 logo, mis annab märku eesootavast unustamatult luksuslikust sõidukogemusest.

M Performance Twin Power Turbo 12-silindriline bensiinimootor.

Mootor seab oma sõidukisegmendi standardid. M Performance TwinPower Turbo 12-silindriline bensiinimootor ühendab muljetavaldava võimsuse maksimaalses pöördevahemikus kättesaadava veojõuga. Alates juba 1500 p/min on see võimeline saavutama pöördemomendiks 800* Nm. 6,6-liitrine mootor saavutab maksimaalseks võimsuseks 448* kW (610* hj) pööretel 5250* kuni 6000 p/min. BMW 7. seeria 12-silindrilised sedaanid kiirendavad nullist 100 km/h vaid 3,7* sekundiga.


* Need on algsed väärtused, mida ei ole veel kinnitatud.

 • Modifitseeritud väljalaskesüsteem

  Automaatselt juhitavate õhuavadega ümberkujundatud M Sport väljalaskesüsteemi eksklusiivne helikogemus ulatub diskreetselt elegantsest kuni väljendusrikka kaheteistkümnesilindrilise mootori hääleni, mis BMW M760Li xDrive sportlikku loomust rõhutab.

  BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence mugavusele orienteeritud väljalaskesüsteemi hääl on väljapeetult tagasihoidliku tooniga. Kaht kroomitud väljalasketoru ümbrist raamib visuaalselt seotud täiendav kroomriba tagaspoileri.

M PERFORMANCE SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW M760Li xDrive mudelil on Executive Drive Pro ja aktiivne šassii reguleerimise süsteem koos kahe silla õhkvedrustuse, dünaamilise amortisaatorite juhtimissüsteemi, nelja ratast hõlmava aktiivrooli ja intelligentse xDrive nelikveoga. Tänu spetsiaalsele M Performance häälestusele pakuvad need süsteemid erakordset sõidudünaamikat ja äärmist mugavust.

 • Liikuvam: nelja ratast hõlmav aktiivrool

  Sõidudünaamikat lisab ka nelja ratast hõlmav aktiivrool, mis reguleerib olenevalt kiirusest esi- ja tagarataste roolinurka, parandades nii sõiduki juhitavust ja suunastabiilsust. See saab kiirete kurvide ja reavahetustega hakkama ületamatu nobedusega. Rooli elektroonikasüsteemi eri parameetrid on otseühenduses sõidurežiimide valikuga. Need aktiveeritakse vastava sõiduprogrammi valikul ja häälestatakse spetsiaalselt BMW M760Li xDrive dünaamilise olemuse järgi.

 • Parem haarduvus: BMW xDrive nelikveosüsteem.

  Pidev nelikvedu on BMW M760Li xDrive sõidukite standardkomponent. Intelligente süsteem jagab pöördemomendi 100% varieeruvusega esi- ja tagasilla vahel. Sportlikku sõidukogemust täiendavad suurem dünaamika, parem liikuvus ja märgatavalt paranenud haarduvus. BMW M760Li xDrive konkurentsivõimelise M Performance olemuse edasiarendamiseks on ajam kallutatud veelgi enam tagarataste suunas, mis muudab dünaamika veelgi täpsemaks.

Tegevuses.

M Performance mudelid BMW M760Li xDrive ja BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence.

Loe lisaks

ROHKEM MUGAVUST PAKUB EXECUTIVE DRIVE PRO.

Koos kahe telje õhkvedrustuse ja dünaamilise amortisaatorite juhtimissüsteemiga reageerib see aktiivne šassii uskumatu mugavusega. Täiustatud on ka dünaamilist külgõõtsumisvastast süsteemi. Selle M Performance limusiini vedrustus, amordid ja vibratsioonitase on leidnud täpse tasakaalu sportlikkuse ja elegantsi vahel. Kere äkilised liikumised küljele kompenseeritakse hetkega. Sirgetel lõikudel annavad reguleeritavad stabilisaatorid vedrustusele rohkem liikuvust, mis muudab sõidu mugavamaks. Süsteem on spetsiaalselt kohandatud BMW M760Li xDrive dünaamilisemale olemusele.

Steptronic

ROHKEM SPORTI. KAHEKSAKÄIGULINE STEPTRONIC SPORTKÄIGUKAST.

V12 mootori jõudluse kannab üle kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast. Käiguvahetusprogrammide spetsiaalne M Performance häälestus on kohandatud just üle 610-hobujõuliste mootoritega töötamiseks. Käiguvahetuse labad roolil võimaldavad käike mugavalt vahetada ka sportliku sõidu käigus. Käigukastisüsteemi funktsioonide seas on ka stardiabi, mis tagab ambitsioonikatele juhtidele optimaalse kiirenduse kõigis oludes. Kompaktne ehitus, väike kaal ning ideaalne koostoime automaatne Start/Stop-funktsiooniga aitavad samuti oluliselt kütusekulu ja heitkoguseid vähendada.

BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE.

Peensusteni täiustatud disain, laitmatu ajam, maksimaalne sõidudünaamika. Neid kolme omadust kehastab BMW M Performance Automobiles. BMW M GmbH eksklusiivse pakkumisena ühendavad need mudelid oma sarjade parimad omadused M-geenide dünaamikaga, moodustades nii uue sõidukiklassi.

Veelgi suurem sõidunauding.

Tutvu kogu M Performance Automobiles sõidukisarjaga.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Kütusekulu ja CO2-heite näitajad on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.