LÕÕGASTUS. KÕRGEIMAL TASEMEL

Mugavus ja heaolu BMW 7. seerias.

LÕÕGASTUS. KÕRGEIMAL TASEMEL

Mugavus ja heaolu BMW 7. seerias.

BMW 7. seerias suureneb BMW-le omane puhas sõidunauding ka sõidutatavate jaoks. Luksuslikul tagaistmel sõitajad saavad oma käsutusse avara ruumi. Kui valiku Executive Drive Pro aktiivne šassiitehnoloogia pakub piiramatult mugavat ja dünaamilist sõidunaudingut igas olukorras, tagavad salongivalgustuse omadused ning innovatiivsed mugavus- ja meelelahutusfunktsioonid mugava sõidukogemuse täiesti uue taseme.

LÕÕGASTUS. KÕRGEIMAL TASEMELMugavus ja heaolu BMW 7. seerias.

BMW 7. seerias suureneb BMW-le omane puhas sõidunauding ka sõidutatavate jaoks. Luksuslikul tagaistmel sõitajad saavad oma käsutusse avara ruumi. Kui valiku Executive Drive Pro aktiivne šassiitehnoloogia pakub piiramatult mugavat ja dünaamilist sõidunaudingut igas olukorras, tagavad salongivalgustuse omadused ning innovatiivsed mugavus- ja meelelahutusfunktsioonid mugava sõidukogemuse täiesti uue taseme.

Loe lisaks

RUUMILISE HELI SÜSTEEM BOWERS & WILKINS DIAMOND.

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond toob sõidukisse hämmastava stuudiokvaliteediga heli. Istmete hoolikas paigutus tagab selle, et nii juhil kui ka sõitjatel on alati võimalik nautida parimat võimalikku heli olenemata sellest, kus nad istuvad. Kuusteist kõlarit koguvõimsusega 1400 W tagavad vapustava muusikaelamuse.
Kõlarite innovatiivsed materjalid tagavad ideaalse tasakaalu helikvaliteedi ja sõiduki kaalu vahel. Ruumilise heli süsteemi Bowers & Wilkins Diamond kõrgete helide kõlarid on valmistatud sünteetilistest teemantidest. See eriti kerge ja äärmiselt vastupidav materjal on kõrge sagedusega signaalide tootmiseks ideaalne. Märkimisväärsed on ka NautilusTM tehnoloogia, mis suunab eemale ebasoovitavad helilained ning võimaldab luua kolmemõõtmelist heliruumi, ning kaks keskmiste helide kõlarit Kevlar® tehnoloogiaga ja kaks keskset bassikõlarit Rohacell® tehnoloogiaga.
Kõlari roostevabast terasest äärisel on eksklusiivne Fibonacci väljalõikega muster. Süsteemi sisselülitamisel ilmub nähtavale kõlarite õrn valgustus, mis rõhutab visuaalselt süsteemi tipptasemel helikvaliteeti.

EXECUTIVE LOUNGE.

Vaevalt on olemas kohta, mis on lõõgastumiseks parem kui BMW 7. seeria Executive Lounge. See pakub esiistme taga istuvale reisijale suure seadistuste valikuga erakordset mugavust. Muu hulgas on saadaval valikuline massaažifunktsioon koos programmiga Vitality ning jalatugi eriti mugava puhkeasendi võtmiseks. Peale selle on võimalik eesmist kõrvalistet elektriliselt ettepoole liigutada ja selle seljatugi kokku voltida, et jalgadele võimalikult palju ruumi jätta. Klapplaud ja lisavarustuse valikus olev tagaistme meelelahutussüsteem teevad BMW 7. seeria tagaistmest tõeliselt lõõgastava paiga.

 • Executive Lounge istmed

  Executive Lounge istmed eesmise kõrvalistme taga on tänu täiendavale jalaruumile erakordselt mugavad. Mugava ja lõõgastava asendi leidmiseks on nii istme kui ka seljatoe nurk eraldi reguleeritavad. Mugavust suurendab veelgi eesmisele kõrvalistmele kinnitatud elektriliselt avatav jalatugi.
  Selleks et tagaistmel veelgi rohkem ruumi oleks, saab eesmise kõrvalistme liigutada kuni 90 mm ettepoole ja seljatoe alla lasta, nii et see ei takistaks ka vaadet ette.

 • Executive Lounge tagakonsool

  Executive Lounge tagakonsool pakub hulka funktsioone, et tagaistmel reisimine võimalikult mugavaks teha. 7-tolline puuteekraaniga tahvelarvuti BMW Touch Command annab käepärase ligupääsu mugavus- ja meelelahutusfunktsioonidele.
  Tagaosa reisijapoolsel küljel on lisaks vertikaalselt reguleeritava nurga ja horisontaalselt reguleeritava pikkusega klapplauale Executive Lounge tagakonsool kahe topsihoidjaga, samuti hoiuruum ja käetoealune hoidik.
  Executive Lounge tagakonsool sisaldab ka haakuva adapteriga laadimishoidikut tahvli BMW Touch Command jaoks ning pikemate koelõngadega tippklassi porimatte. Executive Lounge tagakonsooliga on sõidukis neli kohta.

 • Vitality Programme

  Reisides mugavalt, jõuad kohale heas vormis ja energilisena. Koos massaažifunktsiooniga tagaistmete ja tagaistme meelelahutuskeskusega pakub programm BMW Vitality tagaistmel reisijatele ulatuslikku valikut funktsioone oma füüsilise heaolu parandamiseks.
  Saadaval on kaheksa harjutusprogrammi selja- ja õlalihastele. Interaktiivne kehatreening kuvatakse tagaistme meelelahutuskeskuse ekraanile ning tagaistmetesse integreeritud andurid annavad tagasisidet, mis aitavad õigesti harjutusi sooritada.

 • Tagaistmete massaažifunktsioon

  Tagaistmel reisijatel on valida kaheksa massaažifunktsiooni vahel, kus tagaistme ja seljatoe pind stimuleerivad või lõõgastavad lihaseid ning aitavad vähendada survet selgroodiskidele. Massaažiprogramme saab seadistada kolme eri intensiivsustasemega.
  Kaheksa programmi on jaotatud aktiveerimise, lõõgastamise ja virgutamise kategooriatesse. Aktiveerimise funktsioon masseerib nii üksikuid kehaosi (nt vaagen ja ülaselg) kui ka kogu keha. Spetsiaalsete aktiivsete harjutustega vabastatakse selgroog pingetest. Selg, õlad ja nimmepiirkond lõõgastatakse õrna massaažiga. Virgutamise funktsioon tagab kogu keha lõõgastamise ja värskendamise, mis on eriti mõnus pikkadel reisidel. Tagaistme meelelahutusekraanil näidatakse massaažiga sünkroonitud animeeritud treeningprogrammi (Vitality Programme). Kõiki tagaistme meelelahutussüsteemi programme ja funktsioone juhitakse BMW Touch Command kaudu.

SALONGIVALGUSTUSE DISAIN.

Valgus loob kogu maailma – nii looduses, kunstis ja disainis kui ka BMW 7. seeria puhul. Mitmesugused otsesed ja kaudsed valgusallikad annavad BMW 7. seeria mudelitele modernselt lounge'liku ilme. Valgustuse kontseptsiooni täiendab Sky Lounge panoraamkatus, mis ühendab loomuliku valguse salongivalgustuse värvinüanssidega, et luua unustamatu õhkkond.

 • Klaasist panoraamkatus Sky Lounge

  Klaasist Sky Lounge panoraamkatus annab reisijatele selge vaate nii öisele kui ka päevasele taevale ja lisab salongile avarust. Valgusküllane salong jätab äärmiselt luksusliku mulje. Otsese päikesepaiste eest kaitsvaid elektrilisi ruloosid on võimalik reguleerida eraldi.
  Pimedas loob meeldiva õhkkonna 15 000 valgustuselemendiga valguslahendus. Lülituda saab kuut värvi salongivalgustuse disaini vahel.
  Selle kõrvalelükkamise ja ülestõstmise funktsioonid pakuvad eri võimalusi, kuidas salongi veidi õhku lasta. Automaatselt pikendatav integreeritud tuulesuunaja kaitseb reisijaid tuuletõmbe eest ka avatud katusega sõites.

 • Salongi valgustus

  Pimedas loob salongivalgustus sees lõõgastavalt hubase õhkkonna. Tervitav valgusvaip, mis on osa salongivalgutuse paketist, valgustab sisenemisel ja väljumisel autouste ette jäävat ala.
  Varustuspaketis on kuus pimendatavat valgusvaiba disaini: valge, sinine, oranž, pronksivärvi, lilla ja roheline.
  Pakett sisaldab ka valgustust esiistmete ees põrandal, kindalaekas, tagaistme käetoel ja käetoe hoiuruumis ning esiistmete seljatugedel, samuti esi- ja tagaistmete lugemistulesid, pakiruumivalgustust, dekoratiivliistu valgustust, välispeeglite ja kaarditasku valgustust ning põranda- ja väljumisvalgustust kõigi uste juures.

SALONGIÕHU PAKETT.

Lihtsa nupuvajutusega täidab salongiõhu pakett sõiduki salongi tagasihoidliku ja meeldiva aroomiga. Saadaval on kolme teema alla jaotatud kaheksa aroomi, mis on kõik spetsiaalselt selle sõiduki jaoks loodud. Sõidukis on võimalik vaheldumisi kasutada neist kaht. Valida on kolme aroomi intensiivsusastme vahel. Funktsiooni on võimalik sisse lülitada iDrive juhteseadme või iDrive menüü kaudu või õhukonditsioneeri juhteseadmest. Funktsioon kuvatakse juhtekraanile.

Aroomi vabastamisel filtreeritakse ja puhastatakse salongiõhku. Õhukvaliteeti parandab oluliselt ka hapniku ionisatsioon.

Kaheksa aroomi on jagatud nelja kategooriasse: Blue Suite värskete veearoomidega, Green Suite värskete loodusaroomidega, Golden Suite soojade ja rikkalike aroomidega ning Authentic Suite loomulike aroomidega. Kõik aroomid kestavad tavalisel kasutusel umbes kuus kuud ja on tellitavad BMW originaaltarvikutena.

MEELELAHUTUSELAMUS TAGAISTMEL.

Meelelahutuselamus tagaistmel pakub ajaveetmisvõimalusi.
Meelelahustuselamust tagaistmel juhib BMW Touch Command. See koosneb kahest 10-tollisest värvilisest ekraanist esiistmete seljatugedel. Lisaks sisaldab see Blu-Ray mängijat, HDMI-ühendust mobiilseadmetele ning mitmesuguseid ühendusi MP3-mängijate, mängukonsoolide jms jaoks. Integreeritud juhtmevaba kasutajaliidesega saab ühendada kuni kolm kõrvaklappide komplekti.
Koos massaažifunktsiooniga tagaistmetega on programm Vitality kasutatav ka tagaistme meelelahutuselamuse varustusega.

EXECUTIVE DRIVE PRO.

Executive Drive Pro on vedrustuse reguleerimise süsteem, mis ühendab sõidumugavuse suurepäraste dünaamiliste sõiduomadustega. Kuigi kahe silla kohanduv õhkvedrustus juba pakub kõrgetasemelist mugavust, vähendab Executive Drive Pro elektromehaaniline stabilisaator kere õõtsumise kurvides ja ebatasasel pinnal sõites miinimumini. Süsteem töötab esi- ja tagasillal paiknevate aktiivsete stabilisaatoritega, mis sõidu ajal pidevalt vedrustust reguleerivad. Sõidumugavus ja dünaamika saavutavad kõrgeima väljundi tänu navigatsioonisüsteemist saadud lisainfole, sõidustiili analüüsile ja kaameraga kogutud andmetele eesoleva marsruudi kohta.

 • BMW 7. seeria mudelite kütusekulu ja CO2-heitkogused bensiini- või diiselmootoriga
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 12,6* kuni 4,4
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 299 kuni 116

  BMW 7. seeria iPerformance mudelite kütusekulu ja CO2-heitkogused
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5 kuni 2,0
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 56 kuni 45
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,9 kuni 12,5

  BMW 750Li xDrive kütusekulu ja CO2-heitkogused
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,5 kuni 8,3
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 197 kuni 192

  Kütusekulu ja CO2-heitkogused on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab
  brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta
  saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski
  mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.