BMW 8. seeria Coupé öösel linnas sõitmas.

KAHEKSAS

KAHEKSAS

Kaheksas
BMW 8. seeria Coupé kolm neljandikku eestvaade linnas, pilt.

KOMPROMISSIDETA VÕIMSUS. TÕELINE DŽENTELMEN

Disain

BMW 8. seeria Coupé kolm neljandikku eestvaade linnas, pilt.

Pulssi kõrgustesse tõstev ja täpselt sinule. Uus BMW 8. seeria Coupé ühendab sportauto karakteri BMW luksusklassi hingega, et saada tulemuseks täiesti uus esteetiline standard.
BMW 8. seeria Coupé külgvaade linnas, pilt.

KERE

BMW 8. seeria Coupé külgvaade linnas, pilt.

See BMW 8. seeria Coupé juhatab sisse BMW disaini uue ajastu, mis on selgesti äratuntav kitsaste esitulede järgi. Sportlikku välisilmet iseloomustab üle kogu sõiduki külje jooksvate selgete kontuuride koosmõju, mis rõhutavad nõgusaid pindu ja jõulist õlavöödet. Koos lameda katusejoonega loovad need erakordselt selgepiirilise uusi standardeid kehtestava kupee.
BMW 8. seeria Coupé eesmise lasertule lähivõte.

LASERTULED

BMW 8. seeria Coupé eesmise lasertule lähivõte.

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 600 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laserlight“ rõhutavad samuti lahenduse tehnoloogilist taset ja sõiduki sportlikkust.
BMW 8. seeria Coupé salong.

SALONG

BMW 8. seeria Coupé salong.

Luksussegmendi sportauto – modernne ja kompromissitu uus BMW 8. seeria Coupé tõestab, et kontrastid võivad teineteist ideaalselt täiendada. Kvaliteetsed materjalid, innovatiivsed tehnoloogiad ja rohkelt värvi- ja varustusevalikuid tagavad luksusliku ja kvaliteetse õhkkonna hoolimata sõiduki selgelt sportlikust olemusest. Nii elegantsed juhtelemendid kui ka puhas disainikeel ütlevad vaid üht: otse edasi. See toob esile maksimaalse juhile orienteerituse ja lisab salongile dünaamikat. Ideaalsed tingimused puhtaks sõidunaudinguks.
BMW 8. seeria Coupé Merino nahkpolstriga mitmefunktsioonilise istme lähivõte.

NAHKPOLSTER ‘MERINO‘

BMW 8. seeria Coupé Merino nahkpolstriga mitmefunktsioonilise istme lähivõte.

Midagi igale maitsele. BMW Individuali nahkdetailides on kasutatud parima kvaliteediga Merino nahka, mis annab salongile rafineeritud ja isikupärase välimuse. Valikus on mitmeid eksklusiivseid värvivariante alates mustast ja konjakitoonist kuni elevandiluuvalgeni. Ja efektsete kahevärviliste istmekatetega on siin tõepoolest midagi igale rallisõitjale – või härrasmehele.
BMW 8. seeria Coupé salongi klaasidetailide lähivõte.

KLAASDETAILID ‘CRAFTED CLARITY‘

BMW 8. seeria Coupé salongi klaasidetailide lähivõte.

Iga detailiga veelgi vastupandamatum. Sirgete lõigetega sinised CraftedClarity klaasdetailid lisavad sportlikule salongile elegantset sära. Need leiab käigukangilt ning juhtelemendi keskosast, helisüsteemi nupult ja käivitusnupult. Tulemuseks on sportliku vaimu ja eksklusiivse disaini kombinatsioon, mis ühendab atleetlikkuse ja graatsia viisil, nagu seda pole kunagi varem tehtud.
BMW 8. seeria Coupé M-paketi süsinikkiust katuse lähivõte.

M-PAKETI SÜSINIKOSAD

BMW 8. seeria Coupé M-paketi süsinikkiust katuse lähivõte.

Dünaamika igas detailis: BMW 8. seeria Coupé toob erakordse soorituse ja parima kvaliteedi ühe süsinikkiust katuse alla, rõhutades nii sõiduki sportlikku iseloomu. M-Carbon kerepakett lisab M Sportpaketile veelgi dünaamilisi detaile nagu difuusori teravad kontuurid ja dekoratiivse süsinikelemendiga raamitud summutitoru. Auto välimus jätab oma süsinikust tagaspoileri, õhu sissevõtuavade katete ja peeglikatetega mulje liikumisest isegi siis, kui see seisab.
Tagantvaade: BMW 8. seeria Coupé öises linnas.

PUHAS JÕUD. LAITMATU TÄPSUS

Sõidudünaamika

Tagantvaade: BMW 8. seeria Coupé öises linnas.

Puhas dünaamika, puhas kiirendus, puhas põnevus – TwinPower Turbo 8-silindrilise ja 4,4-liitrise töömahuga mootori võimsus on 390 kW (530 hj), mille abil viib BMW 8. seeria Coupé nii pöördeloenduri kui ka juhi pulsi maksimumini rekordajaga. Üks on alati kindel: mida rohkem kurve, seda toredam on sõit. Oma eksklusiivsete autospordielementidega viib see luksuslik sportauto võimsuse ja täpsuse uuele tasemele. Vali ladusa jooksuga 6-silindriline TwinPower Turbo bensiiniga töötav reasmootor või 235 kW (320 hj) sportlik diiselmootor.
BMW 8. seeria Coupé mootorikapoti lähivõte ülalt.

TWIN POWER TURBO 8-SILINDRILINE BENSIINIMOOTOR

BMW 8. seeria Coupé mootorikapoti lähivõte ülalt.

Erakordne võimsus kohtub sisemise rahuga: BMW TwinPower Turbo 8-silindrilise ja 4,4-liitrise töömahuga mootori võimsus on 390 kW (530 hj), mille abil loob BMW 8. seeria Coupé ainulaadse sümbioosi maksimaalsest dünaamikast ja ökonoomsusest. Oma 750 Nm pöördemomendiga teeb mootor meeldivaks iga sõidu. Kaks muutuva geomeetriaga turboülelaadurit ja kuni 2500 bari sissepritse optimeerivad veelgi jõu arendamist, suurendades samas ka ökonoomsust. Ja tänu spetsiaalselt disainitud helile vastab mootori võimsusele ka selle kõla.
BMW 8. seeria Coupé kolm neljandikku tagantvaade öises linnas, pilt.

ERAKORDSELT DÜNAAMILINE

BMW 8. seeria Coupé kolm neljandikku tagantvaade öises linnas, pilt.

BMW 8. seeria Coupé juures on kõik loodud püsivaks sõidudünaamikaks ja sportlikkuseks. Intelligentse BMW xDrive’i nelikveosüsteemi manööverdamine põhineb tagaratastel ning koos M Sport diferentsiaali ja standardsete hübriidrehvidega tagab see optimaalse veojõu ja sõidustabiilsuse. Sõidukil on vähendatud kliirens, jäik kerekonstruktsioon kogu ulatuses ja kohanduv M-šassii – ideaalsed tingimused eheda sportauto jaoks. Valikuline elektromehaaniline kõikumisvastane süsteem vähendab pööramisel tekkivat külgkallet, et pöördeid saaks kergesti sooritada ka üllatavalt suurtel kiirustel.
BMW 8. seeria Coupé juhikoha lähivõte.

JUHTIVAL KOHAL

Innovatsioon

BMW 8. seeria Coupé juhikoha lähivõte.

Alati progressist sammu võrra eest, olgu tegemist turva- või abisüsteemidega – BMW 8. seeria Coupé innovatiivsete tehnoloogiatega käid alati ajaga kaasas. Ja teedrajav BMW Operating System 7.0 teeb navigeerimise ja sidefunktsioonide kasutamise lihtsamaks ja paremini isikustatumaks kui kunagi varem.
BMW 8. seeria Coupé salong koos keskpaneeli ekraani ja süsteemiga BMW Live Cockpit Professional.

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW 8. seeria Coupé salong koos keskpaneeli ekraani ja süsteemiga BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga teabekuvast ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast.
BMW 8. seeria Coupé salongi lähivõte fookusega keskkonsoolil.

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

BMW 8. seeria Coupé salongi lähivõte fookusega keskkonsoolil.

Ei ole vaja mainidagi, et uus BMW 8. seeria Coupé juhatab uue ajastu sisse ka ühenduvuse alal. Selle nimi on BMW Live Cockpit Professional: kvaliteetne ekraanisüsteem, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga teabekuvast ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast. BMW Operating System 7.0 on innovaatilise töökontseptsiooniga: see on intuitiivselt juhitav viibete, hääljuhtimise ja puuteekraaniga ning pakub rohkelt võimalusi kõigi ekraanide kohandamiseks.
BMW 8. seeria Coupé salongi lähivõte fookusega roolil.

JUHIABI

BMW 8. seeria Coupé salongi lähivõte fookusega roolil.

Tippklassi sooritusega peab kaasnema ka tippklassi hoiak. Seetõttu on uus BMW 8. seeria Coupé saadaval innovatiivse juhtimisassistendiga Professional. See abistab džentelmeni sobiva pikivahe ja kiiruse valikul, hoiab teda õiges sõidureas ja aitab avariisid vältida. Samuti hoiatab süsteem juhti, kui läheneb risttee, on tagant sissesõidu oht või teel on inimesi, ja pakub isegi hädaabituge.
BMW 8. seeria Coupé avamine mobiiltelefoni ja digitaalse võtmega.

BMW DIGITAALNE VÕTI

BMW 8. seeria Coupé avamine mobiiltelefoni ja digitaalse võtmega.

Miks kasutada süütevõtit, kui sul on kaasas oma Androidi telefon? Digitaalse võtmega* saad oma BMW-d lukustada ja avada ning isegi mootori käivitada ilma füüsilist võtit kasutamata. Selle saab Androidi nutitelefonisse laadida rakenduse BMW Connected abil ning seejärel pere ja sõpradega jagada. Kehtivusaeg on üks aasta. * Ainult Samsungi nutitelefonidel (alates S7) koos operatsioonisüsteemiga Android Oreo (8.1) + NFC-kiibikaardiga nutitelefonidel.
BMW 8. seeria Coupé salong koos keskpaneeli ekraani ja tarkvara kauguuendusega.

TARKVARA KAUGUUENDUS

BMW 8. seeria Coupé salong koos keskpaneeli ekraani ja tarkvara kauguuendusega.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Mugav, töökindel ja stressivaba – ilma, et peaksid oma BMW teenusepartnerit külastama. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu nagu nutitelefonilegi.
BMW 8. seeria Coupé pilt külgvaates valgel taustal.

TÄIUSLIKKUS DETAILIDES

TEHNILISED ANDMED

TÄIUSLIKKUS DETAILIDES

TEHNILISED ANDMED

BMW M850i Coupé First Editioni kolmveerandpöördes eestvaate pilt linnas
BMW M850i Coupé First Editioni kolmveerandpöördes tagantvaate pilt linnas
BMW M850i Coupé First Editioni 20-tollised kergmetallveljed
BMW M850i Coupé First Editioni BMW neerukujulise iluvõre lähivaade
BMW M850i Coupé First Editioni juhikoht
BMW M850i Coupé First Editioni keskkonsooli lähivaade
BMW M850i Coupé First Editioni juhiiste

BMW M850I COUPÉ FIRST EDITION

Erakordselt sportlik: BMW M850i Coupé First Edition. Üksnes 400 mudeliga kiirgab see väljalase maksimaalset autoriteeti – sellel on BMW Individuali eriline Frozen Barcelona Blue metallikvärvi viimistlus, millele sekundeerib BMW Individuali kõrgläikeline Shadow Line oma laiendatud valikutega ning muljetavaldavate 20-tolliste Jet-Black-toonis M-kergmetallvelgedega. Lisavarustusega, nagu paketi M Carbon süsinikkiust katus, avab see oma kõik võimalused. Salong tervitab sind embleemiga „First Edition 1/400“ BMW Individuali salongi dekoratiivliistul, mis on toonis Piano finish Black. Kaunistatud BMW Individuali täisnahast polstriga ‘Merino’, toonis Ivory White/Night Blue ning samuti BMW M-rooliga, toonis Night Blue ja katusepolstriga, toonis Alcantara Night Blue, avab salong juba esmapilgul oma eksklusiivse iseloomu. Muud eriomadused, sh disainiomadused, nagu Bowers & Wilkins Diamondi ruumilise heli süsteem või klaasdetailid ‘CraftedClarity’, loovad äärmiselt elegantse ja samal ajal sportliku õhkkonna. Unikaalne isikupära erakordse sooritusvõime jaoks.

BMW 8. seeria Coupé ja M8 GTE külgvaade öises linnas, pilt.

BMW M8 GTE

Mootorispordi DNA

BMW 8. seeria Coupé koos BMW Individual varustusepaketiga küljelt linnas öösel, pilt.

IGAKÜLGSELT AINULAADNE

BMW Individual

BMW 8. seeria Coupé koos BMW Individual varustusepaketiga küljelt linnas öösel, pilt.

Isikupära individualistide seas: BMW Individuali varustus täiendab BMW 8. seeria Coupé välimust eksklusiivsete värvilahenduste, nahkdetailide ja elegantsete dekoratiivliistudega.
BMW 8. seeria Coupé koos BMW Individual varustusepaketiga eest linnas öösel, pilt.

KERE

BMW 8. seeria Coupé koos BMW Individual varustusepaketiga eest linnas öösel, pilt.

Härrasmees või rallisõitja? Sina otsustad. Saadaval on suur valik uusi BMW Individuali värviviimistlusi: Dravit Grey, Aventurine Red*, Almandine Brown* ja Tanzanite Blue*. Koos eksklusiivsete kergmetallvelgedega on efektne vaatepilt kindlustatud. * Saadaval 2019. aasta märtsist.
BMW 8. seeria Coupé salong BMW Individual varustusepaketiga.

SALONG

BMW 8. seeria Coupé salong BMW Individual varustusepaketiga.

Eksklusiivne, väga sportlik või erakordselt elegantne: loo ise enda vajadustele vastav interjöör. Salongi dekoratiivliistud on saadaval toonis Piano Black. BMW Individuali täisnahkpolster* on parima kvaliteediga Merino nahast, mis on saadaval laias värvivalikus alates toonidest Black ja Cognac kuni toonini Ivory White. Esimest korda on valikus ka mitmevärvilised polstrilahendused nagu Tartufo, Fiona Red või Night Blue kombineeritud jõulise mustaga. * Saadaval 2019. aasta märtsist.

KOHTU DŽENTELMENI VÕIDUSÕIDUAUTOGA

Kontakt

Kas soovid BMW 8. seeria Coupé mudeliga vahetult ja isiklikult tutvuda? Kohalikust BMW esindusest leiad kõik vajaliku teabe ja teenused.

Loe lisaks
Noor naine türkiissinisel taustal.

PROGRESSIIVNE LUKSUS

BMW LUKSUSKLASS

PROGRESSIIVNE LUKSUS

BMW LUKSUSKLASS

Kütusekulu ja CO₂-heide

BMW 840d xDrive (2)(3):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,2-5,9
CO2-heide g/km (keskmine): 164-154

BMW M850i xDrive (2)(3):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,5-10,0
CO2-heide g/km (keskmine): 240-228

BMW M850i xDrive’i tehnilised andmed ei ole praegu saadaval.

Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel(3) ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks