VÕTA VASTU TUNDMATU.

BMW X1.

VÕTA VASTU TUNDMATU.

BMW X1.

VÕTA VASTU TUNDMATU.BMW X1.

Võimsus kW (hj) p/min juures (xDrive25i)

170 (231)/5000–6000

Max pöördemoment Nm p/min juures (xDrive25i)

350/1350–4500

Keskmised CO2-heitkogused g/km (xDrive25i)

149–144

Keskmine kütusekulu l / 100 km (xDrive25i)

6,5–6,3

BMW X1 on ideaalne sõiduk, kui soovid kogeda sõidurõõmu autoga, mis arvestab sinu vajaduste ja soovidega. SAV proportsioonid on muljetavaldavad ja salong on tõeliselt paindlik. BMW xLine ja BMW Sport Line kaudu pakutakse sulle kahte kujundusmaailma, mille abil on võimalik kindlaid välis- ja siseelemente rõhutada. Tänu kombinatsioonile BMW EfficientDynamics meetmetest ja tõhusatest BMW TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootoritest võib BMW X1 uhkeldada kõigi mootoriversioonide puhul muljetavaldavalt madala kütusekulu ja väikeste heitkogustega.

TUTVU BMW X1 SÕIDUKIGA.

Disain.

BMW X1 tõlgendab SAV tüüpilist välimust ühtviisi mitmekülgse ja dünaamilisena. Selle võimas siluett koos pika teljevahe ja lühikeste ülenditega on muljetavaldav nii linnaliikluses kui ka maastikul. Selles on kombineeritud atleetlik disain kompaktsete välismõõtmetega, tegemata kompromisse paindlikkuse ega ruumikuse alal. BMW X1 välimuse ühendab oskuslikult tervikuks kvaliteetsete materjalide kombinatsioon koos läbimõeldud ja sobivate detailidega.
Loe lisaks

Mugavus ja funktsionaalsus.

Ideaalne kaaslane tundmatu avastamiseks. BMW X1 kvaliteetmaterjalidega viimistletud salongis on sõitjatele antud kõrgem istumisasend, kust on parim vaade ümbrusele. Koos intuitiivse käsitsemise ja paindliku ruumilahendusega on BMW X1 ideaalne partner kõigiks sinu tulevikuplaanideks.
Loe lisaks

xDrive.

Intelligentne BMW xDrive nelikveosüsteem kohandub täiuslikult ka kõige keerulisemate teeoludega ja tagab alati suurepärase haarduvuse. xDrive ja dünaamiline suunastabiilsuskontroll (DSC) vastutavad selle eest, et BMW on täielikult stabiilne. xDrive, mida juhib DSC-andurite süsteem, jaotab võimsuse kiirelt ja paindlikult sildade vahel ära, et vältida üle- või alajuhitavuse tekkimist ning tagada nii suurepärane suunastabiilsus. Nii ei pea DSC keeruliste teeolude korral palju sekkuma. BMW xDrive kombineerib endas nelikveo kõiki eelised, nagu veojõud, suunastabiilsus ja sõiduohutus, ja seda BMW nobedusega, mis suurendab sõidumõnu veelgi.
Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

    Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.