VABADUS KÕIGE KAUNIMAL KUJUL.

BMW X1 välimus.

VABADUS KÕIGE KAUNIMAL KUJUL.

BMW X1 välimus.

BMW X1 tõlgendab SAV tüüpilist välimust ühtviisi mitmekülgse ja dünaamilisena. Selle võimas siluett koos pika teljevahe ja lühikeste ülenditega on muljetavaldav nii linnaliikluses kui ka maastikul. Selles on kombineeritud atleetlik disain kompaktsete välismõõtmetega, tegemata kompromisse paindlikkuse ega ruumikuse alal. BMW X1 välimuse ühendab oskuslikult tervikuks kvaliteetsete materjalide kombinatsioon koos läbimõeldud ja sobivate detailidega.

VABADUS KÕIGE KAUNIMAL KUJUL.BMW X1 välimus.

BMW X1 tõlgendab SAV tüüpilist välimust ühtviisi mitmekülgse ja dünaamilisena. Selle võimas siluett koos pika teljevahe ja lühikeste ülenditega on muljetavaldav nii linnaliikluses kui ka maastikul. Selles on kombineeritud atleetlik disain kompaktsete välismõõtmetega, tegemata kompromisse paindlikkuse ega ruumikuse alal. BMW X1 välimuse ühendab oskuslikult tervikuks kvaliteetsete materjalide kombinatsioon koos läbimõeldud ja sobivate detailidega.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

Juba selle välimus tekitab seiklusjanu: SAV kontseptsiooni stiilsed omadused vastavad linnaelu dünaamilisusele ja sportlikkusele. Kõrge katusejoonega kere loob salongis eriti avara õhkkonna. Valikulised xLine poleeritud alumiiniumist detailid rõhutavad sõiduki sportlikku välimust ja seostavad selle visuaalselt X-mudelitega. Need annavad ka esi- ja tagaosale nende iseloomuliku välimuse. Need detailid, mis on saadaval hulga eri värviviimistlustega, pakuvad maastikusõitudel lisakaitset värvikahjustuste eest. Suurepärase aerodünaamika ja väiksema kütusekulu tagavad detailid, nagu külgmised õhulabad pagasiluugil ning eesmistesse õhu sisselaskeavadesse integreeritud õhukardin.

LED-TULEDE DISAIN.

BMW X1 on äratuntav isegi täielikus pimeduses. Selle tuttav kuue silmaga pale näitab selgesti, et sõiduk kuulub X-mudelite perre. Ja tänu põhivarustuse LED-päevatuledele on BMW X1 suurepäraselt nähtav ka päevasel ajal. Vajaduse korral saab nurgatuledega varustatud LED-esitulede lisafunktsioonina sisse lülitada eredad ja tõhusad Bi-LED-tuled (nii lähi- kui ka kaugtuled). Nurgatulede LED-tehnoloogia tagab valgusvihu kohandava jaotuse, valgustades linnaliikluses intensiivsemalt teeservapoolset külge. LED-tuled kasutavad ka kuni 50% vähem energiat kui tavalised lambid ning nende eluiga ja valgusvihu ulatus on oluliselt pikemad.

KLAASIST PANORAAMKATUS.

Klaasist panoraamkatus pakub imelisi vaateid ning laseb salongi palju valgust, luues seal erakordselt ruumika ja avara õhkkonna. Kui päikesevalgus on liiga ere, saab päikese eest kaitsva ruloo lihtsalt ja sujuvalt sulgeda. Klaasist panoraamkatust on võimalik nii pealt ära libistada kui ka üles tõsta ja see pakub salongi heaks õhutamiseks mitmesuguseid võimalusi. Kui klaaskatus on õhutusasendis, keritakse päikesevari automaatselt tagasi, et õhk sisse pääseks. Lisaks hakkab automaatselt tööle integreeritud tuuledeflektor, mis minimeerib avatud katusega sõites turbulentsi.

SALONGI DISAIN.

BMW X1 üllatab tuttavaga. Selle teeb võimalikuks tavapäraselt juhile orienteeritud esiiste koos erakordselt uuenduslike ja elegantsete disainielementidega. Põhirolli mängib siin puudutus: Erakordselt kvaliteetsed materjalid ning tipptasemel viimistlus avaldavad muljet kohe. Nii salongi valgustus kui ka materjalivalik – nahk, väärispuit ja alumiinium – sobivad suurepäraselt ülejäänud salongiga ja avaldavad muljet oma kvaliteediga. BMW X1 puhul on selge, et tähelepanu on pööratud ka praktilistele detailidele. Avara paigutusega keskkonsool koos rullkattega topsihoidjate ja täiendavate hoiulaegastega lisab vabadust ning rõhutab salongi praktilisust. Tehnilised lisad, nagu navigatsioonisüsteem Professional koos iDrive puutetundliku juhteseadmega, on paigutatud intuitiivselt ümber juhiistme. Tänu sellele tunned end BMW X1 sõidukis nagu kodus juba enne esimest teekonda.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEIDE.

 • BMW X1 mudelite kütusekulu ja CO2-heitkogused bensiini- või diiselmootoriga
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,6 kuni 3,9
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 152 kuni 104

  BMW X1 xDrive20i kütusekulu ja CO2-heitkogused
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,4 kuni 6,3
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 149 kuni 146

  BMW X1 xDrive25i kütusekulu ja CO2-heitkogused
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,6 kuni 6,4
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 152 kuni 149

  BMW X1 sDrive18d kütusekulu ja CO2-heitkogused
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 4,5 kuni 4,1
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 119 kuni 109

  BMW X1 xDrive20d kütusekulu ja CO2-heitkogused
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 5,1 kuni 4,8
  CO2-heitkogused g/km (keskmine): 134 kuni 127

  Nurksulgudevälised arvud viitavad standardse ülekandega põhimudelile; nurksulgudes olevad arvud viitavad valikuliselt saadaoleva ülekandega (vt erivarustuse osa) mudelile.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.