BMW X1 F48 LCI, Storm Bay, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas mäestiku taustal
Kütusekulu (kombineeritud)7.7–1.7 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid

X1

BMW X1.

Kütusekulu (kombineeritud)7.7–1.7 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid
X1BMW X1.

Ees ootavad verstapostid: BMW X1 on tulnud standardeid looma. Selle atleetlikust disainist paistab välja eelkõige tegutsemisvalmidus. Esmapilgul on tegemist läbi ja lõhki X-mudeliga: selle välisilmes annavad tooni SAV (Sports Activity Vehicle) puhul tavapäraselt lühikesed ülendid ja pikk teljevahe. Veenva dünaamika ja liikuvusega annab see oma ambitsioonidest selgelt märku. Ning tänu mitmekülgsuse ja paindlikkusega kombineeritud innovaatilistele tehnoloogiatele tagab see igal sõidetaval meetril maksimaalse mugavuse.

 

Loe lisaks

BMW X1 DISAINIELEMENDID.

BMW X1-st kiirgab paeluvat tegevusjanu: alates suurepärasest BMW neerukujulisest iluvõrest ja adaptiivsetest LED-esituledest ning LED-udutuledest, 19“ Y-spoke style velgedest ja LED-projektsiooniga „X1“ küljepeeglist kuni LED-tagatulede ja muljetavaldavate summutitorude ääristeni. Sind ootab sisenedes salongivalgustus, mis kumab diskreetselt kogu salongis. Armatuurlaud on lisaks kaunistatud dekoratiivsete kontrastõmblustega, mis on ka Dakota nahast Oyster polstritel ja jalamattidel. Reguleeritav tagaiste pakub paindlikkust: kas lisaruumi tagaistmetel või rohkem ruumi pakkidele pakiruumis.
BMW X1 F48 LCI, lähivaade adaptiivsetest LED-esituledest

BMW X1 F48 LCI, adaptiivsed LED-esituled

Adaptiivsed LED-esituled koosnevad lähituledest, pimestamisvastase tehnoloogiaga kaugtuledest (BMW Selective Beam) ja LED-tehnoloogiaga suunatuledest. Varustuses on ka nurgatuled, päevatuled ja kohanduv valguskontroll tee valgustamiseks vastavalt sõiduolukorrale.
BMW X1 F48 LCI, lähivaade 19-tollistele kergmetallvelgedele

19-tollised kahevärvilised kergmetallveljed Y-spoke style 580.

19-tollised kahevärvilised kergmetallveljed Y-spoke style 580 Orbit Grey, läikiv-treitud, 8J × 19 rehvidega 225/45 R19.
BMW X1 F48 LCI, fookuses LED-projitseeritud „X1“.

Küljepeegel koos LED-projitseeritud „X1“-ga.

Juhipoolne küljepeegel projitseerib lukustusest vabastamisel LED-tulede abil juhi poolele kahevärvilise „X1“ logo. See tervitus hõlmab ka uksekäepideme õnaruse valgustust.
BMW X1 F48 LCI, salong aktiveeritud tuledepaketiga

Tulede pakett.

Erinevaid LED-tulesid sisaldav tulede pakett annab salongile eheda kvaliteedi õhkkonna. Kuus valitavat valguskujundust valgustavad salongi stiilse otseste ja kaudsete tulede kombinatsiooniga. Lisaks tervitavad sind muljetavaldava tervituskuvaga välised LED-id, sh LED-projitseeritud „X1“.
BMW X1 F48 LCI, salong koos reguleeritavate tagaistmetega

Reguleeritavad tagaistmed.

Pakiruumi kasutamise võimalused on eriliselt paindlikud tänu tagaistme reguleerimise viisidele: kas suurendades jalaruumi tagaistujate jaoks või maksimeerides pakiruumi mahutavust – sõltuvalt sellest, mis on olulisem. 60 : 40 jaotusega tagaistet saab kuni 130 mm ette või taha nihutada. Tagumisi seljatugesid on võimalik osades 40 : 20 : 40 alla lasta.
BMW X1 F48 LCI, salong 'Dakota' nahast perforeeritud istmekatetega värvitoonis Oyster, hallide aktsentidega

Nahkpolster 'Dakota' perforatsioonidega | Oyster ja hall.

Nahkpolster 'Dakota' PDOA, perforatsioonidega, toonis Oyster, hallide aktsentidega.

BMW X1 xDRIVE25e PISTIKHÜBRIID.

Avasta BMW X1 xDrive25e uuendusliku hübriidsõidu eelised ja olulisemad tehnilised omadused.

Parim mõlemast maailmast: BMW X1 xDrive25e** pakub sulle säästliku liikuvuse ja ökonoomse sõidudünaamika kogemust. Tutvu selle uuendusliku BMW hübriidsõiduki rohkete eelistega ning saa lisateavet selle ajamikontseptsiooni, sõidudünaamika, BMW Chargingu ning BMW ConnectedDrive’i praktiliste digiteenuste kohta.
Pistikhübriid BMW X1 xDrive25e F48 LCI, külgvaade, laadimas koos modelliga

BMW X1 xDrive25e pistikhübriidtehnoloogia.

BMW X1 xDrive25e** pistikhübriid ühendab BMW eDrive-elektriajamitehnoloogia võimsa BMW sisepõlemismootoriga. Need kaks ajamit annavad koos tõhusa ja ainulaadse sõiduelamuse. BMW xDrive’i nelikveosüsteem, ainulaadne selles pistikhübriidide segmendis, annab optimaalsele dünaamikale ja veojõule lisakindluse.
Lisateave BMW pistikhübriidide jõuülekande kohta
Pistikhübriid BMW X1 xDrive25e F48 LCI, kolm neljandikku külgvaade, tänaval sõitmas

BMW X1 xDrive25e sõidurežiimid.

Täiselektriliselt ja heitmevabalt tööle või jõuliselt dünaamilisena ja piisava sõiduulatusega nädalalõpureisile – BMW X1 xDrive25e** pistikhübriid jätab sulle kõik võimalused avatuks. Intelligentsed sõidurežiimid tagavad sisepõlemismootori ja elektrimootori optimaalse koostöö igas olukorras.
Lisateave nutikate sõidurežiimide kohta
Pistikhübriid BMW X1 xDrive25e F48 LCI, kolm neljandikku külgvaade, laadimas

BMW X1 xDrive25e laadimine.

BMW Charging pakub pistikhübriidi laadimiseks spetsiaalselt sulle loodud lahendusi. Lisaks tavapärasele koduses seinakontaktis laadimise kaablile sisaldab BMW X1 xDrive25e** tarnekava ka avalikes laadimisjaamades laadimise kaablit (Mode 3) ning laadimiskaarti BMW Charging Card, mis pakub sulle avalikes laadimisjaamades laadimisel ahvatlevaid tingimusi*.

* Turupõhine pakkumine
Lisateave BMW Chargingu kohta
Pistikhübriid BMW X1 xDrive25e F48 LCI, navigatsioonisüsteem, lähivaade

BMW X1 xDrive25e digitaalsed teenused.

BMW pakub sulle uuenduslikke digitaalseid teenuseid, mis muudavad igapäevaelu BMW X1 xDrive25e-ga** mugavamaks. BMW Connected Charging suunab sind usaldusväärselt teekonnal asuvatesse lähimatesse avalikesse laadimisjaamadesse. Teised digitaalsed teenused, nagu My BMW rakendus, muudavad sinu igapäevaliikumise veelgi lihtsamaks.
Lisateave BMW digitaalsete teenuste kohta

BMW X1 MUDELID.

Mudel Advantage

 • Parkimiskontroll (PDC), taga
 • Automaatne pagasiluugi avamine
 • Pidurdusfunktsiooniga tempomaat
 • Kahe tsooniga automaatne kliimaseade
BMW X1 F48 LCI, mudel Advantage toonis Cashmere Silver, stuudios kolm neljandikku eestvaates

Mudel xLine

 • 18-tollised kergmetallveljed Y-spoke style 579; saadaval ka teised veljed
 • Eesmine põrkeraud, karteripõhja kaitse ja teised detailid toonis Silver matt
 • Tekstiil-/nahkkattega istmed 'Cross Track' toonis Granite Brown koos musta värvi rõhutustega; alternatiivina perforeeritud nahkistmed 'Dakota'; saadaval ka teised istmekattevalikud
 • Salongi dekoratiivliistud toonis 'Pearl Dark', rõhutustega toonis Pearl Chrome; saadaval ka teised dekoratiivliistud
BMW X1 F48 LCI, mudel xLine toonis Mineral White, stuudios kolm neljandikku eestvaates

Mudel Sport Line

 • 18-tollised kergmetallveljed Double-spoke style 578; saadaval ka teised veljed
 • Spetsiaalsete disainielementidega eesmine põrkeraud kõrgläikega mustade detailidega, keretoonis karteripõhja kaitse
 • Tekstiili/Sensateci kombinatsioonis sportistmed toonis Anthracite koos halli aktsendiga; saadaval ka teised istmekatted
 • Nahkkattega rool
BMW X1 F48 LCI, mudel Sport Line toonis Sunset Orange, stuudios kolm neljandikku eestvaates

Mudel M Sport

 • M-aerodünaamikapakett kerevärvi esispoileri, küljekarbi katete, rattakoopa äärise ja uste alaosa laiendiga ning toonis Dark Shadow metallik tagaspoileri ja difuusori siseosaga
 • 18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 570 M; saadaval ka teised veljed
 • Sportistmed juhile ja kaassõitjale ees, tekstiilist 'Micro Hexagon'/Sensatec Black või toonis Anthracite tekstiilist/Sensatecist hallide rõhutustega; saadaval ka teised polstrid
 • M-sportvedrustus, madaldatud; alternatiivina standardvedrustus
 • Nahkkattega M-rool
BMW X1 F48 LCI, mudel M Sport toonis M Misano Blue, stuudios kolm neljandikku eestvaates
 • Mudel Advantage
 • Mudel xLine
 • Mudel Sport Line
 • Mudel M Sport

BMW X1 AJAMITEHNOLOOGIAD.

Võimekas sooritus igal moel.

BMW X1 pakub välja terve spektri tippsooritajaid nagu BMW TwinPower Turbo kolme- ja neljasilindrilised mootorid, Steptronic käigukast, intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive ning kohanduv vedrustus ja M Sport pidurid.
BMW X1 F48 LCI, lähivaade BMW TwinPower Turbo neljasilindrilisele bensiinimootorile

TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor.

Uue põlvkonna TwinPower Turbo 2,0-liitrine neljasilindriline bensiinimootor tagab maksimaalse sõidunaudingu. See on nobeda jõuülekandega ja erakordselt hea reaktsiooniga ka väikestel pööretel, hoides samas madalal nii kütusekulu kui ka heitkogused.
BMW X1 F48 LCI, lähivaade BMW xDrive’i logole tagaosas

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW X1 F48 LCI, kolm neljandikku tagantvaade, sõitmas mäestiku taustal

Kohanduv vedrustus.

Kohanduv vedrustus võimaldab reguleerida amortisaatorite omadusi vastavalt sõiduolukorrale ning ühendab sõidumugavuse ja sõidudünaamika parima võimaliku ohutusega. Sõidurežiimide valiku kaudu saad valida standardse COMFORT-režiimi või SPORT-režiimi.
BMW X1 F48 LCI, lähivaade käigukangile keskkonsoolis

Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X1 F48 LCI, külgvaade, lähivõte 19-tollisest veljest koos M Sport piduriga

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.

BMW X1 UUENDUSED.

Alati ajakohaselt sõitmas.

Varustatuna selliste uuendustega nagu Apple CarPlay®, traadita laadimisega telekommunikatsioon, BMW Head-Up Display ja 10,25-tolline keskpaneeli ekraan – koos intelligentsete ohutussüsteemidega, sealhulgas juhtimisassistent Plus ja parkimisassistent, tagab BMW X1, et jõuad alati mugavalt ja ohutult oma sihtkohta.
BMW X1 F48 LCI, salong fookusega juhtimisassistent Plusile ekraanidel ja juhtseadmetel

Juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistendi Plus varustus parandab silmanähtavalt turvalisust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke- ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega, sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteemi, kaugtulede assistenti, kiiruspiirangute teabesüsteemi ja kaameraga tempomaati koos funktsiooniga Stop&Go.
BMW X1 F48 LCI, salong fookusega juhtimisassistent Plusile ekraanidel ja juhtseadmetel

Parkimisassistent.

Parkimisassistent muudab külgboksi parkimise lihtsamaks. Süsteem kontrollib aeglasel liikumiskiirusel parkimiskohtade mõõtmete sobivust. Kui sobiv parkimiskoht on leitud, võtab parkimisassistent roolimise üle ning sinu käsitseda jäävad käigukast, gaasipedaal ja pidur.
BMW X1 F48 LCI, salong fookusega BMW Head-Up Displayl

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajalikku teavet otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et saad täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust ning olenevalt varustusepaketist ka navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
BMW X1 F48 LCI, salong fookusega juhtimisassistent Plusile ekraanidel ja juhtseadmetel

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Lisaks on saadaval Bluetooth Office.

BMW X1 TEHNILISED ANDMED.

BMW X1 xDrive20i.

Mootori võimsus kW (hj) p/min juures:

131 (178) / 5000-5500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

7,3

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

7-7,7

Kombineeritud CO₂-heide (g/km):

158-175

BMW X1 xDrive20i F48 LCI toonis BMW Individual Storm Bay metallik, sõitmas talvisel maastikul

BMW X1 HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW X1 F48 LCI, Storm Bay, kolm neljandikku tagantvaade, sõitmas inimestega maastiku taustal

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X1-LE.

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma BMW X1 soetamiseks.

BMW SERVICES.

BMW X1 TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Igati muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu:
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW X1-le, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X1 xDrive20i:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7-7,7
  CO₂-heide g/km (keskmine): 158-175

  BMW X1 xDrive25e:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 1,8-1,9
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 40-44

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.