OLE SEE, KES JULGEB.

Esimene BMW X2.

OLE SEE, KES JULGEB.

Esimene BMW X2.

OLE SEE, KES JULGEB.Esimene BMW X2.

Täiesti ainulaadne. Äärmiselt erakordne. Uus BMW X2 teeb oma sportlikud ambitsioonid selgeks juba esimesest pilgust. Tänu oma jõulisele atleetlikkusele pakub see oma klassis võitmatult kiiret ja dünaamilist sooritust. Koos kvaliteetse salongi ja rohkete uuenduslike tehnoloogiatega on see tõeline uue ajastu kangelane. Kas oled valmis?

BMW X2 xDrive20d(3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 4,9–4,7
CO2-heide g/km (keskmine): 128–124

Loe lisaks

5 TUGEVAT ARGUMENTI

 • 01 Kütusekulu l /100 km (keskmine): 4,9–4,7⁽³⁾
 • 02 CO₂-heide g/km (keskmine): 128–124⁽³⁾
 • 03 Esimest korda saadaval koos M Sport X paketiga
 • 04 Erakordne sõidudünaamika ja võimsad mootorid
 • 05 Innovatiivne juhtimiskontseptsioon ja sujuvad ühenduvusteenused

ALATI AINULAADNE.

Välisdisaini elemendid.

BMW X2 liigub enda rada pidi – ja näitab seda ka välja. Selle väljendusrikas vorm koos dünaamiliste kontuuridega annab sõidukile erakordselt sportliku kupee välimuse. Samal ajal ei lase selle erakordsust unustada muljetavaldavad proportsioonid ja ainulaadselt innovatiivne disain. Ideaalne kõigile, kes soovivad avastada uusi teid.

Loe lisaks

Jahutusavad.

Vapustav juba esimesest pilgust: enesekindel esiosa koos tugeva põrkeraua ja kolmest osast koosnevate õhuavadega tagavad piduritele ja mootorile veelgi parema jahutuse. Õhuavadesse integreeritud õhukardinad aitavad kere takistust veelgi vähendada.
Loe lisaks

Rattakoopad.

Sportlik üldmulje: M Sport X paketi suured Frozen Grey toonis rattakoopad on efektsetele velgedele tõeliselt dünaamiliseks raamiks. Koos küljekarbi katetega rõhutavad, et BMW X2 puhul on eksimatult tegemist X-perekonna täieõigusliku liikmega.
Loe lisaks

Küljekarbi katted.

Mida BMW X2 alustab, selle ta ka lõpule viib. Seda demonstreerivad ka uues Frozen Grey värvitoonis paneelid küljekarbi katete kohal. Need loovad samuti toonis Frozen Grey rattakoobastega sujuva ülemineku ning jätkavad efektset värviviimistlusse ja kereelementide koosmängu kogu tagaosas.
Loe lisaks

M-tagaspoiler.

Dünaamiline kuni väikseimate detailideni. Valikuline M-tagaspoiler rõhutab veelgi pikendatud kupeelaadse silueti sportlikku vormi. Veel üks pilgupüüdja on selgete kontuuridega M-tagaspoiler, mis võtab ideaalselt kokku BMW X2 laia tagaosa.
Loe lisaks

Tagaosa disain.

Läbinisti süstemaatiline: unikaalne disainikeel ulatub tagaosani. Pakiruumi luuk on spoileriga elegantselt tasapinnaline. Selle täiendamiseks on pakiruumi luugi käepide integreeritud nutikalt BMW embleemi sisse.
Loe lisaks

Klaasist panoraamkatus.

Valgusele avatud ka suletuna: valikuline kaheosaline klaasist panoraamkatus ulatub peaaegu üle terve BMW X2 lae. Nii toob see salongi lisavalgust ja annab erakordselt ruumika tunde. Esiosa on avatav soovitud ulatuses.
Loe lisaks

ALATI SAMMU VÕRRA EES.

BMW Connected+.

Tänu rakenduse BMW Connected innovaatilistele BMW Connected+ teenustele saad BMW X2 alati kasutada optimaalset sõiduki ja nutitelefoni vahelist ühendust. Saad planeerida oma marsruute ja edastada need navigatsioonisüsteemile, jagada oma hetkeasukohta teistega reaalajas või vaadata oma marsruudi viimast, jala läbitavat osa kuni sihtkohani jõudmist nutitelefonist. Kujutle rakendust, mis sinu elu lihtsamaks muudab – BMW Connected teeb selle võimalikuks.

Loe lisaks

Saada autosse.

Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti BMW Connectedi rakendusega ja saada need otse oma BMW navigatsioonisüsteemi. Kui oled juba autos ning loonud oma nutitelefoniga Bluetooth-ühenduse, saad marsruudiabi sisse lülitada vaid ühe koputusega.

Loe lisaks

Jaga sõidu käiku reaalajas.

Sõiduoleku reaalajas jagamise funktsiooniga saab turvaliselt jagada oma saabumisaega ja hetkeasukohta pere ja sõpradega. Vastuvõtja saab lingi veebilehele, kus on näha sihtkoht ja sõiduki hetkeasukoht kaardil.
Loe lisaks

Uksest ukseni navigeerimine.

Jõua rahulikult ja õigeaegselt kohale. Uksest ukseni navigeerimine aitab läbida viimased sammud pargitud autost kuni sihtkohani ja tagasi. Oma nutitelefonist saad kiire ligipääsu jalakäijale mõeldud navigatsiooniteenusele, mis saab vajalikku lisateavet Connectedi pardaekraanilt ja näitab BMW Connected-rakenduse tõuketeatiseid.

Loe lisaks

BMW ConnectedDrive.

Kulge edasi tänu BMW ConnectedDrive tipptasemel ühendusteenustega, mille abil säilitad kontakti kõige enda jaoks olulisega, et reisimine veelgi mugavamaks muuta. Avasta seda ise.
Loe lisaks

SÕIDAB EES. EI JÄÄ KUNAGI MAHA.

Sõidudünaamika.

SÕIDAB EES. EI JÄÄ KUNAGI MAHA.

Sõidudünaamika.

Võimsad mootorid. Vahetu juhtimine. Valikuline M-sportvedrustus. Seab oma klassis standardeid ülitäpse roolimisega. Meeleolukas dünaamika ja nobedus nii sprintidel kui ka pikkadel vahemaadel, linnaliikluses või käänulistel maateedel. Kõik selle saab veelgi kaugemale viia valikulise BMW xDrive nelikveosüsteemiga. See annab BMW X2 sõidukile erakordselt hea haarduvuse ja veojõustabiilsuse, mis võimaldavad võtta veelgi järsemaid kurve otsekui rööbastel. Põnevusttekitav kiirus garanteeritud – neile, kes valmis on.

Loe lisaks

VÄLJAKUTSE IGAPÄEVARUTIINILE.

On vähe sellist, mis suudaks BMW X2 tagasi hoida. Ja eriti siis, kui sellel on olemas arvukalt lisatarvikuid. Kuhu iganes tee ka viib, see on kõigeks valmis. Tutvu kvaliteetsete ja praktiliste lisatarvikutega, et ka sina saaksid esitada väljakutse igapäevarutiinile.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X2 M35i(2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,4 -8,1
  CO2-heide g/km (keskmine): 191-185

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel (3) ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.