MISSIOONIL.

Täiesti uus BMW X3.

MISSIOONIL.

Täiesti uus BMW X3.

MISSIOONIL.Täiesti uus BMW X3.

Uue BMW X3 on piiramatute võimaluste väljendus, rõhutades jõuliselt kohalolekut ja vabadust. Juba esimesest pilgust avaldab see muljet oma atleetliku välimuse ning põnevustpakkuva sõidukogemusega. Tänu osaliselt autonoomsele juhtimisele ja intelligentsele BMW xDrive nelikveosüsteemile pakub see esmaklassilist sõidumugavust nii sõiduteel kui ka maastikul. Nii määrab see oma klassis väärtused, millest juhinduda, ja teeb vaieldamatult selgeks ühe: on väga suur erinevus selles, kuidas oma sihtkohta jõuad.

 

BMW X3 M40i.
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 8,4–8,2
CO2-heide g/km (keskmine): 193–188

Loe lisaks

KOMPROMISSITU DÜNAAMIKA – IGAL MAASTIKUL.

BMW xDrive intelligentne nelikveosüsteem.

KOMPROMISSITU DÜNAAMIKA – IGAL MAASTIKUL.

BMW xDrive intelligentne nelikveosüsteem.

BMW X3 on sõiduk, millel on selge missioon: ühendada kompromissitult dünaamika ja turvalisus. Tänu intelligentsele nelikveosüsteemile pakub BMW xDrive maksimaalset sõidumugavust ja selget ohutusalast eelist isegi keerulistes ilmastikutingimustes või libedal pinnal. Erakordsest sooritusvõimest annavad aimu ka suur pöördemoment koos muljetavaldava haarduvuse ja reaktsioonivõimega. Või teisisõnu: BMW X3 puhul lõppeb tee alles seal, kus sina nii otsustad.

Loe lisaks

LAITMATULT ÜHENDATUD.

BMW X3 digiteenused ja juhiabi.

LAITMATULT ÜHENDATUD.

BMW X3 digiteenused ja juhiabi.

Ole ringi liikudes sõprade ja maailmaga ühendatud, kasuta eksklusiivseid teenuseid ja rakendusi, helista ja saada meile või kasuta Wi-Fi kaudu internetti – BMW X3 on ühenduvuse ja mugavuse alal täiesti omaette klass. Uudne juhtimiskontseptsioon tagab juhi ja sõiduki ideaalse koostöö igal ajahetkel. Tulemuseks on uusi standardeid pakkuv sõidukogemus, mille juures pööratakse maksimaalset tähelepanu kõigile sinu vajadustele, ning areng autonoomsele juhtimise suunas. Samas viivad turvalisuse uuele tasemele äärmiselt uuenduslikud juhiabisüsteemid, mis vähendavad juhile langevat koormust. See tagab, et saaksid keskenduda olulisele – oma sõidunaudingule.

Loe lisaks

KAASLANE IGAL MISSIOONIL. JÕULINE VÄLIMUS.

BMW X3 disain.

KAASLANE IGAL MISSIOONIL. JÕULINE VÄLIMUS.

BMW X3 disain.

Vaid üks pilk äratab igatsuse seikluste järele. BMW X3 efektne disainikeel väljendab positsiooni ja sõltumatust. Harmoonilised proportsioonid, jõulised kontuurid ning rõhutatult lai esiosa ja tagavaade jätavad üheskoos kustumatu mulje, mis jätkub ka uue eksklusiivse disainiga salongis. Lühidalt: oma mitmekülgsete varustusesarjadega pakub BMW X3 võimalusi kõigi soovidele.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Siin toodud kütusekulu ja CO2-heite näitajad määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis nende kinnitamise ajal kehtis. Näitajad kehtivad Saksamaa põhivarustusega sõidukile ning näidatud sõiduulatus oleneb valitud velje- ja rehvisuurusest.

    CO2-heite näitajate määramise aluseks olid direktiiv 1999/94/EÜ ja Pkw-EnVKV ning uue Euroopa sõidutsükli (NEDC) alusel kindlaks määratud kütusekulu ja CO2-heite väärtused.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab uute sõiduautode kütusekulu ja CO2-heite käsiraamatust, mis on saadaval kõigi edasimüüjate juures ning veebilehel https://www.mnt.ee/et/soiduk/kutusekulu-teatmik