NÄITA, MIDA SUUDAD.

Uus BMW X4.

NÄITA, MIDA SUUDAD.

Uus BMW X4.

NÄITA, MIDA SUUDAD.Uus BMW X4.

Olenemata sellest, millised katsumused sinu teel on, aimab uus BMW X4 neid juba ette. Sõiduki progressiivne disain ja kupeele omased kontuurid paljastavad hetkega selle elamusjanu. Ja tänu esmaklassilisele sõidudünaamikale, innovatiivsele kergkonstruktsioonile, madalale raskuskeskmele ja veelgi kõrgemale sooritustasemele seisab sinu ja sihtkoha vahel vaid üks – puhas sõidunauding.

BMW X4 M40i(3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9,1–9,0
CO2-heide g/km (keskmine): 206–205

Loe lisaks

5 TÄHTSAIMAT OMADUST

 • 01 Kupeele omase vormiga atleetlik välisilme
 • 02 Erakordselt hea soorituse tagavad 354 hj ja 500 Nm
 • 03 Sensatec-armatuurlauaga sportlikult elegantne interjöör
 • 04 Driving Assistant Plus, üks kõige nutikamaid juhiabisüsteeme
 • 05 Tänu innovatiivsetele digiteenustele alati täpne ja igakülgselt ühendatud
Uues BMW X4 sõidukis on ühendatud X-mudelite robustne jõud atleetliku sportauto võimsusega.
Adrian van Hooydonk, BMW Groupi disainijuht.
Esimesele põlvkonnale omane loomus jätkub välisdisainis modernselt selgetel pindadel.
Marc Michael Markefka, BMW Automobilesi keskmise suurusega sõidukiklassi peadisainer

SILMAPAISTEV SOORITUS KA VÕRGUS.

BMW X4 digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

BMW X4 sooritus on ühtviisi silmapaistev nii teedel kui ka internetis. Tippklassi abisüsteemid tagavad maksimaalse ohutustaseme ja mugavuse ning uuenduslik teabe- ja meelelahutussüsteem hoiab sind kursis kõigega, millega vaja. Ja nutikate BMW ConnectedDrive’i digiteenustega naudid sõidu ajal alati optimaalset ühenduvust – et igapäevane liikuvus oleks lihtne ja pingevaba.

Loe lisaks

Universaalne meeskonnamängija.

Juhtimisassistent Plus suurendab mugavust ja turvalisust nii monotoonsetes kui ka keerukates sõiduolukordades. Nende hulgas on näiteks liiklusummikud, pidevad seisakud või pikad sõidud linnas, linnast väljas või kiirteedel ning ristmike läbimised ja reavahetused.
Loe lisaks

Juhikohast saab tõeline juhtimiskeskus.

Teabe- ja meelelahutussüsteem on nüüd veelgi lihtsam, selgem ja informatiivsem. Juht saab seda vastavalt oma eelistusele kasutada puuteekraani, iDrive’i juhteseadme või hääljuhtimisega. Menüüpaane näidatakse nüüd reaalajas peamenüüs ja mitte staatilises menüüvaates.
Loe lisaks

Rohkem selgust, vähem segavaid tegureid.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust, navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
Loe lisaks

12,3 tolli ulatuses rohkelt funktsioone.

Multifunktsionaalne näidikukuva koos Black Paneli tehnoloogia ja 12,3-tollise ekraanidiameetriga annab teekonnast muljetavaldavalt hea ülevaate. Armatuurlaual on võimalik kuvada kolme režiimi ja nende spetsiifilisi omadusi, kusjuures igal režiimil on oma värvikombinatsioonid ja graafika: ECO PRO, COMFORT ja SPORT.
Loe lisaks

Otsetee sihtkohta.

Jõua rahulikult ja õigeaegselt kohale. Uksest ukseni navigeerimine aitab läbida viimased sammud pargitud autost kuni sihtkohani ja tagasi. Oma nutitelefonist saad kiire ligipääsu jalakäijale mõeldud navigatsiooniteenusele, mis saab vajalikku lisateavet Connectedi pardaekraanilt ja näitab BMW Connected-rakenduse tõuketeatiseid.

Loe lisaks

Alati täpselt graafikus.

Jõua oma kohtumistele alati õigeaegselt. BMW Connectedi rakenduse sõidu alustamise teavitus tuletab sulle aegsasti nutitelefoni või -kella kaudu meelde, et on aeg teele asuda. Reaalajas liiklusteave võimaldab välja arvutada optimaalse sõidu alustamise aja, et õigel ajal sihtkohta jõuaksid.

Loe lisaks

Andmekiirendi.

Varustuses on LTE-standardit kasutav WiFi kuumkoht, mis võimaldab kasutada tasulist internetiühendust. Sõiduk on ühendatud sisseehitatud SIM-kaardi abil, mille saab kaasa tasulise teenusepaketiga.
Loe lisaks

SEE POLE TULNUD SIIA MÄNGIMA.

BMW MPerformance

SEE POLE TULNUD SIIA MÄNGIMA.

X VÕIMALUST SINU SIHTIDE SAAVUTAMISEKS.

BMW originaaltarvikud.

Milleks piirduda vaid ühe võimalusega, kui saad valida need kõik. BMW originaaltarvikud aitavad ületada kõik väljakutsed – ja seda naudinguga.

Loe lisaks

Sportlikkuse väljendus.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud küljepeeglite efektsed süsinikkiust raamid. Nende dünaamiline disain annab sõidukile isikupäraselt atleetliku tooni.
Loe lisaks

Suurepärane kõiges. Tundmata hirmu millegi ees.

Eesmised ja tagumised veluurist porivaibad sobivad sõidukisse ideaalselt ning on mustuse- ja veekindlad. Need on põrandakattega sobivas toonis ning samas kaitsevad seda, lihtsustavad puhastamist ja toovad välja viimistluse kvaliteedi.
Loe lisaks

Hoiab silmad lahti.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täis-HD-kaamera, mis jäädvustab sõiduki ümber toimuva isegi öösel. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
Loe lisaks

See on korraga nii aksessuaar kui ka võti.

Dünaamilise BMW logoga uuenduslikus aktiivses Sport-võtmes on lukustamise ja avamise ning mootori käivitamise funktsioonid viidud väikesesse ilma nuputa võtmemoodulisse. Moodulikontseptsioon ja eraldi saadaolev aksessuaarikomplekt võimaldavad seda kanda ripatsina, võtmehoidjana või käevõruna.
Loe lisaks

Sepistatud atleetlik Bicolour-disain.

Kvaliteetsed 21-tollised BMW M Performance Y-spoke style 701 kergmetallist valuveljed on matis mustas toonis, välisküljelt läikiva töötlusega, optimeeritud kaalu ja BMW M logoga. Kaasas täiskomplekt run-flat-omadustega suviseid hübriidrehve veljesuurusega 8.5J x 21 ja rehvisuurusega 245/40 R21 100Y XL RSC ees ning veljesuurusega 9.5J x 21 ja rehvisuurusega 275/35 R21 103Y XL RSC taga.
Loe lisaks

Sportliku välimusega efektsed mattmustad pinnad.

Premium-kvaliteediga 20-tollised matid mustad kergmetallveljed Y-spoke style 695 koos kahes reas paiknevate ribidega. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga täiskomplekt run-flat hübriidrehve, veljesuurusega 8J x 20 ja rehvisuurusega 245/45 R20 103W XL RSC ees ning veljesuurusega 9.5J x 20 ja rehvisuurusega 275/40 R20 106W XL RSC taga.
Loe lisaks

Võlub disainiga, veenab mugavusega.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 420 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW katuseraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.