LOODUD SINU VAJADUSTE JÄRGI.

BMW X5 mugavus.

LOODUD SINU VAJADUSTE JÄRGI.

BMW X5 mugavus.

LOODUD SINU VAJADUSTE JÄRGI.BMW X5 mugavus.

Sõidunauding on ka mugavuse küsimus. BMW X5 laseb sul nautida ülimalt mugavaid istmeid, laitmatut helitausta ja parimat meelelahutust igal ajal.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

FUNKTSIONAALSUS.

Ruumikas pakiruum ja mugav laadimine: BMW X5 jaoks ei ole suurte või raskete esemete transport tänu hulgale praktilistele ja ruumisäästlikele lahendustele probleem.
BMW X5 on nii seest kui ka väljast erakordselt mitmekülgne. Näiteks selle kaheosaline pagasiluuk, mille ülaosa on võimalik tõsta eraldi, et ladustada ja eemaldada väiksemaid ja kergemaid esemeid. Pagasiluugi alaosa moodustab avatuna pakiruumi põhjaga tasapinnal oleva platvormi, kuhu saab pagasi enne pakiruumi laadimist toetada.
Peale selle, et haagisekonks suudab vedada 2,7 kuni 3,5 tonni (olenevalt mootorist), on see ka väga turvaline. Haagise stabiilsuskontrolli süsteem tuvastab haagise ohtliku kõikumise ja rakendab haagist vedava sõiduki ja haagise pidurid, et haagis kiiresti uuesti stabiliseerida.
Sõiduki mitmekülgsus on ilmne ka selle avaras salongis. Tagaistmed on suhtes 40 : 20 : 40 allalastavad, nii et vajaduse korral saab suurendada reisijatele või pagasile jäävat ruumi. Hoidikute pakett muudab sõiduki praktilisemaks paljude väikeste ja suurte esemete paigutamiseks mõeldud nutikate lahendustega. Nende hulgas on prillihoidik, konksud, võrgud ja öösidega kinnitusreelingud pakiruumis.

MUGAVUS.

Heaolu garanteeritud: BMW X5 mugavus ja funktsionaalsus.

MUGAVUS.

Heaolu garanteeritud: BMW X5 mugavus ja funktsionaalsus.

BANG & OLUFSEN KVALITEETNE RUUMILISE HELI SÜSTEEM.

Uue signaalitöötlussüsteemiga Dirac Dimensions varustatud Bang & Olufsen tippklassi ruumilise heli süsteem täidab avara ruumi uue põlvkonna kvaliteediga heliga.
Sellel on 16 kõlarit väljundvõimsusega 1200 vatti koos armatuurlaual paikneva automaatselt eenduva keskkõlariga. See on keskmise sagedusvahemikuga kõlar, mis on varustatud akustilise läätse tehnoloogiaga, mis tagab ühtlase helikvaliteedi kõigi istmete juures.
Valida on kahe heliseadistuse vahel: laitmatult autentse kõlaga Studio ja laiendatud heliruumiga Expanded. Eraldiseisva kõlari valgustus muudab kogu süsteemi ühtseks audiovisuaalseks elamuseks.
Bang & Olufsen kvaliteetne ruumilise heli süsteem on saadaval ainult TV-funktsiooni või navigatsioonisüsteemiga Professional.

MITMEFUNKTSIONAALNE NÄIDIKUKUVA.

Mitmefunktsiooniline näidikukuva koos Black Panel tehnoloogia ja 10,25-tollise ekraanidiameetriga annab suurepärase ülevaate BMW ikoonilistest ümaratest näidikutest. Samal ajal aitab see juhil keskenduda eesolevale teele, kuvades olulise teabe ja vältides tähelepanu hajumist.

Armatuurlaual on võimalik kuvada kolme režiimi ja nende spetsiifilisi omadusi ning igal režiimil on oma värvikombinatsioonid ja graafika. ECO PRO, COMFORT ja SPORT. Kui režiimis Comfort hoitakse praegu tuttavat välimust, domineerivad režiimis ECO PRO sinised toonid ja selle puhul aitavad funktsioonid EfficientDynamics ja Bonus Range juhil kõige ökonoomsemat sõidustiili saavutada. Seevastu on režiim SPORT äratuntav tänu punastele toonidele ja sisaldab ka teavet sooritusvõime kohta.

Multifunktsionaalne näidikukuva võimaldab kuvada ka navigatsiooniteavet, kaasa arvatud marsruudi planeerimise assistendi näpunäiteid ning meelelahutus- ja telefonifunktsioonide nimistuid.

ISTMED.

Tänu esiistmete kõrgemale asendile ja tagaistme pea lugematute kohandamisvõimalustega tunned end suurepäraselt kõigile BMW X5 istumiskohtadel.
Juhile ja kõrvalistujale pakub BMW X5 lisaks X-mudelite kõrgemale istumisasenditele ka valikulisi Comfort-istmeid. Seljatoe ülaosa ja laius, istmepadi ning peatoe kõrgus on elektrooniliselt reguleeritavad, et aidata ära hoida pingeid ja väsimust ning suurendada istumismugavust.
Tagaistmed on osades 40 : 20 : 40 allalastavad olenevalt sellest, kui palju reisijaid või pagasit transportida vaja on. Pakiruumi mahtu saab laiendada koguni 1870 liitrini.
Tagaistme valikulised Comfort-istmed on eriti mugava kattega ja eraldi eri viisidel reguleeritavad. Näiteks saab kahe küljeistme seljatuge reguleerida kümne kraadi ulatuses kuute asendisse. Mugavusistmeid on võimalik osades 60 : 40 ka kuni 80 millimeetrit edasi või tagasi nihutada. Nii on vajaduse korral võimalik saada rohkem ruumi pagasile või jalgadele. Tagumisi seljatugesid saab ka osades 40 : 20 : 40 täiesti alla lasta.

TAGAISTME MEELELAHUTUSSÜSTEEM PROFESSIONAL.

TAGAISTME MEELELAHUTUSSÜSTEEM PROFESSIONAL.

Parimad meelelahutusvõimalused.

Oma kahe eraldiseisva värvilise ekraaniga pakub tagaistme meelelahutussüsteem Professional parimat meelelahutust ka tagaistmel reisijatele. Taga on ka HDMI-ühendusega Blu-Ray mängija, mis võimaldab kummalgi 10,2-tollisel ekraanil 1280 × 720 HD resolutsiooniga filme vaadata.

Samuti on võimalik vaadata telesaateid, surfata netis, kasutada muid veebifunktsioone (olenevalt mobiiltelefonide lepingust), kuulata muusikat MP3-mängijaga või lõbutseda mängukonsooliga ja teha palju muud. Heli tuleb kas kõlaritest või kõrvaklappidest ning kasutada saab ka juhtmevabasid kõrvaklappe. Tagaistme meelelahutussüsteemi Professional saab juhtida mugavalt puldiga või paanidega, mis on eraldi konfigureeritavad ja näitavad reaalajas teavet navigeerimise, meedia, side, sidepaketi, sinu sõiduki ja sõnumite kohta. Nii saavad navigatsioonifunktsioon marsruudi planeerimiseks ja soovituste andmiseks kasutada ka taga istuvad reisijad (kui sõidukisse on navigatsioonisüsteem paigaldatud).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Kombineeritud teenindus- ja hoolduspakett.

BMW Service Inclusive on esimene samm piiramatu sõidunaudinguni. See on teeninduspakett, mis katab kõik esmased teenindus- ja hooldustööd.
BMW Service Inclusive sisaldab kindlaks määratud läbisõiduni korrapärast vajalikku teenindus- ja hooldustööd − ja see kehtib kõikjal maailmas. Pakett sisaldab järgmist: mootori õlivahetus ja uue õli hind (tavapärane õlivahetus United Motorsi esinduses), mikrofiltri, kütusefiltri, õhufiltri ja süüteküünalde teenused, pidurivedeliku vahetus, sõiduki ülevaatus ja muud hooldusraamatus toodud tegevused.