BMW X5 M50d öisel linnatänaval

HUNT JAHIB KARJA.

Täiesti uus BMW X5 M50d.

BMW MPerformance

HUNT JAHIB KARJA.

Täiesti uus BMW X5 M50d.

HUNT JAHIB KARJA.Täiesti uus BMW X5 M50d.

Uus BMW X5 on omaette sündmus. Insenerid on loonud BMW X mudeli, mis defineerib võimsuse, dünaamika ja reaktsiooni osas ümber võimalikkuse piirid. Sellele annab jõu nüüd veelgi ökonoomsem M-Performance TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reasmootor. Kohanduv M-vedrustus Professional kannab selle jõu täpsusega teele. Ehe M Performance Automobile – neile, kes ootavad enamat.
 

BMW X5 M50d(3)

Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,2–6,8

CO2-heide g/km (keskmine): 190–179

Loe lisaks
BMW X5 M50d M-Performance TwinPower Turbo 6-silindriline diisliga töötav reasmootor

TÖÖSÕLTLANE.

M-Performance TwinPower Turbo 6-silindriline diisliga töötav reasmootor.

TÖÖSÕLTLANE.

M-Performance TwinPower Turbo 6-silindriline diisliga töötav reasmootor.

Tugev karakter, mis aina jõudu lisab. Just nagu uus M Performance TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reasmootor, millel on kaks madalsurve- ja kaks kõrgsurve-turboülelaadurit. Tulemuseks on veelgi parem väljundvõimsus, äärmiselt hea reaktsioon ja 760 Nm pöördemoment, mis on eksimatult tuntav ka madalatel pööretel. Võimekas mootor arendab 294 kW (400 hj) ja viib BMW X5 M50d 0–100 km/h vaid 5,2 sekundiga.

Loe lisaks
Uus BMW X5 M50d näitab, mida suudab M-geenide ja xDrive’iga sports activity vehicle: erakordne dünaamika ja reaktsioonivõime koos optimaalse veojõuga.
Jörn Sieke, M Automobiles ja BMW Individuali tootejuht
BMW X5 M50d salong: juhikoht, armatuurlaud ja keskkonsool
Detailne BMW X5 M50d armatuurlaua vaade
BMW X5 M50d ukselävendikatted koos BMW Individuali kirjaga

ALATI STARDIPOSITSIOONIL.

BMW X5 M50d salongi iseloomustab sportlikkus ja eksklusiivsus. Juba M-kiri lävendikatetel ja armatuurlaual annavad aimu eesootavast põnevusest. Juhikoht on ideaalselt sõitja vajaduste järgi paigutatud ja nahkkattega M-rool istub käes nagu valatult. Kasutatud on äärmiselt kvaliteetseid materjale nagu valikuline BMW Individual nahkpolster 'Merino' Tartufo istmetel, valikuline BMW Individual nahkkattega armatuurlaud ja salongi Aluminium Mesh Effect dekoratiivliist, mis loovad sõidukis sportliku õhkkonna.

BMW X5 M50d seisab teel öise linna taustal

KONTROLL OLUKORRA ÜLE.

BMW X5 M50d vedrustus.

KONTROLL OLUKORRA ÜLE.

BMW X5 M50d vedrustus.

BMW X5 M50d puhul tunned sõites kohe, kui ideaalne peaks olema sõiduki häälestus. Tasakaalustatud juhitavus, hea reaktsioonivõime ja maksimaalne täpsus – meie insenerid on selle saavutamiseks täpselt optimeerinud sõiduki vedrustuse ja roolisüsteemi toimimise. Režiimid Sport ja Sport+ võimaldavad koos valikulise kohandatava M-vedrustusega Professional kasutada ka jäigemat ja sportlikumat sõidustiili. Koos nelja ratast hõlmaga aktiivrooli ja XDrive’iga on tulemuseks oma klassis ületamatu sõidudünaamika.

Loe lisaks
Kolm BMW M Performance sõidukit märjal asfaldil

INTENSIIVSEM SÕIDUNAUDING.

M Performance Automobiles.

BMW MPerformance

INTENSIIVSEM SÕIDUNAUDING.

M Performance Automobiles.

MW X5 M50d tagant öise linna taustal

PILDID JA VIDEOD

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Need (3)-ga märgitud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.