BMW X5 öösel linnas sõitmas

KARJA JUHT.

Täiesti uus BMW X5.

KARJA JUHT.

Täiesti uus BMW X5.

KARJA JUHT.Täiesti uus BMW X5.

Boss on saabunud ja näitab kõigile, kus on nende koht: täiesti uus BMW X5. Tema kohalolu on kõigile selge – kõrge, jõuline ja elegantne. Võimas ühest tükist koosnev neerukujuline iluvõre vihjab sellele, mis toimuma hakkab, kui ta ühe sügava hingetõmbe võtab. Ja esitulede X-disain ei jäta vähimatki kahtlust selle osas, kes juhtima asub. BMW X5 teab, kuhu läheb, olles varustatud uute tehnoloogiatega, mis tagavad veel parema turvalisuse ja maksimaalse sõidudünaamika igal pinnasel. Ja teab ka seda, kuidas sinna esimesena jõuda.
 

BMW X5 xDrive40i(3)*:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,8–8,5
CO2-heide g/km (keskmine): 200–193

VIIEKORDSED JUHIOMADUSED

 • 01 Iseloomulik siniste detailidega X-lasertuli
 • 02 Maksimaalse sõidudünaamika tagab kahe silla õhkvedrustusega xOffroad Package
 • 03 Tüüpiline X-disain koos muljetavaldava võimsusega
 • 04 Ideaalselt ühendatud tänu innovatiivsele tehnoloogiale ja juhiabisüsteemidele
 • 05 Nutikas pagasiruumi haldus* tagab maksimaalse mugavuse
BMW X5 külgvaade, pagasiluugi mõlemad osad avatud
BMW X5 pagasiruum

IDEAALSELT REGULEERITAV.

BMW X5 pagasiruum pakub uue põlvkonna mugavust. Mugavaks täitmiseks ja tühjendamiseks on kaheosalise pagasiluugi alumine ja ülemine osa eraldi täiselektriliselt avatavad ja suletavad. Koos süsteemiga Comfort Access piisab vaid täpsest jalaliigutusest tagumise põrkeraua all. Esemete turvalise korrashoiu aitab tagada hoidikute pakett*. Kui pakiruum on avatud, eemaldub elektriline pakiruumikate, mis tõmmatakse nupuvajutusega pakiruumi põranda alla ning libisemisvastase kattega liugurvardad pakuvad pagasiesemetele sõidu ajal vajalikku tuge.

Uus BMW X5 on BMW X perekonna DNA kehastus. Oma neljandas põlvkonnas väljendab mudel osa seni kõige jõulisemat olemust ja modernsust. See on uue X-disainikeele jõuline, selge ja täpne kehastus. Uus salong on veelgi luksuslikum ja intuitiivsema juhtimiskontseptsiooniga.
Adrian van Hooydonk, BMW Groupi disainijuht
BMW X5 juhikoht ja juhtimiskontseptsioon

JUHTIMISKESKUS.

BMW X5 innovatiivne juhtimiskontseptsioon.

JUHTIMISKESKUS.

BMW X5 innovatiivne juhtimiskontseptsioon.

BMW Operating System 7.0 innovatiivne töökontseptsioon võimaldab sõiduki funktsioone veelgi lihtsamalt ja intuitiivsemalt kasutada viibete, häälkäskluste, puuteekraani ja iDrive’i juhteseadme abil. Selleks on täiustatud juhteseadme funktsioone. Näiteks on kõik digitaalsed teenused, nagu rakendused, valitavad otse.

ALATI KAKS SAMMU EES.

BMW X5 digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Ideaalselt ühendatud, julgelt esimene. BMW X5 on varustatud BMW uusima põlvkonna ühenduvustehnoloogiatega. Intelligentsed digiteenused ja juhiabisüsteemid tagavad sujuva ühenduse välismaailmaga ja on tänu intuitiivsele kasutusele sinu jaoks võimalikult mugavad ja turvalised.

BMW X5 tarkvara kauguuendus

Alati kõigega kursis.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Mugav, töökindel ja stressivaba – ilma, et peaksid oma BMW teenusepartnerit külastama. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu nagu nutitelefonilegi.

BMW X5 digitaalne võti

Võtmevaba mugavus.

Miks kasutada süütevõtit, kui sul on kaasas oma Androidi telefon? Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada ja avada ning isegi mootori käivitada ilma füüsilist võtit kasutamata. Selle saab Androidi nutitelefonisse laadida rakenduse BMW Connected abil ning seejärel pere ja sõpradega jagada.
 

Kehtivusaeg on üks aasta.

BMW X5 uksest ukseni navigeerimine

Otsetee sinu sihtkohta.

Rahulikult ja õigeaegselt kohale. Uksest ukseni navigeerimine aitab läbida viimased sammud pargitud autost kuni sihtkohani ja tagasi. Oma nutitelefonist saad kiire ligipääsu jalakäijale mõeldud navigatsiooniteenusele, mis saab vajalikku lisateavet Connectedi pardaekraanilt ja näitab BMW Connected-rakenduse tõuketeatiseid.
 

Kehtivusaeg on üks aasta.

BMW X5 Connected pakett Professional

Ühenduvus. Mõeldes kaugemale.

Concierge’i teenus, kaugjuhitavad teenused või reaalaja liiklusteave? Milleks eraldi teenused, kui on võimalik valida kõik need koos? Connected-pakett Professional annab sulle kõik need BMW ConnectedDrive’i teenused ning testimiseks veel teisi tasuta lisateenuseid.
 

Teenuseperiood on kolm aastat.

BMW X5 mudeli TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor

EESKUJULIK TASAKAAL TÖÖ JA ERAELU VAHEL.

BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

EESKUJULIK TASAKAAL TÖÖ JA ERAELU VAHEL.

BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

BMW X5 xDrive40i* suudab võimsust võtta kogu oma pöördevahemikust. Koos xDrive’i nelikveo suurepärase veojõuga pakub peenhäälestatud BMW TwinPower Turbo mootor väljundit, mis annab lubaduse suurimast sõidurõõmust. Kuuesilindrine bensiinimootor arendab võimsust kuni 250 kW (340 hj) ja kütuse sissepritse silindritesse toimub kuni 350 bari juures, et saavutada veelgi efektiivsem põlemine. BMW X5 muundab selle surve edukalt tipptasemel sooritusvõimeks.

Pildil öösel läbi linna sõitev BMW X5 M50d

TÄIESTI UUS BMW X5 M50d.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Need (3)-ga märgitud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

  * Eeldatavasti saadaval alates 2018. aasta 4. kvartalist