SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

BMW X6 M50d: 381 hj (280 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

BMW X6 M50d: 381 hj (280 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.BMW X6 M50d: 381 hj (280 kW).

BMW M insenerilahenduse täiskogemus saab tõelisuseks BMW X6 M50d ajami, šassiitehnoloogia ja disaini koosmõjus. Tulemuseks on M Performance sõiduk, mis pakub meeliülendavat kombinatsiooni puhtast dünaamikast, mugavusest ja igapäevasest praktilisusest. See ühendab kompromissitult BMW X-mudeli omadused BMW M GmbH sooritusvõime traditsioonidega, luues nii uue sõidukiklassi.

BMW X6 M50d arvudes(3):
Keskmine kütusekulu: 7,9–7,8 l/100 km
Keskmine CO2-heide: 209–205 g/km

Loe lisaks
Design

BMW X6 M50d M-PERFORMANCE DISAIN.

BMW X6 M50d M-geenid ja kompromissitu dünaamika on ilmsed juba esimesest pilgust. M Performance Automobiles paistab oma sõidukiseerias silma hulga eksklusiivsete detailidega. Näiteks on põhivarustuses laial esispoileril paiknevad erilised M Sportpaketi õhuavad. Need annavad sellele 381-hobujõulisele atleedile veelgi aukartustäratavama välimuse. Oma täiustatud sõidudünaamika ja emotsionaalset naudingut pakkuva eksklusiivse olemusega seab BMW X6 M50d Sports Activity Coupé sõidukisegmendis standardeid nii oma välisilme kui ka salongi disainiga.

BMW X6 M50d EKSKLUSIIVSED OMADUSED.

Aktsentvärvides disainiomadused.

Ferric Grey värviviimistlusega detailid õhuavade siseküljel ja laial esispoileril annavad BMW X6 M50d sõidukile aukartustäratava välimuse.
Loe lisaks

20-tollised M Double-spoke 468 M.

Need ainult M Performance mudelile pakutavad kergmetallveljed toovad välja sõiduki eksklusiivse atleetlikkuse.
Loe lisaks

Aktsentvärvi küljepeeglite raamid.

Ümarad peeglikatted on viimistletud toonis Ferric Grey. Tänu aerodünaamilisele disainile puudub nende õhutakistus peaaegu sootuks.
Loe lisaks

Toonis Dark Chrome M-logo.

Toonis Dark Chrome viimistletud M-logo rõhutab elegantselt BMW X6 M50d kuuluvust sarja M Performance Automobiles.
Loe lisaks

Trapetsikujuline väljalasketoru viimistlus.

Dünaamilist olemust täiendavad kummalgi küljel paiknevad Black Chrome viimistlusega summutitorud.
Loe lisaks

Toonis Dark Chrome mudelitähis.

Aktsentvärvi mudelitähis tagaosal rõhutab BMW X6 M50d tihedat sidet BMW M-mudelitega.
Loe lisaks

Mudelitähisega lävendikatted.

Eksklusiivsed mudelimärgisega alumiiniumribad tekitavad elevust nii juhis kui ka kaassõitjates. Ees ootab põnev sõidukogemus!
Loe lisaks

M PERFORMANCE TWINPOWER TURBO KUUESILINDRILINE DIISLIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

Mudeli BMW X6 M50d M Performance TwinPower Turbo kuuesilindriline diislil töötav reasmootor avaldab muljet hea dünaamika ja suurepärase ökonoomsusega. Selle teeb muude omaduste hulgas võimalikuks kolmeastmeline turboülelaadur koos muutuva turbiinigeomeetriaga. Kõrgtasemel väljatöötatud mootori reaktsioon on äärmiselt spontaanne. Kõrge pöördemoment on kättesaadav ka madalatel pööretel ja kasutatav pöördevahemik on erakordselt lai. Numbrites tähendab see järgmist. 280 kW (381 hj), 740 Nm pööretel 2000–3000 p/min, 0–100 km/h juba 5,2 sekundiga ja tippkiirus 250 km/h. Samas on keskmine kütusekulu 7,9–7,8 liitrit 100 km kohta ning keskmine CO2-heide 209–205 g/km.
Tänu Blue Performance tehnoloogiale vastab BMW X6 M50d EU6 heitestandardile.

BMW X6 M50d M PERFORMANCE MUDELITE SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW X6 M50d sõidukikontseptsiooni loomisel oli keskmes sõidudünaamika. Eesmärgiks on suurem sõidunauding koos ainulaadse mugavuse ja inspireeriva mitmekülgsusega. Sõiduki liikuv ja täpne juhitavus ning kõigi komponentide tasakaalustatud häälestus on tuntav kõigist kurvidest väljudes. Lisaks ulatuslikele modifikatsioonidele on BMW M GmbH insenerid optimeerinud selle eksklusiivse Sports Activity Coupé vedrustuse ja roolisüsteemi detailse täpsusega.

 • Veelgi sportlikum: kohanduv M-vedrustus

  Kohanduv M-vedrustus tagab, et BMW X6 tavapärane kärmus saab mudelis BMW X6 M50d veelgi sportlikkust juurde. Varustusepakett hõlmab endas kohanduvat vedrustust ja tagasilla õhkvedrustust koos seadistusega, mis on disainitud eriti sportlikuks sõiduks. Selle üks eeliseid on täpne kontroll juhitavusomaduste üle.

 • Veelgi liikuvam: adaptiivse vedrustuse pakett Dynamic

  BMW X6 M50d puhul saavutab kohanduva vedrustuse pakett Dynamic maksimaalse reaktsioonikiiruse, täpsuse ja lateraalse dünaamika. Mudelile omane dünaamiline veojõu ümberjagamine ja dünaamiline sõit tagavad veelgi neutraalsema juhtimise ning vähendavad keha küljele vajumist kurvides.

 • Parem veojõud: BMW xDrive

  BMW X6 M50d põhivarustuses on intelligentne nelikveosüsteem ja BMW xDrive veojõu ümberjagamise süsteem, mis võimaldab saavutada kordumatu dünaamika, liikuvuse ja haarduvuse. Olenemata teekattest järgib Sports Activity Coupé täpselt kõiki suunamuutusi märgatavalt vähemate roolimisparandustega. M Performance sõidukitele omase sõidudünaamika saavutamiseks on süsteemi ülesehituses suuremat rõhku asetatud tagasillale.

Steptronic

KAHEKSAKÄIGULINE STEPTRONIC SPORTKÄIGUKAST.

BMW X6 M50d mootori jõudluse kannab üle põhivarustuses olev kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast. Käiguvahetusprogrammide spetsiaalne M Performance häälestus on kohandatud just sellise mootori soorituspotentsiaali jaoks. Käiguvahetuse labad roolil võimaldavad käike mugavalt vahetada ka sportliku sõidu käigus. Käigukastisüsteemi funktsioonide seas on ka stardiabi, mis tagab optimaalse kiirenduse kõigis oludes. Kompaktne ehitus, väike kaal ning ideaalne koostoime automaatne Start/Stop-funktsiooniga aitavad samuti oluliselt kütusekulu ja heitmeid vähendada.

BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE.

Peensusteni täiustatud disain, laitmatu ajam, maksimaalne sõidudünaamika. Neid kolme omadust kehastab BMW M Performance Automobiles. BMW M GmbH eksklusiivse pakkumisena ühendavad need mudelid oma sarjade parimad omadused M-geenide dünaamikaga, moodustades nii uue sõidukiklassi.

Veelgi suurem sõidunauding.

Tutvu kogu M Performance Automobiles sõidukisarjaga.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

  Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.