SINU KABIINIST SAAB VIP-LOUNGE.

BMW X6 mugavus ja funktsionaalsus.

Nõjatu tahapoole ja naudi. Sest BMW X6 on kogu oma tähelepanu koondanud ühte kohta. Ja see oled sina. Esimesena märkad võtmeta ligipääsu sõiduki ruumikasse ja hämmastavalt praktilisse salongi. Salongis tunned end olulisena tänu paljudele lisadele, nagu Bang & Olufsen kvaliteetse ruumilise heli süsteem või tagaistme meelelahutussüsteem Professional. Nii saad koos kaasreisijatega lõõgastuda ja täielikult iga sõitu nautida.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

Loe lisaks

BANG & OLUFSEN KVALITEETNE RUUMILISE HELI SÜSTEEM.

Tänu uuele Dirac Dimensions signaalitöötlusele loob ettevõtte Bang & Olufsen kvaliteetne ruumilise heli süsteem avatud ja ilmeka atmosfääri, mida iseloomustab suurepärane akustika. Uskumatu heli loojateks on 16 kõlarit, mille võimsus on 1200 W ja mille alla kuulub armatuurlaualt automaatselt välja tulev keskne kõlar. Keskel paikneb keskmise sagedusvahemikuga kõlar, mis on varustatud akustilise läätse tehnoloogiaga, mis tagab ühtlase helikvaliteedi kõigi istmete juures. Süsteemiga saab valida kahe heliseade vahel: „Studio” tagab veatu heli ja „Expanded” loob mulje suuremast akustilisest ruumist. Audiovisuaalset kogemust täiustab kõlarite eraldi valgustus.

FUNKTSIONAALSUS.

Heaolutsoonis: BMW X6 salong avaldab muljet nii eksklusiivsete materjalide ja erakordse kujunduse kui ka avarusega. Salongis on piisavalt ruumi kõigi viie reisija jaoks. Ehkki tagaiste näib olevat mõeldud kahele inimesele, on seal tegelikult vajaduse korral küllalt ruumi ka kolmele reisijale. Sõidukis on olemas arvukalt praktilisi hoiuvõimalusi, kaasa arvatud suured panipaigad kõigis ustes ja tagumises käetoes ning ka pakiruumi põrandas (osa valikulisest hoidikute paketist). Eesmises käetoes on kaks topsihoidjat, millele saab ühe randmeliigutusega rullkatte peale tõmmata. Ustesse mahuvad ka kuni 1,5-liitrised pudelid. Tagaistmel sõitjad saavad kasutada keskmisel käetoel olevaid topsihoidjaid.

 • Suhtes 40 : 20 : 40 jagatav tagaistme seljatugi

  Kui istme seljatugi on püstises asendis, on BMW X6 pakiruumis pagasile ruumi 550 liitrit. Olenevalt sinu nõuetest saab kolme seljatoe osa suhtes 40 : 20 : 40 alla lasta ja teha nii ruumi juurde. Kui kõik kolm osa on alla lastud, on pakiruumi muljetavaldav mahutavus 1525 liitrit.

 • Hoidikute pakett

  Olenemata sinu plaanidest on BMW X6 alati valmis. Kõrgetasemelist funktsionaalsust laiendab valikuline hoiuruumipakett. Salongis on olemas näiteks katusepolstris paiknev hoidik prillidele. Pakiruumis on elastne võrk, vasakul küljel mitmeotstarbeline konks, vasakul küljel võrk koos pingutusrihmaga ja neli öösidega kinnitusreelingut, mis hoiavad pagasi oma kohal paigal.
  Ideaalne täiendus: suuskade ja lumelauakott Pro, mille saab turvaliselt otse kinnituskohale asetada. See on osa hoiuruumipaketist, mida saab kasutada kuni nelja paari suuskade või kolme lumelaua muretult ja ohutult transportimiseks. Ja taha jääb endiselt piisavalt ruumi, et mahutada kuni kaht reisijat. Koti saab hõlpsasti eemaldada ning see on varustatud ratastega. See muudab transportimise lihtsaks ja võimaldab kotti ka väljaspool autot kasutada. Seda saab hoida ruumisäästvalt pakiruumi põrandal.

 • Liigendkinnitusega haagisekonks

  Liigendkinnitusega haagisekonksu saab elektriliselt kohaldada ja täielikult tagaspoileri alla ära peita. Selle alla kuulub ka haagise stabiilsuse kontrollimine. Haagise maksimaalne koormus on olenevalt mootorist 3500 kg.

VÕTMETA KASUTAMINE.

Uuenduslik ja lihtsasti kasutatav: võtmeta kasutamise süsteem võimaldab sul sõiduki uksi avada ja mootorit käivitada ka ilma võtit aktiivselt kasutamata. Autole lähenemisel tuvastatakse võti automaatselt ja see võib olla samal ajal näiteks püksitaskus või portfellis ja ka pagasiluuki on võimalik avada ja sulgeda kontaktivabalt. Pärast seda, kui kõik uksed automaatselt lahti tehakse (k.a pagasiluuk), saab mootorit käivitada lihtsalt Start/Stop nupust.
Pakett sisaldab ka eesmisi ja tagumisi väliseid käepidemeid ümbritsevat valgustust.

PAGASILUUGI VÕTMETA AVAMISE JA SULGEMISE SÜSTEEM.

Kui pärast pikemat ringi supermarketis soovid avada auto pakiruumi, tuleb selleks tavaliselt hakata kotipõhjast võtit otsima, samal ajal raskete pakkidega auto kõrval seistes. Võtmeta kasutamise süsteemiga muutub see ebavajalikuks.
Koos pagasiluugi automaatse käitamisega võimaldab see pagasiluuki puudutuseta avada ja sulgeda. Pagasiluugi anduri abil automaatseks avanemiseks või sulgemiseks on vaja vaid korra kiirelt jalaga õiges suunas tagumise põrkeraua alt läbi tõmmata.
Seejärel avanevad ja sulguvad lukk ja pagasiruumi luuk ise. Pakiruumi avamiseks on tagumise põrkeraua alla paigutatud eri kõrgustele andurid, mis tuvastavad jala liikumise. See BMW ConnectedDrive uuenduslik omadus muudab pakiruumi avamise/sulgemise ning kõige vajaliku pealelaadimise märgatavalt lihtsamaks. Ligipääs antakse vaid siis, kui süsteem tuvastab ka autoriseeritud autovõtme juuresolu.

TAGAISTME MEELELAHUTUSSÜSTEEM PROFESSIONAL.

Oma kahe eraldiseisva värvilise ekraaniga pakub tagaistme meelelahutussüsteem Professional parimat meelelahutust ka tagaistmel reisijatele. Taga on ka HDMI-ühendusega Blu-Ray mängija, mis võimaldab kummalgi 10,2-tollisel ekraanil 1280 × 720 HD resolutsiooniga filme vaadata.

Samuti on võimalik vaadata telesaateid, surfata netis, kasutada muid veebifunktsioone (olenevalt mobiiltelefonide lepingust), kuulata muusikat MP3-mängijaga või lõbutseda mängukonsooliga ja teha palju muud. Heli tuleb kas kõlaritest või kõrvaklappidest ning kasutada saab ka juhtmevabasid kõrvaklappe. Tagaistme meelelahutussüsteemi Professional saab juhtida mugavalt puldiga või paanidega, mis on eraldi konfigureeritavad ja näitavad reaalajas teavet navigeerimise, meedia, side, sidepaketi, sinu sõiduki ja sõnumite kohta. Nii saavad navigatsioonifunktsioon marsruudi planeerimiseks ja soovituste andmiseks kasutada ka taga istuvad reisijad (kui sõidukisse on navigatsioonisüsteem paigaldatud).

MITMEFUNKTSIONAALNE NÄIDIKUKUVA.

Mitmefunktsiooniline näidikukuva koos Black Panel tehnoloogia ja 10,25-tollise ekraanidiameetriga annab suurepärase ülevaate BMW ikoonilistest ümaratest näidikutest. Samal ajal aitab see juhil keskenduda eesolevale teele, kuvades olulise teabe ja vältides tähelepanu hajumist.

Armatuurlaual on võimalik kuvada kolme režiimi ja nende spetsiifilisi omadusi ning igal režiimil on oma värvikombinatsioonid ja graafika. ECO PRO, COMFORT ja SPORT. Kui režiimis Comfort hoitakse praegu tuttavat välimust, domineerivad režiimis ECO PRO sinised toonid ja selle puhul aitavad funktsioonid EfficientDynamics ja Bonus Range juhil kõige ökonoomsemat sõidustiili saavutada. Seevastu on režiim SPORT äratuntav tänu punastele toonidele ja sisaldab ka teavet sooritusvõime kohta.

Multifunktsionaalne näidikukuva võimaldab kuvada ka navigatsiooniteavet, kaasa arvatud marsruudi planeerimise assistendi näpunäiteid ning meelelahutus- ja telefonifunktsioonide nimistuid.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive võimaldab klientidel valida kindla perioodi, ilma et nad peaksid muretsema tavaliste teenindus- ja hooldustööde tõttu kogunevate kulude pärast. Kõik teenused, sealhulgas BMW originaalvaruosad, katab BMW Service Inclusive pakett. See valik on saadaval mitte ainult sihtriigis, vaid kogu maailmas kõigis BMW remonditöökodades ja volitatud BMW Service Partner teenusepartnerite juures. Juhul kui sõiduk maha müüakse, antakse BMW Service Inclusive pakett automaatselt edasi järgmisele omanikule, mis tõstab veelgi sõiduki edasimüügiväärtust. Kliendid saavad valida BMW Service Inclusive paketi, mis vastab kõige paremini nende individuaalsetele vajadustele. See katab harilikke teenuseid, näiteks õlivahetust koos filtreerimise ja korduvtäitmisega, mikrofiltrite, õhufiltrite ja süüteküünalde vahetamist, pidurivedeliku vahetamist, sõiduki kontrolle ja lisateenuseid, pidades kinni BMW standarditest.

 • BMW Service Inclusive Plus

  Kui kliendid valivad paketi BMW Service Inclusive Plus, saavad nad ka järgmised BMW Service Inclusive lisateenused: eesmiste ja tagumiste piduriklotside/piduriketaste vahetamine, siduri (vajaduse korral) või klaasipuhastajate vahetamine (vajaduse korral, õlivahetuse raames). Service Inclusive on saadaval kolm kuni kümme aastat kehtiva perioodina või läbisõidule tuginevate lepingutega (alates 40 000 kuni 200 000 km).