EHTNE PILGUPÜÜDJA.

BMW X6 disain.

EHTNE PILGUPÜÜDJA.

BMW X6 disain.

On aeg juhtimine üle võtta: BMW X6 on loodud liikuma. Tänu energiast pakatavatele kontuuridele kiirgab BMW X6 vastupandamatut dünaamikat ja sihikindlust. Selle laiad õlad ja jõuline hoiak rõhutavad X-geene ning kupeele omane katusejoon toob esile BMW X6 eksimatult äratuntava loomuse. Just see kombinatsioon muudab selle Sports Activity Coupé nii ainulaadseks.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

EHTNE PILGUPÜÜDJA.BMW X6 disain.

On aeg juhtimine üle võtta: BMW X6 on loodud liikuma. Tänu energiast pakatavatele kontuuridele kiirgab BMW X6 vastupandamatut dünaamikat ja sihikindlust. Selle laiad õlad ja jõuline hoiak rõhutavad X-geene ning kupeele omane katusejoon toob esile BMW X6 eksimatult äratuntava loomuse. Just see kombinatsioon muudab selle Sports Activity Coupé nii ainulaadseks.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

Lai. Muskulaarne. Dünaamiline. BMW X6 kombineerib X-mudeli soliidse välimuse ja kupee sportlikkuse. Võimukas esiosas on muljetavaldavad õhusisselaskeavad, mis annavad aimdust nende taga peituvast jõust. Kaks suurt sportlikku neerukujulist iluvõret, mis asetsevad autokerel laia vahega, rõhutavad kahekordsete esitulede ja udutulede majesteetlikkusega sportlikku joont. Külje pealt vaadatuna tõuseb esile sportlik kupeelik siluett, mida raamivad akende kvaliteetse kroomkattega raamid. Sellest perspektiivist vaadatuna on BMW X6 kujunduskeel hetkega äratuntav: BMW sõidukitele omase küljejoone esimene osa ulatub võimsa kujuga esirataste koobastest tagumiste uste käepidemeteni. Teine osa algab tagumise velje korpuse juurest ja suubub elegantselt sõiduki tagaossa välja. BMW X6 dünaamiline olemus tuleb veelgi paremini esile selle laia tagaosa kaudu, kus horisontaalsed jooned rõhutavad jõulist olekut. BMW X6 on valmis kõiki piire ületama.

LED-TULEDE DISAIN.

BMW X6 välisdisain on varustatud LED-valgustusega, alustades esituledest ja udutuledest ja lõpetades tagatuledega.

 • Adaptiivsed LED-esituled

  Kohanduvad LED-esituled hõlmavad rõhutulesid, ringikujulisi LED-tulesid, lähitulede funktsiooni, BMW Selective Beam tulesid (pimestamisvastased täistuled), LED-udutulesid, nurgatulesid, suunatulesid, päevatulesid ja muudetava valgustugevusega kohanduvaid esitulesid. Kõigis funktsioonides kasutatakse eranditult LED-tehnoloogiat.
  Valgustugevust reguleeritakse automaatselt kiiruse ja roolinurga järgi. Eriti hele valgus sarnaneb päevavalgusele ja valgustab teed optimaalselt ja ühtlaselt. See parandab nähtavust ja muudab sõitmise vähem väsitavaks. Neli ringikujulist LED-lampi annavad sõidukile eriomase välimuse ja paistavad välja isegi päeval.

 • LED-udutuled

  Udutuled parandavad vahetu ümbruse nähtavust udu või vihma korral, mis muudab öösel sõitmise ohutumaks. Koos valguskiire laia nurgaga on need tuled tähelepanuväärsed ka valguse värvi poolest, mis on hämmastavalt sarnane päevavalgusele, ning pika eluea ja väikese energiakulu poolest. Ka udutuled on silmapaistvad kujunduselemendid, paiknedes BMW X6 väljapaistval esiosal ümarate topeltesitulede vahel.

 • LED-tehnoloogiaga tagatuled

  Täis-LED-tehnoloogiaga tagatulede elemendid koosnevad kahest individuaalsest suure jõudlusega LED-valgustuselemendist. Mõlemal on iseloomulik BMW L-seeria kuju. Tagaosa vaadates on isegi pimedas selge, et tegemist on BMW sõidukiga.
  Piduritulede L-kujulised valgustuselemendid peegeldavad tagatuledes sama disainimotiivi.

SALONGI DISAIN.

Selged struktuurid. Eksklusiivne sportlikkus. Kvaliteetne käsitöö. BMW X6 salong on hoolikalt viimase detailini läbi mõeldud. Nagu BMW sõidukitele tavaline, on kogu salong orienteeritud juhile, kes naudib tänu istme kõrgendatud asendile suurepärast ülevaadet. Istmete sportlik kuju tagab optimaalse stabiilsuse ka kõige dünaamilisematel teekondadel.
Kupeelik siluett ja ulatuslikud salongi kontuurid tagavad sõitjate mugavuse igal hetkel. Heledad ja tumedad salongipinnad tekitavad intensiivseid kontraste ja kvaliteetsed materjalid ning standardvarustusse kuuluvad nahkliistud edastavad selge sõnumi: kõige olulisem on perfektsus.

MATERJALID.

BMW X6 nahast varustuse ja liistude domineerivaks omaduseks on parim kvaliteet. Saadaval on väljendusrikkaid värvikombinatsioone. Üks võimalus on kombineerida armatuurlaua Soft Nappa nahaga kaetud ülemist osa paketiga Design Pure Extravagance värvitoonides Cognac/Black, kusjuures pruun kontrasttoonis teping muudab selle veelgi erilisemaks. Alumisel osal kasutatakse tooni Cognac. M Sportpakett sisaldab kombinatsiooni musta värvi nahast / Alcantarast ja salongi dekoratiivliistude kujundusest Aluminium Hexagon. Nahkkate Dakota on saadaval samuti mitmes värvitoonis: Coral Red mustade kontrastvärvi tepingutega kombinatsioonis Fine Brushed Aluminium salongiliistudega annab tulemuseks meeldivad rõhuasetused.

SALONGIVALGUSTUSE PAKETT.

Salongivalgustuse pakett sisaldab LED-tulesid, mis muudavad salongi elegantseks ja kutsuvad reisijaid lõõgastuma. Tervitustuled loovad sõiduki ette juhi vastuvõtmiseks valgusvaiba. Salongi lounge'ilikku õhkkonda rõhutab selle valgustus. Salongis loovad lõõgastava õhkkonna üheksa sinise, valge ja oranži valgusega eelseadistatud režiimi, kus on kombineeritud otsest ja kaudset valgustust. Ümbrusvalgustuse lisavalgusallikad peituvad muu hulgas liistudes, ees ja taga jalaruumis ja kõigis uste panipaikades ja paneelides. Tagaosas on praktilised lugemisvalgustid. Kerel paiknevad lisa-LED-tuled pakuvad igapäevaseks kasutamiseks lisamugavusi, näiteks sisenemist ja väljumist lihtsustavaid uksekäepidemete lähivalgusteid.