MULJETAVALDAV. IGAS LIIGUTUSES.

BMW X6 sõidudünaamika.

MULJETAVALDAV. IGAS LIIGUTUSES.

BMW X6 sõidudünaamika.

BMW X6 efektne disain on eksimatult äratuntav. Lõpuks on tähtsaim aga see, kuidas sellega sõita on. BMW X6 šassii seab uusi standardeid. BMW xDrive garanteerib suurepärase teelpüsimise iga ilma ja igasuguse teekattega ning ka erakordselt hea suunastabiilsuse ja juhitavuse. Valikulisena on saadaval kohanduv vedrustus ja aktiivrool, mis lisavad veelgi sõidunaudingut.

MULJETAVALDAV. IGAS LIIGUTUSES.BMW X6 sõidudünaamika.

BMW X6 efektne disain on eksimatult äratuntav. Lõpuks on tähtsaim aga see, kuidas sellega sõita on. BMW X6 šassii seab uusi standardeid. BMW xDrive garanteerib suurepärase teelpüsimise iga ilma ja igasuguse teekattega ning ka erakordselt hea suunastabiilsuse ja juhitavuse. Valikulisena on saadaval kohanduv vedrustus ja aktiivrool, mis lisavad veelgi sõidunaudingut.

Loe lisaks

MAX. MAKSIMAALNE.

Tutvu BMW X6 disaini ja sõidudünaamikaga.

MAX. MAKSIMAALNE.

Tutvu BMW X6 disaini ja sõidudünaamikaga.

BMW xDrive.

Intelligentne BMW xDrive nelikveosüsteem kohandub täiuslikult ka kõige keerulisemate teeoludega ja tagab suurepärase haarduvuse igal ajal. xDrive ja dünaamiline suunastabiilsuskontroll (DSC) vastutavad selle eest, et BMW oleks täielikult stabiilne ja turvaline. xDrive, mida juhib DSC-andurite süsteem, jaotab võimsuse kiirelt ja paindlikult sildade vahel ära, et vältida üle- või alajuhitavuse tekkimist kurvides ning tagada nii suurepärane suunastabiilsus. Samuti tagab see kiire ja turvalise kiirendamise isegi libedatel või järskudel lõikudel. Nii ei pea DSC keeruliste teeolude korral palju sekkuma. BMW xDrive kombineerib nii endas nelikveo kõiki eelised, nagu veojõud, suunastabiilsus ja sõiduohutus, ja seda BMW nobedusega.

 • xDrive olemasolu

  Selge sõnum isegi rasketes olukordades: funktsioon xDrive Status tagab juhtidele alati täieliku ülevaate. Juht pääseb maastikul sõitmist puudutavale teabele ligi armatuurlaua ja keskpaneeli ekraani kaudu. Lisaks kergesti loetavale kompassile (saadaval ainult navigatsioonisüsteemiga Professional) näitab see ka auto kaldenurka ja ristkallet nii kraadides kui ka visuaalselt 3D-ekraanil.

ŠASSII.

Majesteetlik: oma laia rööpmevahe ja viie hoovaga tagasillaga avaldab BMW X6 muljet erakordselt hea teelpüsivusega. Samas on see äärmiselt mugav, tegemata kompromisse ka dünaamikas.

KOHANDUVA VEDRUSTUSE PAKETID.

Kohanda BMW X6 šassii oma maitse järgi. Valida saab nelja versiooni vahel.

 • Mugavus

  Parim sõidumugavus BMW sõidukitele omase sõidudünaamikaga. Adaptiivse vedrustuse pakett Comfort lubab vedrustust ja amortide sätteid igal ajal eraldi seadistada.
  Adaptiivse vedrustuse paketi Comfort põhielemendid on kohanduv vedrustus ja tagumise silla õhkvedrustus. Standardsätted on kujundatud suurepärase ja mugava juhtimise ja vedrustuse tagamiseks ja neid saab sõidurežiimide valiku abil eraldi kohaldada. Nii reguleeritakse kohanduva vedrustuse seadistusi. Tagumise silla õhkvedrustus kuulub varustusepaketti ja tänu sellele on sõitmine kogu aeg mugav, olenemata sellest, mida parasjagu transporditakse.
  Kui vedrustust soovitakse dünaamilisemaks seadistada, on režiimid Sport ja Sport+ saadaval sõidukogemuse juhtimise funktsiooni kaudu. Need muudavad amordid jäigemaks, mille tagajärjel reageerib auto juhtimisele tugevamalt. Nii muutub juhtimine ka üldiselt sportlikumaks.

 • Dünaamiline

  Uusim sõidudünaamika: kohanduva vedrustuse pakett Dynamic lubab juhil jõuda täieliku sõidudünaamikani. Hõlmates nii dünaamilist veojõu ümberjagamist kui ka dünaamilist sõitu, toob see pakett igal juhul endaga kaasa sõidudünaamika, mis on olemuselt sportlik, kaotamata sealjuures esmaklassilist sõidumugavust, millest annab märku rooli äärmiselt neutraalne reaktsioon ja keha minimaalne liikumine kurvides.
  Dünaamiline veojõu ümberjagamine jaotab sujuvalt võimsust tagumise telje vasaku ja parema ratta vahel. Näiteks kurvides suurendatakse pöördemomenti just kurvi välisküljel asuvatel ratastel, et tagada tugev haarduvus teega. Tulemus: maksimaalne dünaamika ja optimaalne stabiilsus. Tänu esi- ja tagasilla aktiivsetele stabilisaatoritele tagab dünaamilise sõidu funktsioon kere minimaalse õõtsumise.
  BMW X6 M50d puhul väljendab adaptiivse vedrustuse pakett Dynamic veelgi sportlikumat vaimu.

 • Professional

  Parim mõlemast maailmast: kohanduva vedrustuse pakett Professional kombineerib endas mõlema adaptiivse vedrustuse paketi Comfort ja Dynamic komponente, pakkudes sel moel ülimat sõidumugavust ja viies sõidudünaamika maksimumini. Sõiduki vedrustuse sätteid saab tänu sõidurežiimide valikule igal ajal eraldi seadistada.
  Dünaamilist sõidustiili toetab suur hulk uuenduslikke tehnoloogiaid. Dünaamiline veojõu ümberjagamine jaotab sujuvalt võimsust tagumise telje vasaku ja parema ratta vahel. Näiteks kurvis sõites suurendatakse kurvi välisküljel sõitvale rattale (mis püsib paremini teel) mõjuvat pöördemomenti. Tulemus: maksimaalne dünaamika ja optimaalne stabiilsus. Samal ajal vähendab dünaamiline sõit tänu eesmisel ja tagumisel teljel asuvatele stabilisaatoritele keha vajumist peaaegu tajumatu miinimumini.
  Keha minimaalne kaldumine on eriti soovitatav siis, kui juht soovib rohkem mugavust, sest mida vähem peab keha lateraalselt liikuma, seda lõdvestunumalt saab sõita. Ebatasastel teedel saab amortisaatorite omadusi reguleerida kohanduva vedrustuse abil, et tagada veelgi suurem mugavus. Tagumise silla õhkvedrustus kuulub varustusepaketti ja tänu sellele on sõitmine kogu aeg mugav, olenemata sellest, mida parasjagu transporditakse.

 • Kohanduv M-vedrustus

  Suurendatud sõidudünaamika: kohanduv M-vedrustus toob BMW X6 puhul esile veelgi parema sõidudünaamika. Kohanduv vedrustus ja tagumise silla õhkpehmendus on mõeldud haruldaselt sportlike sõiduomaduste tagamiseks.
  Režiimid Sport ja Sport+ saab aktiveerida sõidurežiimide valiku abil. See muudab sõiduki käsitsemise dünaamilisemaks ja seadistab amordid jäigemaks. Lisaks reageerib sõiduk roolile ja gaasipedaalile veelgi vahetumalt. Režiimis Sport+ aktiveeritakse ka dünaamiline veojõukontroll (DTC), millega saab ambitsioonikalt ja dünaamiliselt sõita ning soovi korral kontrollitult külglibiseda. BMW X6 M50d puhul on kõigil režiimidel isegi sportlikum baaskonfiguratsioon.
  Muretute pikamaareiside jaoks saab valida režiimi Comfort.