JUHATA TEED NING LUBA MAAILMAL JÄRGNEDA.

BMW X6 BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Oluline eelis! Tänu uuenduslikule BMW ConnectedDrive varustusele oled alati maailmaga ühenduses. Teenused ja rakendused annavad otse autost juurdepääsu teabele, meelelahutusele ja veebiteenustele. Näiteks reaalajas liiklusteabe abil on võimalik marsruudil valitsevate liiklusoludega juba aegsasti kursis olla. Veebipõhine meelelahutus annab juurdepääsu miljonitele muusikapaladele. Intelligentse hädaabikõne funktsioon võimaldab hädaolukorras kiiresti abi kutsuda.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

 

 • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.
Loe lisaks

CONNECTEDDRIVE TEENUSED.

ConnectedDrive’i teenused avavad ukse BMW digitaalsesse maailma. Sõidukisisesed rakendused võimaldavad alati värskete uudiste ja ilmateatega kursis olla. Süsteemis on ka Office’i ja veebiotsingu kasutamise võimalus. Teiste digiteenuste ostmiseks on vajalik ConnectedDrive’i teenuste põhipakett.

 • BMW ConnectedDrive pood

  Kõigile vajadustele vastavaid teenuseid ja rakendusi saab osta BMW ConnectedDrive poest. Neid teenuseid saab paindlikult valida ja tellida mis tahes ajal pärast BMW ostmist. Tänu sellele saavad kliendid igal ajal olenevalt vajadusest otse autost valida kõiki saadavalolevaid BMW ConnectedDrive teenuseid ja rakendusi.
  BMW ConnectedDrive poodi pääseb BMW sõidukist või kliendiportaali My BMW ConnectedDrive kaudu. Värskelt tellitud teenustele ja rakendustele saad juurdepääsu autost veidi aega pärast nende valimist ja ostmist. BMW ConnectedDrive poest leiab pidevalt värskendatud teavet saadavalolevate teenuste ja rakenduste valiku kohta.
  BMW ConnectedDrive poest tellitavad teenused ja rakendused on spetsiaalselt BMW juhtide vajaduste ja nõudmiste rahuldamiseks. Valida saab ka teenuste kestuse. Nii saavad kliendid teenuse tellida konkreetseks ajaperioodiks, näiteks puhkuse ajaks.

 • BMW rakendused

  Rakenduste funktsioon võimaldab BMW sõidukis kasutada paljusid nutitelefonirakendusi. Selleks et sõidukis saaks valitud rakendusi kasutada, teeb BMW lisaks enda arendatavatele rakendustele, nagu BMW Connected ja M Laptimer, koostööd eri partneritega, näiteks Spotify, Napsteri, GoPro, Deezeri ja Audible'iga, kelle rakendusi on samuti võimalik autos turvaliselt kasutada. Lihtsalt ühenda ühilduv nutitelefon sõidukiga haakuva adapteri, USB-juhtmega või juhtmevabalt. Seejärel saab kõiki rakenduse funktsioone mugavalt hallata iDrive juhteseadmelt. Koostöös BMW partneritega laieneb autos kasutatavate rakenduste valik pidevalt. Lisateavet leiad veebilehelt www.bmw.com/apps.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay® valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.

 • Microsoft Office 365

  Ole produktiivne ka liikudes. Sõidukisse integreeritud Microsoft Office 365 võimaldab e-kirju, kontakte ja kalendrisündmusi pidevalt teiste seadmetega sünkroonida ja otse töödelda isegi ilma nutitelefonita. Vaid ühe klõpsuga liitud ka Skype for Businessi konverentsikõnedega.

BMW CONNECTED.

Ühenda oma BMW-ga. Rakendus BMW Connected on sinu digitaalse liikuvuse assistent, mis hoolitseb sinu vajaduste eest nii enne sõitu kui ka selle ajal. Sõidukiga on võimalik ühendus luua nutitelefoni, nutikella või Amazon Echo abil, et saata navigatsioonisüsteemi sihtkohti või vastu võtta teavitusi eelseisvate kohtumiste kohta, et alati õigeaegselt kohale jõuaks.

WIFI KUUMKOHT.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saate koos oma kaassõitjatega internetti kasutada kuni kümnes seadmes.

CONCIERGE TEENUSED.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad. Teenuseperiood on kolm aastat.

Concierge teenused.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Miks kulutada aega liiklusummikus istumisele? Reaalajas liiklusteabe abil jõuad oma sihtkohta kiiremini ja efektiivsemalt. See jälgib liiklusolusid praktiliselt reaalajas ja kalkuleerib vajadusel alternatiivse marsruudi. Piirkondlik ohtude eest hoiatav süsteem teavitab sind ka rasketest teeoludest või avariidest.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta oma esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Ideaalne muusikapala igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. Veebipõhine meelelahutus sisaldab BMW sõidukis vahetut ja piiramata juurdepääsu üle 22 miljonile muusikafailile, ilma et peaks kasutama nutitelefoni või muud lisaseadet. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Niipea kui autos esitatakse mõne artisti lugu või albumit, laaditakse see automaatselt auto kõvakettale.
Veebipõhise meelelahutuspakkumisega saab mis tahes BMW muusikapartneri, näiteks Napsteri või rara juures avada piiramatu mahuga konto, mida saab lisatasu maksmata kasutada kuues Euroopa riigis: Saksamaal, Prantsusmaal, ÜK-s, Itaalias, Hispaanias ja Hollandis.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Õnnetuse korral on aeg otsustava tähtsusega. Intelligentne hädaabikõne oskab vajadusel abi kutsuda ja võib nii koguni elusid päästa. See võtab ühendust eriväljaõppe saanud kõnekeskusetöötajaga, kes pakub sulle ja kaassõitjatele vajalikku abi kuni päästetöötajate saabumiseni. Süsteem saadab vajaliku info ka otse päästetöötajatele.