PIIRIDETA VABADUS. JÕULINE ELAMUS.

BMW X6.

PIIRIDETA VABADUS. JÕULINE ELAMUS.

BMW X6.

PIIRIDETA VABADUS. JÕULINE ELAMUS.BMW X6.

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (50i)

330 (450) / 5500–6000

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (50i)

4.8

Maksimaalne kiirus km/h (50i)

250

Luggage compartment capacity in litres (50i)

580-1,525

Võimas ja sportlik. X-mudeli välimuse ja kupee sportlikkusega ületab BMW X6 kõiki piire. BMW TwinPower Turbo mootorid ühendavad endas võimsa segu dünaamikast ja tõhususest, BMW xDrive aitab sellel jõul tänavatele jõuda. Suurepärane varustus, näiteks välisdisainipakett Pure Extravagance, ja ka kvaliteetsed materjalid iseloomustavad sõidukit, mis kuulub igal juhul tähelepanu keskpunkti ja mis on samal ajal hämmastavalt funktsionaalne.

DISCOVER THE BMW X6.

Disain.

On aeg juhtimine üle võtta: BMW X6 on loodud liikuma. Tänu energiast pakatavatele kontuuridele kiirgab BMW X6 vastupandamatut dünaamikat ja sihikindlust. Selle laiad õlad ja jõuline hoiak rõhutavad X-geene ning kupeele omane katusejoon toob esile BMW X6 eksimatult äratuntava loomuse. Just see kombinatsioon muudab selle Sports Activity Coupé nii ainulaadseks.
Loe lisaks

Sõidudünaamika.

BMW X6 efektne disain on eksimatult äratuntav. Lõpuks on tähtsaim aga see, kuidas sellega sõita on. BMW X6 šassii seab uusi standardeid. BMW xDrive garanteerib suurepärase teelpüsimise iga ilma ja igasuguse teekattega ning ka erakordselt hea suunastabiilsuse ja juhitavuse. Valikulisena on saadaval kohanduv vedrustus ja aktiivrool, mis lisavad veelgi sõidunaudingut.
Loe lisaks

Varustus.

Parim juhtiv mängija on BMW X6. Oma energiast pakatava välimusega tekitab Sports Activity Coupé elevust kõikjal, kuhu see sõidab. Milline on selle roll? See oleneb juba sinust. Pakett Design Pure Extravagance sisaldab rohkelt unikaalseid detaile. M Sportpakett muudab BMW X6 välimuse veelgi atleetlikumaks. BMW Individual aitab sõidukile lisada luksuslikku isikupära. Ja kui täiuslikkusest veel midagi puudu jääb, on alati olemas BMW originaaltarvikud.
Loe lisaks
  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

    Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.