BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red rannas

80 000 €

Hind alates

Rohkem kui 600 km*

Sõiduulatus

Elektriline

Mootor

iX

BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red rannas

Täiesti uus BMW iX.

80 000 €

Hind alates

Rohkem kui 600 km*

Sõiduulatus

Elektriline

Mootor

iX Täiesti uus BMW iX.

ESIMENE BMW iX: UUE AJASTU TEERAJAJA.

Sündinud visioonist. Loodud elektriliseks liikuvuseks. Tõhus BMW eDrive tehnoloogia ja täiselektriline nelikvedu tagavad BMW iX-i erakordse sõiduulatuse, pakkudes jõulist kiirendust paigalseisust. Intelligentne BMW operatsioonisüsteem 8 uuendab ennast ise ja on kasutatav täiesti intuitiivselt.

Loe lisaks

VÕRDLE MUDELEID BMW iX xDRIVE50 ja BMW iX xDRIVE40.

BMW iX xDrive50

 • Sõiduulatus rohek kui 600 km*
 • Kiirendus nullist sajani vähem kui 5 sekundit
 • Rohkem kui 120 km sõiduulatus vaid 10 min laadimisajaga kiirlaadijas
 • Hind alates 96 000€
BMW iX i20 2021 elektrilise SUV BMW iX xDrive50 faktid

BMW iX xDrive40

 • Sõiduulatus rkelm kui 400 km*
 • Kiirendus nullist sajani natuke üle 6 sekundi
 • Rohkem kui 90 km sõiduulatus vaid 10 min laadimisajaga kiirlaadijas
 • Hind alates 80 000€
BMW iX i20 2021 elektrilise SUV BMW iX xDrive40 faktid
 • BMW iX xDrive50
 • BMW iX xDrive40

ALUSTA OMA BMW iX KOOSTAMIST.

ELEVIL? REGISTREERU JA NÄITA OMA HUVI JUBA TÄNA.

OLE ÜKS ESIMESI.

Vali oma eelistatud tellimisviis juba täna, et saada üks esimestest BMW iX mudelitest. Sinu BMW partner võtab sinuga ühendust, et see korraldada. Võid ka registreerida, et saada eksklusiivset teavet BMW iX-i kohta.

Loe lisaks

BMW IX SÕIDUULATUS ÜLE 600 KM*.

BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red sõitmas tänaval

Sõiduulatusega üle 600 km* on BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40 üle 400 km*) ideaalselt kasutatav igapäevasõitudeks, seda nii linnas kui ka pikemate vahemaade läbimiseks. Suurepärased aerodünaamilised omadused, mille tagab äärmiselt tõhus disain, toovad kaasa madala energiakulu (alla 21 kW/h) ja ülimadala õhutakistusjõu koefitsiendi 0,25, mis on võrreldamatu oma klassis.

BMW IX ROHKEM KUI 500 HJ*.

BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red sõitmas tänaval, sooritusvõime

Kahe võimsa elektrimootoriga ja BMW xDrive elektrilise nelikveoga BMW iX pakub silmapaistvat elektrilist sooritusvõimet: enam kui 500 hj* viib BMW iX xDrive50 0–100 km/h vähem kui 5 sekundiga (BMW iX xDrive40: 300 hj* 0–100 km/h pisut üle 6 sekundiga). Hetkega saadaolev pöördemoment ja sujuv kiirendus paigalseisust lubavad BMW iX-il reageerida vahetult ja spontaanselt igale gaasipedaali vajutusele. Samal ajal näitab SAV märkimisväärselt kindlat ja elektriautole tüüpilist juhitavust.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV laadimisaeg

120 KM SÕIDUULATUST VÄHEM KUI 10 MINUTIGA.

BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red laadimas, BMW Wallboxiga laadimine

Laadimisvõimsusega kuni 200 kW (BMW iX xDrive40 kuni 150 kW) saad oma BMW iX-i akud avalikus kiirlaadimisjaamas laadida 10% -> 80% vähem kui 40 minutiga. Kodus võid oma BMW iX xDrive50 mugava BMW Wallboxiga laadida kuni 11 kW laadimisvõimsusega 100% täis vähem kui 11 tunniga (BMW iX xDrive40: vähem kui 8 tunniga). Paketis sisaldub BMW paindlik kiirlaadija kodus laadimiseks, Mode 3 laadimiskaabel avalikus laadimispunktis laadimiseks ja BMW Charging kaart juurdepääsuks avalikule BMW Charging laadimisvõrgule väga ahvatlevatel tingimustel.

BMW IX DISAINI ÜMBERMÕTESTAMINE.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red külgvaade, välisilme

Puhtad pinnad väheste iseloomulike joontega annavad BMW iX-ile ainulaadse monoliitse kuju. Iga detail sulandub sujuvalt kaasaegsesse disainikeelde ja jätab mulje, nagu oleks sõiduk loodud ühest tükist. Aerodünaamiline, äärmiselt tõhus välisdisain oli määravaks silmapaistva õhutakistusjõu koefitsiendi (vaid 0,25) ja silmatorkavate detailide, näiteks tagumiste kitsenevate küljeklaaside, jaoks. Esmakordselt võib BMW SAV-st leida tasapinnalised uksekäepidemed ja raamita uksed, mis paljastavad selle teedrajava vaimu juba esimesest pilgust.

BMW IX SHY TECH KONTSEPTSIOON.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red eestvaade, BMW neerukujuline iluvõre Shy Tech

Shy Tech kontseptsioon keskendub sõitjatele ja lubab BMW iX-i kaasaegsel tehnoloogial sulanduda tahaplaanile, kuniks selle järele on vajadus või kindel soov. Seda nähtamatut intelligentsust saab kogeda paljudes välis- ja salongidetailides – näiteks neerukujuline iluvõre, mis toimib intelligentse pinnana ja peidab endas kaameratehnoloogiat, radarifunktsioone, tipptehnoloogilist anduritehnoloogiat ja soojenduselemente. Salongis on helisüsteemi nähtamatult sisseehitatud kõlarid ja minimalistlik nuppude ja lülitite disain.

BMW iX olulisemad välisdisaini omadused.

BMW iX elektrilise SUV Aventurin Red i20 eestvaade

Esiosa disain.

BMW iX-i futuristlik esiosa muudab sõiduki ivälimuse ilmekaks. SAV progressiivset välimust rõhutavad vertikaalse paigutusega BMW neerukujuline iluvõre ning BMW ajaloo kitsaimad masstootmises topeltesituled.
BMW iX elektrilise SUV Aventurin Red i20 külgvaade

Külgvaade.

Rataste ümbruses asuvad rabavad kandilised kontuurid tõmbavad endale enesekindlalt tähelepanu, meenutades esimesi BMW X-mudeleid. Tasapinnalised uksekäepidemed, raamita uksed ja tahapoole kitsenevad küljeklaasid ja voolujooneline disain on kõik harmooniliselt integreeritud välimusega, luues tugeva moodsuse tunde.
BMW iX elektrilise SUV Aventurin Red i20 tagantvaade

Tagaosa disain.

Suured pinnad, BMW Groupi kitsaimad tagatuled ja sujuva üleminekuga pakiruumi luuk tagavad tänapäevase väljanägemise. Suured difuusorielemendid optimeerivad aerodünaamikat ning suurendavad koos tasase aluspõhjaga sõiduulatust.

ELURUUM RATASTEL.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV salong, Suite Castanea nahksisu

BMW iX-i salong on ainulaadne koht lõõgastumiseks kaasaegsest sisekujundusest inspireeritud arhitektuuris. Salongielemendid, nagu näiteks sile armatuurlaud suure BMW kumera ekraaniga ja õhukesed istmed, sarnanevad kvaliteetmööbliga sellele omase materjalide- ja värvivalikutega. Eraldiseisev, justkui hõljuv keskkonsool, kesktunneli puudumine ja kõige suurem klaasist panoraamkatus, mis kunagi ühelgi BMW-l on olemas olnud, loovad muljetavaldava tunde ruumikusest, mis kutsub sind jääma kauemaks.

BMW iDRIVE.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV BMW iDrive juhteseade salong Suite juhikoht

Uus BMW iDrive ümbritseb sind täiesti uue, tervikliku salongi kogemusega. Ning esmakordselt saad sa oma BMW-ga ühenduses olla loomulikult ja intuitiivselt. Saa tuttavaks oma intelligentse digitaalse assistendiga, kes reageerib häälele ja žestidele ning muudab sinu viibimise sõidukis nii meeldivaks kui võimalik. BMW iDrive‘i kasutajaliidesega võid juhtida oma BMW iX-i kogu teabe- ja meelelahutussüsteemi loomulikumalt kui kunagi varem.

BMW iX olulisemad salongi disaini omadused.

BMW iX i20 elektrilise SUV juhikoht salongi disain Suite Castanea

Minimalistlik salongi disain.

Salongi disain on moodne ja taandatud hädavajalikule – fookus, mis on märgatav ekraanidel ja juhtseadmetel. Keskset juhtelementi, klaasist iDrive Controllerit keskkonsoolis ümbritseb elegantne juhtpaneel, mis on valmistatud FSC-sertifikaadiga puidust. Aktiivse haptika ja puutetundliku juhtimisvõimalusega asendab see tavapäraseid juhtnuppe iDrive‘i menüüde valimiseks.
BMW iX i20 elektrilise SUV tagaosa salongi disain Suite Castanea

Mugavad istmed tagaosas.

Tagaiste pakub rohkelt ruumi ja lõõgastavat lounge‘ilikku atmosfääri tänu kesktunneli puudumisele ja äärmiste istmete homogeensele üleminekule uksepolstriks. Lisavarustusena on saadaval tagaistmete soojendus ja 3D kõlarid peatugedes. Lisaks saab tagaistme seljatuge suhtes 40 : 20 : 40 kokku klappida, et suurendada pakiruumi.
BMW iX i20 elektrilise SUV klaasist panoraamkatus salong

Klaasist panoraamkatus.

Üle kogu katuse ulatuv „Sky Lounge“ klaasist panoraamkatus tekitab salongis võrreldamatu tunde ruumikusest ja lõõgastavast atmosfäärist. Suurema privaatsuse tagamiseks saab seda elektrokromaatiliselt tumedamaks muuta ning kuna puudub vajadus laepolstri järele, pakub salong sõitjatele rohkem pearuumi kaasaegses vormis.
BMW iX i20 elektrilise SUV BMW kumer ekraan salong

BMW kumer ekraan.

BMW kumer ekraan; esmakordselt kasutusel seeriatootmises, toimib keskpaneeli ekraanina ja BMW iX-i täisdigitaalse oleku juhtelemendina. 12,3-tolline teabeekraan liitub 14,9-tollise keskpaneeli ekraaniga, et luua üks terviklik üksus, mis näeb armatuurlaual välja kui vabalt hõljuv moodne pildiraam.

KOHTU BMW iX-iga VIDEOS.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV video

BMW IX JÄTKUSUUTLIKU KONTSEPTSIOONI MÕISTE.

BMW iX i20 2021 elektrilise SUV salong Suite jätkusuutlikkus

Võrreldes samaväärselt jõulise diiselmootoriga SAV-ga, paiskab BMW iX kogu oma elutsükli jooksul välja 45% vähem kasvuhoonegaase, seda tänu ulatuslikule jätkusuutlikkuse kontseptsioonile. See on tingitud erinevatest meetmetest, näiteks eranditult taastuvate energiaallikate kasutamisest tootmisel ning looduslike materjalide ja taaskasutatavate materjalide kasutamisest salongis. Näidetena võib tuua looduslikult oliivipuu lehtedega pargitud Castanea nahkpolstri ja 100% Econylist jalamatid.

ELEVIL? REGISTREERU JA NÄITA OMA HUVI JUBA TÄNA.

Energiatarve ja CO₂-heide.

 • * Mõõdetud WLTP katsetsükli järgi

  BMW iX xDrive40(1):
  Energiatarve kWh / 100 km: 20
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 0
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 0

  BMW iX xDrive50(1):
  Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud): väiksem kui 21
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 0
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 0

  Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.