BMW iX Aventurin Red i20 kolm neljandikku külgvaade rannikul modelliga

THE iX

BMW iX Aventurin Red i20 kolm neljandikku külgvaade rannikul modelliga

Täiesti uus BMW iX.

THE iXTäiesti uus BMW iX.

TÄIESTI UUS BMW iX: UUE AJASTU TEERAJAJA.

Sündinud visioonist. Loodud elektromobiilsuseks. Tänu tõhusale BMW eDrive-tehnoloogiale ja mudeli elektrilisele nelikveole saavutab BMW iX erakordse sõiduulatuse ning muljetavaldava kiirenduse kohaltminekul. Range disainikeel annab sellele modernse ja väljendusrikka välimuse. Sisemuses tagavad kvaliteetne õhkkond ja tipptasemel tehnoloogiad maksimaalse mugavuse ja küllaldaselt istumisruumi viiele inimesele. Avasta oma lemmikpaik ratastel – BMW iX.

Loe lisaks

BMW iX-i OLULISEMAD OMADUSED.

BMW iX Aventurin Red i20 kolm neljandikku külgvaade

MONOLIITNE VÄLISDISAIN.

Selged pinnad ja minimalistlik disain annavad BMW iX-ile selle tugeva iseloomu.

BMW iX i20 juhikoht salong

ROHKEM RUUMI ELUKVALITEEDILE.

Kvaliteetne õhkkond ja tipptasemel tehnoloogiad pakuvad sulle BMW iX-is enneolematut ruumitunnetust – sellest saab sinu uus lemmikpaik ratastel.

BMW iX Cashmere Silver i20 eestvaade teel

ÜLE 600 KM* SÕIDUULATUS.

Loodud pikkadeks vahemaadeks ning ehitatud elektromobiilsuse tarvis – BMW iX seab uusi standardeid igapäevapraktilisuses tänu oma elektrilisele nelikveole ja üle 600 km* sõiduulatusele.

BMW iX Cashmere Silver i20 ülaltvaade teel

ELEKTRILINE SÕIDUNAUDING.

Kaks äärmiselt tõhusat BMW elektrimootorit heidavad BMW iX-i peaaegu hääletult vähem kui viie sekundiga 0–100 km/h, pakkudes sujuvat kiirendust ja üle 500 hobujõu.

BMW iX Cashmere Silver i20 kolm neljandikku eestvaade laadimisjaamas

MUGAV, KIIRE JA LIHTNE LAADIMINE.

Ükskõik, kas oled kodus, tööl või teel: BMW Chargingu tooted ja teenused pakuvad sulle kõige paremini sobivaid laadimislahendusi. Kuni 200 kW maksimaalse laadimisvooluga laeb BMW iX aku 10% pealt 80% peale vähem kui 40 minutiga.

BMW iX Aventurin Red i20 salong Castanea

USKUMATULT INTUITIIVNE SÕIDUKOGEMUS.

Ainulaadselt emotsionaalne salongidisain kohtub intelligentse mugavuse ja uuendusliku tehnoloogiaga. BMW iDrive'i abil juhatab BMW iX sisse uue sõidukogemuse ajastu.

BMW iX i20 video

„BMW Group püüab end pidevalt uuendada. See on meie ettevõttestrateegia keskne komponent. Ning BMW iX väljendab seda suhtumist eriti kontsentreeritud vormis.“


Oliver Zipse, BMW AG juhatuse esimees

Loe lisaks

MONOLIITNE DISAIN.

Uhiuue BMW iX-i välisdisain.

Uue põlvkonna nägu. BMW iX-i disainikontseptsiooni puhul soovisime teha lisapingutusi ning luua täiesti uue disainikeele – väljendusrikas, kuid mitte ülekoormatud. Intelligentne, kuid mitte keeruline. Lühidalt: disain, mis esmapilgul tähistab sõidunaudingu uut vormi. Tulemuseks on see suunaseadjast SAV koos oma monoliitse kuju, tugeva iseloomuga detailide ning intelligentsete Shy Techi funktsioonidega: uus BMW iX.
BMW iX i20 välisdisaini video
BMW iX Aventurin Red i20 eestvaade modelliga
" Väheste täpsete joontega monoliitne disain näitab iseloomu ja annab autole kaasaegse välimuse. BMW iX on julge ja samas elegantne. "
Domagoj Dukec – BMW peadisainer
BMW iX Cashmere Silver i20 külgvaade
BMW iX i20 Cashmere Silver kolm neljandikku tagantvaade
BMW iX Cashmere Silver i20 tagantvaade
BMW iX i20 välisdisaini video
BMW iX Aventurin Red i20 eestvaade modelliga
BMW iX Cashmere Silver i20 külgvaade
BMW iX i20 Cashmere Silver kolm neljandikku tagantvaade
BMW iX Cashmere Silver i20 tagantvaade

MINU LEMMIKRUUM.

Uhiuue BMW iX-i salongi disain.

Kõrgtehnoloogia ja lõõgastuse sümbioos loob elukvaliteeti täis ruumi. Lase BMW iX-i salongil end inspireerida. Selle elegantne minimalism ja tipptasemel Shy Techi funktsioonid koos klaasist panoraamkatusega loovad ainulaadse ruumitunnetuse, mis muudab reisimise täiesti uueks kogemuseks. Selge disainikeele, kvaliteetsete materjalide ja tipptasemel tehnoloogia tõttu saab salongist sinu absoluutne lemmikpaik.
BMW iX i20 salongi disaini video
BMW iX i20 juhikoht Suite Castanea salongi disain
" Kujundasime BMW iX‘i seestpoolt väljapoole. Selle käigus hoolitsesime, et luua eriti moodne ja minimalistlik, väga avara kujundusega salong. "
Domagoj Dukec – BMW peadisainer
BMW iX i20 Loft Stonegrey salongi disain
BMW iX i20 Suite Castanea salongi disain
BMW iX i20 Loft Stonegrey tagaistmed
BMW iX i20 salongi disaini video
BMW iX i20 juhikoht Suite Castanea salongi disain
BMW iX i20 Loft Stonegrey salongi disain
BMW iX i20 Suite Castanea salongi disain
BMW iX i20 Loft Stonegrey tagaistmed

UUS SÕIDUKOGEMUSE AJASTU.

BMW iDrive uhiuues BMW iX-is.

Kõige emotsionaalsem ja mugavam sõidukogemus, mille BMW on loonud. Täiustatud BMW iDrive võimaldab sul sukelduda täiesti uude salongikogemusse, mis laiendab sujuvalt sinu digitaalset igapäevaelu. Kõrgtehnoloogia, intelligentsus ja luksus on ainulaadsel moel ühendatud digitaalse disainiga. Tänu BMW-le omasele juhile orienteeritusele toetavad juhti optimaalne disain, selged jooned, esteetilised juhtpaneelid ja lihtne ja loomulik käsitlemine. Uuenduslike andurite ja tehisintellekti kombinatsioon loob seosed, mis viivad juhi ja sõiduki vahelise suhtluse isikupäraseks ja ennetavaks, avades sõidukogemuse jaoks uued horisondid.
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive video
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive Castanea
" „Autotööstuses puudub kasutajaliides, mida saab kasutada nii lihtsalt ja turvaliselt nagu meie uut BMW iDrive-i.“ "
Frank Weber – BMW AG juhatuse liige
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive juhikoht Castanea
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive juhikoht Stonegrey
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive video
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive Castanea
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive juhikoht Castanea
BMW iX i20 salong kasutajaliides iDrive juhikoht Stonegrey

ENNENÄGEMATU ARMASTUS DETAILIDE VASTU.

Shy Tech ja tipptasemel tehnoloogiad uues BMW iX-is.

Oma disaini, luksusliku ja lõõgastava õhkkonnaga salongi ning uuenduslike Shy Techi funktsioonidega on kohalike heitmeteta BMW iX mugava liikuvuse kogemus nii igapäevaelus kui ka reisimisel. Shy Techi kontseptsioon paneb autosviibijad tähelepanu keskpunkti ning laseb tehnoloogial jääda tahaplaanile, kuni seda vajatakse: varjatud intelligentsus, mida väljendatakse väga eriliste ja ainulaadsete detailide kaudu kogu BMW iX-is.

BMW iX Aventurin Red ja Cashmere Silver i20 ülaltvaade modelliga
BMW iX Aventurin Red i20 kolm neljandikku tagantvaade

Monoliitne vorm.

Suured vormikad pinnad, jõulised proportsioonid ja uuenduslikud detailid, mis on sõidukikeresse täiuslikult integreeritud, loovad BMW iX-i minimalistliku disainiloomu ja ikoonilise monoliitse ilme.
BMW iX Cashmere Silver i20 külgvaade

Minimeeritud pinnad.

BMW iX-i jõulist kohalolu täiustavad julge vormi ja selge struktuuriga pinnad ning iseloomujoonte minimalistlik ja täpne kasutus. Tulemuseks on modernne välimus, mis rõhutab kere monoliitset disaini.
BMW iX Aventurin Red i20 eestvaade

Esiosa disain.

BMW iX-i esiosa on saanud uue tõlgenduse futuristlikus stiilis, andes sellele väljendusrikka kohalolu. Vertikaalse paigutusega BMW neerukujuline iluvõre ning BMW ajaloo kitsaimad masstootmises topeltesituled rõhutavad eriti selle SAV progressiivset välimust.
BMW iX Aventurin Red i20 külgvaade

Külgvaade.

BMW iX-i külgvaade paljastab dünaamilised SAV-proportsioonid, mida eristavad iseloomujoonteta puhtad pinnad. Rataste ümbruses asuvad rabavad ristkülikukujulised kontuurid tõmbavad endale enesekindlalt tähelepanu, meenutades esimesi BMW X-mudeleid. Küljepeeglid, ukselingid ja ilmekas akende kitsenemine tagaosas ehk voolujoonelisus on ilmesse harmooniliselt integreeritud.
BMW iX Cashmere Silver i20 tagantvaade

Tagaosa disain.

BMW iX-i tagaosa kehastab välisdisaini puhtaimat vormi: see on minimalistlik ja väljendusrikas. Suured pinnad, BMW Groupi kitsaimad tagatuled ja sujuva üleminekuga pagasiluuk tagavad modernse kohalolu. Suured difuusorielemendid optimeerivad aerodünaamikat ning suurendavad koos madala kerealusega sõiduulatust.
BMW iX Aventurin Red i20 kolm neljandikku eestvaade

Sportpakett.

Sportpakett annab minimalistlikule disainikeelele uue ekstravertse tõlgenduse: kontrastiks kerevärvile jääb sõiduki alumine osa kõrgläikega mustaks kogu sõiduki laiuses. Sportlikud detailid, nagu kesksete elementide dünaamiline trapetsikujuline vorm, rõhutavad väljendusrikast esiosa disaini.
BMW iX i20 istmed Suite Castanea salongi disain

Sinu lemmikpaik ratastel.

Avatud ja õhuline ruumitunnetus iseloomustab BMW iX-i salongi. Kogu salongi õhkkonda tähistab elegantne minimalism, mis pakub täiendavat jalaruumi, kuna kardaanitunnelist on loobutud nii ees kui ka taga. Vabalt seisev hõljuv keskkonsool näeb peaaegu välja nagu luksusliku butiikhotelli kohvilaud.
BMW iX i20 juhikoht Suite Castanea salongi disain

Minimalistlik salongi disain.

Salongi disaini iseloomustab maksimaalne lihtsustamine ning nuppude eemaldamine kõikjalt, kus neid vaja ei ole. Selges ja liitekohtadeta keskkonsoolis asendavad tavapäraseid nuppe andurpinnad, iDrive’i puutetundlik juhteseade on aga läbipaistva disainiga kvaliteetsest klaasist. Sama kehtib ka uue disainiga elegantse käiguvalitsa kohta.
BMW iX i20 Suite Castanea salongi disain taga

Mugavad istmed tagaosas.

Tagaiste on loodud kolmele reisijale ning maksimaalse mugavuse jaoks. Kõigil istmetel on peatoed ning lisavarustuses saab neile lisada istmesoojenduse ning integreeritud kõlarid. Lisaks saab tagaistme seljatuge jagada 40 : 20 : 40 suhtega, võimaldades niigi ruumika pagasiruumi veelgi paindlikumat laiendamist.
BMW iX i20 klaasist panoraamkatus salong

Klaasist panoraamkatus.

Otsast otsani katvusega klaasist panoraamkatus Sky Lounge pakub avatud ruumitunnetust, et luua salongis lõõgastav luksuslik atmosfäär. Otsese päikesevalguse eest kaitsmiseks saab katust elektrokroomselt tumendada ning see pakub reisijatele veelgi rohkem pearuumi, kuna salongi katusepolster puudub.
BMW iX i20 istmekatted Loft Stonegrey salongi disain

Modernsed materjalid.

Materjalide ja värvimustrite eriline koostis iseloomustab BMW iX-i äärmiselt modernset salongi. Asümmeetriline diagonaalne disain, ebatavalised tepingud ning täiendavad kontrastõmblused loovad luksuslikku butiikhotelli meenutava mulje.
BMW iX i20 BMW kumer ekraan salong

BMW kumer ekraan.

BMW kumer ekraan, mis on esimest korda seeriatootmises, on BMW iX-i keskne ekraan ja juhtelement – juhile suunatuse tõeliselt uuenduslik vorm. 12,3-tolline teabeekraan liitub 14,9-tollise keskpaneeli ekraaniga, et luua üks terviklik üksus, mis näeb armatuurlaual välja kui moodne pildiraam.
BMW iX i20 rool salong

Kuusnurkne rool.

Võidusõidumaailmast inspireeritud geomeetriaga optimeerib BMW esimene kuusnurkne rool sõidukisse sisenemist ja istumismugavust ning ka igasuguse sõitmise puhul olulise teabe vaatevälja. Värskelt disainitud luksusliku klaasi ilmega multifunktsioonlülitid võimaldavad äärmiselt käepärast kasutamist. Lisaks on esimest korda saadaval lisavarustuses kolmeastmeline roolisoojendus.
BMW iX i20 istmed Loft Stonegrey salongi disain

Juhi ja kõrvalistuja istmed.

BMW iX pakub põhivarustuses värskelt välja töötatud istmeid, mis pakuvad nii maksimaalset istumismugavust kui ka lõõgastavat ja luksuslikku tunnetust. Soovi korral on 4D-heli nimel esimest korda võimalik integreerida istmekonstruktsiooni sisse kõlarid ja shaker, mis pakuvad eriti intensiivset helikogemust.
BMW iX i20 intelligentne neerukujuline iluvõre, lähivõte

Intelligentne neerukujuline iluvõre.

Kuna BMW iX-i elektriajam vajab vaid pisut jahutusõhku, on BMW neerukujuline iluvõre täielikult suletud ning sellest saab intelligentne pind. Siia on paigutatud kaameratehnoloogia, radarifunktsioonid, ülimodernne anduritehnoloogia ning ka asjakohased puhastussüsteemid ja soojenduselemendid.
BMW iX i20 BMW logo kapotil, lähivõte

BMW embleem kapotil.

BMW embleem sõiduki esiosas toimib ka klaasipesuvedeliku paagi kaanena, seega on vedeliku lisamine eriti puhas ja mugav. Seda saab avada lühikese vajutusega ning pärast täitmist taas lihtsasti kinni klõpsata.
BMW iX i20 tahavaatekaamera lähivõte

Tahavaatekaamera.

Tahavaatekaamera on märkamatult integreeritud tagaosas oleva BMW logo musta ümbrise sisse. Samuti logo sisse integreeritud ning vajaduse korral välja liikuv veepihustisüsteem puhastab kaameraläätse automaatselt.
BMW iX i20 kõlari lähivaade

Kõlar.

Ruumilise heli süsteemi kõlaripaneelid on nähtamatult paigutatud tekstiilist uksepaneelide taha ning ka otse peatugede sisse, pakkudes ainulaadset kuulamiskogemust.
BMW iX i20 juhikoha lähivaade

BMW Head-Up Display.

Esimest korda on BMW Head-Up Display integreeritud armatuurlauaga tasa, raamita, ning on seega pinnal peaaegu nähtamatu.

FAKTID UHIUUE BMW iX-i KOHTA.

 • 01 Sõiduulatus kuni 600 km
 • 02 Elektriline neljarattavedu kahe elektriajamiga ja üle 500 hj (370 kW) *
 • 03 Kiirendus 0-100 km/h alla 5 sekundi
 • 04 120 km sõiduulatuse laadimine kümne minutiga *
 • 05 Avalikus laadmispunktis kiirlaadimine 10–80% vähem kui 40 minutiga
BMW iX Cashmere Silver i20 külgvaade modelliga

IGAPÄEVAKASUTUSEKS SOBIVUSE UUS MÕÕDE.

BMW iX korraldab kõrgklassi SAV-de segmendis revolutsiooni. Üle 600 km sõiduulatusega* on see ideaalne nii igapäevakasutuseks kui ka pikkadeks vahemaadeks, tehes mudelist igapäevasõiduki. Selle tipptasemel sooritusvõime teeb võimalikuks mudeli ainulaadne optimeeritud kaaluga kerekontseptsioon, mis loodi tänu meie aastatepikkusele kogemusele, kombinatsioonis intelligentse kergekaalulise konstruktsiooni ja uuenduslike materjalidega nagu kergekaaluline alumiinium, teras ja süsinikkiud.

MULJETAVALDAV SOORITUSVÕIME.

BMW iX Cashmere Silver i20 eestvaade teel

Uuenduslik ajam.

Lisaks kahele elektrimootorile sisaldab viienda põlvkonna BMW eDrive-tehnoloogia BMW iX-i kõrgepinge-energiatalletussüsteemi, jõuelektroonikat ja laadimistehnoloogiat. Kaks jõulist elektrimootorit koos elektrilise nelikveoga ei taga kõigest tõhusust – need tõstavad ka BMW iX-i jõudluse sportauto tasemele: üle 500* hj ning müravaba kiirendus 0–100 km/h vähem kui viie sekundiga.

BMW iX Cashmere Silver i20 ülaltvaade teel

Ökonoomne sõidumugavus.

Individuaalselt reguleeritav energiatagastussüsteem ja adaptiivne 2 silla õhkvedrustus tagavad suurema sõiduulatuse ning võimaldavad juhil ka BMW iX-i käitumist oma soovi järgi määrata. Sportlik, suuremale sõiduulatusele optimeeritud või mugav – kuni „ühe pedaali tunnetuseni“ välja, ehk sõiduk pidurdab, kui gaasipedaal vabastatakse, tuues kaasa elektrilisele sõidule omase hõljumise tunde.

BMW iX Cashmere Silver i20 kolm neljandikku eestvaade
BMW iX Cashmere Silver i20 kolm neljandikku tagantvaade laadimas BMW Wallboxis

BMW CHARGING MUUDAB LAADIMISE LIHTSAKS.

Arvukate BMW Chargingu laadimislahendustega nii kodus kui ka avalikes kohtades on sinu BMW iX-i jaoks kõik võimalused saadaval. Tarnes sisalduvad olulised tooted ja teenused, nagu juurdepääs BMW Chargingu avalikule laadimisvõrgule, milles on üle 450 000 laadimispunkti üle maailma, ning varustus kodus laadimiseks. BMW iX saavutab kuni 200 kW laadimisvõimsuse. See tähendab, et energiat 120 km sõiduulatuseks on võimalik laadida vaid kümne minutiga, ning aku saab 10%-lt kuni 80%-ni laadida vähem kui 40 minutiga. Kodus saad BMW Wallboxi abil oma BMW iX-i laadida kuni 11 kW-ga mugavalt täis vähem kui 11 tunniga, saavutades 100% aku laetuse taseme näiteks üleöö. Läbi BMW Chargingu pakub BMW uut avaliku laadimisteenuse hinnastruktuuri, eesmärgiga muuta avalik laadimine niisama lihtsaks ja sümpaatseks kui laadimine kodus, nt ilma põhitasuta esimesel aastal uue elektriauto ostmisel. Juurdepääs suurele hulgale avaliku teenuse pakkujatele tihedas BMW Chargingu laadimisvõrgus – ja kõik sama laadimiskaardiga BMW Charging Card või läbi rakenduse.

BMW iX Cashmere Silver i20 kolm neljandikku külgvaade

BMW iX-i UUENDUSLIK AERODÜNAAMIKA.

BMW iX vastab oma dünaamilises disainis iga millimeetriga põhimõttele „vorm järgib funktsionaalsust“. Seda on peamiselt näha siledapinnalises keres selle süvistatud ülaosa ja väiksemate liigenditega, ning ka lamedas kerealuses. Kombinatsioonis suletud esiosa ja tagadifuusoriga ning ebatavaliste detailidega, nagu pinnaga tasa olevad uksekäepidemed või aknaliistu sisse integreeritud küljepeeglid, saavutab BMW iX silmapaistvaks õhutakistusteguriks vaid 0,25. Seega kombineerib mudel sõiduulatuse ja ökonoomsuse uuendusliku SAV-disainiga.

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

 • * mõõdetud WLTP katsetsükli järgi

  BMW iX(1)
  Energiatarve (kWh / 100 km) (kombineeritud): alla 21
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 0
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 0

  Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.

  Näidatud kütusekulu, CO2-heitmete ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heitmete kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2-heide“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi vastavateks NEDC väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitmetega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.