BMW i

IGAKÜLGNE SÄÄSTLIK TUGI.

BMW i3 lisaseadmed ja teenused.

BMW i on välja töötanud säästliku teeninduskontseptsiooni, mis tagab igakülgsed tugiteenused enne ja pärast BMW i3 ostu ning selle ajal. Ühes asjas saad kindel olla: BMW i disaini juurde kuuluvad säästvalt toodetud ja nutikate funktsioonidega lisatarvikud.

BMW I ORIGINAALTARVIKUD.

BMW i3 lisavarustuses arendati välja nutikad lahendused, mille aluseks on põhimõte „Less is more“, ning kvaliteetsete ja säästlike materjalide kasutus. Koge põnevusega BMW i funktsionaalsust ja disainikeelt.

 • BMW i Wallbox

  Tulevikku vaatava ja ergonoomilise disainiga BMW i Wallbox on kodune BMW i3 laadimispunkt, mis muudab sõiduki laadimise eriti lihtsaks ja mugavaks. Sellega saad oma BMW i3 aku kuni 80% täituvuseni laadida vähem kui kolme tunniga. Tänu kõigi kolme BMW i Wallboxi funktsioonidele ja kasutamisvõimalustele on kaetud kõik BMW i sõidukite vajadused.

  BMW i Wallboxi seinakarbi soovikohane paigaldus toimub pärast põhjalikku konsultatsiooni ja paigalduspiirkonna inspekteerimist, mis võib vajaduse korral sisaldada hoone elektrisüsteemi laiendamist. Nii saad kogu teenuse ühest ja samast kohast. BMW i on enda ülesandeks võtnud ka kogu müügijärgse teeninduse.

  Veebipõhise eelkontrolliga saad enne ise järele uurida, kas BMW i Wallboxi paigaldamine on võimalik.

 • Vahelduvvoolu kiirlaadimiskaabel (avalikud laadimispunktid)

  Vahelduvvoolu kiirlaadimiskaabel teeb laadimise avalikes laadimispunktides olenevalt kohalikust elektrivõrgust kuni kolm korda kiiremaks ja on tänu oma spiraalsele ehitusele eriti lihtsasti käsitsetav.

 • Ilmastikukindlad porimatid

  Täpse suurusega ilmastikukindlad porimatid on 3D-disainiga, mis sobib ideaalselt kokku BMW i salongi uuendusliku, ühtse disainiga põrandaosaga. Mustust tõrjuv ja veekindel materjal püsib tänu BMW katsed läbinud kinnitussüsteemile alati omal kohal ja on valmistatud uudsest ja säästlikult valmistatud 100% ümbertöödeldavast plastkiudude kombinatsioonist. Ka tootmise käigus tekkinud jäätmed töödeldakse täielikult ümber.

 • Hoiukott

  BMW i praktiline hoiukott sobib laadimisjuhtme, tööriistade ja hooldustoodete paigutamiseks. Vastupidav kott sobitub ideaalselt BMW i3 esiosa pakiruumi, nii et kõiki esemeid on võimalik mugavalt ja puhtalt ladustada ning vajaduse korral saab need kergesti kätte. Nii laadimisjuhe kui ka ühendused on tõhusalt kaitstud tolmu ja veepritsmete eest. Hoiukotil on kaasas eemaldatav sahtlisüsteem ja originaalsed BMW töökindad.

 • Kokkupandav hoiukast

  BMW i praktiline kokkupandav hoiukast on valmistatud kvaliteetsest tekstiilist, mis on toodetud ümbertöödeldud PET-pudelitest, ning sobitub ideaalselt BMW i3 pakiruumi, hoides kõik vajalikud esemed kindlalt ühes kohas. Pakiruum on tõhusalt kaitstud ka mustuse eest. Tänu nutikale ja lihtsalt kokkupandavale mehhanismile võtab kast kokkupanduna vähe ruumi ja sobib avatuna näiteks ostukärusse ning selle kaks suurt ja kaks pisikest, võtmetele mõeldud sisetaskut aitavad pakiruumi sisu korras hoida.

BMW i WALLBOXIGA SEOTUD TEENUSED

BMW i pakub atraktiivset BMW i Wallboxi või BMW i Wallbox Pro paigalduse täisteenust: veebipõhise eelkontrolliga saad enne ise järele uurida, kas BMW i Wallboxi paigaldamine on võimalik. Sinu BMW i partner saab seda vajaduse korral kiiresti kontrollida. BMW i Wallboxi paigalduskontroll, mille saad tellida BMW i partnerilt, tagab selle, et sinu elektrisüsteem ja seadmed on paigaldamiseks sobivad. Viimane samm on BMW i Wallboxi või BMW i Wallbox Pro paigaldusteenus Wallbox Installation Service, mille saad tellida oma tipptasemel BMW i partnerilt. Soovi korral saab lisaks sellele mugavusteenusele sõlmida ka lepingu säästvalt toodetud energia edasimüüjaga, et saaksid oma BMW i3 sõiduki laadida ökoloogiliselt toodetud elektriga.

BMW I SERVICE INCLUSIVE.

BMW i Service Inclusive on BMW i abiteenuste laiendus, mis tagab oma ulatusliku hooldus- ja remondipaketiga muretu sõidu. BMW i teenuste ühekordne makse katab BMW i originaalosasid kõigi osalevate BMW i partnerite juures kogu maailmas. See tagab kõigi kulude läbipaistvuse ning kaitseb sind juurdehindluste või ootamatute kulude eest kogu lepingu kehtivusaja. Kõik BMW i Service Inclusive paketid kehtivad alates sõiduki esimesest registreerimisest ning lõppevad pärast lepingu lõppemist või kokkulepitud läbisõidu ületamist.

On ütlematagi selge, et läbisõidule, kestusele ja tooteportfelli sisule kehtivaid tingimusi on alati võimalik soovi korral laiendada. Sõiduki müügi korral läheb BMW i Service Inclusive pakett üle järgmisele omanikule. Sinu BMW i partner on rõõmuga valmis sulle pakutavate teenuste kohta teavet andma.

 • BMW i Service Inclusive pakett

  Hooldusraamatujärgse kontrolli ning mikrofiltri ja pidurivedeliku vahetusega katab BMW i Service Inclusive kõik põhilised teenindus- ja hooldustööd. Kui sinu BMW i3 on varustatud Range Extender süsteemiga, katab pakett ka mootoriõliga seotud teenused (sealhulgas õli lisamine) ning kütusefiltri, õhufiltri ja süüteküünalde teenused – see on esimene samm piiramatu sõidunaudingu suunas.

 • BMW i Service Inclusive Plus pakett

  BMW i Service Inclusive Plus pakett tagab piiramatu sõidunaudingu. Selles sisaldub kogu BMW i Service Inclusive pakett koos kulunud piduriklotside ja -ketaste remondi ja iga-aastase klaasipuhastite vahetusega.

BMW ADD-ON MOBILITY.

BMW Add-on Mobility annab sulle kogu liikumisvabaduse, mida vajad. Oma BMW i3 roolis saad nautida igapäevase linnaliikuvuse kõige uuenduslikumat vormi. Kui soovid läbida pikemaid vahemaid või vajad mõnel sõidul rohkem ruumi, saad oma auto ajutiselt mõne BMW tavamudeli vastu vahetada.

BMW I ABITEENUSED.

BMW i abiteenused sisaldavad suurt teenusevalikut, mis on väljatöötatud spetsiaalselt täiselektriliste sõidukite jaoks ja võimaldavad sul nautida oma teekonda juba enne seda, kui BMW i3 rooli istud. Lisaks sellele, et BMW i ConnectedDrive teenused toetavad sind, jälgides aku laetuse taset ja laadimise protsessi, kasutab neid ka BMW i navigatsioonisüsteem, et jälgida ja arvesse võtta väliseid tegureid, näiteks liiklusolusid valitud marsruudil. Ja kui peaksid kunagi teel olles abi vajama, saad kasutada liikuvat teenust, mis pakub mobiilset laadimisvõimalust juhuks, kui kõrgepingeaku peaks tühjaks saama.

 • BMW TeleServices

  BMW TeleServices on ulatuslik klienditeenuste pakett, mille abil saab BMW i3 suhelda otse juhi või BMW i partneriga, et anda teada korralistest hooldustest või vajalikest teenustest ning vahetada olulisi andmeid. Juhile antakse automaatselt teada, kui käes on aeg hoolduseks, samuti on tal võimalik igal ajal ühendust võtta BMW i partneriga ning vajalikud sõidukiandmed manuaalselt edastada. Nii saab võimalikke probleeme lahendada kas otse telefoni teel või ka BMW i partneri juures kohapeal.

 • Liikuvuse assistent

  BMW i säilitab liikuvuse igas olukorras. Ka siis, kui auto on teeninduses või paranduses, tagatakse sinu liikuvus teiste lahendustega, nt ühistranspordi piletid, taksokupongid, transfeerteenus või asendusauto. Kui lähim BMW i partner ei ole lihtsasti ligipääsetav, saab kasutada ka auto kohale- ja tagasitoimetamise teenust.

  BMW i3 ostuga on automaatselt kaasas võimalus kasutada ulatuslikku BMW i Mobile Care paketti. See tagab, et ettenägematute asjaolude korral, mis võivad mõjutada sõidukit või laadimistaristut, on vajaduse korral telefonitsi kättesaadav abiteenus, kellelt ise kusagile liikumata abi saad. Hädaolukorras laetakse auto selle asukohas uuesti ja transporditakse lähimasse laadimispunkti või vajaduse või soovi korral otse BMW i partneri juurde. Tänu mitmekülgsetele asendusauto pakkumistele saad jääda liikuvaks ka sellises olukorras.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • BMW i3 (60 Ah) energiatarve ja CO₂-heide
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO₂-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energiatarve ja CO₂-heide
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO₂-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 12,6* / 13,1**

  Süsteemiga Range Extender varustatud BMW i3 (60 Ah) energiatarve ja CO₂-heide
  CO₂-heide g/km (keskmine): 13
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,5
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,6

  Süsteemiga Range Extender varustatud BMW i3 (94 Ah) energiatarve ja CO₂-heide
  CO₂-heide g/km (keskmine): 12*/13**
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 11,3*/11,9**
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,6

  * Veljevariant 1: 19-tollised veljed
  ** Veljevariant 2: 20-tollised veljed, talverehvid

  Kütusekulu ja CO₂-heide on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO₂-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.