VISIONÄÄR IGAST KÜLJEST.

Uue BMW i3 disain.

VISIONÄÄR IGAST KÜLJEST.

Uue BMW i3 disain.

VISIONÄÄR IGAST KÜLJEST.Uue BMW i3 disain.

BMW i3 ei järgi ühtegi trendi, see on teadliku elustiili väljendus. Progressiivne disainikeel väljendab selgust ja annab salongile lounge’iliku välimuse. Sundimatu loomus köidab oma säästlike materjalide ja funktsionaalsete detailidega. See sõiduk loob trende oma isikupäraga.

Loe lisaks
BMW i

AJASTU VAIMU MODERNNE KEHASTUS.

IGAKÜLGSELT MOODNE.

BMW i3 välisilme toob juba esimesest pilgust välja selle sportlikkuse. Modernsele disainile iseloomulikult on esindatud kahetoonilised värvipinnad ja lühikesed väljaulatuvad servad. Valikulises spordipaketis on välisilmet täiendatud mitmesuguste detailidega. Nende hulgas on näiteks 20-tollised Jet Black või Bicolor kergmetallveljed ja lai rööpmevahe, millega sõiduk teel muljetavaldavalt enesekindlalt mõjub. Sportvedrustus on 10 mm madalam ja aerodünaamilised küljekarbid lisavad sõiduki välimusele dünaamikat.

Loe lisaks

INTEGREERITUD VABA RUUM.

BMW i3 salongi ruumikus ja isikupära on ilmne juba vastastikku avanevatest ustest sisse vaadates. Kutsuv ja avatud disain teeb sisenemise ja laadimise lihtsaks ning mugavaks, toomata samas kompromissiks ohutust, kuna suletud uksed võtavad üle B-piilari kaitsefunktsiooni.

Loe lisaks

KÖITEV JUBA ESIMESEST PILGUST.

BMW i3 dünaamika on ilmne selle igas detailis. Standardsed U-kujulised LED-esituled ümbritsevad brändi sümboliks olevat neerukujulist suletud iluvõret. Nende all asuv põrkeraud koos suurte suunatuledega pikendab visuaalselt sõiduki esiosa, muutes selle visuaalselt erakordselt jõuliseks ja väljendusrikkaks.

Loe lisaks

SELGE SPORTLIKKUS.

Difuusorit meenutav tagumine põrkeraud on 40 millimeetrit suurem ja rõhutab tagaosa laiust. Klaasitud pagasiluugil on kirjad „eDrive“ ja i3“, mis toovad välja sõiduki sportlikult jõulise hoiaku. Iseloomulikku musta riba rõhutavad BMW i logo sinised detailid, mis annavad samuti märku sõiduki sportlikkusest.

Loe lisaks

MULJETAVALDAVAD DETAILID.

Hoolikalt valitud detailid annavad sõiduki välimusele viimase lihvi. BMW i3 näitab seda puhtaimas vormis. Selle näiteks on elegantsed mustad kõrgläikega A-piilarid ja katusepiilarid ning mattkroom dekoratiivliist. Need rõhutavad sõiduki innovaatilist disaini ja lisavad sellele elegantsi.

Loe lisaks

SÄRAV VÄLIMUS.

Päevatuled ja suunatuled ning lähi- ja kaugtuled – tänu LED-tehnoloogiale on kõik sõiduki tuled palju säästlikumad. LED-esitulede valgusvihu ulatust reguleeritakse automaatselt ja need pakuvad öösel ja halva ilmaga paremat nähtavust tänu päevavalgust meenutavale valgustemperatuurile.
 

Sportvedrustus on 10 mm madalam ja aerodünaamilised küljekarbid lisavad sõiduki välimusele dünaamikat.

Loe lisaks

ÖÖST SAAB PÄEV.

BMW i tüüpilised U-kujulised tagumised LED-tuled sisaldavad tagatulesid, piduritulesid ja suunatulesid. Need tuled tagavad hea nähtavuse isegi kehvades oludes ning ulatuvad kere külgedelt kuni pakiruumiluugini. Tagurdustuled, tagumised udutuled ja reflektorid on integreeritud põrkerauda.

Loe lisaks

KERGEM. LIIKUVAM.

Süsinikkiuga tugevdatud plastist katus, mis on osa BMW intelligentsest kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. See parandab juhitavust ja dünaamikat kurvides, kiirendamisel ning pidurdamisel.

Loe lisaks

KÕIK, MIDA ON VAJA TEADA DÜNAAMIKAST.

BMW i3 dünaamikat rõhutab sportpakett. Selles on 20-tollised Double-Spoke Style Bicolor või Jet Black kergmetallveljed kombineeritud hübriidrehvidega, sõiduk on sportvedrustusega 10 mm madalamale toodud, rattakoopad on laiemad ja külgedel on aerodünaamilised mustad kõrgläikega detailid.

Loe lisaks

AINULAADNE KARAKTER – IGAL KUJUL.

Individuaalsust saab väljendada mitme eri viisil. Just sellised on BMW i3 modernsed värvilahendused, mille valikus on kuus kaunist värvitooni. Näiteks elegantne Imperial Blue ja jõuline Melbourne Red, mõlemad neist Frozen Grey metallikdetailidega. Värvid, mis võluvad oma puhtuse ja säraga. Esmakordselt on saadaval elegantne värvitoon Jucaro Beige. Erinevate veljevariantidega 19- ja 20-tollised kergmetallveljed annavad sõidukile veelgi progressiivsema välimuse.

VÄLKKIIRE. JA EMOTSIOONIDEST LAETUD.

VÄLKKIIRE. JA EMOTSIOONIDEST LAETUD.

   

SÕIDUULATUS, LAADIMINE JA ÖKONOOMSUS.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW i3 energiatarve ja CO2-heide (2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 16,3–15,2
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 310–285
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  BMW i3s energiatarve ja CO2-heide(2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 17,2–16,1
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 285–270
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.