VISIONÄÄR IGAST KÜLJEST.

Uue BMW i3 disain.

VISIONÄÄR IGAST KÜLJEST.

Uue BMW i3 disain.

VISIONÄÄR IGAST KÜLJEST.Uue BMW i3 disain.

BMW i3 ei järgi ühtegi trendi, see on teadliku elustiili väljendus. Progressiivne disainikeel väljendab selgust ja annab salongile lounge’iliku välimuse. Sundimatu loomus köidab oma säästlike materjalide ja funktsionaalsete detailidega. See sõiduk loob trende oma isikupäraga.

Loe lisaks
BMW i

AJASTU VAIMU MODERNNE KEHASTUS.

IGAKÜLGSELT MOODNE.

BMW i3 välisilme toob juba esimesest pilgust välja selle nobeduse. Ja teeb seda stiilselt. Modernsele disainile iseloomulikult on esindatud kahetoonilised värvipinnad ja lühikesed väljaulatuvad servad. Välimuse võtavad kokku voolujoonelised aknad, mis mõjuvad ühtse pinnana ja pakuvad avarat panoraamvaadet.
Loe lisaks

INTEGREERITUD VABA RUUM.

BMW i3 salongi ruumikus ja isikupära on ilmne juba vastastikku avanevatest ustest sisse vaadates. Kutsuv ja avatud disain teeb sisenemise ja laadimise lihtsaks ning mugavaks, toomata samas kompromissiks ohutust, kuna suletud uksed võtavad üle B-piilari kaitsefunktsiooni.
Loe lisaks

KÖITEV JUBA ESIMESEST PILGUST.

BMW i3 dünaamika on ilmne selle igas detailis. Standardsed U-kujulised LED-esituled ümbritsevad brändi sümboliks olevat neerukujulist suletud iluvõret. Nende all asuv põrkeraud koos suurte suunatuledega pikendab visuaalselt sõiduki esiosa, muutes selle visuaalselt erakordselt jõuliseks ja väljendusrikkaks.
Loe lisaks

SELGE SPORTLIKKUS.

Difuusorit meenutav tagumine põrkeraud on 40 millimeetrit suurem kui eelmisel mudelil ja rõhutab tagaosa laiust. Klaasitud pagasiluugil on kirjad „eDrive“ ja „i3“, mis toovad välja sõiduki sportlikult jõulise hoiaku. Iseloomulikku musta riba rõhutavad BMW i logo sinised detailid, mis annavad samuti märku sõiduki sportlikkusest.
Loe lisaks

MULJETAVALDAVAD DETAILID.

Hoolikalt valitud detailid annavad sõiduki välimusele viimase lihvi. BMW i3 näitab seda puhtaimas vormis. Selle näiteks on elegantsed mustad kõrgläikega A-piilarid ja katusepiilarid ning mattkroom dekoratiivliist. Need rõhutavad sõiduki innovaatilist disaini ja lisavad sellele elegantsi.
Loe lisaks

SÄRAV VÄLIMUS.

Võimsad esituled kasutavad kaug- ja lähituledes, küljetuledes, päevatuledes ja suunatuledes tipptasemel LED-tehnoloogiat. Tee on paremini valgustatud ja objektid paistavad öösel kontrastsemad. Esitulede ulatust reguleeritakse automaatselt. Küljetuled ja päevatuled on U-kujulised. Kaugtuled valgustavad teed äärmiselt eredalt ja ühtlaselt isegi mitmesaja meetri ulatuses.
Loe lisaks

ÖÖST SAAB PÄEV.

Äratuntava U-kujuga BMW i LED-tagatuled koosnevad sõidutuledest, pidurituledest ja suunatuledest. Tuled tagavad hea nähtavuse ka halbades tingimustes ning ulatuvad ümber külgede pakiruumini. Tagurdustuled, tagumised udutuled ja reflektorid on integreeritud põrkeraua paremasse ja vasakusse külge.
Loe lisaks

KERGEM. LIIKUVAM.

Süsinikkiuga tugevdatud plastist katus, mis on osa BMW intelligentsest kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. See parandab juhitavust ja dünaamikat kurvides, kiirendamisel ja pidurdamisel.
Loe lisaks

AINULAADNE KARAKTER – IGAL KUJUL.

Individuaalsust saab väljendada mitmel viisil. Just sellised on BMW i3 modernsed värvilahendused, mille valikus on kuus kaunist värvitooni. Esmakordselt on saadaval elegantne Imperial Blue ja jõuline Melbourne Red, mõlemad neist Frozen Grey metallikdetailidega. Värvid, mis võluvad oma puhtuse ja säraga. Erinevate veljevariantidega 19- ja 20-tollised kergmetallveljed annavad sõidukile veelgi progressiivsema välimuse.

VÄLKKIIRE. JA EMOTSIOONIDEST LAETUD.

VÄLKKIIRE. JA EMOTSIOONIDEST LAETUD.

   

SÕIDUULATUS, LAADIMINE JA ÖKONOOMSUS.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • BMW i3 (94 Ah) energiatarve ja CO2-heide
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 13,6–13,1
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 300–290
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 200

  Süsteemiga Range Extender varustatud BMW i3 (94 Ah) energiatarve ja CO2-heide
  CO2-heide g/km (keskmine): 14–13
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 11,9–11,5
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,6
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 235–225
  Kliendile suunatud elektriline kogusõiduulatus, km: kuni 330

  BMW i3s (94 Ah) energiatarve ja CO2-heide:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 14,3
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 280
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 200

  Süsteemiga Range Extender varustatud BMW i3s (94 Ah) energiatarve ja CO2-heide:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,7
  CO2-heide g/km (keskmine): 14
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 12,5
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 220
  Kliendile suunatud elektriline kogusõiduulatus, km: kuni 330

  Need on algsed väärtused, mida ei ole veel kinnitatud.

  Kütusekulu ja CO2-heide on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja Inchcape Motors Estonia esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.