KOHANDATUD FINANTSTEENUSED.

Individuaalsus elektrilises liikuvuses.

KOHANDATUD FINANTSTEENUSED.

Individuaalsus elektrilises liikuvuses.

KOHANDATUD FINANTSTEENUSED.Individuaalsus elektrilises liikuvuses.

BMW finantsteenused pakuvad BMW i3 jaoks suurt valikut finantsteenuseid, mis täiendavad suurepäraselt BMW i liikuvuskontseptsiooni. BMW finantsteenuste elektrisõidukite programm sisaldab tervikpakkumisi finantseerimiseks, liisinguks, kindlustuseks, sõidukiga seotud teenusteks ja liikuvusteenusteks. Optimaalne lahendus ajutiselt suuremate liikuvusvajaduste puhul on BMW Add-on Mobility, millega on pikemate vahemaade läbimiseks sinu käsutuses kogu BMW sõidukipark.

Loe lisaks
BMW i

BMW FINANTSTEENUSTE PROGRAMM ELECTRIFY.

BMW finantsteenuste elektrisõidukite programm Electrify on spetsiaalselt väljatöötatud BMW i kliente ja nende liikuvusvajadusi silmas pidades. See sisaldab häid pakkumisi finantseerimiseks, liisinguks, kindlustuseks, sõidukiga seotud teenusteks ja liikuvusteenusteks. Palun arvestage, et BMW finantsteenuste ja BMW Add-on Mobility teenuste pakkumised võivad riigiti erineda.

KAUBANDUSOSAKONNA BMW I DEALER.

KAUBANDUSOSAKONNA BMW I DEALER.

BMW i Dealer on BMW i müügi tugisammas: müügivõrgustik põhineb valitud edasimüüjatel, kes omavad laialdasi teadmisi elektrilise liikuvuse ja BMW i kohta. Kas soovid meie toodete kohta rohkem teada saada? Või oled juba ostuotsuse teinud? Meie spetsialistid aitavad ja nõustavad sind rõõmuga.

BMW i võrgustikku kuuluvad ka BMW i brändipoed maailma suurlinnades, nagu Tokyo, Pariis ja Brüssel, kust leiab meie kõige uuemad mudelid.

BMW I KLIENDISUHETE KESKUS (CIC)*.

BMW I KLIENDISUHETE KESKUS (CIC)*.

Nüüdisaja igapäevaelu ei ole enam hetkeasukohaga piiratud. Maksimaalset paindlikkust hinnatakse rohkem kui kunagi varem. Kliendisuhtluse keskus on üks tuleviku müügikanaleid, mis nendele ootustele juba praegu vastab. Sellel on kõik võimalused nüüdisaegsete BMW i klientide vajadustele vastamiseks. Koolitatud tootespetsialistid on valmis nõustamist pakkuma telefoni ja e-posti teel ning isegi chat´i kaudu.

* Ei ole kõikides riikides saadaval. Lisateabe saamiseks külastage BMW veebilehte www.bmw.ee või küsige abi Inchcape Motors Estonialt.

BMW I VEEBIPOOD*.

BMW I VEEBIPOOD*.

BMW i on avanud ka veebipoe, kust saad oma isikliku BMW i soetada vaid mõne klõpsuga. Konfigureeri oma unistuste auto, ükskõik kus ja millal, ning saada andmed otse oma BMW i teenindusele. Meie veebipood on sinu jaoks avatud ööpäev läbi. Kui oleme sinu isikliku konfiguratsiooni kätte saanud, võtavad sinuga ühendust meie tootespetsialistid, et lisanõu anda ning võimalikke küsimusi täpsustada.

* Ei ole kõikides riikides saadaval. Lisateabe saamiseks külastage BMW veebilehte www.bmw.ee või küsige abi Inchcape Motors Estonialt.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW i3 energiatarve ja CO2-heide (2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 16,3–15,2
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 310–285
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  BMW i3s energiatarve ja CO2-heide(2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 17,2–16,1
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 285–270
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.