SÕIDA KIIREMINI JA KAUGEMALE. NAUDINGIGA JA TÄIESTI HEITEVABALT.

BMW i3 ja uue BMW i3s sõiduulatus, laadimine ja ökonoomsus.

SÕIDA KIIREMINI JA KAUGEMALE. NAUDINGIGA JA TÄIESTI HEITEVABALT.

BMW i3 ja uue BMW i3s sõiduulatus, laadimine ja ökonoomsus.

SÕIDA KIIREMINI JA KAUGEMALE. NAUDINGIGA JA TÄIESTI HEITEVABALT.BMW i3 ja uue BMW i3s sõiduulatus, laadimine ja ökonoomsus.

BMW i3 pakub kõike, mida vajad nüüdisaegse liikuvuse katsumuste ületamiseks, olles võidukas ka täielikus vaikuses. Kõrgepingeaku on võimalik kiirlaadimispunktis 80% täituvuseni laadida umbes 45 minutiga. Intelligentne energiahaldussüsteem on paindlik ja äärmiselt ökonoomne nii linnaliikluses kui ka pikematel sõitudel.

Loe lisaks
BMW i

TUGEVAM. PIKEM. KAUGEMALE.

Liidripositsiooni hoidmine ei ole kunagi olnud lihtsam: BMW i3 suudab oma laiendatud sõiduulatusega läbida päevas 260 km. Nüüd annab uus ja võimsam aku elektrimootorile veelgi enam energiat, et saaksid osa veelgi suuremast elektrilisest sõidunaudingust.

KIIRE JA LIHTNE LAADIMINE KÕIKJAL.

Laadimine ei ole kunagi varem nii lihtne olnud: BMW i3 intelligentsed laadimislahendused tagavad ülima paindlikkuse ja mugavuse. Digitaalsete teenustega saab laadimisprotsessi planeerida täpsemalt kui kunagi varem, olenemata sellest, kas oled kodus või liigud ringi.

 • Laadimine kodus

  BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus ja BMW i Wallbox Connect võimaldavad BMW i3 laadida sinu omas kodus turvaliselt, kiiresti ja mugavalt. Umbes kolme tunniga on akul laetud kuni 80% täituvuseni. See on võimalik, kuna uus BMW i Wallbox pakub BMW i3 sõidukile kolmefaasilist kuni 11 kW* laadimisvõimsust. BMW i paigaldusteenusega paigaldavad sinu BMW i Wallboxi spetsiaalse ettevalmistusega eksperdid.

  Veelgi säästvam on võimalus kasutada rohelist energiat ja enda genereeritud päikeseenergiat.

  * Wallboxi laadimisvõimsus on kuni 22 kW.

 • BMW Digital Charging Service: intelligentne laadimine

  Laadimine võib olla nii mugav ja paindlik: BMW digitaalse laadimisteenusega (DCS) laed sõidukit automaatselt kõige soodsama energiahinna ajal. See vähendab laadimiskulusid ja võimaldab toetada taastuvenergia kasutamist. DCS juhib iseseisvalt laadimisprotsessi ja tagab, et sõiduk oleks väljasõitmise ajaks täielikult laetud. Veelgi säästlikum on kasutada sõiduki BMW i Wallbox Connectiga laadimiseks oma isiklike päikesepaneelidega toodetud energiat. DCS lihtsustab täiesti läbipaistvat säästvate ja taastuvate energiaallikate kasutust. BMW Connected võimaldab digitaalset laadimisteenust kasutada mugavalt sinu mobiilsest lõppseadmest. BMW laadimisportaal võimaldab vaadata kasutatavat laadimiskava ja tarbitud energiat ning oma laadimiste ajaloo mugavalt alla laadida.

 • Avalikud laadimispunktid

  On palju põhjuseid oma BMW i3 sõitma viia – ja sama palju on selle käigus ka laadimisvõimalusi. Esiteks praktiline osa. BMW i3 puhul on võimalik kasutada nii vahelduvvoolu kui ka alalisvoolu pakkuvaid laadimispunkte. See lisab paindlikkust ja tagab võimalikult kiire laadimise. Nimelt juhitakse avalikus alalisvooluga laadimispunktis energia püsiva voolukiirusega otse sõiduki kõrgepingeaku salvestusseadmesse. Nii saab BMW i3 80% täituvuseni laadida u 45 minutit. BMW i3 on võimalik laadida ka vahelduvvooluga laadimispunktis 80% täituvuseni umbes kolme tunniga. Nii sobivad avalikud vahelduvvooluga laadimispunktid eriti hästi pikkadeks parkimisperioodideks näiteks sel ajal, kui ise šoppamas oled.

ÜHENDUVUS JA JUHIABISÜSTEEM.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW i3 energiatarve ja CO2-heide (2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 16,3–15,2
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 310–285
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  BMW i3s energiatarve ja CO2-heide(2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 17,2–16,1
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 285–270
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.