BMW i4 2021 G26 täiselektriline Gran Coupé elektriauto pilt 1

THE i4

BMW i4 2021 G26 täiselektriline Gran Coupé elektriauto pilt 1

BMW i4. ESIMENE TÄISELEKTRILINE GRAN COUPÉ

Esimene täiselektriline Gran Coupé garanteerib rohkelt sõidunaudingut kuni 590 km ulatuses* ühe laadimisega. See neljaukseline Gran Coupé lubab erakordset sooritusvõimet 390 kW / 530 hj võimsusega ning muljetavaldav sõiduulatus teeb temast täiusliku kaaslase ka pikkadeks reisideks.

Loe lisaks
THE i4BMW i4. ESIMENE TÄISELEKTRILINE GRAN COUPÉ

BMW i4 VÕIMAS KIIRENDUS.

BMW i4 2021 G26 täiselektriline Gran Coupé elektriauto pilt 2

Maksimaalse võimsusega kuni 390 kW / 530 hj lubab BMW i4 kütkestavat dünaamikat. Gran Coupé sööstab 0–100 km/h vaid 4 sekundiga, pakkudes samas muljetavaldavalt sujuvaid sõiduomadusi. Mudelispetsiifiline amortisaatorite tehnoloogia tagab, et katapuldilaadne kiirendus on stimuleeriv, kuid kontrollitud sõiduelamus ilma libisemiseta või sõidusuuna korrigeerimiseta.

BMW i4: PIKAMAA-MUGAVUS JA SUUREPÄRANE SÕIDUULATUS.

BMW i4 2021 G26 täiselektriline Gran Coupé elektriauto pilt 3

Pole vahet, kas teed lühikesi otsi või läbid pikki vahemaid, sõidad linnas või käänulistel külateedel – kuni 590 kilomeetri pikkune sõiduulatus* (WLTP) tagab täiselektrilise Gran Coupé mitmekülgsuse ja täiusliku sobivuse igapäevaseks kasutamiseks. Peaaegu täiesti vaikne sõit ning optimeeritud vedrustuse tehnoloogia tekitavad mulje, et sõiduk liugleb sihtkohta pingutuseta – seda ka suurtel kiirustel ja raskemates veojõutingimustes.

SUUREPÄRANE TÄPSUS JA DÜNAAMILINE KURVIDE LÄBIMINE.

BMW i4 2021 G26 täiselektriline Gran Coupé elektriauto pilt 4

Optimeeritud aerodünaamika ja tasakaalustatud kaalujaotusega uus sõidukikontseptsioon võimaldavad kõrgel tasemel väledust ja täpsust – seda suurendab veelgi ajami ja vedrustuse peenhäälestus. Vedrustus ja amortisaatorid tagavad optimaalse kontakti teega ja suure stabiilsuse kurvides.

PROGRESSIIVNE DISAIN JA MAKSIMAALNE MUGAVUS.

BMW i4 2021 G26 täiselektriline Gran Coupé elektriauto pilt 5

Täisväärtusliku viiekohalise sõidukina pakub BMW i4 optimaalset istumismugavust ning rohkelt ruumi pea ja jalgade jaoks. Pikk teljevahe, lühikesed ülendid ja sujuv katusejoon määratlevad BMW Gran Coupé sportliku ja elegantse kuju.

* Esialgne: mõõdetud vastavalt WLTP katsetsüklile

Loe lisaks