NÄGEMUSE UUS PÕLVKOND.

Uus BMW i8 Coupé.

NÄGEMUSE UUS PÕLVKOND.Uus BMW i8 Coupé.

Tulevik võtab esimese BMW i8 Coupé näol kuju. Täis elujõudu, põnev ning valmis uuesti liikuvust määratlema. Tingimusteta sõidunaudingu tagamiseks – nii kaugele, kuni teed ulatuvad. Adrenaliinitaseme tõstmiseks piisab vaid ühest pilgust ikoonilisele disainile. Tahhomeeter tõuseb sama kiiresti: pistikhübriidmootor saavutab 374 hj ja 570 Nm. Peale selle kiirendab uus BMW i8 Coupé 0–100 km/h kõigest 4,4 sekundiga. See on kiireim tee uude ajastusse.

Loe lisaks
BMW i8 Coupé Ultimate Sophisto Edition, Sophisto Grey, 3/4 eestvaade
Kergmetallvelg toonis E-Copper, BMW i8 Coupé Ultimate Sophisto Edition, välisilme
Accaro E-Copper salong, BMW i8 Coupé Ultimate Sophisto Edition, salong

BMW i8 COUPÉ ULTIMATE SOPHISTO EDITION.

Erakordne igast küljest: BMW i8 Ultimate Sophisto Edition viib uuendusliku sooritusvõime ja peene disaini uuele ühisele tasemele. Maailmas 200 sõidukini piiratud väljalaskega versioon on saadaval nii mudelile BMW i8 Coupé kui ka BMW i8 Roadster, ning see tõuseb muljetavaldavalt teistest esile tänu eriliste rõhujoontega Sophisto Grey kerevärvile ning eksklusiivsetele kergmetallvelgedele toonis E-Copper. Värvitud pidurisadulad rõhutavad sõiduki sportlikku iseloomu veelgi. Salong rõhutab selle dünaamilise pistikhübriid-sportauto eksklusiivsust veelgi oma Accaro E-Copper sisustuse, eriomaduste nagu keraamiliste juhteseadmete ning löövate detailidega nagu ukselävekate logoga Edition või keskkonsoolis piiratud väljalaskele viitava embleemiga „1 of 200“. Samal ajal tagab erimudelis sisalduv Head-Up Display sinu täieliku informeerituse ajal, kui naudid valgustuspaketi õhkkonda ja Harman Kardon HiFi kõlarisüsteemi kvaliteetset heli.

PILGUHEIT TULEVIKKU.

BMW i8 Coupé on viimsete detailideni futuristlik. Selle uuenduslikud jooned õhkavad ametlikkust ning dünaamilisust. Kõige silmapaistvamaks omaduseks on võimsad ning kerged üles avanevad süsinikkiust uksed, mis on mugavalt avatavad. Sportlik esiosa näitab auto eripärast iseloomu ning kannab uhkusega BMW neerukujulist topeltiluvõret, külgedel on täis-LED esituled ning ümber disainitud õhukardinad. Iseloomulik V-kujuline must vööt liigub alates kapotist üle terve auto, rõhutades selle lamedat siluetti. Muljetavaldav voolujooneline disain optimeerib õhuvoole ning loob enneolematu aerodünaamika. Seega on BMW i8 Coupé täiuslik kooslus vormist ja funktsionaalsusest, mis teab vaid ühte sihtpunkti: edasi.

„BMW i8 Coupé on juba praegu maailma enim müüdud hübriidsportauto ning ma arvan, et see õnnestub ka selle autoga.“
KLAUS FRÖHLICH, JUHATUSE LIIGE, BMW AG

HOMSE KONTROLLKESKUS.

BMW i8 Coupé salong rõhutab auto ainulaadset iseloomu. See torkab silma tänu eksklusiivsele Accaro Amido/E-Copperi kollektsioonile. Interjööris peegelduvad ka välisdisaini dünaamilised jooned, mis muudavad salongi futuristlikuks ja dünaamiliseks. Keskne salong on juhi poole kaldus ning juhtnupud on intuitiivse paigutusega – see tagab juhile keskendumise ja täieliku selguse. Elektriliselt reguleeritavad sportistmed pakuvad külgedele optimaalset tuge ning ülimat mugavust. Pimedas loovad LED-salongituled kvaliteetse meeldiva õhkkonna. Uste kontuurjooni, armatuurlauda, keskkonsooli ja rooli on võimalik soovi korral/vaheldumisi värvida EfficientDynamicsi siniseks, kollaseks või valgeks.

UUESTI MÄÄRATLETUD DÜNAAMIKA.

BMW i8 Coupé võtab isegi vastutuule hingetuks. Seda mitte ainult sportliku välimuse, vaid ka voolujoonelise kere, äärmiselt kerge konstruktsiooni ja LED-tagatulede kihilise disaini tõttu, millest tuul läbi puhub.

Loe lisaks

KERGUSE UUS KUJU.

KERGUSE UUS KUJU.

Võta juhtimine üle. Uue BMW i8 Coupéga on see lihtne. Üheks põhjuseks on selle erakordne kerguse käsitlus: LifeDrive-konstruktsioon. See koosneb Drive-moodulist – alumiiniumkorpusest – ja Life-moodulist – ülikergest salongist, mis on valmistatud eriti tugevast süsinikkiust. Mõlemad osad on kaalult viimse grammini optimeeritud, et ühendada läbimõeldud säästlikkus koos täiustatud sportlikkusega.

VABADUS KÕIGENI JÕUDA.

VABADUS KÕIGENI JÕUDA.

Nii laadimine kui ka tankimine on uue BMW i8 Coupé puhul lihtne – seda tänu täielikule toote- ja teenusepaketile ELEKTRILINE 360°. Kodus saad oma BMW i8 laadida, kasutades selleks BMW i Wallboxi või laadimiskaablit. Soovitame sulle kvalifitseeritud elektriktrikku, kes teeb konsulatsiooni käigus teeb selgeks Teie vajadused, korraldab paigalduse ja teeb algse seadistuse. Teel olles leiad üha kasvava avalike laadimisjaamade võrgustiku erinevate teenusepakkujate veebilehelt, nt Volt, Eleport ja Alexela.

HOMSE NIMEL JUBA TÄNA ÜHENDUSES.

BMW ConnectedDrive pakub uuenduslikke lahendusi, mis tagavad uue BMW i8 Coupé hea ühenduvuse, et saaksid nautida täielikult nutikat ning jätkusuutlikku liikumise viisi. Näiteks pakuvad BMW ConnectedDrive’i navigatsiooniteenused sihtkohta jõudmiseks alati kõige ökonoomsema marsruudi. Lisaks annavad iOS-ile ja Androidile mõeldud BMW Connectedi rakenduse kaugjuhitavad teenused vaid nupulevajutusega vajalikke andmeid sinu BMW i8 Coupé kohta. Kui sõiduk vajab hooldust, on BMW i Partner tänu BMW TeleService’ile alati ajakohane.

 • Saada autosse

  Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti BMW Connected rakendusega ja saada need otse oma BMW navigatsioonisüsteemi. Kui oled juba autos ning loonud oma nutitelefoniga Bluetooth-ühenduse, saad marsruudiabi sisse lülitada vaid ühe koputusega.

 • Jaga sõidu olekut reaalajas

  Sõiduoleku reaalajas jagamise funktsiooniga saab turvaliselt pere ja sõpradega oma saabumisaega ja hetkeasukohta jagada. Vastuvõtja saab lingi veebilehele, kus on näha sihtkoht ja sõiduki hetkeasukoht kaardil.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE’I PROGRAMM.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE’I PROGRAMM.

BMW i8 Coupé omanikuna saate juurdepääsu kogu privileegide maailmale. Programm BMW i Pure Impulse Experience pakub oma liikmetele eksklusiivseid üritusi ja ainulaadseid elustiili pakkumisi kogu maailmas. Programm sisaldab huvitavaid ja inspireerivaid teadmisi tehnoloogia, reisimise, kultuuri, gastronoomia ja disaini kohta.

TÄIELIK TURVALISUS EESPOOL.

TÄIELIK TURVALISUS EESPOOL.

Kuhu sa ka ei sõidaks – BMW i8 Coupé on tänu mitmetele abisüsteemidele kõigeks valmis. Näiteks puhastab pidurite kuivatamise funktsioon märjas sõites aeg-ajalt pidureid, et niiskust vähendada – ning seda ilma märgatava pidurdusjõuta. Halbade ilmastikutingimuste korral muudab dünaamiline veojõukontroll (DTC) kohaltmineku kergemaks, sest vähendab rehvide pöörlemist ning tagab suurima võimaliku haarduvuse. Juba sõites rakendub BMW xDrive’i nelikveosüsteem, et tagada suurepärane haarduvus ükskõik millistes oludes. Süsteem aktiveeritakse hübriidrežiimis ning see jaotab vastavalt olukorrale varieeruvalt mõlemat tüüpi veojõu kõigile neljale rehvile.

VEEL SEOTUD TEEMASID.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW i8 Coupé (3):
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 1.8
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14.0
  CO2-heide g/km (keskmine): 42

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel (3) ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.