BMW i

INNOVATSIOON, MIDA SAAD USALDADA.

BMW i8 turvalisus.

BMW i8 jaoks on välja töötatud spetsiaalne turvalisuskontseptsioon. Peale sõitjate kaitsmise kaitseb ülitugevast süsinikust kabiin välismõjude eest ka Drive-mooduli kahe osa vahel olevat kõrgepingeakut. Uuenduslikud BMW ConnectedDrive juhiabisüsteemid aitavad juhti hoida ümbritsevast teadlikuna ja reageerida sellele adekvaatselt. Probleemide korral tagavad omavahel ühendatud teenused alati liikuvuse.

JUHIABISÜSTEEMID.

Valikulise juhtimisassistendiga varustatud BMW i8 omab hulka kaamerapõhiseid tugisüsteeme.

Kui tuvastatakse inimene või takistus, pidurdab linnaliikluse pidurdamisfunktsiooniga jalakäijate kokkupõrkehoiatus sõiduki kiirustel 10 km/h kuni 60 km/h automaatselt. Kokkupõrke hoiatussüsteem pakub suurtel kiirustel kaitset ka eessõitvale autole sissesõitmise eest. Kui õnnetust ei ole enam võimalik ära hoida, aitavad pidurdusfunktsioonid kokkupõrkekiirust vähendada.

Ümberringi- ja külgvaadet pakkuvad objektituvastusfunktsiooniga kaamerasüsteemid annavad maksimaalse mugavuse ja lihtsustavad parkimist. Sõidule lisavad turvalisust ja mugavust ka teised funktsioonid, nagu kaugtulede ümberlülituse assistent ja kiirusepiirangu info.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Valikuline täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse sinu vaatevälja esiklaasile nii, et saad keskenduda liikluses toimuvale.

Olenevalt sõiduki varustusest võib seal olla ka teave kiirusepiirangute kohta ja möödasõidukeelu märgis. Vaadata saab ka teabe- ja meelelahutusinfot, nagu raadiojaamad ja muusikalood, telefonikaustu ja kõneloendeid.

Tuuleklaasile näidatakse täisvärvilisi suurepärase lahutusvõimega sümboleid, nii et ka liiklussümbolid paistavad realistlikud. Kujutised on ekraanil ergonoomiliselt paigutatud, mis on ka individuaalselt reguleeritav.

Kujutise intensiivsus reageerib automaatselt välistele valgustingimustele, olemas on eraldi päevane ja öine kuva.

LIITIUMIOON-KÕRGEPINGEAKU.

LIITIUMIOON-KÕRGEPINGEAKU.

Liitiumioon-kõrgepingeaku ühendab omavahel kahte Drive-mooduli osa ning on seega ideaalselt välismõjude eest kaitstud. Spetsiaalselt väljatöötatud kütte- ja konditsioneerisüsteemiga on temperatuurikõikumised võimalikult väikesed, mis tõstab oluliselt aku eluiga.

Battery Guard võimaldab jälgida sõiduki kõrgepingeaku olukorda ja teavitab sind näiteks siis, kui tekib muudatusi tavapärases laadimisprotsessis või kui auto tuled on jäänud liiga kauaks põlema. See võimaldab vältida liigset tühjenemist. Avariiolukorras ühendatakse kõrgepingeaku automaatselt lahti, nii et sõidukisse ei voola soovimatut pinget.

BMW i8 kõrgepingeakul on 8-aastane või kuni 100 000 km kattev garantii.

ABITEENUSED.

BMW i abiteenused sisaldavad suurt teenusevalikut, mis on väljatöötatud spetsiaalselt BMW i jaoks ja võimaldavad sul nautida iga teekonda juba enne seda, kui BMW i8 rooli istud. Lisaks sellele, et BMW i ConnectedDrive teenused toetavad sind, jälgides nutitelefonis aku laetuse taset ja laadimise protsessi, kasutavad neid ka BMW i ConnectedDrive teenused, et pidevalt jälgida ja arvesse võtta väliseid tegureid, näiteks liiklusolusid valitud marsruudil.

Tänu BMW teleteenuste paketi ulatuslikele võimalustele teavitatakse sind kohe, kui on vaja teenindust külastada. Selleks et sa kulude pärast muretsema ei peaks, on olemas meie hooldus- ja remondipakett. Ja liikuvuse assistent tagab liikuvuse ka siis, kui sõiduk on hoolduses või remondis.

 • Laadimisassistent

  BMW i ConnectedDrive näitab nii BMW i Remote Appis kui ka otse sõidukis aku laetuse taset ja aega, mis on jäänud BMW i8 aku täitumiseni. Lisaks laadimisajale on võimalik seadistada ka õhukonditsioneeri sisselülitamist, et BMW i8 salongi temperatuur oleks juba sõidu alustamisel täpsel selline nagu soovid. Kui laadimine ei toimi nii nagu vaja, edastatakse juhile see teave automaatselt BMW i Appi kaudu ja kui aku täituvus langeb kriitilisele tasemele, siis saab juht SMSi või e-kirja.

 • BMW TeleServices

  BMW TeleServices on ulatuslik klienditeenuste pakett, mille abil saab BMW i8 suhelda otse juhi või BMW i partneriga, et anda teada korralistest hooldustest või vajalikest teenustest ning olulised andmed otse üle kanda. Juhile antakse automaatselt teada, kui käes on aeg hoolduseks, samuti on tal võimalik igal ajal ühendust võtta BMW i partneriga ning vajalikud sõidukiandmed manuaalselt edastada. Nii saab võimalikke probleeme lahendada kas otse telefoni teel või ka BMW i partneri juures kohapeal.

 • Liikuvuse assistent

  Liikuvuse assistent säilitab sinu liikuvuse ka siis, kui sõiduk teeninduses või remondis on. BMW i8 ostu korral on rikete korral sinu käsituses ulatuslik BMW i Mobile Care liikuvuspakett. Sõiduki või laadimisvõrguga seotud ootamatute probleemide korral antakse selles paketis telefoni teel asjatundlikku nõu ning vajaduse korral saadetakse kiiresti kohapeale abi.

 • Hooldus- ja remondipaketid

  Saadaval on järgmised erinevad teeninduspaketid. Service Inclusive (hooldus), Service Inclusive Plus (hooldus ja tavapärase kulumisega seotud remont) ja Repair Inclusive (laiendatud garantii).

  BMW i Service Inclusive või Service Inclusive Plus võimaldab sul oma BMW i sõidukist täielikku sõidunaudingut saada. Olenevalt valitud paketist kaetakse hoolduskulud, kontroll ja tavapärase kulumisega seotud remondikulud koos BMW i originaalosadega. See ei kehti mitte ainult sinu asukohariigis, vaid üle maailma kõigis liitunud BMW i teenusepartnerite juures. Kui oma BMW i8 maha müüd, antakse BMW Service Inclusive pakett automaatselt edasi järgmisele omanikule, mis tõstab sõiduki edasimüügiväärtust veelgi.

  Olenevalt valitud paketist annab Repair Inclusive sulle võimaluse tellida lisatasuta remonditöid ka peale lepingulise 24-kuulise garantiiperioodi lõppu.

BMW i Service Inclusive.

BMW i Service Inclusive on BMW i abiteenuste laiendus, mis tagab oma ulatusliku hooldus- ja remondipaketiga muretu sõidu. BMW i teenuste ühekordne makse katab BMW i originaalosasid kõigi osalevate BMW i partnerite juures kogu maailmas. See tagab kõigi kulude läbipaistvuse ning kaitseb sind juurdehindluste või ootamatute kulude eest kogu lepingu kehtivusaja. Kõik BMW i Service Inclusive paketid kehtivad alates sõiduki esimesest registreerimisest ning lõppevad pärast lepingu lõppemist või kokkulepitud läbisõidu ületamist.

On ütlematagi selge, et läbisõidule, kestusele ja tooteportfelli sisule kehtivaid tingimusi on alati võimalik soovi korral laiendada. Sõiduki müügi korral läheb BMW i Service Inclusive pakett üle järgmisele omanikule. Sinu BMW i partner on rõõmuga valmis sulle pakutavate teenuste kohta teavet andma.

 • BMW i Service Inclusive pakett

  Hooldusraamatujärgse kontrolli ning mikrofiltri ja pidurivedeliku vahetusega katab BMW i Service Inclusive kõik põhilised teenindus- ja hooldustööd.

 • BMW i Service Inclusive Plus pakett

  BMW i Service Inclusive Plus pakett tagab piiramatu sõidunaudingu. Selles sisaldub kogu BMW i Service Inclusive pakett koos kulunud piduriklotside ja -ketaste remondi ja iga-aastase klaasipuhastite vahetusega.