BMW M340i xDrive Limousine G20 Sapphire Black metallik tagantvaade sõidu ajal

THE 3

BMW M340i xDrive Limousine G20 Sapphire Black metallik tagantvaade sõidu ajal

BMW 3.SEERIA SEDAN M-MUDELID: MUDELID JA VARUSTUS

THE 3BMW 3.SEERIA SEDAN M-MUDELID: MUDELID JA VARUSTUS

Võimsusel ei peaks olema piire: BMW M340i xDrive ja M340d xDrive Sedan kehastavad oma igas detailis armastust autospordi vastu. Ning eksklusiivsed elemendid välisilme ja salongi disaini, sõidudünaamika, juhiabisüsteemi kategooriatest lisavad maksimaalsele sõidunaudingule ja eksklusiivsele mugavusele isikupärase mõõtme.

Loe lisaks

BMW M340i xDRIVE SEDANI JA BMW M340d xDRIVE SEDANI DISAIN JA SÕIDUDÜNAAMIKA.

Inspireeritud autospordist.

Potentsiaal, mida kasutatakse igas detailis: BMW M340i xDrive’i ja M340d xDrive Sedani disain ja sõidudünaamika on kindlameelselt loodud maksimaalseks sooritusvõimeks. Cerium Grey metalliktooni sportlikud aktsendid ja muljetavaldav võrkdisainiga BMW kahepoolne neerukujuline iluvõre koos eksklusiivsete salongidetailidega tagavad võrreldamatu mootorispordist inspireeritud karakteri, mille võimsad BMW TwinPower Turbo mootorid võimsusega kuni 374 hj ja BMW M GmbH originaalvedrustuse osadega toovad selle kompromissitult maanteele – valla päästetakse optimaalne jõuülekandesüsteem, veojõud ja täiustatud juhitavus.

BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, kolm neljandikku eestvaade, disain, sõidudünaamika
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja Dark Shadow metallik difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. Need detailid mitte ainult ei rõhuta sportlikkust, vaid ühtlasi optimeerivad sõiduki aerodünaamilisi omadusi.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, 19-tollised M-kergmetallveljed

19-tollised kahevärvilised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M.

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M Cerium Grey, hübriid- ja Runflat-rehvid, ees 8J × 19 veljed koos 225/40 R19 rehvidega, taga 8,5J × 19, koos 255/35 R19 rehvidega.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, Individual kõrgläikega Shadow Line

BMW Individuali kõrgläikega Shadow Line.

BMW Individuali kõrgläikega Shadow Line sisaldab rohkelt musti kõrgläikega varustusdetaile. Näiteks küljeakende liistud, akna raamid ja juhikud, B-piilarid, aga ka küljepeeglite raamid , peegli alus ja peeglijalg.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, tagantvaade, eksklusiivsed summutitorude äärised

Eksklusiivsed summutitorude äärised.

Eksklusiivselt mudelile M340i xDrive ja M340d xDrive Sedan: Cerium Grey toonis vabas vormis summutitorud vasakul ja paremal. Sel moel annavad summutitorud visuaalse pildi ning rõhutavad M340i xDrive ja M340 xDrive Sedan sportlikkust.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, salong, M-sportistmed ja M-turvavööd

Sportistmed ja M-turvavööd.

Sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad optimaalset tuge ja hulgaliselt seadistusvõimalusi, sealhulgas seljatoe laiuse reguleerimist. Pingutiga M-turvavööd koos turvavööjõu piirajaga on ka kauniks klassikalistes M-värvitoonides peenelt põimitud detailiks.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, salong, nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli Walknappa Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, salong, spetsiifiline armatuurlaud

M-spetsiifiline armatuurlaud.

Lisaks tavapärasele sõiduinfole, nagu kiirus ja mootoripöörded, kuvab M-spetsiifiline armatuurlaud lisainfot eeskätt sportliku sõidustiili osas.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, TwinPower Turbo bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo kuuesilindrilised mootorid.

M340i xDrive jõuallikaks on kolmeliitrine kuuesilindriline BMW TwinPower Turbo tehnoloogiga reas-bensiinimootor. 275 kW (374 hj) võimsust ja 500 Nm maksimaalne pöördemoment tagavad erakordselt sportliku sõidusoorituse. See kiirendab 0–100 km/h vaid 4,4 sekundiga. M340d xDrive’il on kuuesilindriline diiselmootor ning muljetavaldav väljundvõimsus 250 kW (340 hj) ja maksimaalne pöördemoment 700 Nm. See kiirendab 0–100 km/h vaid 4,6 sekundiga.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, tagantvaade, M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritust silmas pidades.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, M-sportpidur

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, juhikoht, kohanduv sportrool

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. See parandab dünaamilisema sõidu aegset juhitavust ning vähendab parkimisel ja manööverdamisel vajalikke roolipööramisi.
BMW M340i xDrive Sedan G20 Sapphire Black metallik, lähivaade, kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustust, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW M340i xDrive Sedan, kerghübriidtehnoloogia

Kerghübriidtehnoloogia.

Kerghübriidtehnoloogiat kasutatakse pidurdusenergia taastamiseks ja see toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal elektrienergiaga. See vähendab kütusekulu ja heitmeid, andes sulle samal ajal dünaamilise eelise. Kerghübriidtehnoloogia teeb ka automaatse Start/Stop-funktsiooni palju kiiremaks ja palju mugavamaks. Hetkel saadaval mudelile BMW M340d xDrive Sedan.

BMW M340i xDRIVE SEDANI JA BMW M340d xDRIVE SEDANI JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

Intuitiivne ja etteaimatav.

Kompromissitu sportlik sõidunauding: lisaks autospordi sõidudünaamikale pakuvad BMW M340i xDrive ja M340d xDrive Sedan mudelid ka esmaklassilisi juhiabisüsteeme ja ühenduvusteenuseid. Näiteks sellised intelligentsed funktsioonid nagu juhtimisassistent Professional ja parkimisassistent võimaldavad juba täna osaliselt automaatset sõitmist. Kõrvuti Stop&Go funktsiooniga aktiivse püsikiirusehoidjaga, millel on kokkupõrke hoiatussüsteem koos jalakäija ja jalgratturi hoiatusega ning pidurdusfunktsiooniga, toetavad roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent autojuhti kiirusel kuni 210 km/h. Jätkates liikumist autonoomse sõidu suunas sõidutavad parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem Sind ise parkimiskohale ja sealt välja. Optimaalse mugavuse ja maksimaalse turvalisusega - ja seda igas sõiduolukorras. Selles aitab autot truu kaaslasena BMW intelligentne isiklik assistent. Süsteem paneb tähele sinu otsuseid ja valitud seadeid ning õpib sind seeläbi iga päev paremini tundma. Vajadusel kontrollib ta navigatsioonisüsteemi, meelelahutus- ja kontorifunktsioone ning teab alati kõige kiiremat teed sinu lemmikusse Itaalia restorani. Nagu tõeline abiline, vastab ta küsimustele, mis puudutavad sinu BMW M340i xDrive või M340d xDrive Sedan sõidukit ning selle erinevaid innovatiivseid võimalusi ja funktsioone.

BMW M340i xDrive Sedan G20, juhiabisüsteemid, ühenduvus
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja maksimaalset turvalisust ülioluliste või monotoonsete sõitude ajal koos roolimise ja sõidurajal püsimise assistendi, sõiduraja vahetamise assistendi, hädapeatuse assistendi, kohaliku ohu hoiatuse, sõiduraja hoidmise assistendiga koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega ja teiste funktsioonidega.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, BMW sõidusalvesti

BMW sõidusalvesti.

BMW sõidusalvesti lubab salvestada video sõiduki ümbrusest ja mängida seda keskpaneeli ekraanil või USB-mäluseadme abil kodusest seadmest. Oluline sõiduki teave, nagu kiirus ja GPS-asukoht kuvatakse samuti videol. BMW sõidusalvestil on kaks allfunktsiooni: sündmuse jäädvustamine ja avarii jäädvustamine.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, ristteel läheneva ohu hoiatussüsteem koos hädapiduritega

Ristteel läheneva ohu hoiatussüsteem koos hädapiduritega.

Ristteel läheneva ohu hoiatussüsteem koos hädapiduritega tuvastab fooritulesid, liiklusmärke ning ees risti liikuvaid sõidukeid ning aitab liiklusõnnetusi ära hoida. Kui see ei ole võimalik, aitab süsteem vähendada kiirust kokkupõrkel.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, kiirusepiirangu abisüsteem

Kiirusepiirangu abisüsteem.

Automaatne kiirusepiirangu abisüsteem kohandab aktiivne püsikiirusehoidja dünaamiliselt saabuvate kiirusepiirangutega. Süsteem tuvastab piirangud eeldataval sõiduteekonnal navigatsioonisüsteemi abil ja kontrollib kaameraga üle. Pakutavat teavet uuendatakse pidevalt.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, Connected Command

Connected Command.

Kas soovid keskenduda ainult eesolevale teele? Anna siis mõned ülesanded üle oma reisijatele. Connected Command teeb selle lihtsaks. Rakendus BMW Connected annab vastava loaga reisijatele ligipääsu meelelahutus- ja navigatsioonisüsteemidele. Nad saavad reguleerida ka kliimasüsteemi põhiseadistusi.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, Concierge‘i teenused

Concierge‘i teenused.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub? Concierge‘i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Vahet pole, kas soovid kinni panna kohti restoranis, hotellis või kinos. Ühtlasi saab teenust kasutada maksmiseks. Ükskõik, kus sa oled, ükskõik, mida vajad, Concierge‘i teenused on alati käeulatuses.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, Caring Car

Caring Car.

Kohalejõudmine värske energiaga? Stressis olles lõõgastumine? Caring Car’iga pole see probleem. Kui ütled, „Hei, BMW, ma olen väsinud“, või „Hei, BMW, ma olen stressis,“ algatab su BMW intelligentne isiklik assistent Vitalize- või Relax-programmi. Mõlemad stimuleerivad meeli, kasutades erinevate salongifunktsioonide koostööd.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tarkvara kauguuendusega on sinu BMW alati ajakohane – ilma, et peaksid külastama oma BMW Service Partnerit. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Sarnasel kombel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW M340i xDrive Sedan G20, lähivaade, digitaalne võti

Digitaalne võti.

Miks kanda endaga kaasas võtit, kui sul on kaasas oma Androidi telefon? Digitaalse võtme või kaardiga saad oma BMW-d lukustada ja avada ning isegi mootori käivitada ilma füüsilist võtit kasutamata. Selle saab Androidi nutitelefonisse laadida rakenduse BMW Connected abil ning seejärel pere ja sõpradega jagada.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M340i xDrive Sedan:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,3–7,0
  CO2-heide g/km (keskmine): 167–159

  BMW M340d xDrive Sedan*:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 5,7–5,3
  CO2-heide g/km (keskmine): 149–139

  * Saadaval alates 2020. aasta aprillist. Andmed on esialgsed.

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2-heited“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.