BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual Frozen Grey metallik 3/4 tagantvaade

THE Z4

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual Frozen Grey metallik 3/4 tagantvaade

BMW Z4 M40i: VARUSTUS

THE Z4BMW Z4 M40i: VARUSTUS

BMW Z4 M40i Roadster veenab igas mõttes. Saa kogu vajalik teave mitmesuguste sportlike disainifunktsioonide, jõudlusele orienteeritud tehnoloogia ja uuenduslike juhiabisüsteemide kohta.

Loe lisaks

BMW Z4 M40i SÕIDUDÜNAAMIKA JA DISAIN.

Haarav võimsus ja välimus.

BMW Z4 M40i paljastab autospordist inspireeritud välimuse igast vaatenurgast. Dünaamilise välimuse annavad mudelile võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre, elegantne katusejoon ja BMW Individual Shadow Line elemendid. Karisma, mis kajastub võimsuses teel olles. Moodsa tehnoloogia ning uuenduslike ülekande- ja šassiikomponentide abil saavutab see muljetavaldavad jõudluse väärtused ja sõidudünaamika täiesti omaette klassis.

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual Frozen Grey metallik, 3/4 eestvaates sõitmas
BMW Z4 M40i G29 2019 M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor

M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor.

Neid M TwinPower Turbo 3-liitriseid kuuesilindrilisi bensiiniga töötavaid reasmootoreid BMW EfficientDynamics mootoripere uusimast põlvkonnast iseloomustavad suurepärane jõudlus, siidiselt ladus käik ja inspireeriv heli. Kaksik-VANOS, Valvetronic, High-Precision sissepritse ja TwinScroll turboülelaadurid võimaldavad sellel toota 250 kW (340 hj) ja tagada muljetavaldava maksimaalse pöördemomendi 500 Nm.
Adaptiivne M-vedrustus BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

Adaptiivne M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW Z4 M40i G29 2019 M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
Steptronic Sport käigukast BMW Z4 M40i G29 2019 lähivõttega käigukangile, salong

Steptronic Sport käigukast.

8-käiguline Steptronic sportkäigukast koos süsteemiga Launch Control võimaldab dünaamilist käiguvahetust nii automaatselt kui ka manuaalselt käigukangi või käiguvahetuslabade kaudu, et saaksid valida muretu kulgemise või dünaamilise sõidu vahel. SPORT või SPORT+ režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
Kohanduv sportrool BMW Z4 M40i G29 2019, rool, juhikoht

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on dünaamilisema sõidu aegse juhitavuse paranemine ning parkimisel ja manööverdamisel vajalike roolipööramiste vähenemine.
M-sportpidurid BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik, külgvaade veljele

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
Neerukujuline iluvõre BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik lähivaade eest

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

Välimusele lisab dünaamikalt mootorist sõltuva kujundusega võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre. Põhimudeli võrkdisainiga iluvõre on kõrgläikega must ning Sport Line mudelil ja M-sportpaketiga mudelil matist alumiiniumist; mõlemal mudelil kroomitud raamiga. Tippmudeli M40i BMW iluvõre on üleni toonis Cerium Grey.
Air Breather BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik lähivaade

Air Breather.

Koos esipõllel oleva õhkkardinaga vähendab esiratta kaare taha paigutatud õhusuunaja märkimisväärselt rattakoobaste turbulentsi ja õhuvoolu sihipärast kanaliseerimist – vähendades seega õhutakistust. Samal ajal rõhutavad nad dekoratiivse elemendina sõiduki sportlikku iseloomu.
M-aerodünaamikapakett BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik külgvaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja Dark Shadow metallik difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. Need detailid mitte ainult ei rõhuta sportlikkust, vaid ühtlasi optimeerivad sõiduki aerodünaamilisi omadusi.
Summutitorud BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik lähivaade tagant

Vaba vormiga summutitorud.

Sõiduki sportlikku välimust rõhutavad ka ümarad kõrgläikega kroomitud summutitorud tagaosa vasakus ja paremas servas.
M-sportistmed BMW Z4 M40i G29 2019 salong

M-sportistmed.

M sportistmed integreeritud peatoe ja küljetugedega pakuvad juhile ja kaassõitjale paremat toetust isegi kiiretes kurvides. Lisaks sellele on istme laius tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
Nahkkattega M-rool BMW Z4 M40i G29 2019 juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus ja M embleem. „Walknappa“ nahast vormitud pöidlatugedega must rooliratas annab sportliku, otsese roolitunnetuse ja tagab seega dünaamilise sõiduelamuse.

BMW Z4 M40i JUHIABISÜSTEEMID.

Digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

BMW Z4 M40i pakub juhile rohkelt nutikaid abisüsteeme. Alates parkimisassistendist kuni hääljuhtimisega isikliku assistendini muudavad innovatiivsed tehnoloogiad sinu sõidud mugavamaks ja turvalisemaks. Samas võimaldavad need olenevalt olukorrast ka osaliselt autonoomset sõitu.

BMW Z4 M40i G29 2019 juhtimisassistent, kaamera lähivaade

Juhtimisassistent.

Juhtimisassistendi turvapaketis sisalduvad kaamerapõhised süsteemid nagu eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem pidurdusfunktsiooniga, kiiruspiirangute info koos möödasõidu keelualade teabega ja sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem. Lisaks sellele on sõidukil radaripõhised süsteemid nagu ristliikluse hoiatussüsteem, reavahetuse hoiatussüsteem ja tagantkokkupõrke hoiatussüsteem.
BMW Z4 M40i G29 2019 parkimisassistent, keskpaneeli ekraan

Parkimisassistent.

Parkimisassistent pargib sõiduki iseseisvalt tähistatud parkimiskohtadesse. Selle saab rakendada läbi parkimise nupu või tagurdamiskäigu rakendamisel. Kogu roolimise, sõitmise ja pidurdamise protsessid võetakse süsteemi poolt üle, sina pead vaid parkimisprotsessi jälgima.
Aktiivne püsikiirusehoidja BMW Z4 M40i G29 2019 lähivaade roolile

Aktiivne püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab eessõitva autoga vajalikku pikivahet ning käivitab ja peatab auto vajadusel liiklusvoo peatumisel või seiskumisel. Kiirusepiirangute abisüsteem võimaldab püsikiirusehoidja kasutamisel arvestada lubatud piirkiirusega. Pidurdusfunktsiooniga kokkupõrke hoiatussüsteem reageerib seisvatele sõidukitele, jalakäijatele ja jalgratturitele.
BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Head-Up Display

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust ning olenevalt varustusepaketist ka navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
BMW Z4 M40i G29 2019 BMW intelligentne isiklik assistent, keskpaneeli ekraan

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW Z4 M40i:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,4
  CO₂-heide g/km (keskmine): 168

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.