BMW Z4 Roadster M40i G29 2019, BMW Individual Frozen Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas mäe taustal
Fuel consumption, combined8.0–7.8 l/100 km
MootorBensiin

Z4

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019, BMW Individual Frozen Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas mäe taustal

BMW Z4 M40i ROADSTER.

Fuel consumption, combined8.0–7.8 l/100 km
MootorBensiin
Z4BMW Z4 M40i ROADSTER.

Avatud, madal ja mõeldud suurepärasteks sooritusteks. Laia esiosa, suurte rataste, pika kapoti ja paljude autospordist inspireeritud detailidega tõestab BMW Z4 M40i Roadster end esimesest silmapilgust pulsikiirendajana. Maanteel paljastab see kohe oma sportliku iseloomu: rotster, mis muudab vabaduskihu puhtaks sõidunaudinguks.

BMW Z4 M40i ROADSTERI SISE- JA VÄLISDISAIN.

Sütitab entusiasmi.

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019, BMW Individual Frozen Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade sõitmas
BMW Z4 Roadster M40i G29 2019, võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, BMW Individual Frozen Grey metallik, lähivaade eest

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

Välimusele lisab dünaamikat mootorist sõltuva kujundusega võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre. Põhimudeli võrkdisainiga iluvõre on kõrgläikega must ning Sport Line’i mudelil ja M-sportpaketiga mudelil matist alumiiniumist; mõlemal mudelil kroomitud raamiga. Tippmudeli M40i BMW iluvõre on üleni toonis Cerium Grey.
BMW Z4 Roadster M40i G29 2019, Air Breather, BMW Individual Frozen Grey metallik, lähivaade

Air Breather.

Koos esispoileril oleva õhkkardinaga vähendab esiratta kaare taha paigutatud õhusuunaja märkimisväärselt õhuturbulentsi rattakoobastes ja suunab õhuvoolu sihipäraselt – vähendades seega õhutakistust. Samal ajal rõhutavad need dekoratiivse elemendina sõiduki sportlikku iseloomu.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, M-aerodünaamikapakett, BMW Individual Frozen Grey metallik, külgvaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja Dark Shadow metallik difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. Need detailid mitte ainult ei rõhuta sportlikkust, vaid ühtlasi optimeerivad sõiduki aerodünaamilisi omadusi.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, summutitorud, BMW Individual Frozen Grey metallik, lähivaade tagant

Vaba vormiga summutitorud.

Sõiduki sportlikku välimust rõhutavad ka ümarad kõrgläikega kroomitud summutitorud tagaosa vasakus ja paremas servas.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, M-sportistmed, salong

M-sportistmed.

M-sportistmed integreeritud peatoe, sügava istumispinna ning kõrgete küljetugede ja seljatoe polstritega pakuvad juhile ja kaassõitjale täiendavat tuge isegi kiiretes kurvides. Lisaks sellele on juhiiste ning sõltuvalt varustusastmest ka kaassõitjaiste tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, nahkkattega M-rool, juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus ja M-embleem. Mustast „Walknappa“ nahast vormitud pöidlatugedega rooliratas annab sportliku, vahetu roolitunnetuse ja tagab seega dünaamilise sõiduelamuse.

BMW Z4 M40i ROADSTERI SÕIDUDÜNAAMIKA.

Püüa oma ambitsioone.

Ükski katsumus ei ole sellele liiga suur. BMW Z4 M40i Roadster tõestab oma sportlikku päritolu igas olukorras. Tänu uusimale tehnoloogiale, madalale kliirensile ja süstemaatilisele kaalu optimeerimisele saavutab see tõeliselt muljetavaldavad sooritusnäitajad ja täiesti omaette klassi kuuluva sõidudünaamika.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor

M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Puhast sõidumõnu edastav tippsportlane: M Twinpower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kõla. Kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll-turboülelaadur pakuvad suurepärast väljundvõimsust.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, M-sportdiferentsiaal, detailvaade

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
Steptronic Sport Getriebe BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 Nahaufnahme Schalthebel Innenraum

Steptronicu sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast koos süsteemiga Launch Control võimaldab dünaamilist käiguvahetust nii automaatselt kui ka manuaalselt käiguvalitsa või käiguvahetuse labade abil, et saaksid valida muretu kulgemise või dünaamilise sõidu vahel. Režiimis SPORT või SPORT+, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, kohanduv sportrool, rool, juhikoht

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. Süsteem reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on parem juhitavus dünaamilisema sõidu ajal ning vähem vajalikke roolipööramisi parkimisel ja manööverdamisel.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, M-sportpidur, BMW Individual Frozen Grey metallik, külgvaade valuveljele

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, BMW intelligentne isiklik assistent, keskpaneeli ekraan

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

BMW Z4 M40i ROADSTERI JUHIABISÜSTEEMID.

Digitaalsed teenused ja intelligentsed juhiabisüsteemid.

BMW Z4 M40i Roadster võib oma rohkete nutikate abisüsteemide üle uhkust tunda. Alates parkimisassistendist kuni hääljuhtimisega isikliku assistendini muudavad uuenduslikud tehnoloogiad sinu sõidud mugavamaks ja turvalisemaks. Samas võimaldavad need olukorrast sõltuvalt ka osaliselt autonoomset sõitu.

BMW Z4 M40i Roadster G29, BMW operatsioonisüsteem 7

BMW operatsioonisüsteem 7.

BMW operatsioonisüsteemi 7 uuenduslik töökontseptsioon võimaldab sõiduki funktsioone veelgi lihtsamalt ja mugavamalt kasutada, näiteks häälkäskluste, puuteekraani ja iDrive’i juhteseadme abil. Selleks on täiustatud juhteseadme funktsioone. Seega saab nüüd rakenduste menüüd otse valida.
Lisateave
BMW Z4 M40i Roadster G29 2019, BMW intelligentne isiklik assistent, keskpaneeli ekraan

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti oskab see selgitada erinevaid teemasid sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW Z4 Roadster G29, Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja popmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaarti kasutades voogedastada piiranguteta miljoneid lugusid BMW muusikapartnerilt Spotify.
Lisateave

BMW Z4 M40i ROADSTERI TEHNILISED ANDMED.

BMW Z4 M40i Roadster.

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

145 (197) / 4500-6500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

6,8

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

7,1 - 7,2

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

161 - 164

BMW Z4 M40i Roadster G29, külgvaade

BMW Z4 M40i ROADSTERI HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW Z4 M40i ROADSTERILE.

BMW Z4 M40i Roadster G29, külgvaade hoone ees

Sinu vajaduste järgi kohandatud BMW Financial Servicesi finantstooted viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW Z4 M40i Roadsteri soetamiseks.

BMW TEENUSED.

BMW Z4 M40i ROADSTERI TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Hoolduspaketi sisu
  • Sõiduki kontroll
  • Mikrofiltri kontroll
  • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hoolduse vajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta autoabiteenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave autoabiteenuse BMW Roadside Assistance kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW Z4 M40i Roadsterile, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEITMED.

BMW Z4 M40i Roadster
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,0–7,8
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 182–177

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

  • BMW Z4 M40i Roadster
    Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,0–7,8
    CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 182–177

    Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html