BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaates sõites
Sooritusvõime544 hj (400 kW)
MootorElektriline

i4 M50

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaates sõites

ESIMENE TÄISELEKTRILINE M-MUDEL.

Sooritusvõime544 hj (400 kW)
MootorElektriline
i4 M50ESIMENE TÄISELEKTRILINE M-MUDEL.

Sportlik elektriline jõudlus: BMW i4 M50 ühendab esmakordselt BMW M-i uuendusliku võimsuse BMW i-ga. Selle tulemuseks on täiselektrilise ajamiga BMW i4 M50, mida toidab kaks BMW M eDrive-mootorit, arendades Sport Boost režiimis erakordsed 544 hj (400 kW) ning pakkudes seninägematul kujul BMW M-ile omast dünaamikat. Selle uudse, täiesti heitmevaba sõidunaudinguga käib kaasas progressiivne disain – ning kõigele paneb punkti võrdväärselt sportlik, eksklusiivne ja ülimodernne õhkkond. Esimese BMW M-i Gran Coupéna loob see erakordne sõiduk täiesti omaenda klassi ning avaldab muljet suure sõiduulatuse, luksusliku ruumikuse, nutika ühenduvuse ning märkimisväärse igapäevapraktilisusega.

BMW i4 M50[1]:
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 22,5–19
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 0

Tähisega [1] märgistatud väärtused on esialgsed.

Loe lisaks

BMW i4 M50 SOORITUSVÕIME.

Jõuülekanne, vedrustus ja sooritusvõime.

BMW i4 M50.

Adrenaliinist laetud elektriline sõidudünaamika koos täieliku igapäevapraktilisusega.
 • Kaks BMW M eDrive-mootorit koos nutika BMW xDrive nelikveoga
 • Väljendusrikkad BMW M IconicSounds Electric helid
 • M-sportvedrustus, kohanduv sportrool ja M-sportpidurid põhivarustuses
 • 400 kW (544 hj), 0–100 km/h 3,9 sekundiga
 • Sõiduulatus kuni 520* km (WLTP) ilma kohaliku CO₂-heiteta
BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual Frozen Portimao Blue metallic three-quarter front

BMW i4 M50 – MUDELI OLULISEMAD OMADUSED.

BMW i4 M50 sõidudünaamika ja disainiomadused.

Elektrifitseerib meeli: Sport Boost režiimis arendab BMW i4 M50 oma kahe BMW M eDrive-mootori toel 400 kW (544 hj) ning hulgaliselt M-spetsiifilisi tehnoloogiaid loovad täiesti uue sõidukogemuse. Seda iseloomustab katkematu kiirendus 0–100 km/h vaid 3,9 sekundiga, BMW M-ile omase täpsusega adrenaliinist laetud sõidudünaamika ning BMW M IconicSounds Electricu äärmiselt väljendusrikas sõiduheli. Kõike seda täiendavad standardvarustusse kuuluv M-aerodünaamikapakett ja lisavarustuses M-tehnoloogiapakett. Dünaamilisele välimusele panevad punkti Cerium Grey tooni eksklusiivsed disainielemendid ja rabavad M-elemendid, alates suletud M-i neerukujulisest iluvõrest ja lõpetades M-antitiivaga. Salongis on uus BMW kumerekraan kallutatud juhi suunas ning kitsas armatuurlaud annab edasi ülimodernset õhkkonda. Sportlikke aktsente seavad M-i detailid nagu M-sportistmed juhile ja kaassõitjale ning M-värvides kontrastõmblusi kandev nahkkattega M-rool.

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade sõites
BMW M eDrive, BMW i4 M50 G26 2021, jõuülekanne

BMW M eDrive.

BMW i4 M50 põhineb viienda põlvkonna BMW eDrive-tehnoloogial. Lisaks kahele suure sooritusvõimega elektrimootorile hõlmab see endas ka kõrge pingega akut, jõuelektroonikat ja laadimistehnoloogiat. Sport Boost režiimis arendavad kaks BMW M eDrive-mootorit esi- ja tagasillal kokku 544 hj (400 kW) võimsust, mille toel kiirendab see viieukseline Gran Coupé sujuvalt ja katkematult 0–100 km/h vaid 3,9 sekundiga. Kõrgepingeaku spetsiaalne asend madaldab sõiduki gravitatsioonikeset ning peaaegu 50 : 50 teljekoormuse jaotus täiustab sõidudünaamikat. Samal ajal ei jäta selle erakordne 520-kilomeetrine* (WLTP) sõiduulatus igapäevapraktilisuses midagi soovida.

BMW M IconicSounds Electric, BMW i4 M50 G26 2021, salong, uks kõlariga

BMW M IconicSounds Electric.

BMW M IconicSounds Electric on loonud BMW i4 M50-le eraldi äärmiselt emotsionaalse helimaailma. Nii tunned sa salongis helisüsteemi kaudu väljendusrikast sõitmisheli ning saad nautida sõidumõnu kõigi oma meeltega. Heli omadusi reguleeritakse sõidurežiimide valiku kaudu: alates SPORT-režiimi jõuliselt dünaamilisest ja selge koormuse kohta tagasisidet andvast helist, COMFORT-režiimi harmoonilisest akustikast koos koormuse kohta kergelt tagasisidet andvast helist, kuni ECO PRO režiimi täieliku vaikuseni.
Adaptiivne M-vedrustus, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, esiosa külje lähivaade

Spetsiaalse seadistusega adaptiivne M-vedrustus.

i4 M50 adaptiivne M-vedrustus ja kohanduv sportrool ning M-sportpidurid tagavad sõitmisel parima võimaliku täpsuse. Veermiku ja süsteemi kõigi komponentide spetsiaalne häälestus ning ka spetsiaalne kerejäikus tagavad kõrgeimal tasemel M-ile omase sõidukogemuse.

BMW i4 M50 jõuülekanne, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade sõites

BMW i4 M50 jõuülekanne.

i4 M50 kahe jõulise BMW M eDrive-mootoriga võimas jõuülekanne tagab kiire võimsuse ülekandmise. Nelikveo tagasillale kallutatud seadistus ja väljendusrikas heli tõstavad esile mudeli sportlikku iseloomu. Suure sõiduulatusega mahukas kõrge pingega aku tagab sõidunaudingu isegi pikematel reisidel.
M Sport pidurid, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, velje lähivõte ülalt

M Sport pidurid.

M-sportpiduritel on kõrgläikega sinist värvi M-logoga nelja kolviga fikseeritud pidurisadulad ees ja ühe kolviga liikuvad pidurisadulad taga ning suured pidurikettad, mis kindlustavad pidurite suurepärase toimimise. Sõiduki väga kõrgele dünaamilise potentsiaalile kohandatult võimaldavad need ka erakordselt atleetlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet märgadel pindadel.
M-tehnoloogiapakett, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, velje lähivõte

M-tehnoloogiapakett.

M-tehnoloogia paketiga tugevdatakse esisilla M-sportpidurisüsteemi suuremate piduriketastega. Pakett on saadaval ainult koos 19-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 861 M koos sportrehvidega või eksklusiivsete 20-tolliste M-kergmetallvelgedega Double-spoke style 868 M koos sportrehvidega, mis tagavad maksimaalse sooritusvõime isegi sportlikus kasutuses.

M-aerodünaamikapakett, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, õhukardin, lähivõte

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, kõrgläikega musta värvi küljekarbikatete disainielementide ja kaheosalise Dark Shadow metallik- ja musta värvi difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikku iseloomu.
M Carbon kerepakett, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, M-küljepeeglikate, lähivõte

M Carbon kerepakett.

Lisavarustusena pakutav M Carbon kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni. Esipõrkeraua õhukardina külgspoilerielemendid ja küljepeeglite katted on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Paketile panevad punkti spetsiifilise geomeetriaga tagaosa ja antitiib. Ka BMW i4 M50 M-küljepeeglikatted on spetsiifilise geomeetriaga.

M-tuled Shadow Line ja BMW Laserlight, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, esituled, lähivõte

M-tuled Shadow Line ja BMW Laserlight.

Lisavarustuses M-tuled Shadow Line sisaldavad kõigi esitulede kroomelementide musta viimistlust, luues eksimatult äratuntava disaini. Kaugtulede laserrežiimis on kohanduva BMW Laserlighti ulatus kuni 550 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikku iseloomu.
19-tollised M-kergmetallveljed 861 M, BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik

19-tollised M-kergmetallveljed 861 M.

Eksklusiivsed 19-tollised M-kergmetallveljed Double-Spoke 861 M style toonis Bicolour Jet Black mittemetallik on läikivtreitud ning neil on eriline stiil, mis on loodud spetsiaalselt BMW i4 M50-le. Esivelgede suurus on 8,5 J x 19, rehvimõõduga 245/40 R 19 ning tagaveljed on suuruses 9 J x 19, rehvimõõduga 255/40 R 19.
BMW Live Cockpit Professional koos BMW kumerekraaniga, BMW i4 M50 G26 2021, salong, juhikoht

BMW Live Cockpit Professional koos BMW kumerekraaniga.

BMW i4 M50-s ootab sind uusima põlvkonna BMW Live Cockpit Professional. See võimaldab sul nautida M-tähistusega uudse BMW kumerekraani välimust. See ülimodernne ekraanikogum hõlmab endas 12,3-tollist näidikupaneeli ja 14,9-tollist puuteekraani – kõik ühe raamita klaaspinna all. Õhuke digitaalne kuva on juhi poole kaldu ning esindab BMW M-ile omast eriti käepärast ja ergonoomilist juhile suunitletust.
Nahkkattega M-rool, BMW i4 M50 G26 2021, salong, juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli nahast 'Walknappa' Black tugevdatud ääris koos M-värvides kontrastõmbluste ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidutunnetust.
M-sportistmed, BMW i4 M50 G26 2021, salong, juhikoht

M-sportistmed.

Lisavarustusse kuuluvad eri viisidel reguleeritavad korvistme iseloomuga M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi pakuvad sulle ja su kaassõitjale suurepärast külgtuge. Lisaks on eraldi reguleeritav ka seljatoe laius. Nende musta M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
M-i salongi dekoratiivliistud Carbon Fibre, BMW i4 M50 G26 2021, salong, juhikoht

M-i salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre'.

Kvaliteetsed M-i salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre' koos Pearl Chrome detailidega sobivad ideaalselt kokku korvistme iseloomuga M-sportistmetega ning annavad BMW i4 M50 salongile äärmiselt modernse ja dünaamilise ilme.

BMW i4 M50 VÄLJENDUSRIKAS HELI – BMW M ICONICSOUNDS ELECTRICULT.

BMW i4 M50 G26 2021, heli, sõidurežiim SPORT+

BMW M IconicSounds Electric loob BMW i4 M50-le äärmiselt väljendusrikka mootoriheli, mis hoiab BMW M-iga täielikult ühte joont. Seega on heli SPORT-režiimis jõuliselt dünaamiline ja koormuse kohta selget tagasisidet andev; COMFORT-režiim pakub samas harmoonilist akustikat koos märksa vaiksema tagasisideheliga ning ECO PRO režiimis valitseb täielik vaikus, pakkudes äärmiselt rahulikku meeleolu.

Loe lisaks

BMW i4 M50 LAADIMISAEG.

Oma BMW i4 ja BMW Charginguga saad osa paljudest eripakkumistest sõiduki laadimiseks kodus, teel ja tööl olles. Lisaks on sõidukil muljetavaldav laadimisvõime, mis võimaldab sul avalikes IONITY suure võimsusega laadimisjaamades laadida 140-kilomeetrise sõiduulatuse kõigest 10 minutiga või aku 10-lt protsendilt 80-le vaid 31 minutiga.
BMW i4 M50 eDrive40 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade, laadimisaja joonisega

Kodus laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

1:36 h – Wallbox (11 kW)

1:36 h – paindlik kiirlaadija (11 kW) tööstuslikus pistikupesas

08:07 h – standardne laadimiskaabel või paindlik kiirlaadija (2,3 kW) koduses pistikupesas
Laadimislahenduste jaoks võta ühendust edasimüüjaga
BMW i4 M50 eDrive40 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade, laadimisaja joonisega

100 km sõiduulatuse korral teel olles laadimine.

0:05 h – suure võimsusega laadimisjaam (sõidukile lubatud maksimaalse laadimisvõimsusega)

0:21 h – Kiirlaadimisjaam (50 kW)

1:36 h – vahelduvvooluga laadimisjaam (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)
Laadimislahenduste jaoks võta ühendust edasimüüjaga

Arvutamisel võetakse arvesse tarbimist ja laadimist. Väärtused viitavad 29–33 kraadile Celsiuse järgi aku käivitamisel ja ümbritsevale temperatuurile sertifitseerimisväärtustega, mis ei hõlma täiendavaid lisatarbijaid nagu istmesoojendus, ekraanid, õhukonditsioneer. Individuaalne tarbimine võib varieeruda (sõltuvalt nt sõiduprofiilist, temperatuurist, ümbritsevatest tingimustest) nagu ka individuaalselt saavutatav laadimistulemus (sõltuvalt näiteks aku laetuse tasemest, sõiduki kliimaseadmest). Tarbimine põhineb WLTP parimal juhul. Laadimisvõime põhineb maksimaalsel võimalikul laadimistulemusel (sõltuvalt laadimistüübist ja sõidukist).

Loe lisaks

LAADIMINE BMW CHARGINGUGA AVALIKUS LAADIMISJAAMAS: 12 KUUD ILMA PÕHITASUTA.Disclaimer reference invalid

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, külgvaade, avalikus kiirlaadimisjaamas

Uue BMW ostmisel kaasa tulev laadimiskaart BMW Charging Card on sinu võti kasvavasse riikideülesesse avalike laadimisjaamade võrgustikku. Active tariifi alt saad laadida eriti atraktiivsetel tingimustel kogu Euroopas ja seda 12 kuud ilma baastasuta. Uue BMW i4 M50-ga saad ka IONITY Plus paketi terveks aastaks ilma baastasuta, mis võimaldab sul kasutada ülikiireid seadmeid IONITY suure võimsusega laadimisjaamades.

AVASTA BMW DIGITAALSED TEENUSED KOOS BMW i4 MUDELIGA SELLES VIDEOS.

Õpi tundma BMW intelligentset isiklikku assistenti, mis reageerib sinu häälele ning on uuel BMW kumerekraanil suurema visuaalse kohaloluga. Uuenduslikud Connected Chargingu teenused võimaldavad sul tõhusalt oma BMW i4 M50 sõiduulatust kasutada. Lisaks muudab BMW digitaalne võti sinu ühilduva nutitelefoniDisclaimer reference invalid sõiduki võtmeks.

Disclaimer reference invalidBMW digitaalne võti ühildub ainult valitud nutitelefonidega. Ühilduvate nutitelefonide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey. BMW digitaalse võtme kasutamiseks on vaja Teleservices-funktsiooni varustust.

Loe lisaks

BMW i4 M50 ON TOODETUD 100% ROHELISE ENERGIAGA.

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, tagantvaade maanteel sõitmas

BMW i4 M50 tootmine on alati säästlik ja kasutab ainult rohelist energiat. Lisaks on BMW i4 M50 suure sooritusvõimega aku loomisel täielikult välditud haruldaste muldmetallide kasutamist. Parim on asja juures aga see, et BMW i4 M50-ga ei tekita sa teel olles kohalikke heitmeid, mis võimaldab sul dünaamilist sõidukogemust alati muretult nautida.

BMW i4 M50 TEHNILISED ANDMED.

Mootori võimsus kW (hj):

400 (544)

Maksimaalne pöördemoment Nm:

795

Kiirendus 0–100 km/h (s):

3,9

Sõiduulatus elektriga, km (WLTP):

414–519*

Maksimaalne laadimisvõimsus:

 10 minutit laadimist võib lisada kuni 140 km (suure võimsusega laadimisjaamas)

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade sõites, võte madalalt
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.

M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS JA TARVIKUD BMW i4 M50-LE.

Avasta BMW i4 M50 sportlik varustus ja kasulikud lisatarvikud.

BMW i4 M50 pakub dünaamilist sõidurõõmu ja suurt hulka sportliku varustuse valikuid. BMW M Performance’i lisavarustus võimaldab sul maksimeerida BMW i4 M50 dünaamilist välimust ning lisada ehtsaid autospordi aktsente nii välisilmele kui ka salongi. BMW originaaltarvikutega saad aga täita oma erisoovid. Seda isikupäraste täienduste ja lisadega, millest kõik on loomulikult kvaliteedi, disaini ja sooritusvõime poolest selle täiselektrilise sportautoga kooskõlas, et pakkuda maksimaalset lisandväärtust – ükskõik, mida plaanid.

M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre, BMW i4 M50 G26 2021

M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita stiili: M Performance’i neerukujuline iluvõre on tehtud esmaklassilisest süsinikkiust. Eriti elegantseks, sportlikuks ja individuaalseks väljanägemiseks.
M Performance’i süsinikkiust antitiib, BMW i4 M50 G26 2021

M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler.

M Performance’i süsinikkiust antitiib rõhutab auto kõrget kvaliteeti, dünaamilist välimust ja tagab optimeeritud aerodünaamika.
M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor, BMW i4 M50 G26 2021

M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor.

Süsinikkiust M Performance’i tagadifuusor loob veelgi modernsema välimuse ja tugevdab sõiduki sportlikku ilmet.

20-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke 868 M Bicolor (Night Gold, poleeritud), suverataste täiskomplekt, BMW i4 M50 G26 2021

20-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 868 M Bicolor.

Eksklusiivsed 20-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke style 868 M toonis Bicolor Night Gold, läikiv-freesitud. Suverataste täiskomplekt rehvirõhu kontrollsüsteemiga.
M Performance’i rool, BMW i4 M50 G26 2021

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud rool pakub suurepärast roolitunnetust, mis parandab rooli reageerimisvõimet.
M Performance’i Alcantara-kattega käiguvalits, BMW i4 M50 G26 2021

M Performance‘i Alcantara käigukang.

Alcantaraga M Performance‘i käigukang tagab eriti hea haarde ning täiustab sõiduki sisemuse väljanägemist ja üldist tunnetust.
BMW WaterBlade, BMW i4 M50 G26 2021

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade on uuendusliku pühkimistehnoloogiaga tuuleklaasipuhasti – märkimisväärselt efektiivsema puhastamisega.
BMW katusele kinnitatav jalgrattahoidik, BMW i4 M50 G26 2021

BMW jalgrataste katuseraam.

BMW jalgrataste katuseraam on ohutu transpordilahendus võistlus-, maantee- või lasteratastele, samuti kuni 20 kg kaaluvatele maastikuratastele.
BMW riidepuu Travel & Comfort süsteemile, BMW i4 M50 G26 2021

BMW riidepuu Travel & Comfort süsteemi jaoks.

Riidepuu saab kinnitada põhikanduri või lisavarustuse "Travel & Comfort" külge ja seda saab kasutada ka väljaspool autot.
18-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke 853 Gunmetal Grey, BMW i4 M50 G26 2021

18-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke 853 Gunmetal Grey.

18-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke 853 Gunmetal Grey. Talverataste täiskomplekt rehvirõhu jälgimisega, sobib lumekettidega, ratta suurus 8,5 J x 18.
BMW Advanced Car Eye 2, BMW i4 M50 G26 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

Häire korral salvestab ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera automaatselt auto ees ja taga toimuva.
BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid, BMW i4 M50 G26 2021

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt sobivad BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Musta värvi koos BMW logoga.
BMW i4 eDrive40 G26 2021 toonis Mineral White, kolm neljandikku eestvaade, seismas järve taustal

BMW i4.

Esimese täiselektrilise Gran Coupéna avaldab sportlik ja elegantne BMW i4 muljet oma dünaamiliste sõiduomaduste ja küllaldase avarustunde ning eksklusiivse mugavusega. Mudeli kuni 591-kilomeetrine sõiduulatus (WLTP) ning viie täissuuruses istmega salongi helded proportsioonid teevad sellest viieukselisest sõidukist ideaalse kaaslase igal marsruudil.

BMW i4 M50 HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW i4 M50-LE.

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, külgvaade, seismas maja ees koos naisega

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW i4 M50 soetamiseks.

BMW i4 M50 TEENINDUS JA ABI.

BMW Service’i töötaja aitab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW i4 M50 kohta, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teeninduspersonal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW i4 M50 SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service’i töötaja tervitab klienti

#whateverhappens. Igakülgselt muretu reisimine: see pakett pakub teile 100% läbipaistvust ja mugavat kavandamist oma valitud perioodiks või kilometraažiks.

 • Sõidukikontrolli teenus vastavalt BMW juhistele
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll

BMW i4 M50 energiatarve ja CO₂-heide.

BMW i4 M50[1]:
Energiatarve kWh / 100 km: 24-19
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 0


Tähisega [1] märgistatud väärtused on esialgsed.

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

Loe lisaks

BMW i4 M50 energiatarve ja CO₂-heide.

 • * Väärtused on esialgsed, mõõdetud vastavalt WLTP katsetsüklile

  ** Turupõhine pakkumine uutele sõidukitele BMW esindustes ja edasimüüjate juures Euroopas BMW Chargingu võrgus.

  BMW i4 M50(1):
  Energiatarve kWh / 100 km: 24-19
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 0

  Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.

  Ametlikud andmed energiatarbimise ja pingevahemiku kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustust. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi. Lisateavet WLTP- ja NEDC-mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt www.bmw.de/wltp