BMW M135i xDrive in Black Sapphire metallic, three-quarter rear view parking in front of a residential building.

BMW M135i xDRIVE.

BMW M

LÜHIKE ÜLEVAADE KÕIKIDEST BMW M135i xDRIVE ÜKSIKASJADEST

BMW M135i xDrive esindab BMW 1. seeria sportlikkuse tippu. Selle jõuline disain toob iga detailiga välja juhtrolli, mida toetab ulatuslik pakett kõrekvaliteedilistest omadustest ja uuenenud tehnoloogiatest. Uudistage salongi ja välisilme detaile, sõidudünaamika komponente ja uuenduslikke varustuselemente või uurige tehnilisi andmeid, et saada rohkem teada BMW M135i xDrive’i silmapaistvast sooritusvõimest ja ökonoomsest kütusekulust.

Loe lisaks
BMW M135i xDRIVE.LÜHIKE ÜLEVAADE KÕIKIDEST BMW M135i xDRIVE ÜKSIKASJADEST

DISAIN JA SOORITUSVÕIME.

BMW M135i xDrive’i disainivõimalused, sõidudünaamika omadused ja M Sport rool.

Selge liider, BMW M135i xDrive, näitab oma dünaamilisi eeldusi selgelt juba esmapilgul. Disaini sektsioonis avastate eksklusiivse valiku sportvaruse võimalusi selle kütkestava BMW 1. seeria auto salongile ja välisilmele. Sõidudünaamika sektsioonis leiate maksimaalseks sooritusvõimeks ja liikuvuseks rohkem lisa- ja standardvarustuse komponente ülekande ja šassii pärusmaalt.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku eestvaatega sõites.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik koos Cerium Grey värvitoonis BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõrega.

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre on viimistletud Cerium Grey. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ning lisab rõhku kvaliteedi ja dünaamika detailidele.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, tagantvaates koos M-aerodünaamikapaketiga.

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos spetsiifilise M esispoileri, tagaspoileri ja küljekarbi äärisega rõhutavad puhtast dünaamilisust, tuues välja sõiduki atleetliku iseloomu. Äärise osad on värvitud keretoonis ja eriosad Dark Shadow värvitoonis.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, tagantvaates koos M-tagaspoileriga.

M-tagaspoiler.

M tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut teelt tõusmist. Tagasillale survejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW M135i xDrive’i salong koos M-turvavöödega.

M-turvavööd.

M-turvavööd koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud klassikalistes M-värvides ning rõhutavad salongi kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda.
BMW M135i xDrive’i juhikoht nahkkattega M-rooliga.

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW M135i xDrive’i salong koos sportistmetega juhile ja kaassõitjale.

M-sportistmed juhile ja kaassõitjale.

M sportistmed integreeritud peatoe ja küljetugedega pakuvad juhile ja kaassõitjale paremat toetust ka kiiremates kurvides. Lisaks sellele on istme laius tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, tagantvaade summutitoru liistudega vasakul ja paremal värvitoonis Cerium Grey.

Summutitorud.

Eksklusiivselt M135i xDrive’ile: Cerium Grey värvitoonis kalde all olev summutitorud. Sel moel rõhutavad need eriti M135i xDrive sportlikkust.
BMW M135i xDrive’i esmaklassiline salong koos valgustatud salongi dekoratiivliistudega 'Illuminated Boston’.

Salongi dekoratiivliistud 'Illuminated Boston'.

Salongi dekoratiivliistud „Illuminated Boston“ koos „Mesh“ aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis ühtlasi atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.
M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor mudelis BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive’i mootor.

Puhast sõidumõnu edastav atleet: BMW M135i xDrive’i BMW M TwinPower Turbo 4-silindriline bensiinimootor on eriti võimas, sest see on varustatud uute kolbidega, suurema turboülelaaduriga, optimeeritud sisselaskeõhu marsruutimisega, suure jõudlusega jahutuspaketiga ja M Performance väljalaskesüsteemiga.
BMW M135i xDrive Steptronic Sport käigukastiga.

Steptronic Sport-käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti kiiret käiguvahetust. Automaatne või manuaalne labadega käiguvahetus võimaldab mugavalt kulgeda kui harrastada ka eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetused parimat sooritust silmas pidades.
BMW M135i xDrive M Sport vedrustusega.

M-Sportvedrustus.

M Sport vedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. Ka sõiduki vedrustuse ulatus on väiksem ning stabilisaatorid ja amortisaatorid jäigemad. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse disain, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.
BMW M135i xDrive M Sport piduritega.

M Sport pidurid.

M Sport pidurid koos tumesiniste mitmekolviliste pidurisadulate ja M-märgistega moodustavad erakordse pidurdusvõime. Sõiduki äärmiselt kõrge dünaamilise potentsiaaliga ühendatult võimaldab see rõhutatult sportlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet ka märjal teekattel.
BMW M135i xDrive’i M Sport rool.

M Sport rool.

Servotronic M Sport rool muudab auto juhtimise ja auto reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. Saad oma sõidukit täpsemalt suunata, pakkudes sportlikku tunnetust, eriti käänulistel teedel.
BMW M135i xDrive intelligentse BMW nelikveoga xDrive.

BMW xDrive.

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis aitab näiteks kurvides üle- või alajuhitavust kompenseerida.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, M Performance’i paketiga, kolm neljandikku eestvaates.

BMW M135i xDRIVE M PERFORMANCE’I PAKETIGA.

M Performance’i pakett parandab veel lisaks sõiduki sportlikku potentsiaali. Läbi alaosa ja salongi mõõtmete ja 18-tolliste kergekaaluliste sepistatud velgede kasutamise saavutatud massi vähendamine garanteerib maksimaalse kiirendusvõimsuse ja suurendab sõidudünaamikat märgatavalt. Samal ajal teeb M Performance’i pakett oma rabavate mustade disainielementidega, nagu peegliümbrised, BMW võrkdisainis neerukujuline iluvõre, summutitorude äärised ja tagaspoiler, suurenenud sooritusvõime väliselt selgelt märgatavaks.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

BMW M135i xDrive’i ühenduvus ja digitaalsed teenused.

Alates vabalt programeeritavast BMW Intelligentsest isiklikust assistendist ja BMW Live Cockpit Professional’ist kuni mugava tarkvara kauguuenduseni: uusimad ühenduvuse tehnoloogiad ja uuenduslikud digiteenused pakuvad teile maksimaalset mugavust oma BMW M135i xDrive’is.
BMW M135i xDrive BMW Live Cockpit Professional’iga.

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteem BMW Live Cockpit Professional sisaldab kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 10,25-tollisest ekraanist. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touch juhteseadme kaudu.
BMW M135i xDrive BMW intelligentse isikliku assistendiga.

BMW intelligentne isiklik assistent.

”Hei, BMW. Kes sa oled?” Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis iganes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW M135i xDrive tarkvara kauguuendusega.

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tarkvara kauguuendusega on sinu BMW alati nagu uus. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW M135i xDrive’i kaugjuhitavad teenused.

Kaugjuhitavad teenused.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.
BMW M135i xDrive’i telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine sisaldab juhtmevaba laadimisdokki ja teist mikrofoni, mis tagab sulle ja kaassõitjale parema vabakäe-kõnekvaliteedi. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Lisatud ka tehniline tugi WiFi kuumkoha loomiseks.
BMW M135i xDrive’i Wi-Fi kuumkoht.

Wi-Fi kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saate koos oma kaassõitjatega internetti kasutada kuni kümnes seadmes.
BMW M135i xDrive‘i sidumine nutitelefoniga

Nutitelefoniga sidumine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
BMW M135i xDrive, tehnilised andmed

BMW M135i xDRIVE TEHNILISED ANDMED.

BMW M135i xDrive’i kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW M135i xDrive(2):
    Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,3-7,8
    CO2-heide g/km (keskmine): 167-178

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.