BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku külgvaatega sõites.

KIIRENDAMISE EKSPERT.

BMW M

BMW M135i xDRIVE: 306 HJ, 225 KW, 450 NM

KIIRENDAMISE EKSPERT.BMW M135i xDRIVE: 306 HJ, 225 KW, 450 NM

Pakkudes suuremat sooritusvõimet, rohkem stiili ja sõidulõbu, ei ole BMW M135i xDrivetulnud võistlema, vaid uusi standardeid seadma. Rõhutatult näitavad sportlikku välisilmet iseloomulikud äratuntavad detailid, nagu M135i xDrive‘ile omane kahepoolne võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, M tagaspoiler ja kaks 100 mm summutitoru. Samas annab BMW M135i xDrive tooni ka teel: kombinatsioon standardvarustuses olevast M Sporti diferentsiaalist, BMW xDrive‘ist, Steptronicu sportkäigukastist ja M Sporti roolimisest teeb sellest juhitavuse ja kurvivõttude poolest oma klassi parima. BMW M135i kõrgete pööretega M TwinPower Turbo 4-silindrilise bensiinimootori jõul pakub enesekindel BMW 1. seeria M uuel tasemel sooritusvõimet ja sõidudünaamikat.


BMW M135i xDrive
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,3-7,8
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 167-178

Loe lisaks

KLASS OMAETTE.

BMW M135i xDrive näitab oma sportlikku lahendust.

BMW M135i xDrive’i M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor 225kW (306 hj).

VÕIMAS MOOTOR.

Vaid 1,998-liitrisest töömahust arendab BMW M135i xDrive muljetavaldavat 225 kW (306 hj) ja suurt pöördemomenti 450 Nm. Selle võrratu sooritusvõime eest vastutavad suurendatud turboülelaadur, optimeeritud sisselaskeõhu duktsioon, suure sooritusvõimega jahutuspakett ja M Performance’i automaatselt juhitavad õhuavad.

Uus BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku külgvaates parkimas.

PARIM SÕIDUDÜNAAMIKA.

Kaheetapilise ülelaadimisega M TwinPower Turbo mootori, kiirvahetusega 8-käigulise Steptronic Sport käigukasti, M Sport vedrustuse, M Sport diferentsiaali ja BMW xDrive’i kombinatsioon, võimaldab dünaamilist sooritusvõimet ülimal tasemel.

BMW M135i xDrive’i salong koos nahkkattega M-rooli ja M Sport istmetega.

SPORTLIK SALONG.

BMW M135i xDrive’i salongis võivad sõitjad oodata tipptasemel sportliku loomuga õhkkonda. Koos nahkkattega M-rooli kindla haardega tugevdavad uued M Sport istmed dünaamilist sõidukogemust, mida täiustavad diskreetselt valgustatud salongi dekoratiivliistud. Juhile suunatud juhikoha põhikomponendiks on BMW Live Cockpit Professional, millel on kaks 10,25-tollist täisdigitaalset ekraani, mis tagavad täiusliku ülevaate.

Uus BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku eesvaatega sõites, koos naisega esiplaanil.

PUHAS JÕULISUS.

Eristuv, sportlik, autoriteetne – laiast esiosast suurte õhu sisselaskeavadega ja M135i xDrive’i spetsiaalse võrkdisainiga kahepoolsest neerukujulisest iluvõrest, üle dünaamilise kaldkatuse ja M tagaspoileriga silueti kuni 100 mm summutitorudega ekspressiivse tagaosani. Standardvarustusena M-aerodünaamikapaketi rabava lisavarustuse valikuga kehastab BMW M135i xDrive’i välisdisain ülimat atleetlikkuse taset ja puhast sõidunaudingut.

Atleetlikud M Sport istmed koos integreeritud peatoega BMW M135i xDrive’i salongis.

ATLEETLIKUD M SPORT ISTMED.

Valmistusime tõeliseks sõidulõbuks: tulevikus ei ole ükski nurk liiga kitsas ega sõit liiga dünaamiline tänu ergonoomiliselt täiustatud M Sport istmetele juhile ja kaassõitjale. Integreeritud peatoe ja M-märgistusega seadsid nad võimsad optilised aktsendid BMW M135i xDrive’i salongi. Samal ajal pakuvad M Sport istmed mitmekülgset seadistamise võimalust, võimaldades ideaalset asendit sõltuvalt kehatüübist ja eesmärgist.

SOBITUDES OMA TUGEVA KÜLJEGA.

Olulisemad disainiomadused BMW M135i xDrive’i välisilmes ja salongis.

Tõeline pilgupüüdja: uue BMW M135i xDrive’i sportlik ja progressiivne disain võiks peaaegu et ollagi loodud rekordaja jooksul imetlevaid pilke püüdma. Äärmiselt eristuv esiosa suurte õhu sisselaskeavadega, silmapaistev kahekordne võrkdisainiga neerukujuline iluvõre ja kaldus adaptiivsed LED esituled tagavad meeldejääva esmamulje. Muljetavaldavad 19-tollised kergmetallist veljed koos dünaamiliste kontuuridega rõhutavad sõiduki atleetlikku iseloomu. Tagaküljel domineerivad laiad tagaspoilerid difuusorit meenutava väljanägemisega ja kaks suurt 100 mm Cerium Grey toonis summutitoru. Salong BMW M135i xDrive’is inspireerib sama kiirelt: M Sport istmed, valgustatud dekoratiivliistud ja lai klaasist panoraamkatus loovad eriti dünaamilise ja rikkaliku esmaklassilise õhkkonna.
Uus BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku eesvaatega sõites, koos naisega esiplaanil.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, parkimas, külgmine pealtvaade.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, parkimas, tagantvaates.
BMW M135i xDrive’i esmaklassiline salong koos valgustatud salongi dekoratiivliistudega.
BMW M135i xDrive videos.
Uus BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku eesvaatega sõites, koos naisega esiplaanil.

JÕULINE VAATEMÄNG.

Kitsad, täpselt kontuursed adaptiivsed LED esituled, M-spetsiifilise Cerium Grey toonis võrkdisainiga kahepoole neerukujuline iluvõre ja eristatav M-spetsiifiline esispoiler, millel on suured õhu sisselaskeavad, määratlevad BMW M135i xDrive’i tohutult sportliku esiosa.

BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, parkimas, külgmine pealtvaade.

LIHVITUD FÜÜSIS.

BMW M135i xDrive’i külgvaade on eristatav selle madala asetsemisega teel, jõuliste vormide ja selgelt väljapaistvate horisonaalsete joontega. Lisades voolujoonelise katusejoone ja väljendusrikkad 19-tollised kergmetallist veljed on tulemuseks üldpilt puhtast dünaamilisusest.

BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, parkimas, tagantvaates.

JULGE LÕPPLAHENDUS.

Äratuntava kujuga tagaspoiler difuusorit meenutava väljanägemisega ja kaks suurt 100 mm Cerium Grey toonis summutitoru, kitsad LED-tagatuled ja M-spoiler moodustavad rabava tagaosa koos muljetavaldavalt enesekindla iseloomuga.

BMW M135i xDrive’i esmaklassiline salong koos valgustatud salongi dekoratiivliistudega.

ESMAKLASSILINE ÕHKKOND.

BMW M135i xDrive’i suurepäraselt proportsioonis salong eristub oma esmaklassilise iseloomu ja vankumatu juhile suunatuse järgi. Samal ajal loovad teised tippkvaliteetse varustuse omadused, nagu M Sport istmed, valgustatud salongi dekoratiivliistud või lai klaasist panoraamkatus, avatud, sportliku ja eksklusiivse atmosfääri. Erilise salongi kogemust kasutavad ära innovaatilised tehnoloogiad nagu BMW Live Cockpit Professional või BMW intelligentne isiklik assistent.

BMW M135i xDrive videos.

BMW M135i xDrive’i kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW M135i xDrive(2):
    Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,3-7,8
    CO2-heide g/km (keskmine): 167-178

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.