BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, kolm neljandikku eestvaade

Bensiin Diisel

Mootor ja kütus

M5

BMW M

UUED BMW 5. SEERIA SEDANI M-MUDELID: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

Bensiin Diisel

Mootor ja kütus

M5UUED BMW 5. SEERIA SEDANI M-MUDELID: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

BMW M5 Competition, BMW M5 ja BMW M550i xDrive Sedaan.

BMW 5. seeria Sedani M-mudelid ühendavad endas erakordsel viisil tüüpilise M-sportlikkuse ning ärisedaani mugavuse ja elegantsi. Avasta kolm ainulaadset tugeva isiksusega M-mudelit: oma 625 hj (460 kW) suurima väljundvõimsuse ning sooritusvõimele optimeeritud vedrustussüsteemiga esindab M xDrive’iga BMW M5 Competition selget suutlikkuse tippu. Äärmiselt jõuline sportsedaan rõhutab seda visuaalselt mitmete kõrgläikega mustade disainiomadustega. Lisaks maksimaalseks veojõuks ja dünaamikaks loodud M xDrive’ile on BMW M5-l vedrustus, mis pakub ka pikamaasõitudel sportlikku sõidumugavust. Koostoimes 600 hj (441 kW) kaheksasilindrilise M-mootoriga loob see sõidudünaamika, mis tõuseb esile jõu ja nobeduse poolest. Kolmikule paneb punkti BMW M550i xDrive Sedaan. Atleetlik BMW 5. seeria Sedaan arendab 530 hj (390 kW) ning avaldab muljet erakordselt tasakaalus sportlikkuse, mugavuse ja ökonoomsuse kombinatsiooniga.
 

BMW M5 Competition:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,6–10,5
CO-heide g/km (kombineeritud): 242–239
 

BMW M5:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,6–10,5
CO-heide g/km (kombineeritud): 242–239
 

BMW M550i xDrive Sedaan:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,0–9,7
CO-heide g/km (kombineeritud): 229–221

Loe lisaks

BMW M5 COMPETITIONI JA BMW M5 OLULISEMAD OMADUSED.

Klõpsa, et näha rivaalitut sooritusvõimet ja eksklusiivset sportlikku disaini.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020

625 HJ SUURE SOORITUSVÕIMEGA M-JÕUALLIKAS.

BMW M5 Competitioni BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

4,4-liitrine V8-mootor BMW M5 Competitionis vabastab jõulised 460 kW (625 hj) ning erakordse 750 Nm pöördemomendi. 350-baarise kõrgsurvesissepritse, kahe äärmiselt dünaamilise TwinScroll turboülelaaduri, kaudse vahejahuti ning optimaalseks reaktsiooniks silindrikambriülese väljalaskekollektoriga kõrgeid pöördeid näitav M-jõuallikas pakub püsivalt suurt sooritusvõimet, et tagada erakordne kiirendus ning püsiv jõudlus igal mootori kiirusel.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, kolm neljandikku tagantvaade sõitmise ajal

RABAV SÕIDUDÜNAAMIKA JA NOBEDUS.

BMW M5 Competitioni ja BMW M5 jõuülekanne ja šassii.

Alates aktiivsest M-diferentsiaaliga sooritusvõimet silmas pidavast nelikveosüsteemist M xDrive ning paindlikult kohanduvast M-spetsiifilisest vedrustusest kuni varieeruva käiguvahetuse võimalusega kaheksakäigulise M Steptronic käigukastini on BMW M5 Competitioni ja BMW M5 sportsedaanidel ehtsad autospordigeenid, mis pakuvad maksimaalselt sõidudünaamikat, mida iseloomustavad äärmuslik täpsus, nobedus ja sõidustabiilsus.

M-disain, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, kolm neljandikku eestvaade

ATLEETLIK VÄLISILME.

BMW M5 Competitioni ja BMW M5 jõuline ja sportlik välisdisain.

BMW M550i xDrive Sedani välisilme väljendab igast vaatenurgast jõudu ja modernse sportlikkuse hõngu. Silmatorkav neerukujuline iluvõre ning kitsad L-kujulised valgustitorud ja suurendatud õhuvõtuavad moodustavad dünaamilise esiosa. Sportlik mulje jätkub voogavas külgvaates koos iseloomulike 20-tolliste velgedega, ning tagaosas M-tagaspoileri ning kahe musta trapetsikujulise summutitoruga.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, salong, juhikoht, naine juhiistmel

KÕRGEMA KLASSI SALONG.

Juhi ja kaassõitja jaoks eraldi reguleeritavate sportistmetega.

BMW M550i xDrive Sedani salong pakub täiuslikku tasakaalu sportliku juhile suunatuse ja modernse elegantsi vahel. Ergonoomiliselt optimeeritud varustuse hulka kuuluvad muu hulgas sportistmed juhile ja kaassõitjale, nahkkattega M-rool ning kahe 12,3-tollise ekraaniga BMW Live Cockpit Professional, et tagada nii ülim mugavus kui ka sportlik sõidukogemus.

BMW M5 välisilme väljendab jõudu ja elegantsust, aerodünaamilist rafineeritust ning kergust. Selle enesekindel olek ja muljetavaldavad omadused on nähtavad igast vaatenurgast.
Marcus Syring, disainijuht, BMW M Automobiles

BMW M5 COMPETITIONI SPORTLIK M-DISAIN.

Avasta BMW M5 Competitioni iseloomulik disain koos välisilme ja salongi olulisemate omadustega.

Keskne disainielement BMW M5 Competitioni esiosas on uue disainiga M-i neerukujuline iluvõre, mida ümbritseb kõrgläikega must ühes tükis raam. Samuti kõrgläikega mustad kolmemõõtmelised topeltribid ja must M5 Competitioni embleem teevad väljapaistva disaini täiuslikuks – seda täiendavad dünaamiliselt veel neerukujulise iluvõre suunas kalduvad uute vormidega kitsad valgustitorud. Koosmõjus ümberkujundatud esispoileriga, millel on võrkdisainiga keskne õhuvõtuava ja kaks suurt külgmist õhukanalit, paljastavad need BMW M5 Competitioni sooritussuutlikkuse juba esimesest silmapilgust. BMW M5 Competitioni uuendatud tagaosa disaini määratlevad tumedamad kolmemõõtmelised tagatuled ning M-mudelitele omane kahe topeltsummutitoruga jõuline tagaspoiler. Sõiduki esiletõusvat sportlikkust väljendab ka juhile orienteeritud juhikoht: alates nahkkattega M-roolist ja uuest 12,3-tollisest keskpaneeli ekraanist kuni valgustatud M5 logoga multifunktsionaalsete M-istmeteni on salongi välimus võrdväärselt sportlik ja eksklusiivne.
Esiosa ja uus neerukujuline iluvõre, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, eestvaade
M Carbon katus, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, ülaltvaade
BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, külgvaade koos mehega
BMW Laserlight, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, eestvaade, lähivõte
BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, kolm neljandikku tagantvaade ülalt
Tagatuled, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, tagantvaade
BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, juhikoht koos avatud uksega
BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, salong koos multifunktsionaalsete M-istmetega
Esiosa ja uus neerukujuline iluvõre, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, eestvaade

BMW M5 Competitioni esiosa iseloomustab uu ühes tükis neerukujuline iluvõre koos kõrgläikega mustade M-spetsiifiliste topeltribidega. Suurte õhuvõtuavade ja keskse dekoratiivse meekärjevõrguga skulptuurne M-esispoiler rõhutab puhast väljendusrikkust.

M Carbon katus, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, ülaltvaade

M Carbon katus ei ole vaid visuaalne tõestus BMW M5 Competitioni võidusõidugeenidest – see vähendab ka oluliselt kaalu ning madaldab gravitatsioonikeset.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, külgvaade koos mehega

BMW M5 Competition avaldab muljet jõulise külgilmega, milles paistavad M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad ja kõrgläikega mustad küljepeeglid – nendega lähevad täiuslikult kokku rabavad 20-tollised M-kergmetallveljed 706 M toonis Jetblack.

BMW Laserlight, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, eestvaade, lähivõte

L-kujuliste valgustitorudega esituled ja uue disainiga M-i neerukujuline iluvõre annavad BMW M5 Competitionile isikupärase ja väljakutsuva ilme.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, kolm neljandikku tagantvaade ülalt

Uutel kolmemõõtmelise disainiga LED-tagatuledel on kõrgläikega musta värvi raam ning need annavad BMW M5 Competitionile rabava välimuse.

Tagatuled, BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, BMW Individual Imola Red, tagantvaade

Lihaseline tagaosa tunnistab BMW M5 Competitioni erakordset sooritusvõimet. Dünaamilist ilmet rõhutavad silmatorkav Competitioni embleem tagaluugil, diskreetne kõrgläikega must antitiib ja samuti kõrgläikega must difuusor, ning kaks muljetavaldavat topelt-summutitoru.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, juhikoht koos avatud uksega

BMW M5 Competitioni sportlik ja luksuslik juhikoht pakub eksklusiivset mugavust koos M-mudelitele omase funktsionaalsuse ja juhile orienteeritusega.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020, salong koos multifunktsionaalsete M-istmetega

Mudeli BMW M5 Competition salongis võtavad valgustatud M5 logo ja täielikult integreeritud peatugedega multifunktsionaalsed M-istmed atleetliku seisukoha, mida iseloomustab ülim istumismugavus ja täiuslik külgtugi.

BMW M5 Competitioni ja BMW M5 üksikasjad: mootor, varustus ja tehnilised andmed.

BMW M550i xDRIVE SEDANI OLULISEMAD OMADUSED.

BMW M550i xDrive Sedani ajam, sõidudünaamika ja disain.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020

BMW M TWINPOWER TURBO KAHEKSASILINDRILINE BENSIINIMOOTOR.

Garanteerib silmapaistva sooritusvõime oma 530 hj ja 750 Nm pöördemomendiga.

BMW M550i xDrive Sedani BMW M TwinPower Turbo V8-mootor on peensusteni välja arendatud jõujaam, mis avaldab muljet oma visaduse, väsimatult pöördeid tõstva iseloomu ja suure sooritusvõimega. Neid iseloomuomadusi tagavate seadmete hulka kuuluvad täielikult muutuva klapiajastusega klapijuhtimissüsteem Valvetronic, tõhus bensiini otsesissepritse ning kaks kompaktselt silindrialuste vahele paigutatud turboülelaadurit.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, külgvaade, kesklinnas sõitmas

KOHANDUV M-VEDRUSTUS PROFESSIONAL.

Täpne sõidudünaamika igas olukorras.

BMW M550i xDrive Sedanil on dünaamilised sõiduomadused, mida tõstavad esile nobedus ja täpsus. Selle eest vastutavad täiuslikult kooskõlastatud ajami ja vedrustuse komponendid nagu valikvarustusena saadaolev 10 mm madaldatud kohanduv M-vedrustus Professional, nelja ratast hõlmav aktiivrool ja intelligentne nelikveosüsteem xDrive on sealjuures paigaldatud standardvarustusena.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, kolm neljandikku eestvaade, kesklinnas sõitmas

ATLEETLIK VÄLISDISAIN.

Seda tänu rabavatele disainiomadustele nagu uus eesmine ja tagumine põrkeraud.

BMW M550i xDrive Sedani välisilme väljendab igast vaatenurgast jõudu ja modernse sportlikkuse hõngu. Rabav neerukujuline iluvõre Cerium Grey toonis raamiga ning kitsad L-kujulised valgustitorud ja suurendatud õhuvõtuavad koos Cerium Grey toonis iluliistudega moodustavad dünaamilise esiosa. Sportlik ilme jätkub voogavas külgvaates koos iseloomulike 20-tolliste kergmetallvelgedega, ning tagaosas M-tagaspoileri ning kahe trapetsikujulise summutitoru otsaga toonis Black Chrome.

Sportistmed juhile ja kaassõitjale BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020 salong

MODERNNE JA FUNKTSIONAALNE DISAIN.

Koos ergonoomiliselt optimeeritud multifunktsionaalsete M-istmetega.

BMW M550i xDrive Sedani salong pakub täiuslikku tasakaalu sportliku juhile suunatuse ja modernse elegantsi vahel. Ergonoomiliselt optimeeritud varustuse hulka kuuluvad muu hulgas multifunktsionaalsed M-istmed, nahkkattega M-rool ning kahe 12,3-tollise ekraaniga BMW Live Cockpit Professional, et tagada nii ülim mugavus kui ka sportlik sõidukogemus.

BMW M550i xDRIVE SEDANI DISAIN.

BMW M550i xDrive Sedani rabavad välisilme ja salongi disainivalikud.

BMW M550i xDrive Sedani uuendatud disain esindab modernsust ja sportlikkust. Välisilmes viitavad selged jooned ja jõuline disainikeel sõiduki dünaamilisele potentsiaalile. Salong on mugav ja süstemaatiliselt juhile orienteeritud. Kvaliteetne varustus, nagu sportistmed juhile ja kõrvalistujale, nahkkattega M-rool ning 12,3-tolline keskpaneeli ekraan, muudavad teekonna BMW 550i xDrive Sedaniga luksuslikuks ja sportlikuks kogemuseks.
Esiosa koos uue neerukujulise iluvõrega, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, eestvaade
20-tolline M-kergmetallvelg koos punase M Sport piduriga, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020
Antitiib, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, tagaosa lähivõte
BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, tagantvaade, maanteel sõitmas
BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, juhikoht koos 12,3-tollise keskpaneeli ekraaniga
Sportistmed juhile ja kaassõitjale BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020 salong
BMW Individual tuled Shadow Line, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, esiosa lähivõte
Esiosa koos uue neerukujulise iluvõrega, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, eestvaade

ATLEETLIK ESIOSA KOOS UUE SPOILERI JA BMW LASERLIGHTIGA.

20-tolline M-kergmetallvelg koos punase M Sport piduriga, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020

20-TOLLINE M-KERGMETALLVELG KOOS M SPORT PIDURIGA.

Antitiib, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, tagaosa lähivõte

M-ANTITIIB.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, tagantvaade, maanteel sõitmas

TAGASPOILER KOOS VABAKUJULISTE SUMMUTITORUDEGA.

BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, juhikoht koos 12,3-tollise keskpaneeli ekraaniga

JUHIKOHT KOOS UUE KESKSE TEABEEKRAANIGA.

Sportistmed juhile ja kaassõitjale BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020 salong

SPORTISTMED JUHILE JA KAASSÕITJALE.

BMW Individual tuled Shadow Line, BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020, BMW Individual Verde Ermes metallik, esiosa lähivõte

BMW INDIVIDUAL TULED SHADOW LINE.

BMW M550i xDrive Sedani üksikasjad: mootor, varustus ja tehnilised andmed.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M5 Competition:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,6–10,5
  CO-heide g/km (kombineeritud): 242–239

  BMW M5:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,6–10,5
  CO-heide g/km (kombineeritud): 242–239

  BMW M550i xDrive Sedaan:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,0–9,7
  CO-heide g/km (kombineeritud): 229–221

  Teave kütusekulu, CO-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO2-heide“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.