BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7, BMW 760Li Individual, teave

7. SEERIA

BMW M760Li xDRIVE SEDAN

BMW M760Li xDrive Sedan tähendab eksklusiivset luksust ja ainulaadset piiride nihutamise tunnet. Just seetõttu on isikupärastamisvõimaluste optimaalses valikus saadaval erinevad väljavalitud sõidudünaamika, välisilme ja salongidisaini komponendid ning ka tehnoloogilised uuendused ja ühenduvusvõimalused.

Loe lisaks
7. SEERIABMW M760Li xDRIVE SEDAN

LUKSUS JA ADRENALIIN

BMW M760Li xDRIVE SEDANI DISAIN JA SÕIDUDÜNAAMIKA

Kui puhast võimsust ja ülimat elegantsi tuleks kujutada vaid ühe joonega, oleks selleks BMW M760Li xDrive Sedani segiajamatu siluett. Kui eksklusiivsed Cerium Grey toonis disainielemendid nagu 20-tollised M-kergmetallveljed või muljetavaldavad topelt-summutitorud rõhutavad iseloomulikku stiili välisilmes, siis sisemuses peitub võrreldamatu dünaamika. Koos oma 12- silindrilise M TwinPower Turbo bensiinimootori ja täiuslikult koordineeritud vedrustuse osadega tähistab BMW M760Li xDrive Sedan autode sõidudünaamika uut ajastut. Üheks eriomaduseks on ainulaadne sõidumugavus, mida saab kogeda igas salongi detailis. BMW M760Li xDrive pakub suurimat mugavust ja luksuse tunnet, alates juhi ja kaassõitja aktiivsete peatugedega elektriliselt reguleeritavatest mugavusistmetest kuni elegantse, ruumitunnet loova klaasist panoraamkatuseni Sky Lounge.
BMW M760Li xDrive Sedan, disain, sõidudünaamika
BMW M760Li xDrive Sedan, klaasist panoraamkatus Sky Lounge

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge loob päeval tunde ülimast ruumikusest, öösel aga laenab meeleolu tähistaevast, pakkudes enam kui 15 000 valguselemendist koosnevat valgusdisaini lahendust. Lülituda saab kuut värvi salongivalgustuse disaini vahel.
BMW M760Li xDrive Sedan, 20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 760 M hübriidrehvidega

20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 760 M hübriidrehvidega

20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 760 M, kahetoonilised Cerium Grey, hübriidrehvidega, poleeritud, ees 8,5J x 20 veljed koos 245/40 R20 rehvidega, taga 10J x 20 veljed koos 275/35 R20 rehvidega.
BMW M760Li xDrive Sedan, mugavusistmed ees, elektriliselt reguleeritavad

Mugavusistmed ees, elektriliselt reguleeritavad

Juhi ja kaassõitja mugavusistmetel on aktiivsed peatoed ning neid saab elektriliselt erinevatel viisidel reguleerida. Seljatoe ülaosa, seljatoe laiust, reietuge ja peatoe kõrgust saab eraldi reguleerida. Varustuspaketti kuuluvad ka juhi ja kaassõitja istmete nimmetoed ning mälufunktsioon.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW 7. seeria M Performance, nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus ja M embleem. Rooli musta värvi 'Walknappa' nahast ääris kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut, sportlikku roolimiskogemust.
BMW M760Li xDrive Sedan, summutitorud koos otstega

Summutitorud koos otstega, vasakul ja paremal

Kaks topelt-summutitoru on integreeritud tagaspoilerisse vasakule ja paremale ning neid ümbritseb trapetsikujuline kindel kate.
BMW M760Li xDrive Sedan, M-tagaspoiler

M-tagaspoiler

M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut teelt tõusmist. Esisillale tõmbejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li mootor, M TwinPower Turbo 12-silindriline bensiinimootor

M TwinPower Turbo 12-silindriline bensiinimootor

M TwinPower Turbo 12-silindriline bensiinimootor esindab perfektset sõidumeisterlikkust. Tootevaliku tippmootorit iseloomustavad ülim jõuga varustamine ja ainulaadne sujuv sõitmine, mida suudab pakkuda vaid V12-mootor. Sellega kindlustatakse võrreldamatu sõidu- ja reisikogemus.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li tipptase, Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro on vedrustuse reguleerimise süsteem, mis ühendab sõidumugavuse suurepärase sõidudünaamikaga. Süsteem põhineb aktiivsetel stabilisaatoritel, mis pidevalt reguleeruvad, vähendades kere kaldumise miinimumini.
BMW M760Li xDrive Sedan, kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritusvõimet silmas pidades.
BMW M760Li xDrive Sedan, nelja ratast hõlmav aktiivrool

Nelja ratast hõlmav aktiivrool

Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7 sooritusvõime, M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, ainulaadsed küljekarbi katted ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga toonis Dark Shadow metallik.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD

BMW M760Li xDRIVE SEDANI TEEDRAJAV UUENDUSLIKKUS

Intuitiivselt tuleviku suunas. Peatselt on võimalik valida, kas juhtida ise või lasta end autol iseseisvalt sõidutada. Juba täna annavad BMW Personal CoPiloti juhiabisüsteemid aimu, millist sõiduvõimalust varsti pakutakse. Nad abistavad juhti või võtavad teatud ülesanded täielikult üle. BMW M760Li xDrive Sedanis on kõik suunatud juhi vajaduste täitmisele. Näiteks on BMW Live Cockpit Professionali ekraanid lihtsalt isikustatavad. BMW Intelligent Personal Assistant võimaldab hallata kõiki funktsioone kiiresti ja mugavalt. Uue ajastu tehnoloogia.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Operating System 7.0

BMW Operating System 7.0

BMW Operating System 7.0 innovatiivne töökontseptsioon võimaldab sõiduki funktsioone veelgi lihtsamalt ja intuitiivsemalt kasutada nt viibete, häälkäskluste, puuteekraani ja iDrive’i juhteseadme abil. Selleks on täiustatud juhtseadme funktsioone. Näiteks on kõik digitaalsed teenused, nagu rakendused, valitavad otse.
BMW M760Li xDrive Sedan, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja maksimaalset turvalisust ülioluliste või monotoonsete sõitude ajal koos roolimise ja sõidurajal püsimise assistendi, kohaliku ohu hoiatuse, sõiduraja hoidmise assistendi koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega ja teiste funktsioonidega.
BMW M760Li xDrive Sedan, parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, aktiivne parkimiskontroll, avariipidurdusfunktsioon, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW M760Li xDrive Sedan, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Mugav, töökindel ja stressivaba – ilma, et peaksid külastama oma BMW Service Partnerit. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li xDrive, tehnilised andmed

BMW M760Li xDRIVE SEDAN: TEHNILISED ANDMED

KÜTUSEKULU JA CO2-HEIDE.

BMW M760Li xDrive Sedan:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 12,5–12,4
CO2-heide g/km (keskmine): 285–282

Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.


Loe lisaks