BMW M8 Competition Coupé, tagantvaade, sõites täiskuuöös.

M8

BMW 8. SEERIA COUPÉ M DETAILID

M8BMW 8. SEERIA COUPÉ M DETAILID

BMW M850i xDRIVE COUPÉ, BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ – VARUSTUS, FAKTID JA TEHNILISED ANDMED

BMW 8. seeria Coupé M sõiduautodele pakutakse muljetavaldavalt laia valikut lisavarustust, seda nii disaini, sõidudünaamika kui tehniliste uuenduste osas – kõik leiutatud selleks, et tõsta sõidunauding uutesse kõrgustesse. Lõpuks ei esinda need muljetavaldavad luksuslikud sportautod ainult tehnoloogilisel tipptasemel põhinevat ohjeldamatut jõudu, vaid pakuvad ka luksuslikku keskkonda, esmaklassilisi digitaalseid teenuseid ja innovatiivseid juhiabisüsteeme.

BMW 8. SEERIA COUPÉ M SÕIDUAUTOD VÕRDLUSES

KIIRED FAKTID: KOLMEKORDNE EHE SPORTLIKKUS JA LUKSUSLIK LUMMUS

BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäigulise M Steptronicu käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 460 kW (625 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,2 sekundiga
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik.

BMW M8 COUPÉ

Sõidudünaamika ja luksus ülimal tasemel
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • Kaheksakäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga Steptronic käigukast
 • 441 kW (600 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,3 sekundiga
BMW M8 Coupé, Frozen Dark Silver.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Jõuline sooritusvõime koos luksusliku elegantsiga
 • M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast
 • BMW xDrive koos M Sport diferentsiaaliga
 • 390 kW (530 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,7 sekundiga
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik.
 • BMW M8 COMPETITION COUPÉ
 • BMW M8 COUPÉ
 • BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M8 COMPETITION COUPÉ JA BMW M8 COUPÉ

ÜLEVAADE AUTOSPORDIST INSPIREERITUD ÜLEKANDEST JA ŠASSII TEHNOLOOGIATEST

Arvukad kõrge kvaliteediga ülekande- ja šassii koostisosad on pärit autospordist, pakkudes paremat sooritusvõimet, enam liikuvust ja rohkem täpsust ning seeläbi adrenaliiniga laetud sõidumõnu.
BMW M8 Competition Coupé, suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Suure jõudlusega BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Kõrge sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori värskeim versioon tagab sooritusvõime, mis on kooskõlas viimaste standarditega. Kõrgete pööretega mootori võimsuseks on 460 kW (625hj). Kaks turboülelaadurit paistavad silma tänu silindrikambriülesele väljalaskekollektorile, mis tagab optimaalse reageerimistulemuse. Samuti on V8-mootor disainitud ekstreemsete koormuste talumiseks võidusõidurajal.
BMW M8 Competition Coupé kohanduva M-vedrustusega.

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduva M-vedrustus võimaldab kohandada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorra jaoks, parandades sõidudünaamikat ja muutes sõidu mugavamaks. Lisaks standardrežiimile COMFORT pakub sõidurežiim SPORT jäigemat vedrustust ning SPORT+ aitab vallutada ringradu.
BMW M8 Competition Coupé, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevaelus ja võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida 4WD, 4WD Sport ja – kui DSC on välja lülitatud – 2WD sõiduvariantide vahel.
BMW M8 Competition Coupé kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga.

Kaheksakäiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Saad käsitsi käiku vahetada käiguvaheti või roolil olevate käiguvahetuse labadega, või lülitada sõiduki automaatrežiimile ning lasta käigukastil ise tööd teha.
BMW M8 Competition Coupé, M Carbon keraamiliste piduritega.

M Carbon keraamilised pidurid.

Valikuliste M Carbon keraamiliste piduritega on pidurdusjõu kasutamine veelgi vahetum, need on korrosioonivabad, veelgi kuumuskindlamad, palju väiksema kuluvusega ning aitavad kaasa kaalu vähendamisele, millel on positiivne mõju liikuvusele, dünaamikale ja kiirendusele. Spetsiaalne tehniline varustus on nähtav kuldsete matt-toonis pidurisadulate kaudu, mille välisküljel on M-kiri. Spetsiifiliste materjaliomaduste tõttu võib pidurdamisel just enne sõiduki täielikku peatumist tekkida suurenenud töömüra, näiteks pärast pikka, madalat koormust või märgi tingimusi. Disainist tingitud müra saab vältida, pidurdades märjad pidurid kuivaks või pidurdades tugevamini pärast pikka, madalat pidurdamiskoormust. Märgade olude ja teesoola mõjul võib pidurite tõhusus muutuda tavapärase pidurisüsteemi oma sarnaseks. Vähenenud pidurdusjõudu saab kompenseerida tugevamini pedaalile vajutamisega. Müra ei mõjuta pidurite talitlust, ohutust ega stabiilsust.
BMW M8 Competition Coupé koos M MODE’iga.

M MODE.

Kasuta keskkonsoolis M MODE lülitit, et reguleerida juhiabisüsteemide tundlikkust. ROAD-režiim lubab kasutada kogu elektrooniliste juhiabisüsteemide valikut. SPORT-režiimis juhti ainult hoiatatakse, kuid abisüsteemid ei sekku. Režiimis TRACK saad kõik juhiabisüsteemid välja lülitada, näiteks ringrajal või võidu sõites. Sõltuvalt valitud režiimist näitab ka ekraanisüsteem vastavat sõiduteavet.
BMW M8 Competition Coupé konfigureeritavate M-piduritega.

Konfigureeritavad M-pidurid.

Integreeritud pidurisüsteem koos täpse pedaalitunnetuse ja M-spetsiifilise konfigureerimisega. Uus süsteem ühendab pidurite aktiveerimise, pidurivõimendi ja pidurdusjõu kontrolli ühes kompaktses moodulis. Ühtlasi tunneb juht kahes erinevas režiimis, COMFORT ja SPORT, et auto aeglustamiseks on vaja piduripedaalile vajutada erineva tugevusega.
BMW M8 Competition Coupé M Sport väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ

M-SPETSIIFILISED VÄLISILME JA SALONGI DISAINIELEMENDID

BMW M8 Competition Coupé disain kehtestab uued standardid luksuslike sportautode segmendis ja on võimsaks erakordse sooritusvõime väljendajaks. Läikivmustad M-disainielemendid täiendavad perfektselt üksteist. M Carbon kerepaketi iseloomulikud komponendid rõhutavad selle erakordse sõiduki sportlikke võimeid. BMW M8 Competition Coupé dünaamilist iseloomu salongis rõhutavad eksklusiivsed M-spetsiifilised detailid.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas öösel.
BMW M8 Competition Coupé M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre.

M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre.

Musta värvi Black Chrome raamiga iluvõre ja läikivmust M8 embleem rõhutavad sinu sõiduki veelgi sportlikumat iseloomu.
BMW M8 Competition Coupé, Carbon küljepeeglikatted.

Musta värvi küljepeeglikatted.

Musta värvi kõrgläikega küljepeeglikatted annavad M8 Competitionile eriti sportliku välimuse. Koos lisavarustusena pakutava M Carbon kerepaketiga on peeglikatted viimistletud tugevdatud süsinikkiust plastikuga (CFRP).
BMW M8 Competition Coupé, M-spetsiifiliste Carbon külgmiste õhuvõtuavadega.

Musta värvi M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad.

M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad esitiibadel on musta värvi, integreeritud BlackChrome M8 embleemiga. Koos lisavarustusena pakutava M Carbon kerepaketiga kasutatakse tugevdatud süsinikkiust plastikut (CFRP).
BMW M8 Competition Coupé 20-tolliste M-kergmetallvelgedega 813 M.

20-tollised M-kergmetallveljed 813 M.

20-tollised M-kergmetallveljed Star-Spoke style 813 M Bicolour Jet Black koos hübriidrehvidega, läikiv-freesitud, ees 9.5J x 20 veljed 275/35 R20 rehviga, taga 10.5J x 20 veljed 285/35 R20 rehviga.
BMW M8 Competition Coupé M-spetsiifilise Carbon tagaspoileriga.

M-spetsiifiline musta värvi tagaspoiler.

Kõrgläikega musta värvi M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab oluliselt soovimatut teelt kerkimist. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon on M-tagaspoiler viimistletud süsinikkiuga tugevdatud plastiga (CFRP).
BMW M8 Competition Coupé M8 Competitioni embleemiga.

M8 Competitioni mudelitähis.

Sõiduki taga olev must „M8 M Competition“ mudelitähis annab märku sõiduki suurest sõidudünaamikapotentsiaalist.
BMW M8 Competition Coupé peene tekstuuriga täisnahkpolstriga 'Merino'/Alcantara.

Täisnahkpolster 'Merino'/Alcantara.

Kahevärviline täisnahkpolster 'Merino' Black kontrastõmblustega Midrand Beige on M8 Competitionile eksklusiivselt reserveeritud. Seda varustust on täiendatud küljepolstrite ja Alcantara voodriga keskkonsoolis.
BMW M8 Competition Coupé, keskkonsoolil M8 Competition embleem.

Competitioni embleem.

Keskkonsoolil on Competition embleem, mis rõhutab salongi sportlikku õhkkonda salongis ja osutab mudeli sõidudünaamika kvaliteedile.
BMW M8 Competition Coupé M-turvavööd.

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud klassikalistes M-värvides jooned, mis rõhutavad äärmiselt kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda salongis.
BMW M8 Competition Coupé koos M8 Competitioni mudelitähisega lävekattega.

M8 Competitioni mudelitähisega lävekate.

Sind ja su kaassõitjat tervitavad M8 mudelitähisega lävekatted kohe, kui avate esiukse. Esiosas vasakul ja paremal olevate ukselävekatete Black-toonis detailidel asuvad tähised kiirgavad kvaliteeti ja eksklusiivsust.
BMW M8 Competition Coupé M-spetsiifiline käigukang.

M-spetsiifiline käigukang.

Uue disainiga M-spetsiifilise käiguvaheti M-spetsiifiline lüliti ja suurepärane funktsionaalsus. Manuaalses režiimis „S“ saab juht käike manuaalselt vahetada, kasutades käiguvaheti või käiguvahetuse labasid tavalisel M-viisil; režiimis „D“ toimub käiguvahetus automaatselt. Drivelogic-lüliti kolme käiguvahetusprogrammi jaoks ning „P“-lüliti parkimiseks asuvad M-logo all.
BMW M8 Competition Coupé M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud võimaldab kuvada lisateavet eeskätt sportlikul sõidul. Kui oled valinud TRACK-sõidurežiimi kihutamiseks võidusõidurajal, kuvatakse armatuurlaual ülelaadimisrõhk, rehvirõhud ja -temperatuurid, samuti külg- ja pikikiirenduse G-jõud.
BMW M8 Coupé toonis Frozen Dark Silver, kolm neljandikku külgvaade koos esiosaga.
BMW M8 Coupé toonis Frozen Dark Silver, kolm neljandikku külgvaade tagant.
BMW M8 Coupé, nahkkattega M-rooliga, punaste M1/M2 lülititega juhikoht.
BMW M8 Coupé salong, peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' Taruma Brown M Sport istmed.
BMW M8 Coupé salong, ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond.

BMW M8 COUPÉ DISAINI OLULISEMAD OMADUSED

BMW M8 Coupé disain on jõuline kooslus ehtsast sportlikust iseloomust ja vaieldamatust luksusest. Iseloomulikud M-spetsiifilised disainielemendid, nagu näiteks neerukujulise iluvõre raam ja sportliku väljalaskesüsteemi kõrgläikega kroomdetailid, rõhutavad eksklusiivset välisilmet. Lisaks vihjavad BMW M8 Coupé võimsale sooritusvõimele läikivmustade liistudega suured õhu sissevõtuavad ja eesmised jaoturid koos keretoonis M-spetsiifiliste küljepeeglite ja M-tagaspoileriga. Väljendusrikkad 20-tollised M-kergmetallveljed rõhutavad veelgi enam dünaamilist iseloomu. Eksklusiivne sportlikkus on käegakatsutav ka salongis – M Sporti 'Merino' nahkistmed, nahkkattega M-rool ja teised ekstravagantsed detailid, sealhulgas sportlikud salongi dekoratiivliistud ja Alcantara laepolster, annavad luksuslikkuse tunde stiilselt edasi.

BMW M8 Competition Coupé, M Carbon kerepaketi õhu sissevõtuavad.
BMW M8 Competition Coupé, M Carbon kerepaketi tagaspoiler.
BMW M8 Competition Coupé, M Carbon kerepaketi tagaspoiler.
BMW M8 Competition Coupé with Mirror caps in Carbon.

M CARBON KEREPAKETT

M Carbon kerepaketi kvaliteetsed detailid rõhutavad sõiduki atleetlikke nõudmisi ja mudelile omast sportlikkust. M Carbon kerepakett sisaldab külgmisi õhukardinaid põrkeraua mõlemal küljel, küljepeeglite katteid ja tugevdatud süsinikkiust plastikust (CFRP) tagaspoilerit. Paketi lõpetab difuusori sisedetail auto tagaosas. Kõikide detailide valmistamisel on pööratud suurt tähelepanu üksikasjadele, saades tulemuseks harmoonilise välimuse koos iseloomuliku sportliku puudutusega. Süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) valmistatud detailid on kergemad kui võrreldavad seeriatooted.

BMW Individual M8 Coupé toonis BMW Individual Dravit Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Coupé toonis BMW Individual Brilliant White metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Coupé toonis BMW Individual Aventurine Red metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Coupé toonis BMW Individual Frozen Dark Silver metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Coupé, peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' | Silverstone M Sport istmed M8 embleemiga.
BMW Individual M8 Coupé, peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' | Silverstone salong ja BMW Individuali salongiviimistlus Piano Finish Black.
BMW M8 Competition Coupé, peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' | Black salong ja BMW Individuali salongiviimistlus Piano Finish Black.

BMW INDIVIDUAL.

BMW M8 Coupé on tugev isiksuse väljendus. Eksklusiivsed BMW Individuali varustuse valikud määratlevad selle luksusliku sportauto unikaalse iseloomu. Vali ainulaadsete värviviimistluste hulgast, mis kinnitavad eksklusiivsust, nagu näiteks Dravite Grey metallik, Aventurine Red metallik, Frozen Brilliant White või Frozen Dark Silver metallik, endale sobiv. Elegantse eksklusiivsuse aura on edasi antud läbi käsitsi õmmeldud peenete kontrastsete sportistmete õmbluste, mis kaunistavad kõrge kvaliteediga 'Merino' nahkpolstrit. Näiteks täisnahast 'Merino' Black või 'Merino' Silverstone White, aga ka Merino' Ivory White/Night Blue – kõik nad on täiustatud kärjestruktuuriga tepinguga. Eksklusiivsed BMW Individuali salongi dekoratiivliistud, nagu siin esitletav Piano Finish Black ning BMW Individual Alcantara Black, Anthracite või Night Blue katusepolster, panevad punkti luksuslikule ja sportlikule meeleolule.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M850i xDRIVE COUPÉ VALITUD DISAINI JA SÕIDUDÜNAAMIKA OMADUSED

Progressiivne BMW M850i xDrive Coupé välisdisain lummab dünaamilise välimusega, tõstes esile iseloomulikud Cerium Grey toonis disainielemendid. Eksklusiivne mulje jätkub salongis sportliku meeleoluga, pakkudes samas luksuslikkuse kõrgemaid standardeid. Suurepärase sportliku ja mugava sõidukogemuse tagavad tugevad jõuülekande ja šassii komponendid, lubades adrenaliiniga laetud sõidumõnu igal teel.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade sõites.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, Galvanic Cerium Grey toonis peeglikate.

BMW M850i välisilme elemendid.

Galvanic Cerium Grey toonis välisilme elemendid, nagu näiteks peeglikatted, tähised, summutitoru viimistlusdetailid, Air Breatheri õhu sisselaskeavad, neerukujulise iluvõre raam ja iluvõre ribid, sõiduki värvile. Need sobivad harmooniliselt üldise dünaamilise iseloomuga ja rõhutavad sõiduki sportlikku välimust.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, 20-tollised M kergmetallveljed Y-spoke style 728 M toonis Bicolor CeriumGrey.

20-tollised M-kergmetallveljed.

20-tollised M kergmetallveljed Y-spoke style 728 M toonis Bicolor Cerium Grey, Performance-rehvid ja hübriidrehvid, ees 8J x 20 veljed 245/35 R20 rehviga, taga 9J x 20 275/30 R20 rehviga.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik M-aerodünaamikapaketiga, õhu sissevõtuavad.

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Ees ja taga on iseloomulikud kerevärvi põrkerauad. Spetsiaalsed küljekarbi katted on samuti kere värvi ja rõhutavad sportlikkust. Toonis Dark Shadow metallik difuusori detailid on tagaosa pilgupüüdjad.
BMW M850i xDrive Coupé, nahkkattega M-rooliga juhikoht.

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega sportlik kolme kodaraga multifunktsionaalne M-rool. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust. Juht saab mugavalt kasutada paljusid sõiduki funktsioone otse multifunktsioonlülitite abil, ilma käsi roolilt võtmata. M-embleemiga rool viitab aga taas sõiduki atleetlikule sooritusvõimele.
BMW M850i xDrive salong, detailvaade, CraftedClarity klaasdetailidega käiguvaheti.

CraftedClarity klaasdetailid.

Eksklusiivsed käsitööna valmistatud CraftedClarity klaasdetailid käiguvahetil, hääljuhtimisseadmel, iDrive’i juhteseadmel ning start/stop lülitil täiustavad salongi nähtavalt ja tunnetuslikult.
BMW M850i xDrive Coupé M850i mudelitähisega lävekate.

M850i mudelitähisega lävekate.

M850i mudelitähisega valgustatud lävekatted ja Carbon Core viide rõhutavad sõiduki sportlikku ja elegantset iseloomu. Juba ukse avamisel häälestavad elegantsed matt-viimistlusega alumiiniumkaunistustega pinnad sind eelseisvale sõiduelamusele.
BMW M850i xDrive Coupé, summutitorud vasakul ja paremal.

Summutitorud, mõlemal pool.

Kaks summutitoru on integreeritud tagaspoilerisse vasakul ja paremal ning ümbritsetud rombikujuliste toonis otstega.
BMW M850i xDrive Coupé M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronic klapijuhtimissüsteemi ja High-Precision Injection bensiini otsesissepritsega. See saavutab tippvõimsuseks 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Mõlemad turboülelaadurid asuvad täpselt silindrialuste vahel.
BMW M850i xDrive Coupé kohanduva M-vedrustusega.

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduv M-vedrustus võimaldab kohandada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorra jaoks, parandades sõidudünaamikat ja muutes sõidu mugavamaks. Lisaks tavapärasele sõidumugavust suurendavale COMFORT-režiimile pakub SPORT-programm amortisaatorite vahetumat seadistamist.
BMW M850i xDrive Coupé intelligentse nelikveoga BMW xDrive.

BMW xDrive.

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Uuenduslik võrgustik kõigi sõiduki külgsuunas mõjuvate dünaamiliste jõudude funktsioonide kontrollimiseks lubab vaheldada haardumisele orienteeritud ja maksimaalse sportlikkuse sõidudünaamika vahel.
BMW M850i xDrive Coupé, M Sport piduritega.

M Sport pidurid.

Et tulla toime tohutu dünaamilise potentsiaaliga, on sõidukil võimsad M Sport pidurid, mis aitavad alati tõhusalt kiirust vähendada – seda isegi väga jõulisel sõidul märgades tingimustes. Eksklusiivsed sinist värvi M-mudelitähisega pidurisadulad on visuaalselt silmatorkavad. Esipiduritel on kummalgi neli kolbi, tagapiduritel üks. Eriti suured ventileeritavad pidurikettad tagavad silmapaistva pidurdusjõu.
BMW M850i xDrive Coupé, M Sporti väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport mudeli väljalaskesüsteem koos kahe elektriliselt reguleeritava väljalaskeklapiga pakub võimsat ja sportlikku heli, mida saab reguleerida vastavalt sõiduolukorrale ja juhi soovidele. See muudab sõidu emotsionaalseks heliliseks kogemuseks nii rahulikult kulgedes kui ka sportlikult sõites.
BMW M850i xDrive Coupé, M Sporti diferentsiaaliga.

M Sport diferentsiaal.

M Sport diferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva pinnaga teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M850i xDrive Coupé, nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolimisnurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Väiksematel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Suurematel kiirustel pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelseks, suurendades stabiilsust ja mugavust.

BMW 8. SEERIA COUPÉ M SÕIDUAUTOD

JUHIABISÜSTEEM JA ÜHENDUVUS

Fookus on olulisel: Uuenduslike juhiabisüsteemide ja ühendatud juhikoha mugavate funktsioonidega on BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod tipptasemel – tänapäeval parima kvaliteediga liikumiseks.
BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod koos parkimisassistent Plusiga.

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod koos juhtimisassistent Professionaliga.

Juhtimisassistent Professional.

Driving Assistant Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või monotoonsetes liiklus olukordades. Lisaks juhtimisassistendile sisaldab see ka juhtimis- ja reavalikuassistenti täiendatud funktsioonidega, reavahetuste tegemise ja hädapeatusassistenti ja sõiduraja hoidmise assistenti aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod koos BMW intelligentse isikliku assistendiga.

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Hei, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis iganes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod koos M-spetsiifilise Head-Up Displayga.

M-spetsiifiline Head-Up Display.

Konfigureeritava sisuga M-spetsiifiline Head-Up Display* keskendub sportliku sõidustiili infole, projitseerides esiklaasile näiteks pöördeloenduri koos eelhoiatusalaga ning käiguvahetuse tuled ja käiguvahetuse indikaatori. *saadaval vaid mudelitele BMW M8 Competition Coupé ja BMW M8 Coupé
BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod koos BMW Live Cockpit Professionali juhikohaga.

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod koos tarkvara kauguuendusega.

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tarkvara kauguuendusega on Sinu BMW alati nagu uus. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Sarnasel viisil on võimalik käivitada ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW 8. seeria Coupé M-mudelid: tehnilised andmed.

BMW 8.SEERIA COUPÉ M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M8 Competition Coupé(2):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,3-11,4
CO2-heide g/km (keskmine): 259-260

BMW M850i xDrive Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,8
CO2-heide g/km (keskmine): 246-247

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks