BMW X3 M MUDELID.

BMW X3 neli jõulist mudelit sportlikuks erinemiseks.

BMW X3 M COMPETITION.

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic funktsiooniga 8-käigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 375 kW/510 hj, 600 Nm, 0–100 km/h 4,1 sekundiga
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme.

BMW X3 M.

Kõrgeimal tasemel sõidudünaamika.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • 8-käiguline M-seeria Drivelogic funktsiooniga Steptronic käigukast
 • 353 kW/480 hj, 600 Nm, 0–100 km/h 4,2 sekundiga
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme.

BMW X3 M40i.

Suurepäraselt tasakaalus sooritusvõime ja igapäevasobivus.
 • M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor
 • BMW xDrive
 • 8-käiguline Steptronic käigukast
 • 260 kW/354 hj, 500 Nm, 0–100 km/h 4,8 sekundiga
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i, välisilme.

BMW X3 M40d.

Võimsus ja ökonoomsus ohverdusi tegemata.
 • M TwinPower Turbo 6-silindriline diiselmootor
 • BMW xDrive
 • 8-käiguline Steptronic käigukast
 • 240 kW/326 hj, 680 Nm, 0–100 km/h 4,9 sekundiga
Phytonic Blue metallikvärvi BMW X3 M40d, välisilme.
 • BMW X3 M COMPETITION.
 • BMW X3 M.
 • BMW X3 M40i.
 • BMW X3 M40d.

BMW X3 M COMPETITION JA BMW X3 M.

Sooritusvõime näitajad.

Kaks mudelit, ainulaadne sooritusvõime: kõik jõuülekande ja veermiku osad rõhutavad BMW M-i motospordi juuri. Täiustatuna tõelise X-i iseloomu poolt tagavad need M-ile tüüpilise sõidurõõmu igal pinnasel.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, eesmine ülaltvaade.
BMW X3 M Competition ja BMW X3 M, suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor.

Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor.

M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor on suurepärase ülekandega, üliladusa käiguga ning selle juurde kuulub sportlik mootorihääl. Kaksik-VANOSe, Valvetronicu, ülitäpse sissepritse ja kahe turboülelaaduri abil toodab see 353 kW (480 hj) ning Competition mudelil isegi 375 (510 hj).
BMW X3 M Competition ja BMW X3 M, mootor, M süsinikust amorditugi.

M süsinikust amorditugi.

M süsinikust amorditugi suurendab oluliselt esiosa jäikust ning parandab roolimistäpsust. Kõrgekvaliteediline süsinikkiuga tugevdatud polümeerkomponent on äärmiselt kergekaaluline ning loob tõelise motospordiatmosfääri, kui kapott on üles tõstetud. Nii väljendub spordipotentsiaal siinkohal eriti hästi.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, kolm neljandikku eestvaade, spetsiaalne M-vedrustus.

Spetsiaalne M-vedrustus.

Sõiduki suurepärast dünaamikapotentsiaali rõhutab spetsiaalne M-vedrustus. Lisaks kolmele sõidurežiimile, COMFORT, SPORT and SPORT+, saab juht valida ka kolme erineva dünaamilise suunastabiilsuskontrolli (DSC) sätte vahel, et kohandada stabiliseeriva toe tase vastavaks talle meeldiva sõidustiiliga.
BMW X3 M Competition ja BMW X3 M, salong, keskpaneeli ekraan, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive ja aktiivne M-diferentsiaal tagavad maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika nii sportlikul kasutamisel kui ka igapäevaelus. Tänu spetsiaalsele M-tehnoloogiale saab sõidukit igal pinnal alati täpselt suunata ja turvaliselt juhtida, isegi kitsastest kurvidest järsult kiirendades.
BMW X3 M Competition ja BMW X3 M, salong, M-käigukang, kaheksakäiguline M Steptronic käigukast.

8-käiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Autojuht saab käsitsi käiku vahetada käigukangi või roolil olevate käiguvalitsate abil, või lülitada sõiduki automaatrežiimile ning lasta käigukastil tema eest tööd teha.
BMW X3 M Competition ja BMW X3 M, salong, kabiin, nahkkattega M-rool, M Servotronic.

M Servotronic.

M Servotronic tagab igas sõidusituatsioonis õige roolivõimenduse, kohandudes praegusele sõidukiirusele. Lisaks tagab see igal kiirusel otsese ja täpse juhtimistunnetuse. Süsteem on spetsiaalselt kohandatud M-seeria jaoks ning pakub kolme erinevat seadet, mida saab valida ühe nupulevajutusega.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, M-kergmetallveljed koos komposiitmaterjalist M-piduritega.

Komposiitmaterjalist M-pidurid.

Erinevate materjalide kasutamise tulemusena saavutavad komposiitmaterjalist M-pidurid lisaks väljapaistvatele aeglustusnäitajatele ka suure stabiilsuse ja pika kasutusea ning ka vähenenud kaalu, millel on positiivne mõju liikuvusele, dünaamikale ja kiirendusele. Sinist metallikvärvi pidurisadulad koos M-kirjaga tähistavad M-seeriale omase suure sooritusvõimega pidurisüsteemi. Pidurite konstruktsiooni tõttu võib mõnikord pärast kaua kestvat, väikest või äärmiselt suurt koormust tekkida ajutine müra, mis kaob mõne aja pärast. Müra vältimiseks on soovitatav aegajalt tugevamalt pidurdada. Niiskete piduriketaste puhul tuleks müra vältimiseks need kuivaks pidurdada. Müra ei mõjuta pidurite talitlust, ohutust ega stabiilsust.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, tagantvaade koos M Sport väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.

BMW X3 M COMPETITION.

Disainiomadused.

Lihaselised proportsioonid ja täiuslikult koordineeritud kõrgläikega Black toonis M-disainielemendid annavad BMW X3 M Competitionile suure sooritusvõimega aura. Sisimas on sportlikkus ühendatud eksklusiivsete detailidega, mis loovad ainulaadse üldkogemuse.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, kolm neljandikku eestvaade.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, esiosa kõrgläikega Black toonis neerukujulise M-iluvõrega.

M-i neerukujuline iluvõre.

Dünaamilises M-stiilis disainiga esiosa on hõivanud mudelitähisega efektne kõrgläikega Black toonis neerukujuline M-iluvõre. Mustad kõrgläikega topeltribid on visuaalset inspiratsiooni saanud iseloomulikelt Double-spoke style M-kergmetallvelgedelt. Neerukujuline M-iluvõre väljendab julgelt sõiduki sportlikke ambitsioone ja annab aimu tohutust võimsusest, mis vabastamist ootab.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, tagaosa kirjaga „X3 M Competition“.

„X3 M Competition“ mudelitähis.

Sõiduki taga olev must „X3 M Competition“ logo annab märku sõiduki suurest sõidudünaamikapotentsiaalist.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, kõrgläikega Black toonis M-õhutusavad koos mudelitähisega.

M-i külgmised õhutusavad.

Iseloomulik M-õhuava koos mudelitähisega, mis lisab oma kolmemõõtmelise välimusega atleetlikkust, rõhutab sõiduki tohutut potentsiaali ja ahvatleb eesootava erakordse sõidukogemusega. See on suurepärane näide tehnilise täpsuse ja disaini dünaamiliselt kombinatsioonist, mis on juba algusest peale M-sõidukite sünonüümiks olnud.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, kõrgläikega Black toonis M-välispeeglid koos mudelitähisega.

M-küljepeeglid.

Aerodünaamiliselt optimeeritud M-küljepeeglid on sportliku ja dünaamilise M-disaini oluline osa. Tähistatud kaheosalise disainiga kere külge kinnitatuna rõhutavad need sõiduki ilu ja väljendavad tehnilist täpsust väikseimaski detailis. Täiendavad LED-suunatuled sobituvad ideaalselt pikka ja kitsasse süvendisse.
Donington Grey metallikvärvi BMW X3 M Competition, välisilme, spetsiaalne M-katusespoiler.

Spetsiaalne M-katusespoiler.

Prominentse kujuga spetsiaalne M-katusespoiler tagab suurema tõmbejõu tagasillal suurte kiiruste juures. Samal ajal annab see kolme neljandiku tagantvaatele iseloomulikku sportlikku olemust ja võimaldab väga dünaamilist sõidukogemust.
BMW X3 M Competition, salong, Merino nahast ja Alcantarast M-sportistmed.

M-sportistmed.

Eri viisidel reguleeritavad süvendatud M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi toetavad juhi ja kaassõitja keha suurepäraselt ka küljelt. Eraldi on reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust. (Ülalnäidatud M-turvavööd on eeldatavasti saadaval alates 2019. aasta augustist.)
BMW X3 M Competition, salong, salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre'.

Salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre'.

Salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre' armatuurlaual, ustel ja keskkonsoolil koos Pearl Chrome toonis rõhutava dekoratiivliistuga.
BMW X3 M Competition, salong, kabiin, nahkkattega M-rool koos multifunktsioonidega.

Nahkkattega M-rool.

Double-spoke disainiga nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo, kroomdetailid ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Kontrastõmblustega musta nahkviimistlusega ja kontuursete pöidlapesadega rool on käes erakordselt meeldiv. Juht saab sõidu ajal soovitud seadistuste valikuks kasutada ka M Drive nuppe.
BMW X3 M Competition, salong, M-käigukang.

M-käigukang.

Kolme Drivelogicu käiguvahetussätte valikulüliti asub M-i käigukangi ülemisel küljel oleva M-i logo kõrval. Parkimisluku P-nupp asub otse nende all. Manuaalses režiimis „S“ saab juht käike manuaalselt vahetada, kasutades käigukangi tavalisel M-i viisil; režiimis „D“ toimub käiguvahetus automaatselt.
BMW X3 M Competition, salong, kabiin, spetsiaalne M-armatuurlaud.

Spetsiaalne M-armatuurlaud.

Spetsiaalsel M-armatuurlaual on järgmised ekraanid – spidomeeter, pöördeloendur, kütusenäidik, õlitemperatuuri näidik – ning olekunäidik M-sõidudünaamikasüsteemidele – roolile, vedrustusele, mootorile, Drivelogicule ja M xDrive’ile. Lisaks saab parempoolselt paneelilt näha teavet rehvide kohta, Sport-režiimi kuvasid, marsruuti, kütusetarbimist ja meediat.
BMW X3 M Competition, salong, kabiin, punane Start/Stop-nupp.

Start/Stop-nupp.

Punane Start/Stop-nupp asub keskkonsoolil ning sellega käivitatakse mootor ilma võtmeta pärast sõiduki lukust lahti tegemist. Samuti saab seda kasutada mootori seiskamiseks. Sõiduki võti tuvastatakse automaatselt ilma seda kuhugi sisestamata.
BMW X3 M Competition, salong, ukselävekate koos tähisega Competition.

Ukselävekatted koos tähisega Competition.

Juhti ja juhi kõrvalistujat tervitavad autosse istudes ukselävekatted tähisega „X3 M Competition“. Esiosas vasakul ja paremal olevate ukselävekatete Black-toonis detailidel asuvad tähised kiirgavad kvaliteeti ja eksklusiivsust.
BMW X3 M Competition, salong, M-turvavööd.

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud tuttavates M-värvides jooned ning need rõhutavad salongis väga kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, kolm neljandikku külgvaade.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, esiosa, neerukujuline M-iluvõre koos kroomitud rõhujoonte ja mudelitähisega.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, 20-tollised Orbit Grey tooni M-kergmetallveljed.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, M-õhuavad koos kroomitud rõhujoonte ja mudelitähisega.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, kerevärvi peeglikorpused.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, tagaosa koos mudelitähisega.
Alpine White värvi BMW X3 M, välisilme, tagaosa koos kroomitud summutitorudega.
BMW X3 M, salong, Black-tooni ’Vernasca’ nahast sportistmed.
BMW X3 M, salong, kabiin, nahkkattega M-rool koos spetsiaalsete M-kontrastõmblustega.

BMW X3 M.

Seiklusvaimu sportlik väljendus: BMW X3 M. Võimsad proportsioonid ja väljendusrikkad M-elemendid viitavad enesekindlalt selle X-mudeli motospordi-DNAle. Poleeritud 20-tollised Orbit Grey tooni M-kergmetallveljed annavad sõidukile ülima aluse. Kroomitud rõhujooned neerukujulisel raamil ja õhuavadel ning ka kroomitud summutitorud rõhutavad eksklusiivset sportlikku iseloomu. Atleetlik väljendus jätkub salongis. Black-toonis ’Vernasca’ nahast tehtud sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad täiuslikku istumismugavust nii igapäevaeluks kui ka dünaamiliseks sõitmiseks võidusõidurajal . Eksklusiivsele salongile panevad punkti kvaliteetsed detailid nagu BMW Individual antratsiithall laepolster või nahkkattega M-rool koos spetsiaalsete M-kontrastõmblustega.

BMW X3 M40i JA BMW X3 M40d.

Disain ja sõidudünaamika.

Jõuline disain, sportlik sõidudünaamika. Eksklusiivsete detailidega sees ja väljas ning ka sooritusvõimele orienteeritud tehnoloogiapaketiga näitavad BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d välja oma sportlikku DNAd.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, sõitmas, välisilme, külgvaade valgusribadega mägimaastiku taustal.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, välisilme, kolm neljandikku eestvaade.

Eksklusiivne disain.

Eksklusiivsed disainielemendid tõstavad esile BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d dünaamilise potentsiaali nii sees kui ka väljas. Sinna hulka kuuluvad omadused nagu suuremad õhuvõtuavad, iluvõre raam, neerukujulise iluvõre ribid ja Cerium Grey tooni peeglikorpused, ning ka sportistmed, nahkkattega M-rool ja käiguvahetuse labad ning eksklusiivne M40i tähis instrumentidel, ukselävekatetel ja tagaosas.
BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, salong, kabiin koos nahkkattega M-rooliga.

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli Walknappa Black nahast ääris koos mustade õmblustega ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, salong, sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Juhi ja kaassõitja sportistmed.

Eraldi reguleeritavatel juhi ja kaasreisija sportistmetel on arvukalt manuaalseid reguleerimisvõimalusi – muuta saab seljatoe laiust, pikisuunalist asendit ning seljatoe ja istme kallet. Tänu kõrgemale istmele ja lisapolstritega seljatoele ning kõrgetele küljepolstritele on need üliergonoomilised ja hea külgtoestusega.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, välisilme, esiosa koos M-aerodünaamikapaketiga.

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, spetsiaalsed külgspoilerid ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga. Summutitorud on kroomist.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i, sõitmas, välisilme, kolm neljandikku tagantvaade valgusribadega linnataustal.

Sõidudünaamika ja nobedus.

BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d pakuvad erakordset täpsust ja liikuvust. Risti- ja pikisuunalised dünaamilised omadused on kasvanud ja intensiivne sõidunauding garanteeritud tänu vedrustuse põhjalikule uuesti kalibreerimisele, kohanduva sportrooli M Performance’i spetsiifilisele seadistamisele, standardsetele M-Sport piduritele ja BMW xDrive nelikveosüsteemile, mis on eriti keskendunud tagaratastele.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, sõitmas, välisilme, külgvaade koos pöörleva kergmetallveljega.

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, välisilme, kergmetallvelg koos M-sportpiduriga.

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga tumesinised M-logoga kahe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, välisilme, tagaosa koos M Sport väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mille määrab ära sõidurežiim ja mida kohandab integreeritud heitgaasiklapimehhanism. Sõidurežiimide valiku abil valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, salong, käigukang, 8-käiguline Steptronic Sport käigukast.

Steptronic sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne labadega käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d, salong, kabiin, nahkkattega M-rool, kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli pööramisele erineva roolikeeramise ulatusega. See parandab dünaamilisema sõidu aegset juhitavust ning vähendab parkimisel ja manööverdamisel vajalikke roolipööramisi.

M TWINPOWER TURBO BENSIINIMOOTOR.

BMW X3 M40i, M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

M TWINPOWER TURBO BENSIINIMOOTOR.

Koos kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukastiga pakub BMW X3 M40i M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor muljetavaldavat dünaamikat tänu oma domineerivale sooritusvõimele. Sellele on paigaldatud TwinScroll turboülelaadur, Valvetronic täielikult ajastatud klapikontroll ja kõrgtäpsusega sissepritse ning selle võimsus on 260 kW (354 hj) ja suurim pöördemoment 500 Nm.

M TWINPOWER TURBO DIISELMOOTOR.

BMW X3 M40d, M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor.

M TWINPOWER TURBO DIISELMOOTOR.

BMW X3 M40d M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor avaldab muljet suure sooritusvõime ja ökonoomsusega. Sellele on paigaldatud kaks TwinScroll turboülelaadurit koos muutuva turbiinigeomeetria ja ühisanum-otsesissepritsega, ning see kaalule optimeeritud mootor toodab 240 kW (326 hj) ja muljetavaldava 680 Nm suuruse pöördemomendi. See tagab suurepärase kiirenduse ja sõidudünaamika.

BMW X3 M SÕIDUAUTOD.

Juhiabisüsteem ja ühenduvus.

Keskendumine sellele, mis loeb. BMW X3 M sõiduautod oma uuenduslike juhiabisüsteemide ja ühendatud kabiini mugavate funktsioonidega on tipptasemel tänapäeval parima kvaliteediga liikumiseks.
BMW X3 M sõiduautod, keskpaneeli ekraan, juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistent Plus suurendab mugavust ja turvalisust nii monotoonsetes kui ka keerukates sõiduolukordades. Nende hulgas on näiteks liiklusummikud, pidevad seisakud või pikad sõidud linnas, linnast väljas või kiirteedel ning ristmike läbimised ja reavahetused.
BMW X3 M sõiduautod, keskpaneeli ekraan, parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus.

Funktsioonipakett parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sellel on ümberringivaate funktsioon, sealhulgas ülaltvaade, Remote 3D View, parkimiskontroll (PDC) ning ka külgmine parkimisabi, aktiivne PDC avariipidurdusfunktsioon ja parkimisassistent koos pikisuunaliste juhistega, mis pakuvad täielikult automaatset parkimist nii teega paralleelselt kui ka risti.
BMW X3 M sõiduautod, BMW Connected, valgustatud gloobust käes hoidev naine.

BMW Connected.

Loo ühendus oma BMW-ga. Rakendus BMW Connected on sinu digitaalse liikuvuse assistent, mis hoolitseb sinu vajaduste eest nii enne sõitu kui ka selle ajal. Sõidukiga on võimalik ühendus luua nutitelefoni, nutikella, Amazon Echo või Google Assistanti abil, et saata navigatsioonisüsteemi sihtkohti või vastu võtta teavitusi eelseisvate kohtumiste kohta, et alati õigeaegselt kohale jõuaks.
Lisateave
BMW X3 M Competition ja BMW X3 M, BMW Head-Up Display koos spetsiaalse M-vaatega.

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib teekonnaks vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust ning olenevalt varustusepaketist ka navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust. BMW X3 M ja BMW X3 M Competitioni BMW Head-Up Displayga tuleb kaasa spetsiaalne M-ekraan (vaata pilti).
BMW X3 M mudelid, BMW Live Cockpit Professionali

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteemi 7.0 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW X3 M, tehnilised andmed

BMW X3 M SÕIDUKITE TEHNILISED ANDMED.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X3 M:
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 239

  BMW X3 M Competition:
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 239

  BMW X3 M40i:
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,2–7,9
  CO2-heide g/km (keskmine): 187–179

  BMW X3 M40d:
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,2
  CO2-heide g/km (keskmine): 170–164

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.