BMW M135i xDrive in Black Sapphire metallic, three-quarter rear view parking in front of a residential building.

BMW M135I XDRIVE.

BMW M

Kõik BMW M135i xDrive’i detailid ülevaatlikult: mootor, tehnoloogia, varustus ja tehnilised andmed.

BMW M135I XDRIVE.

Kõik BMW M135i xDrive’i detailid ülevaatlikult: mootor, tehnoloogia, varustus ja tehnilised andmed.

BMW M135i xDRIVE.Kõik BMW M135i xDrive’i detailid ülevaatlikult: mootor, tehnoloogia, varustus ja tehnilised andmed.

BMW M135i xDrive esindab BMW 1. seeria sportlikkuse tippu. Selle jõuline disain toob iga detailiga välja juhtrolli, mida toetab ulatuslik pakett kõrgekvaliteedilistest omadustest ja uuenenud tehnoloogiatest. Uudistage salongi ja välisilme detaile, sõidudünaamika komponente ja uuenduslikke varustuselemente või uurige tehnilisi andmeid, et saada rohkem teada BMW M135i xDrive’i silmapaistvast sooritusvõimest ja madalast kütusekulust.

Loe lisaks

DISAIN JA SOORITUSVÕIME.

BMW M135i xDrive’i disainivõimalused, sõidudünaamika omadused ja M Sport rool.

Selge liider, BMW M135i xDrive, näitab oma dünaamilisi eeldusi selgelt juba esmapilgul. Disaini sektsioonis avastate eksklusiivse valiku sportvaruse võimalusi selle kütkestava BMW 1. seeria auto salongile ja välisilmele. Sõidudünaamika sektsioonis leiate maksimaalseks sooritusvõimeks ja liikuvuseks rohkem lisa- ja standardvarustuse komponente ülekande ja šassii pärusmaalt.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, kolm neljandikku eestvaatega sõites.
 • Disain
 • Sooritusvõime
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik koos Cerium Grey värvitoonis BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõrega.

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre on viimistletud Cerium Grey. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ning lisab rõhku kvaliteedi ja dünaamika detailidele.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, tagantvaates koos M-aerodünaamikapaketiga.

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos spetsiifilise M esispoileri, tagaspoileri ja küljekarbi äärisega rõhutavad puhtast dünaamilisust, tuues välja sõiduki atleetliku iseloomu. Äärise osad on värvitud keretoonis ja eriosad Dark Shadow värvitoonis.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, tagantvaates koos M-tagaspoileriga.

M-tagaspoiler.

M tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut teelt tõusmist. Tagasillale survejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW M135i xDrive’i salong koos M-turvavöödega.

M-turvavööd.

M-turvavööd koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud klassikalistes M-värvides ning rõhutavad salongi kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda.
BMW M135i xDrive’i juhikoht nahkkattega M-rooliga.

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW M135i xDrive’i salong koos sportistmetega juhile ja kaassõitjale.

M-sportistmed juhile ja kaassõitjale.

M sportistmed integreeritud peatoe ja küljetugedega pakuvad juhile ja kaassõitjale paremat toetust ka kiiremates kurvides. Lisaks sellele on istme laius tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, tagantvaade summutitoru liistudega vasakul ja paremal värvitoonis Cerium Grey.

Summutitorud.

Eksklusiivselt M135i xDrive’ile: Cerium Grey värvitoonis kalde all olev summutitorud. Sel moel rõhutavad need eriti M135i xDrive sportlikkust.
BMW M135i xDrive’i esmaklassiline salong koos valgustatud salongi dekoratiivliistudega 'Illuminated Boston’.

Salongi dekoratiivliistud 'Illuminated Boston'.

Salongi dekoratiivliistud „Illuminated Boston“ koos „Mesh“ aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis ühtlasi atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.
M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor mudelis BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive’i mootor.

Puhast sõidumõnu edastav atleet: BMW M135i xDrive’i BMW M TwinPower Turbo 4-silindriline bensiinimootor on eriti võimas, sest see on varustatud uute kolbidega, suurema turboülelaaduriga, optimeeritud sisselaskeõhu marsruutimisega, suure jõudlusega jahutuspaketiga ja M Performance väljalaskesüsteemiga.
BMW M135i xDrive Steptronic Sport käigukastiga.

Steptronic Sport-käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti kiiret käiguvahetust. Automaatne või manuaalne labadega käiguvahetus võimaldab mugavalt kulgeda kui harrastada ka eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetused parimat sooritust silmas pidades.
BMW M135i xDrive M Sport vedrustusega.

M-Sportvedrustus.

M Sport vedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. Ka sõiduki vedrustuse ulatus on väiksem ning stabilisaatorid ja amortisaatorid jäigemad. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse disain, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.
BMW M135i xDrive M Sport piduritega.

M Sport pidurid.

M Sport pidurid koos tumesiniste mitmekolviliste pidurisadulate ja M-märgistega moodustavad erakordse pidurdusvõime. Sõiduki äärmiselt kõrge dünaamilise potentsiaaliga ühendatult võimaldab see rõhutatult sportlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet ka märjal teekattel.
BMW M135i xDrive’i M Sport rool.

M Sport rool.

Servotronic M Sport rool muudab auto juhtimise ja auto reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. Saad oma sõidukit täpsemalt suunata, pakkudes sportlikku tunnetust, eriti käänulistel teedel.
BMW M135i xDrive intelligentse BMW nelikveoga xDrive.

BMW xDrive.

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis aitab näiteks kurvides üle- või alajuhitavust kompenseerida.
BMW M135i xDrive toonis Black Sapphire metallik, M Performance’i paketiga, kolm neljandikku eestvaates.

BMW M135i xDRIVE M PERFORMANCE’I PAKETIGA.

M Performance pakett* parandab veelgi sõiduki sportlikku potentsiaali. Tänu kere ja salongi mõõtmete optimeerimisele ja 18-tolliste kergete sepistatud velgede kasutamisele saavutatud kaalu vähendamine garanteerib maksimaalse kiirendusvõime ja suurendab sõidudünaamikat märgatavalt. Samal ajal teeb M Performance pakett oma rabavate mustade disainielementidega, nagu näiteks peegliümbrised, BMW võrkdisainis neerukujuline iluvõre, summutitorude äärised ja tagaspoiler suurenenud sooritusvõime väliselt selgelt märgatavaks.

 

* Eeldatavasti saadaval alates 11/2019.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

BMW M135i xDrive’i ühenduvus ja digitaalsed teenused.

Alates vabalt programeeritavast BMW Intelligentsest isiklikust assistendist ja BMW Live Cockpit Professional’ist kuni mugava tarkvara kauguuenduseni: uusimad ühenduvuse tehnoloogiad ja uuenduslikud digiteenused pakuvad teile maksimaalset mugavust oma BMW M135i xDrive’is.
BMW M135i xDrive BMW Live Cockpit Professional’iga.

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteem BMW Live Cockpit Professional sisaldab kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 10,25-tollisest ekraanist. BMW operatsioonisüsteemi 7.0 saab juhtida ka iDrive Touch juhteseadme kaudu.
BMW M135i xDrive BMW intelligentse isikliku assistendiga.

BMW intelligentne isiklik assistent.

”Hei, BMW. Kes sa oled?” Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis iganes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW M135i xDrive’i avamine digitaalse võtmega.

Digitaalne võti.

Miks kasutada süütevõtit, kui sul on kaasas oma Androidi telefon? Digitaalse võtme või kaardiga saad oma BMW-d lukustada ja avada ning isegi mootori käivitada ilma füüsilist võtit kasutamata. Selle saab Androidi nutitelefonisse laadida rakenduse BMW Connected abil ning seejärel pere ja sõpradega jagada. * Funktsioon kohaldub vaid valitud Samsungi mudelitega.
BMW M135i xDrive tarkvara kauguuendusega.

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Mugav, töökindel ja stressivaba – ilma, et peaksid külastama oma BMW teenindust. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu nagu nutitelefonilegi.
BMW M135i xDrive’i kaugjuhitavad teenused.

Kaugjuhitavad teenused.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.
BMW M135i xDrive’i telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine sisaldab juhtmevaba laadimisdokki ja teist mikrofoni, mis tagab sulle ja kaassõitjale parema vabakäe-kõnekvaliteedi. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Lisatud ka tehniline tugi WiFi kuumkoha loomiseks.
BMW M135i xDrive’i Wi-Fi kuumkoht.

Wi-Fi kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saate koos oma kaassõitjatega internetti kasutada kuni kümnes seadmes.
BMW M135i xDrive koos Apple CarPlay® valmidusega.

Apple CarPlay® valmidus.

Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay® valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega, nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.

BMW M135i xDRIVE TEHNILISED ANDMED.

Mass
Tühimass (EL) kilogrammides
1600
Max lubatud mass kilogrammides
2085
Lubatud last (kg)
560
Lubatud koormus sillale ees/taga (kg)
1120/1020
Pakiruumi min maht (istmed üleval või katus all), l
380
Pakiruumi max maht (istmed all või katus peal), l
1200
Haagise koormus (piduriteta) kg
-
Haagise koormus 8% (piduritega) kg
-
Haagise koormus 12% (piduritega) kg
-
Mootor
Silindrid/klapid
4/4
Töömaht (cm³)
1998
Kolvi käik/diameeter (mm)
94,6/82,0
Mootorivõimsus kW (hj) p/min juures
225 (306)/5,000-6,250
Mootori pöörded (Nm) p/min juures
450/1750-4500
Kokkusurumise määr: 1
9,5
Sooritusvõime
Maksimaalne kiirus (km/h)
250
Kiirendus 0–100 km/h (sekundites)
4,8
Kütusekulu
Linnas (l / 100 km)
8,5-8,2
Maanteel (l / 100 km)
6,3-6,0
Keskmine (l / 100 km)
7,1-6,8
Keskmine CO₂-heide (g/km)
162-155
Paagi maht (ligikaudne, l)
50
Veljed
Eesmiste rehvide mõõtmed
225/40 R18 92 Y XL
Tagumiste rehvide mõõtmed
225/40 R18 92 Y XL
Eesmiste velgede mõõtmed ja materjal
8 J x 18 tolli, kergmetallist
Tagumiste velgede mõõtmed ja materjal
8 J x 18 tolli, kergmetallist

BMW M135i xDrive’i kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M135i xDrive(2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,1–6,8
  CO2-heide g/km (keskmine): 162–155

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  Pildid näitavad lisavarustust, ekraanid ja kuvad sõltuvad vastuse valikutest.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri VO (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.