VÕIMAS M.

BMW M2 Coupé.

VÕIMAS M.

BMW M2 Coupé.

VÕIMAS M.BMW M2 Coupé.

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures

272 (370) / 6500

Max pöördemoment Nm p/min juures

465/1400–5560

Kiirendus 0–100 km/h sekundites

4,5 (valikulise 7-käigulise M DCT ja Drivelogic süsteemiga käigukastiga 4,3)

Maksimaalne kiirus km/h

250 (koos M-juhipaketiga 270)

Esimese BMW M2 Coupé disaini ja idee juured BMW M GmbH ajaloos. Sõiduk ühendab tipptasemel sportliku võimsuse ja klassikalise tagasillaveo modernse M-sõiduki täpsuse ja reaktsioonivõimega. Selle iseloomulikud esi- ja tagaspoiler optimeerivad õhuvoolu ja parandavad aerodünaamikat. Sportliku seadistusega vedrustus ja võimas M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor tagavad hingetuksvõtva sooritusvõime.

SÕIDUDÜNAAMIKA JA ÖKONOOMSUS.

Kuuekäiguline manuaalkäigukast või kahe siduri ja Drivelogic süsteemiga M-käigukast, aktiivne M-diferentsiaal ja spontaanne kiirendus pöördevahemikuga kuni 500 Nm näitavad selgesti, et tegu on BMW M GmbH traditsioone järgiva täisverelise sportlasega.

Motospordist pärit omadused.

BMW M2 Coupé sõiduomadused põhinevad tipptehnoloogial, mida on katsetatud nii ekstreemsetes tingimustes kui võimalik. Tulemus on autentne sõidukogemus, mida pakub vaid M Automobiles: peaaegu 50 : 50 teljekoormuse jaotus, tippkvaliteediga šassii ning rallirajale sobiv varustusevalik.

7-käiguline M DCT ja Drivelogic.

Käiguvahetus ilma veojõudu kaotamata, sidurit kasutamata või kiirust vähendamata: seitsmekäiguline kahe siduri ja Drivelogic süsteemiga M-käigukast Käike saab vahetada automaatselt või käsitsi nahkkattega sportroolil paiknevate käiguvahetuse labade abil või käigukangist. Stardiabi tagab seisult maksimaalse kiirenduse.

Aktiivne M-diferentsiaal

Aktiivne M-diferentsiaal parandab sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suure kiirusega või erineva pinnaga teedel haarduvust ja stabiilsust. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.

Komposiitmaterjalist M-pidurid.

Tänu eri materjalide kasutamisele saavutavad komposiitmaterjalist M-pidurid erakordselt head aeglustusnäitajad ning on väga stabiilsed ja vastupidavad. See vähendab ka kaalu, millel on omakorda positiivne mõju juhitavusele, dünaamikale ja kiirendusele. Toonis Blue metallic pidurisadulaid kaunistav M-tähis näitab, et tegemist on erakordselt tõhusate M-mudelitel kasutatavate piduritega.

SIIS, KUI LIIGA PALJU ON TÄPSELT PARAS.

BMW-M.com – uus maailma kõige tähtsamale tähele pühendatud veebileht.

DISAIN.

BMW M2 Coupé disain on puhta võimsuse ja dünaamika kehastus. Coupé sportlik siluett, jõuline vorm ja autentsete motospordist pärit detailidega juhikoht rõhutavad sõiduki atleetlikku olemust.

BMW M2 Coupé kütusekulu ja CO2-heitkogused

Kütusekulu l/100 km (keskmine): 8,5 kuni 7,9

CO2-heide g/km (keskmine): 199 kuni 185

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.