ÜHENDUSES VABADUSEGA.

BMW M2 Coupé BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

BMW M2 Coupé pakub piiramatuid võimalusi – ja mitte ainult sõidudünaamika alal. Oma sõiduki saad ühendada teenuste ja rakenduste abil. GoPro ja BMW Laptimer võimaldavad salvestada sõidusooritust, meelelahutus veebis pakub kvaliteetseid ajaviitevõimalusi ning igapäevakasutuses on abiks reaalajas liiklusteave ning kaugjuhitavad teenused.

 

 • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.  
Read more

RAKENDUS BMW M LAPTIMER.

Rakendusega BMW M Laptimer on võimalik kurv kurvi järel täpselt salvestada rallirajal saavutatud tulemused ja neid seejärel sõidusoorituse parandamiseks analüüsida. Rakendus kogub BMW anduritega sõidukilt täpseid andmeid ja näitab tulemusi keskpaneeli ekraanil. Süsteemi juhitakse iDrive juhtseadmelt. BMW M Laptimer on liidestatav ka GoPro kaameratega.


Salvestamise ajal näitab BMW M Laptimer GPSi asendit, kiirust, kiirendust, tagantkiirendust (G-force), ringi aega ja kiirendust teatud kiiruseni (nt 0–100 km/h). Olenevalt sõiduki varustusest ja väljalaskeaastast võib mõõdetavate väärtuste hulgas olla ka gaasipedaali asend, roolinurk, aeglustus, pöörded ja käik ning kütusekulu.


Salvestatud teavet saab jagada sotsiaalmeedias või saata e-postiga.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Tänu integreeritud veebipõhisele teabe- ja meelelahutussüsteemile on sul alati ligipääs enam kui 30 miljonile muusikafailile meie partneritelt Napster ja Deezer. Ja muusikat saab kuulata kõikjal, kus soovid – muusikafailidele on ligipääs ka kõigil teistel toetatud seadmetel ka sõidukist väljaspool. Lihtsalt ja mugavalt.

BMW CONNECTED DRIVE TEENUSED

Varustusvaliku ConnectedDrive teenused on isiklikult kohandatud liikuvusassistendi BMW Connected ja BMW ConnectedDrive funktsioonide aluseks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenuseid.


Pakkumises on ka asukohapõhine teave, nagu uudised ja ilm, veebiotsing GoogleTM-i kaudu ja praktilised kontoriprogrammid. Sellised teenused ja funktsioonid nagu parkimisteave ning teave reisimise ja hotellide kohta on kättesaadavad otse autost ilma nutitelefonita ConnectedDrive menüü kaudu.


Integreeritud on ka mugav ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive poele, mille teenuseid ja rakendusi saab igal ajal ning igal pool soovi kohaselt kokku panna. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Apple CarPlay® valmidusega tugi võimaldab valitud iPhone®-i funktsioonide mugavat juhtmevaba kasutust sõidukis. See võimaldab nutitelefoni sisu, nagu muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri, navigeerimine ja mõned kolmandate poolte rakendused, kasutada sõiduki kasutajaliideses hääljuhtimisega.

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Liikuvusteave, nagu optimaalse sõidu alustamise aja teavitused, on kättesaadavad kaugliidesena nutitelefonist või -kellast ning ka sujuvalt sõidukisse ülekantavad.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (RTTI) kogub teavet maanteede, põhiteede ja kõrvalteede ning olulisimate linnamarsruutide liiklusolude kohta. See annab kõigist seisakutest peaaegu otsekohe teada. Selle põhjal soovitatakse parimaid alternatiivmarsruute. Parkimiskoha leidmist hõlbustab teave tänavatel parkimise kohta.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Intelligentse hädaabikõne süsteem tagab vajaduse korral ööpäev läbi kiire ja sihipärase abi ning väljaõppinud personali nõuanded ja seda kõike juhi emakeeles ning isegi siis, kui sõiduk viibib välismaal. Kui juhtub õnnetus, mille käigus aktiveeruvad turvapadjad või (näiteks) turvavööpingutid, valib süsteem automaatselt intelligentse hädaabikõne. Auto sisseehitatud, st isiklikust mobiiltelefonist sõltumatu SIM-kaart edastab BMW kõnekeskusesse häire koos auto täpse asukoha, õnnetuse raskuse ja sõitjate võimalike vigastustega. BMW kõnekeskus annab sellest teada lähimale päästekeskusele ja nõustab kannatanuid telefoni teel kuni päästjate saabumiseni. Hädaabikõne funktsiooni saab kasutada ka manuaalselt juhul, kui abi vajavad teised liiklejad.

 • BMW M2 Coupé kütusekulu ja CO2-heitkogused

  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 8,5 kuni 7,9

  CO2-heide g/km (keskmine): 199 kuni 185

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiate ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsfes