Three BMW M2 Competition drifting on race track in front of nocturnal cityscape.

SAMA TÄNAV. TEINE LUGU.

M87C

Täiesti uus BMW M2 Competition.

SAMA TÄNAV. TEINE LUGU.

Täiesti uus BMW M2 Competition.

SAMA TÄNAV. TEINE LUGU.Täiesti uus BMW M2 Competition.

Koge sportautot, mis muudab kõiki teid. BMW M2 Competition avaldab muljet oma erakordse sooritusvõime, reaktsioonivõime ja täpsuse kombinatsiooniga. Esispoileri suured õhu sisselaskeavad lasevad aimata uue 410 hj kuuesilindrilise bensiiniga töötava Bi-turbo reasmootori kontsentreeritud võimsust. BMW M2 Competition annab lubaduse püsivalt kõrgest sooritusvõimest ja seab eesmärgiks uued rekordid. Tõeline M-auto, mis on loodud võitjatele.


BMW M2 Competition (3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,0–9,8 [9,2–9,0]
CO2-heide g/km (keskmine): 227–224 [209–206]

Loe lisaks

5 TÄHTSAMAT FAKTI

 • 01 Optimeeritud kaaluga bi-turbo maksimaalse võimsuse arendamiseks
 • 02 Võimsus 302 kW* (410 hj)
 • 03 Maksimaalne pöördemoment 550 Nm
 • 04 Kiirendus 0–100 km/h koos M DCT-ga 4,2 sekundiga
 • 05 Mootori maksimaalne kiirus 7600 p/min
Two BMW M2 Competition on race track in front of nocturnal cityscape in street-level view.
White BMW M2 Competition drifting on race track in front of nocturnal skyline.

KAKS TURBOT. ÜKS EESMÄRK.

BMW M2 Competition ei pea ületama finišijoont, et võitja olla. Oma tohutu soorituspotentsiaali ja erakordse nobedusega jätab see konkurendid kaugele maha. Kaks optimeeritud kaaluga turboülelaadurit tagavad, et jõuallika suur võimsus aitaks saavutada erakordselt vahetu reaktsioonivõime ja takistamata võimekuse kõrgetel pööretel, mis on ideaalne kiireteks sprintideks ja sportlikeks kurvideks. M sport väljalaskesüsteemi heli on võimalik vaid nupuvajutusega kohandada kasutatava sõidurežiimi järgi, andes sobivalt võimsa tausta igale hetkele. Ringrajal testitud jahutuskontseptsioon hoiab optimaalset töötemperatuuri ja spetsiaalne M-vedrustus tagab roolimistäpsuse. See on sõiduk neile, kes soovivad tempot dikteerida juhipositsioonilt.

Two BMW M2 Competition in racing situation at night, view from cockpit.
Cockpit and M Sport seats of the BMW M2 Competition, nocturnal skyline in the background.

IDEAALNE SOBIVUS. VEELGI PAREM.

Juhikoht, mis on disainitud otsekui ringraja jaoks: süsteemselt juhule suunatud spetsiaalne M-armatuurlaud on varustatud punaste näidikute, keskpaigutusega õlimõõdiku ja kirjaga „M2 Competition“. M-paketi nahkkattega rool on samuti optimeeritud parima soorituse saavutamiseks. Individuaalsed sõiduprofiilid on konfigureeritavad ning käiguvahetuse labad koos M-topeltsiduriga käigukastiga võimaldavad käike vahetada vaid sekunditega. Üldmulje võtavad kokku valikulised M-sportistmed. Mustast Dakota nahast istmed koos valgustatud M2 logoga on tõeliselt efektse välimusega, kuid pakuvad istujale ka suurepärast tuge – M-disain finišijoonel, mootorispordi stiilis.

SELLE JÄRGI KUULEB VÕITJAID.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • Piltidel on näha valikuline lisavarustus.

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.